Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
30.03. klo 11:00 Mehtimäki Junior Indoor Games Ilmoittautuneet
N Pituus
Elsi Laakkonen	Joensuun Kataja		4,02

M 1500m
Teemu Ruippo	Joensuun Kataja		
Eetu Paasikivi	Joensuun Kataja		
Janne Natri	Joensuun Kataja		

M Pituus
Juhani Ryynänen	Juuan Urheilijat	4,33	4,79
Sakari Vallius	Joensuun Kataja	5,17	5,17
Teemu Pietarinen	Liperin Taimi		

P9 150m
Aapo Ryynänen	Juuan Urheilijat		
Pietu Stenberg	Pyhäselän Urheilijat		
Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat		
Patrik Hirvonen	Joensuun Kataja		
Hugo Lasaroff	Joensuun Kataja		
Toivo Takanen	Joensuun Kataja		
Niro Immonen	Pyhäselän Urheilijat		
Peetu Alastalo	Pyhäselän Urheilijat		
Joel Puustinen	Pyhäselän Urheilijat		
Vili Hyvärinen	Polvijärven Urheilijat		
Jami Kukkonen	Juuan Urheilijat		
Miikka Piipponen	Pyhäselän Urheilijat		
Lauri Pietarinen	Liperin Taimi		

P9 60m aidat
Aapo Ryynänen	Juuan Urheilijat		
Pietu Stenberg	Pyhäselän Urheilijat		
Patrik Hirvonen	Joensuun Kataja		
Hugo Lasaroff	Joensuun Kataja		
Toivo Takanen	Joensuun Kataja		
Vili Hyvärinen	Polvijärven Urheilijat		

P9 Korkeus
Aapo Ryynänen	Juuan Urheilijat	114	114
Pietu Stenberg	Pyhäselän Urheilijat	95	95
Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat	111	111
Patrik Hirvonen	Joensuun Kataja		
Hugo Lasaroff	Joensuun Kataja	90	90
Toivo Takanen	Joensuun Kataja		105
Peetu Alastalo	Pyhäselän Urheilijat	95	105
Vili Hyvärinen	Polvijärven Urheilijat	85	90
Lauri Pietarinen	Liperin Taimi		

P9 Pituus
Aapo Ryynänen	Juuan Urheilijat	3,58	3,58
Pietu Stenberg	Pyhäselän Urheilijat	2,94	2,94
Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat	3,60	3,60
Patrik Hirvonen	Joensuun Kataja	2,91	2,91
Hugo Lasaroff	Joensuun Kataja	2,60	2,86
Toivo Takanen	Joensuun Kataja	3,74	3,74
Niro Immonen	Pyhäselän Urheilijat		2,47
Peetu Alastalo	Pyhäselän Urheilijat	3,14	3,14
Joel Puustinen	Pyhäselän Urheilijat		
Jami Kukkonen	Juuan Urheilijat	2,68	2,68
Miikka Piipponen	Pyhäselän Urheilijat	3,47	3,47
Lauri Pietarinen	Liperin Taimi		

T9 150m
Ida Pelli	Polvijärven Urheilijat		
Ronja Eronen	Pyhäselän Urheilijat		
Helmi Halmepuro	Joensuun Kataja		
Olivia Kaarto	Joensuun Kataja		
Sanni Lehikoinen	Joensuun Kataja		
Vinka Pyylampi	Joensuun Kataja		
Sofi Reijonen	Joensuun Kataja		
Senni Ryhänen	Joensuun Kataja		
Julia Parviainen	Pyhäselän Urheilijat		
Milja Pyykkö	Liperin Taimi		
Jade Nousiainen	Pyhäselän Urheilijat		
Miisa Puustinen	Pyhäselän Urheilijat		
Anette Alastalo	Pyhäselän Urheilijat		
Liisa Keskisalo	Joensuun Kataja		

T9 60m aidat
Ida Pelli	Polvijärven Urheilijat		
Ronja Eronen	Pyhäselän Urheilijat		
Helmi Halmepuro	Joensuun Kataja		
Olivia Kaarto	Joensuun Kataja		
Sanni Lehikoinen	Joensuun Kataja		
Vinka Pyylampi	Joensuun Kataja		
Sofi Reijonen	Joensuun Kataja		
Senni Ryhänen	Joensuun Kataja		
Milja Pyykkö	Liperin Taimi		
Jade Nousiainen	Pyhäselän Urheilijat		
Ida-Liina Hyvönen	Pyhäselän Urheilijat		
Julia Parviainen	Pyhäselän Urheilijat		

