Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
07.12. klo 14:00 Itsenäisyyspäivän kisat, ratamatkat Ilmoittautuneet
M 800 m

     Samuel Feshaye                      LeppSi                                                        
     Antton Koivisto                     KU-58                                                         
     Juha Silander                       EsboIF                                                        
     Aapo Summanen                       EspTa                                                         
     Kerkko Visuri                       HIFK                                                          

M17 400 m

     Ilari Ala-Harja                     EspTa                                                         
     Niklas Björkenheim                  EsboIF                                                        
     Ibrahim El Mrabt                    EspTa                                                         
     Aapeli Hatanpää                     ViipU                                                         
     Miro Hottinen                       EspTa                                                         
     Andreas Kärkkäinen                  LänsiUU                                                       
     Simo Laine                          LänsiUU                                                       
     Benjamin Lee                        HKV                                                           
     Jonathan Lindroos                   EspTa                                                         
     Jacob Långbacka                     EspTa                                                         
     Joose Pasanen                       HelsTa                                                        
     Eetu Rantala                        LänsiUU                                                       
     Jere Raunio                         HKV                                                           
     Nikolay Rinas                       ViipU                                                         
     Aleksanteri Sihvonen                HKV                                                           
     Walter Törnwall                     EsboIF                                                        
     Hadi Yousefi                        HelsTa                                                        
     Daniel Äikäs                        KU-58                                                         

M17 800 m

     Jonathan Ekberg                     EsboIF                                                        
     Johannes Hakala                     EspTa                                                         
     Joona Heikkerö                      PorvU                                                         
     Aapo Hänninen                       EspTa                                                         
     Eetu Kalske                         EspTa                                                         
     Miska Koponen                       ViipU                                                         
     Joonas Kumpulainen                  OrimJy                                                        
     Benjamin Lee                        HKV                                                           
     Lassi Lehtimäki                     EspTa                                                         
     Jesse Pihamäki                      EspTa                                                         
     Jere Raunio                         HKV                                                           
     Markus Serenius                     LänsiUU                                                       
     Aleksanteri Sihvonen                HKV                                                           
     Adnan Vuorinen                      EsboIF                                                        
     Daniel Äikäs                        KU-58                                                         

N 800 m

     Hanna Kasurinen                     HKV                                                           
     Essi Kivelä                         EspTa                                                         
     Noomi Malmgren                      EsboIF                                                        
     Hilda Mäkelä                        KerU                                                          
     Heini Rytkönen                      JyväskKU                                                      

N17 400 m

     Vilma Berg                          HKV                                                           
     Saara Hämäläinen                    EspTa                                                         
     Julia Ihantola                      EspTa                                                         
     Ingrid Jalas                        HelsTa                                                        
     Fanni Jokinen                       EspTa                                                         
     Hanna Kasurinen                     HKV                                                           
     Hanna Kasurinen                     HKV                                                           
     Kaisa Kivinen                       EspTa                                                         
     Léa Olivès                          EspTa                                                         
     Pihla Poikolainen                   HyvsU                                                         
     Julia Raunio                        HKV                                                           
     Sini-Minea Saarikoski               KerU                                                          
     Elmiina Siikala                     EspTa                                                         
     Isabella Strömberg                  EspTa                                                         
     Sanni Suhonen                       EspTa                                                         
     Veera Vaattovaara                   EspTa                                                         

N17 800 m

     Ina Appelqvist                      EsboIF                                                        
     Salla Isoherranen                   VeikkVei                                                      
     Katharina Marekwia                  EspTa                                                         
     Jenna Maukonen                      JyväskKU                                                      
     Maisa Mikkola                       HelsTa                                                        
     Heta Neuvonen                       EspTa                                                         
     Laura Nissinen                      EspTa                                                         
     Viivi Patronen                      EspTa                                                         
     Ella Paukku                         EsboIF                                                        
     Lotta Putkiranta                    EspTa                                                         
     Emilia Tala                         ViipU                                                         

P10 800 m

     Aslan Aitolehti                     HKV                                                           
     Pyry Heiskanen                      KU-58                                                         
     Joa Härmä                           LänsiUU                                                       
     Teemu Jauhiainen                    ViipU                                                         
     Aatu Kantola                        LänsiUU                                                       
     Matias Kohtala                      EspTa                                                         
     Jonathan Lahtinen                   EspTa                                                         
     Topias Leinonen                     NurmijYU                                                      
     Jere Mourujärvi                     NurmijYU                                                      
     Jere Paananen                       NurmijYU                                                      
     Eric Rinne                          LahdA                                                         
     Elias Uittamo                       HKV                                                           
     Emil Yildiz                         EspTa                                                         
     Akseli Änäkkälä                     SalVil                                                        

