Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
19.01. klo 10:00 Pm-hallit Ilmoittautuneet
16.1. klo 24 mennessä ilmoittautuneet
Yhteensä 371 urheilijaa ja 1025 lajiosanottoa

Jos joku ilmoittautuneista ei näy listalla, laita viestiä osoitteeseen [email protected]

M 60m
Mouctar Diallo Savonlinnan Riento
Juhani Ryynänen Juuan Urheilijat
Santeri Örn Polvijärven Urheilijat
Jimi Huuho Pyhäselän Urheilijat
Lauri Hietaharju Jyväskylän Kenttäurheilijat
Rasmus Hiltunen Savonlinnan Riento
Kaarle Muurikoski Varkauden Kenttä-Veikot
Niko Mutikainen Savonlinnan Riento
Antti Tanhuamäki Savonlinnan Riento
Kalle Salminen Joensuun Kataja
Santtu Räsänen Joensuun Kataja
Ville Hyttinen Kuopion Reipas
Eetu Kumpulainen Kuopion Reipas
Elias Sopo Lapinlahden Veto
Veikka Mikkonen Savonlinnan Riento
Niko Tahvanainen Pyhäselän Urheilijat
Severi Niittymäki Savonlinnan Riento
Joonas Liukkonen Juvan Urheilijat
Eliel Pohjolainen Kuopion Reipas

M 400m
Veeti Lapveteläinen Lapinlahden Veto
Mouctar Diallo Savonlinnan Riento
Janne Vatanen Liperin Taimi

M 1500m
Samuel Auvinen Joensuun Kataja
Mika Kotiranta Joensuun Kataja
Valtteri Heikkinen Karhulan Katajaiset
Sami Petäjäjärvi Ranuan Peura
Elias Kortelainen Joensuun Kataja
Oskari Silvennoinen Joensuun Kataja
Jukka Rahkonen Polvijärven Urheilijat
Janne Vatanen Liperin Taimi
Ilari Piipponen Karhulan Katajaiset

M Korkeus
Jesse Huttunen Savitaipaleen Urheilijat

M Seiväs
Santtu Räsänen Joensuun Kataja
Severi Niittymäki Savonlinnan Riento

M Pituus
Juhani Ryynänen Juuan Urheilijat
Jimi Huuho Pyhäselän Urheilijat
Rasmus Hiltunen Savonlinnan Riento
Arttu Tyystjärvi Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Simo Lipsanen Lappeenrannan Urheilu-Miehet

N 60m
Juulia Kokko Imatran Urheilijat
Milla Heiskanen Iisalmen Visa
Riikka Pitkänen Savonlinnan Riento
Mette Ukkonen Savonlinnan Riento
Jessica Miettinen Joensuun Kataja
Roosa Rissanen Savonlinnan Riento
Ella Kumpulainen Savonlinnan Riento
Hertta Heikkinen Joensuun Kataja
Jenna Riikonen Joensuun Kataja
Elina Rönkkö Savonlinnan Riento
Noora Juutinen Tuupovaaran Urheilijat

N 400m
Ella Kumpulainen Savonlinnan Riento
Annina Walling Kuopion Reipas
Pihla Hokkanen Kuopion Reipas
Silja Kempas Joensuun Kataja
Rosa Ylimaula Joensuun Kataja
Noora Juutinen Tuupovaaran Urheilijat

N 1500m
Pihla Hokkanen Kuopion Reipas
Jasmin Tukiainen Pyhäselän Urheilijat
Veera Mensonen Maaningan Mahti
Emma Katajalaakso Kannuksen Ura
Siiri Silvennoinen Joensuun Kataja
Maria Murtorinne-Taskinen Kuopion Reipas
Rita Karjalainen Kuopion Reipas
Iida Pyykönen Nurmeksen Sepot
Riikka Lonkainen Joensuun Kataja
Anne-Marika Partanen Kuopion Reipas
Noora Juutinen Tuupovaaran Urheilijat

N Korkeus
Lumi Kärkkäinen Joensuun Kataja
Minttu Mattinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet

N Seiväs
Roosa Rissanen Savonlinnan Riento

N Pituus
Riikka Pitkänen Savonlinnan Riento
Mette Ukkonen Savonlinnan Riento
Jessica Miettinen Joensuun Kataja
Hertta Heikkinen Joensuun Kataja
Minttu Mattinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Senni Salminen Imatran Urheilijat
Marika Partinen Joensuun Kataja
Tuuli Turunen Tuupovaaran Urheilijat

P9 40m
Ate Jokinen Liperin Taimi
Toivo Takanen Joensuun Kataja
Roope Korhonen Varpaisjärven Vire
Simo Härkönen Polvijärven Urheilijat
Aapo Ryynänen Juuan Urheilijat
Hugo Lasaroff Joensuun Kataja
Onni Lappalainen Pyhäselän Urheilijat
Patrik Hirvonen Joensuun Kataja
Väinö Nevalainen Siilinjärven Ponnistus
Jami Kukkonen Juuan Urheilijat
Miikka Piipponen Pyhäselän Urheilijat
Peetu Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Veikko Hassinen Pyhäselän Urheilijat
Miika Sivonen Pyhäselän Urheilijat
Niro Immonen Pyhäselän Urheilijat

P9 1000m
Simo Härkönen Polvijärven Urheilijat
Voitto Voutilainen Joensuun Kataja
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat
Vili Hyvärinen Polvijärven Urheilijat
Jami Kukkonen Juuan Urheilijat
Pietu Stenberg Pyhäselän Urheilijat
Peetu Alastalo Pyhäselän Urheilijat

P9 Pituus
Ate Jokinen Liperin Taimi
Toivo Takanen Joensuun Kataja
Roope Korhonen Varpaisjärven Vire
Simo Härkönen Polvijärven Urheilijat
Aapo Ryynänen Juuan Urheilijat
Hugo Lasaroff Joensuun Kataja
Onni Lappalainen Pyhäselän Urheilijat
Väinö Nevalainen Siilinjärven Ponnistus
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat
Vili Hyvärinen Polvijärven Urheilijat
Jami Kukkonen Juuan Urheilijat
Pietu Stenberg Pyhäselän Urheilijat
Miikka Piipponen Pyhäselän Urheilijat
Peetu Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Veikko Hassinen Pyhäselän Urheilijat
Miika Sivonen Pyhäselän Urheilijat
Niro Immonen Pyhäselän Urheilijat

P9 Kuula
Ate Jokinen Liperin Taimi
Roope Korhonen Varpaisjärven Vire
Simo Härkönen Polvijärven Urheilijat
Aapo Ryynänen Juuan Urheilijat
Hugo Lasaroff Joensuun Kataja
Onni Lappalainen Pyhäselän Urheilijat
Pietu Stenberg Pyhäselän Urheilijat

T9 40m
Vinka Pyylampi Joensuun Kataja
Milja Pyykkö Liperin Taimi
Miisa Puustinen Pyhäselän Urheilijat
Ida Pelli Polvijärven Urheilijat
Hilma Parkkinen Joensuun Kataja
Ronja Eronen Pyhäselän Urheilijat
Annika Ristola Outokummun Partio
Julia Parviainen Pyhäselän Urheilijat
Olivia Kaarto Joensuun Kataja
Viida Hiltunen Outokummun Partio
Venja Hiltunen Outokummun Partio
Hertta Vatanen Liperin Taimi
Helvi Heikkinen Kuhmon Kiva
Ida-Liina Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Sanni Lehikoinen Joensuun Kataja
Anette Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Helmi Halmepuro Joensuun Kataja
Mette Fincke Joensuun Kataja
Lilja Kervinen Pyhäselän Urheilijat
Kerttu Vatanen Liperin Taimi
Heini Kuronen Pyhäselän Urheilijat
Sofi Reijonen Joensuun Kataja