T9 Korkeus
Ida Pelli	Polvijärven Urheilijat	95	95
Helmi Halmepuro	Joensuun Kataja		
Olivia Kaarto	Joensuun Kataja		
Sanni Lehikoinen	Joensuun Kataja	85	85
Vinka Pyylampi	Joensuun Kataja		80
Sofi Reijonen	Joensuun Kataja		80
Senni Ryhänen	Joensuun Kataja		
Ida-Liina Hyvönen	Pyhäselän Urheilijat	100	100
Annika Sairanen	Siilinjärven Ponnistus	100	100

T9 Pituus
Ida Pelli	Polvijärven Urheilijat	2,81	2,81
Ronja Eronen	Pyhäselän Urheilijat	3,21	3,21
Helmi Halmepuro	Joensuun Kataja	2,23	2,23
Olivia Kaarto	Joensuun Kataja	2,57	2,57
Sanni Lehikoinen	Joensuun Kataja	2,69	2,69
Vinka Pyylampi	Joensuun Kataja	2,31	2,43
Sofi Reijonen	Joensuun Kataja	2,74	2,74
Senni Ryhänen	Joensuun Kataja	2,61	2,63
Julia Parviainen	Pyhäselän Urheilijat	2,84	2,84
Milja Pyykkö	Liperin Taimi	2,34	2,34
Jade Nousiainen	Pyhäselän Urheilijat		2,88
Miisa Puustinen	Pyhäselän Urheilijat	2,82	2,82
Anette Alastalo	Pyhäselän Urheilijat	2,77	2,77
Ida-Liina Hyvönen	Pyhäselän Urheilijat	3,06	3,06
Annika Sairanen	Siilinjärven Ponnistus	3,21	3,21

P11 150m
Nico Ikäheimonen	Savonlinnan Riento		
Niilo Pelli	Polvijärven Urheilijat		
Valtteri Heiskanen	Joensuun Kataja		
Renne Kankkunen	Liperin Taimi		
Oskari Pakarinen	Pyhäselän Urheilijat		
Arttu Kylmänen	Pyhäselän Urheilijat		
Paavo Maaninka	Pyhäselän Urheilijat		

P11 60m aidat
Niilo Pelli	Polvijärven Urheilijat	11,19	11,19
Valtteri Heiskanen	Joensuun Kataja	13,05	13,05
Renne Kankkunen	Liperin Taimi	11,00	11,00
Oskari Pakarinen	Pyhäselän Urheilijat		
Matias Pietarinen	Liperin Taimi	12,52	12,52

P11 Korkeus
Niilo Pelli	Polvijärven Urheilijat	136	136
Valtteri Heiskanen	Joensuun Kataja		

P11 Pituus
Nico Ikäheimonen	Savonlinnan Riento	3,57	3,57
Niilo Pelli	Polvijärven Urheilijat	4,10	4,10
Valtteri Heiskanen	Joensuun Kataja	3,33	3,33
Renne Kankkunen	Liperin Taimi	3,85	3,85
Oskari Pakarinen	Pyhäselän Urheilijat		
Arttu Kylmänen	Pyhäselän Urheilijat	3,37	3,37
Paavo Maaninka	Pyhäselän Urheilijat	2,75	2,75
Matias Pietarinen	Liperin Taimi	3,55	3,55

T11 150m
Pinja Stenberg	Pyhäselän Urheilijat		
Peppilotta Eronen	Joensuun Kataja		
Josefiina Kauhanen	Joensuun Kataja		
Linda Mononen	Joensuun Kataja		
Mette Oinonen	Joensuun Kataja		
Miina Vatanen	Joensuun Kataja		
Venla Pyykkö	Liperin Taimi		
Else Lehmus	Liperin Taimi		
Marianne Puustinen	Pyhäselän Urheilijat		

T11 60m aidat
Pinja Stenberg	Pyhäselän Urheilijat	13,74	13,74
Peppilotta Eronen	Joensuun Kataja		
Josefiina Kauhanen	Joensuun Kataja		
Linda Mononen	Joensuun Kataja	15,30	15,30
Mette Oinonen	Joensuun Kataja	13,70	13,70
Miina Vatanen	Joensuun Kataja	14,38	14,38
Venla Pyykkö	Liperin Taimi	14,77	14,77

T11 Korkeus
Pinja Stenberg	Pyhäselän Urheilijat	108	108
Peppilotta Eronen	Joensuun Kataja	105	105
Josefiina Kauhanen	Joensuun Kataja		90
Linda Mononen	Joensuun Kataja	100	100
Mette Oinonen	Joensuun Kataja	90	90
Miina Vatanen	Joensuun Kataja	85	85
Marianne Puustinen	Pyhäselän Urheilijat	110	120

T11 Pituus
Pinja Stenberg	Pyhäselän Urheilijat		3,41
Peppilotta Eronen	Joensuun Kataja	2,51	2,51
Josefiina Kauhanen	Joensuun Kataja	2,65	2,65
Linda Mononen	Joensuun Kataja	2,80	2,80
Mette Oinonen	Joensuun Kataja	2,89	2,91
Miina Vatanen	Joensuun Kataja	3,05	3,05
Venla Pyykkö	Liperin Taimi	3,07	3,07