P12 800 m

     Emil Alhopuro                       EspTa                                                         
     Ohto Heiskanen                      HKV                                                           
     Jens-Aarne Kero                     IFRaseb                                                       
     Daniel Lee                          HKV                                                           
     Aukusti Malinen                     RiihimKi                                                      
     Toivo Mero                          HKV                                                           
     Anton Myrtenblad                    PorvU                                                         
     Joona Paananen                      NurmijYU                                                      
     Anton Pennanen                      EsboIF                                                        
     Melvin Sandberg                     ÅIFK                                                          
     Max Sundholm                        EsboIF                                                        
     Joel Tulikoura                      EsboIF                                                        

P14 800 m

     Oliver Asikainen                    HKV                                                           
     William Forstén                     EsboIF                                                        
     Miro Hottinen                       EspTa                                                         
     Tero Korpi                          KU-58                                                         
     Rasmus Laapas                       NurmijYU                                                      
     Aapo Lintula                        ViipU                                                         
     Erkko Mattila                       ViipU                                                         
     Jonne Mourujärvi                    NurmijYU                                                      
     Niilo Mölsä                         PorvU                                                         
     Ilmari Sarasmaa                     EspTa                                                         
     Aatu Sihvonen                       KarhKa                                                        
     Mikaïl Uusipere                     EspTa                                                         

P8 400 m

     Roope Asikainen                     HKV                                                           
     Olli Auranen                        NurmijYU                                                      
     Onni Koskiranta                     HelsTa                                                        
     Martin Maula                        EspTa                                                         
     Milo Maula                          EspTa                                                         
     Emil Rautiainen                     EspTa                                                         
     Lauri Sidoroff                      PorvU                                                         
     William Vuonoranta                  EsboIF                                                        

T10 800 m

     Katja Hannén                        PorvU                                                         
     Sari Haukilehto                     EspTa                                                         
     Meri Henttonen                      HKV                                                           
     Sofia Lam                           EspTa                                                         
     Hilma Larvala                       KU-58                                                         
     Luna Lee                            HKV                                                           
     Elina Malinen                       RiihimKi                                                      
     Fianna Myllyniemi                   HKV                                                           
     Roosa Ouni                          EspTa                                                         
     Frida Palmén                        EspTa                                                         
     Petra Pennanen                      HKV                                                           
     Onerva Pennonen                     NurmijYU                                                      
     Senni Pääkkönen                     ViipU                                                         
     Kaisli Ruha                         EspTa                                                         
     Ella Räisänen                       EspTa                                                         

T12 800 m

     Frida Blomfelt                      EsboIF                                                        
     Nella Eiroma                        HKV                                                           
     Mia Flink                           EspTa                                                         
     Saima Helminen                      HelsTa                                                        
     Taika Henttonen                     HKV                                                           
     Aino Jokkala                        PorvU                                                         
     Jonna Jäkkö                         LänsiUU                                                       
     Alisa Kiiski                        PorvU                                                         
     Milka Koivukoski                    HelsTa                                                        
     Oona Kumpula                        EspTa                                                         
     Livia Kytömaa                       EspTa                                                         
     Pinja Lindstedt                     PorvU                                                         
     Maiju Mäkelä                        VantSa                                                        
     Edit Palmén                         EspTa                                                         
     Matilda Pennanen                    EsboIF                                                        
     Emmi Piispanen                      NastNa                                                        
     Iida Piispanen                      NastNa                                                        
     Nea Puiro                           KU-58                                                         
     Ella Rautawaara                     KeskiUYU                                                      
     Veera Seppälä                       HKV                                                           
     Tara Sohlo                          EspTa                                                         
     Taimi Vallinoja                     HKV                                                           

T14 800 m

     Helmi Eklund                        EspTa                                                         
     Julia Franzen                       IFSibboV                                                      
     Saara Hokkanen                      EspTa                                                         
     Fanny Kero                          IFRaseb                                                       
     Lina Kiviaho                        EsboIF                                                        
     Noora Niininen                      EspTa                                                         
     Ronja Orivuori                      ViipU                                                         
     Inka Peltola                        VehmU                                                         
     Chantelle Peter                     HKV                                                           
     Ruusu Saarela                       EspTa                                                         
     Valentina Seppälä                   EspTa                                                         
     Saana Talsta                        HKV                                                           
     Venla Virrantuomi                   HKV                                                           

T8 400 m

     Salma Ben Abid                      EspTa                                                         
     Aino Hiltunen                       EspTa                                                         
     Maija Kilpeläinen                   ViipU                                                         
     Mira Korpi                          KU-58                                                         
     Beea Lehtovuori                     LänsiUU                                                       
     Jenni Mikkonen                      EspTa                                                         
     Felica Myllyniemi                   HKV                                                           
     Saana Pekkarinen                    HIFK                                                          
     Helmi Ritaranta                     HelsTa                                                        
     Kaisla Salo                         KarkkPo                                                       
     Kielo Salo                          KarkkPo