T9 1000m
Vinka Pyylampi Joensuun Kataja
Milja Pyykkö Liperin Taimi
Ida Pelli Polvijärven Urheilijat
Hilma Parkkinen Joensuun Kataja
Ronja Eronen Pyhäselän Urheilijat
Hertta Vatanen Liperin Taimi
Helvi Heikkinen Kuhmon Kiva
Sanni Lehikoinen Joensuun Kataja
Anette Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Mette Fincke Joensuun Kataja
Sara Noponen Liperin Taimi
Heini Kuronen Pyhäselän Urheilijat

T9 Pituus
Vinka Pyylampi Joensuun Kataja
Milja Pyykkö Liperin Taimi
Miisa Puustinen Pyhäselän Urheilijat
Ida Pelli Polvijärven Urheilijat
Ronja Eronen Pyhäselän Urheilijat
Annika Ristola Outokummun Partio
Julia Parviainen Pyhäselän Urheilijat
Olivia Kaarto Joensuun Kataja
Viida Hiltunen Outokummun Partio
Venja Hiltunen Outokummun Partio
Hertta Vatanen Liperin Taimi
Helvi Heikkinen Kuhmon Kiva
Sanni Lehikoinen Joensuun Kataja
Anette Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Helmi Halmepuro Joensuun Kataja
Mette Fincke Joensuun Kataja
Lilja Kervinen Pyhäselän Urheilijat
Kerttu Vatanen Liperin Taimi
Sara Noponen Liperin Taimi
Sofi Reijonen Joensuun Kataja

T9 Kuula
Vinka Pyylampi Joensuun Kataja
Miisa Puustinen Pyhäselän Urheilijat
Annika Ristola Outokummun Partio
Olivia Kaarto Joensuun Kataja
Viida Hiltunen Outokummun Partio
Hertta Vatanen Liperin Taimi
Ida-Liina Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Anette Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Iida Kakkonen Polvijärven Urheilijat
Heini Kuronen Pyhäselän Urheilijat
Sofi Reijonen Joensuun Kataja

P10 60m
Matias Pietarinen Liperin Taimi
Toivo Parkkinen Joensuun Kataja
Paavo Maaninka Pyhäselän Urheilijat
Joona Mustonen Polvijärven Urheilijat
Joel Piiroinen Tuupovaaran Urheilijat
Eppu Ahvenainen Lieksan Urheilijat
Jimi Ahvenainen Lieksan Urheilijat
Arttu Kylmänen Pyhäselän Urheilijat
Antti Nevalainen Siilinjärven Ponnistus
Patrik Hassinen Pyhäselän Urheilijat
Veeti Meriläinen Pyhäselän Urheilijat

P10 1000m
Toivo Parkkinen Joensuun Kataja
Joel Piiroinen Tuupovaaran Urheilijat
Arttu Kylmänen Pyhäselän Urheilijat
Veeti Meriläinen Pyhäselän Urheilijat
Severi Inkinen Polvijärven Urheilijat

P10 Pituus
Matias Pietarinen Liperin Taimi
Paavo Maaninka Pyhäselän Urheilijat
Joel Piiroinen Tuupovaaran Urheilijat
Eppu Ahvenainen Lieksan Urheilijat
Jimi Ahvenainen Lieksan Urheilijat
Arttu Kylmänen Pyhäselän Urheilijat
Severi Inkinen Polvijärven Urheilijat

P10 Kuula
Matias Pietarinen Liperin Taimi
Paavo Maaninka Pyhäselän Urheilijat
Joona Mustonen Polvijärven Urheilijat
Joel Piiroinen Tuupovaaran Urheilijat
Eppu Ahvenainen Lieksan Urheilijat
Jimi Ahvenainen Lieksan Urheilijat
Antti Nevalainen Siilinjärven Ponnistus
Severi Inkinen Polvijärven Urheilijat

T10 60m
Venla Pyykkö Liperin Taimi
Krista Martikainen Pyhäselän Urheilijat
Aada Kauhanen Heinäveden Yleisurheilijat
Siiri Kontkanen Pyhäselän Urheilijat
Miina Vatanen Joensuun Kataja
Josefiina Kauhanen Joensuun Kataja
Linda Mononen Joensuun Kataja
Netta Paloheimo Kerimäen Urheilijat