P13 150m
Eeli Mustonen	Joensuun Kataja		
Topias Mustonen	Joensuun Kataja		
Otto Sivonen	Joensuun Kataja		
Aapo Heikkinen	Liperin Taimi		
Luka Myller	Joensuun Kataja		
Milo Kuivalainen	Pyhäselän Urheilijat		

P13 60m aidat
Eeli Mustonen	Joensuun Kataja		11,52
Topias Mustonen	Joensuun Kataja	12,10	12,10
Aapo Heikkinen	Liperin Taimi	13,15	13,15

P13 Korkeus
Eeli Mustonen	Joensuun Kataja	145	145
Topias Mustonen	Joensuun Kataja	133	133
Otto Sivonen	Joensuun Kataja		
Aapo Heikkinen	Liperin Taimi	120	125
Luka Myller	Joensuun Kataja	110	110
Ville Keronen	Outokummun Partio	146	146

P13 Seiväs
Eeli Mustonen	Joensuun Kataja	220	220
Topias Mustonen	Joensuun Kataja	200	200
Aku Alastalo	Pyhäselän Urheilijat	210	210

T13 150m
Iiris Voutilainen	Joensuun Kataja		
Sonja Purmonen	Liperin Taimi		
Elina Ruusuvuori	Liperin Taimi		
Venla Simonen	Joensuun Kataja		
Maria Karppanen	Pyhäselän Urheilijat		
Vilma Vatanen	Joensuun Kataja		
Nea Nousiainen	Pyhäselän Urheilijat		
Olivia Panhelainen	Joensuun Kataja		
Oona Kareinen	Tuupovaaran Urheilijat		

T13 60m aidat
Eena Pesonen	Liperin Taimi	13,45	13,45
Iiris Voutilainen	Joensuun Kataja	11,90	11,90
Sonja Purmonen	Liperin Taimi	13,28	13,28
Venla Simonen	Joensuun Kataja		
Maria Karppanen	Pyhäselän Urheilijat		
Olivia Panhelainen	Joensuun Kataja	11,06	11,06
Noora Tiilikainen	Pyhäselän Urheilijat	13,44	13,44

T13 Korkeus
Iiris Voutilainen	Joensuun Kataja	120	120
Elina Ruusuvuori	Liperin Taimi	125	125
Maria Karppanen	Pyhäselän Urheilijat	130	130
Vilma Vatanen	Joensuun Kataja	120	120
Nea Nousiainen	Pyhäselän Urheilijat		110
Olivia Panhelainen	Joensuun Kataja	130	135
Oona Kareinen	Tuupovaaran Urheilijat		125
Noora Tiilikainen	Pyhäselän Urheilijat	126	130
Emilia Huittinen	Imatran Urheilijat	137	139
Meeri Torssonen	Liperin Taimi	126	126

T13 Seiväs
Iiris Voutilainen	Joensuun Kataja	200	200
Elina Ruusuvuori	Liperin Taimi	160	160

P15 150m
Jimi Alastalo	Pyhäselän Urheilijat		
Roope Maaninka	Pyhäselän Urheilijat		

P15 60m aidat
Roope Maaninka	Pyhäselän Urheilijat	9,78	9,78

P15 Korkeus
Roope Maaninka	Pyhäselän Urheilijat	157	157

P15 Kuula
Veeti Paavola	Siilinjärven Ponnistus	11,02	11,02
Riku Tenhunen	Siilinjärven Ponnistus	13,46	13,46

T15 150m
Aava Kipinä	Joensuun Kataja		
Aino Eronen	Juuan Urheilijat		
Reetta Ryynänen	Pyhäselän Urheilijat		
Sofia Raatikainen	Pyhäselän Urheilijat		

T15 60m aidat
Aava Kipinä	Joensuun Kataja	11,16	10,96
Sara-Sofia Hyvönen	Pyhäselän Urheilijat	9,58	9,58

T15 Korkeus
Sara-Sofia Hyvönen	Pyhäselän Urheilijat	147	150

T15 Kuula
Reetta Ryynänen	Pyhäselän Urheilijat	8,62	9,34
Sofia Raatikainen	Pyhäselän Urheilijat		
Sara-Sofia Hyvönen	Pyhäselän Urheilijat	10,35	10,35
Sallamari Leskinen	Liperin Taimi		
Eveliina Sairanen	Siilinjärven Ponnistus	7,18	7,18
Eena Pesonen	Liperin Taimi		
Sofia Keronen	Outokummun Partio		
Tuuli Kinnunen	Joensuun Kataja	11,11	11,25
Vienna Kettunen	Pyhäselän Urheilijat