T10 1000m
Venla Pyykkö Liperin Taimi
Krista Martikainen Pyhäselän Urheilijat
Miina Vatanen Joensuun Kataja
Noora Hukka Joensuun Kataja
Linda Mononen Joensuun Kataja
Saana Martiskainen Joensuun Kataja
Netta Paloheimo Kerimäen Urheilijat

T10 Pituus
Venla Pyykkö Liperin Taimi
Krista Martikainen Pyhäselän Urheilijat
Siiri Kontkanen Pyhäselän Urheilijat
Miina Vatanen Joensuun Kataja
Josefiina Kauhanen Joensuun Kataja
Linda Mononen Joensuun Kataja
Netta Paloheimo Kerimäen Urheilijat

T10 Kuula
Krista Martikainen Pyhäselän Urheilijat
Miina Vatanen Joensuun Kataja
Josefiina Kauhanen Joensuun Kataja

P11 60m
Riko Pippuri Liperin Taimi
Renne Kankkunen Liperin Taimi
Oskari Pakarinen Pyhäselän Urheilijat
Niilo Pelli Polvijärven Urheilijat
Aleksi Tanskanen Pyhäselän Urheilijat
Topias Juntunen Pyhäselän Urheilijat
Jerkko Kinnunen Pyhäselän Urheilijat
Aapo Rautiainen Kiihtelysvaaran Urheilijat

P11 1000m
Renne Kankkunen Liperin Taimi
Topias Juntunen Pyhäselän Urheilijat
Juuso Tiilikainen Pyhäselän Urheilijat
Lassi Laine Joensuun Kataja
Leevi Laine Joensuun Kataja

P11 Pituus
Riko Pippuri Liperin Taimi
Renne Kankkunen Liperin Taimi
Oskari Pakarinen Pyhäselän Urheilijat
Niilo Pelli Polvijärven Urheilijat
Jerkko Kinnunen Pyhäselän Urheilijat
Aapo Rautiainen Kiihtelysvaaran Urheilijat

P11 Kuula
Riko Pippuri Liperin Taimi
Oskari Pakarinen Pyhäselän Urheilijat
Niilo Pelli Polvijärven Urheilijat
Aleksi Tanskanen Pyhäselän Urheilijat
Viljami Mikkonen Liperin Taimi
Samu Hirvonen Pyhäselän Urheilijat

T11 60m
Rauha Fabricius Kuopion Reipas
Melissa Vanhanen Kuopion Reipas
Veera Pöyry Mikkelin Kilpa-Veikot
Krista Ohtonen Polvijärven Urheilijat
Emma Juntunen Suomussalmen Rasti
Venla Koponen Pyhäselän Urheilijat
Sointu Kuiri Polvijärven Urheilijat
Nuuna Piipponen Joensuun Kataja
Netta Oikarinen Sotkamon Jymy
Jasmin Huuho Pyhäselän Urheilijat
Marianne Puustinen Pyhäselän Urheilijat

T11 1000m
Venla Koponen Pyhäselän Urheilijat
Jasmin Huuho Pyhäselän Urheilijat
Milana Vokulova Joensuun Kataja
Siiri Martiskainen Joensuun Kataja
Marianne Puustinen Pyhäselän Urheilijat

T11 Pituus
Rauha Fabricius Kuopion Reipas
Melissa Vanhanen Kuopion Reipas
Veera Pöyry Mikkelin Kilpa-Veikot
Krista Ohtonen Polvijärven Urheilijat
Emma Juntunen Suomussalmen Rasti
Venla Koponen Pyhäselän Urheilijat
Sointu Kuiri Polvijärven Urheilijat
Nuuna Piipponen Joensuun Kataja
Netta Oikarinen Sotkamon Jymy
Jasmin Huuho Pyhäselän Urheilijat
Marianne Puustinen Pyhäselän Urheilijat

T11 Kuula
Veera Pöyry Mikkelin Kilpa-Veikot
Krista Ohtonen Polvijärven Urheilijat
Sointu Kuiri Polvijärven Urheilijat
Nuuna Piipponen Joensuun Kataja
Netta Oikarinen Sotkamon Jymy
Jasmin Huuho Pyhäselän Urheilijat

P12 60m
Topias Mustonen Joensuun Kataja
Eevert Happonen Kuopion Reipas
Roope Matveinen Joensuun Kataja
Luukas Karppinen Liperin Taimi
Otso Nyyssönen Joensuun Kataja
Ville Meriläinen Pyhäselän Urheilijat

P12 1000m
Topias Mustonen Joensuun Kataja
Ville Meriläinen Pyhäselän Urheilijat
Aapo Heikkinen Liperin Taimi
Samuel Sallinen Joensuun Kataja
Eeli Häikiö Liperin Taimi

P12 Korkeus
Topias Mustonen Joensuun Kataja
Roope Matveinen Joensuun Kataja
Aapo Heikkinen Liperin Taimi
Luka Myller Joensuun Kataja
Onni Nyyssönen Joensuun Kataja

P12 Kolmiloikka
Otso Nyyssönen Joensuun Kataja
Luka Myller Joensuun Kataja
Onni Nyyssönen Joensuun Kataja
Kaapo Ikonen Liperin Taimi
Aleksanteri Sippola Liperin Taimi

P12 Keihäs
Topias Mustonen Joensuun Kataja
Roope Matveinen Joensuun Kataja
Luukas Karppinen Liperin Taimi
Luka Myller Joensuun Kataja
Kaapo Ikonen Liperin Taimi
Oliver Eronen Liperin Taimi
Riko Pippuri Liperin Taimi

T12 60m
Henna Korhonen Varpaisjärven Vire
Emma Kröger Joensuun Kataja
Mimmi Marttinen Joensuun Kataja
Sonja Purmonen Liperin Taimi
Elina Likhanova Liperin Taimi
Eva Puustinen Polvijärven Urheilijat
Kerttu Kaihola Joensuun Kataja
Elina Ruusuvuori Liperin Taimi
Vilma Vatanen Joensuun Kataja
Kristiina Nevalainen Siilinjärven Ponnistus
Viivi Rahkonen Polvijärven Urheilijat
Iina Kukkonen Juuan Urheilijat
Aino Kiiskinen Pyhäselän Urheilijat
Heli Puustinen Pyhäselän Urheilijat
Milla Tukiainen Pyhäselän Urheilijat

T12 1000m
Emma Kröger Joensuun Kataja
Kerttu Kaihola Joensuun Kataja
Vilma Vatanen Joensuun Kataja
Nella Voutilainen Joensuun Kataja
Meeri Torssonen Liperin Taimi
Iina Kukkonen Juuan Urheilijat
Aino Kiiskinen Pyhäselän Urheilijat
Milla Tukiainen Pyhäselän Urheilijat

T12 Korkeus
Elina Ruusuvuori Liperin Taimi
Vilma Vatanen Joensuun Kataja
Meeri Torssonen Liperin Taimi
Aino Kiiskinen Pyhäselän Urheilijat

T12 Kolmiloikka
Mimmi Marttinen Joensuun Kataja
Sonja Purmonen Liperin Taimi
Elina Likhanova Liperin Taimi
Eva Puustinen Polvijärven Urheilijat
Kerttu Kaihola Joensuun Kataja
Elina Ruusuvuori Liperin Taimi
Viivi Rahkonen Polvijärven Urheilijat
Nella Voutilainen Joensuun Kataja
Iiris Voutilainen Joensuun Kataja
Noora Kakkonen Polvijärven Urheilijat
Hilja Pajarinen Polvijärven Urheilijat

T12 Keihäs
Henna Korhonen Varpaisjärven Vire
Sonja Purmonen Liperin Taimi
Vilma Vatanen Joensuun Kataja
Noora Kakkonen Polvijärven Urheilijat

P13 60m
Puhakka Jesse Pyhäselän Urheilijat
Eeli Mustonen Joensuun Kataja
Milo Kuivalainen Pyhäselän Urheilijat
Elmer Vauhkonen Lapinlahden Veto
Toni Juntunen Pyhäselän Urheilijat
Aku Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Lenni Haavisto Karhulan Katajaiset

P13 1000m
Eeli Mustonen Joensuun Kataja
Milo Kuivalainen Pyhäselän Urheilijat
Toni Juntunen Pyhäselän Urheilijat
Valtteri Mäkelä Joensuun Kataja
Tuukka Viinisalo Joensuun Kataja

P13 Korkeus
Eeli Mustonen Joensuun Kataja
Aku Alastalo Pyhäselän Urheilijat

P13 Kolmiloikka
Aku Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Topi Parviainen Tuupovaaran Urheilijat
Petro Ruponen Liperin Taimi

P13 Keihäs
Eeli Mustonen Joensuun Kataja
Isko Kovanen Savonlinnan Riento
Sami Härkönen Polvijärven Urheilijat
Juho Eskelinen Tuupovaaran Urheilijat
Petro Ruponen Liperin Taimi

T13 60m
Nea Savolainen Maaningan Mahti
Jonna Aalto Joensuun Kataja
Moona Heikkinen Kuhmon Kiva
Jonna Korhonen Varpaisjärven Vire
Sara Martikainen Pyhäselän Urheilijat
Jenna Oikarinen Sotkamon Jymy
Oona Immonen Savonlinnan Riento
Oona Kärkkäinen Joensuun Kataja
Lotta Granit Sotkamon Jymy
Olivia Panhelainen Joensuun Kataja
Vilma Issakainen Pyhäselän Urheilijat
Jemina Nikkanen Savonlinnan Riento
Erika Hassinen Pyhäselän Urheilijat
Venla Simonen Joensuun Kataja
Kiira Kiiskinen Joensuun Kataja

T13 1000m
Oona Immonen Savonlinnan Riento
Saimi Manninen Suomussalmen Rasti
Noora Tiilikainen Pyhäselän Urheilijat
Aada Rautiainen Kiihtelysvaaran Urheilijat

T13 Korkeus
Moona Heikkinen Kuhmon Kiva
Jonna Korhonen Varpaisjärven Vire
Noora Tiilikainen Pyhäselän Urheilijat
Aada Rautiainen Kiihtelysvaaran Urheilijat
Ira Hirvonen Outokummun Partio

T13 Kolmiloikka
Jonna Korhonen Varpaisjärven Vire
Sara Martikainen Pyhäselän Urheilijat
Jenna Oikarinen Sotkamon Jymy
Olivia Panhelainen Joensuun Kataja
Venla Simonen Joensuun Kataja
Aada Rautiainen Kiihtelysvaaran Urheilijat
Iina Hyttinen Joensuun Kataja
Oona Kareinen Tuupovaaran Urheilijat

T13 Keihäs
Jonna Korhonen Varpaisjärven Vire
Jenna Oikarinen Sotkamon Jymy
Jemina Nikkanen Savonlinnan Riento
Ira Hirvonen Outokummun Partio
Oona Kareinen Tuupovaaran Urheilijat
Sallamari Leskinen Liperin Taimi
Eena Pesonen Liperin Taimi
Kiira Kiiskinen Joensuun Kataja

P14 60m
Roope Maaninka Pyhäselän Urheilijat
Aatu Hartikainen Savonlinnan Riento
Eero Mauro Lieksan Urheilijat

P14 800m
Väinö Kontkanen Pyhäselän Urheilijat

P14 Korkeus
Roope Maaninka Pyhäselän Urheilijat
Roope Turunen Pyhäselän Urheilijat

P14 Kolmiloikka
Aatu Hartikainen Savonlinnan Riento

P14 Keihäs
Janne Oinonen Joensuun Kataja
Ville Mäkinen Liperin Taimi

T14 60m
Meeri Riiali Imatran Urheilijat
Enni Heikkinen Liperin Taimi
Janette Heikkinen Kuhmon Kiva
Nelly Frilander Haukivuoren Kisailijat
Lotta Moilanen Kuhmon Kiva
Hilma Heikkinen Kuhmon Kiva
Suvi Vehomäki Sulkavan Urheilijat -41
Aino Pyykkö Lieksan Urheilijat
Riikka Jokinen Pyhäselän Urheilijat
Moona Kukkonen Juuan Urheilijat
Aino Eronen Juuan Urheilijat

T14 800m
Enni Heikkinen Liperin Taimi
Riikka Jokinen Pyhäselän Urheilijat
Alina Tikka Joensuun Kataja
Moona Kukkonen Juuan Urheilijat
Aino Eronen Juuan Urheilijat

T14 Korkeus
Riikka Jokinen Pyhäselän Urheilijat
Moona Kukkonen Juuan Urheilijat

T14 Kolmiloikka
Janette Heikkinen Kuhmon Kiva
Hilma Heikkinen Kuhmon Kiva
Aino Pyykkö Lieksan Urheilijat

T14 Keihäs
Elina Valta Pyhäselän Urheilijat

P15 60m
Topi Kela Joensuun Kataja
Sisu Mikkilä Imatran Urheilijat

P15 800m
Jimi Alastalo Pyhäselän Urheilijat

P15 Kolmiloikka
Jimi Alastalo Pyhäselän Urheilijat

T15 60m
Helmi Laine Savonlinnan Riento
Nelli Anttonen Imatran Urheilijat
Aava Kipinä Joensuun Kataja
Erin Kainulainen Savonlinnan Riento
Emma Halonen Savonlinnan Riento
Siiri Nyyssönen Joensuun Kataja
Oona Rimpilä Joensuun Kataja
Sofia Raatikainen Pyhäselän Urheilijat

T15 800m
Salla Ahonen Imatran Urheilijat
Cindy Ahponen Pyhäselän Urheilijat

T15 Korkeus
Helmi Laine Savonlinnan Riento
Erin Kainulainen Savonlinnan Riento
Emma Halonen Savonlinnan Riento
Ellen Tanskanen Polvijärven Urheilijat

T15 Kolmiloikka
Aava Kipinä Joensuun Kataja
Siiri Nyyssönen Joensuun Kataja
Cindy Ahponen Pyhäselän Urheilijat
Rosa Valkendorff Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Salla Korhonen Varpaisjärven Vire

T15 Keihäs
Aava Kipinä Joensuun Kataja
Salla Korhonen Varpaisjärven Vire
Minttu Turunen Kuopion Reipas
Vienna Kettunen Pyhäselän Urheilijat
Reetta Ryynänen Pyhäselän Urheilijat

M17 60m
Lauri Honkanen Imatran Urheilijat
Eero Ahvanainen Pyhäselän Urheilijat
Juha Karjunen Pyhäselän Urheilijat
Miska Käyhkö Savonlinnan Riento
Otso Mikkilä Imatran Urheilijat
Akseli Eskelinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Rasmus Lehikoinen Joensuun Kataja
Niklas Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Miro Tanninen Joensuun Kataja
Lauri Kainulainen Liperin Taimi
Thanakon Singpet Lapinlahden Veto
Sakari Vallius Joensuun Kataja

M17 400m
Lauri Kainulainen Liperin Taimi

M17 Korkeus
Otso Mikkilä Imatran Urheilijat
Sakari Vallius Joensuun Kataja
Ehklu Htoo Lapinlahden Veto
Benjamin Oittinen Pyhäselän Urheilijat

M17 Seiväs
Miska Käyhkö Savonlinnan Riento
Miro Tanninen Joensuun Kataja
Pietari Hallikainen Kaavin Kaiku
Eemil Hallikainen Kaavin Kaiku

M17 Pituus
Lauri Honkanen Imatran Urheilijat
Juha Karjunen Pyhäselän Urheilijat
Niklas Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Sisu Mikkilä Imatran Urheilijat

N17 60m
Neea Käyhkö Savonlinnan Riento
Hilla Mikkilä Imatran Urheilijat
Milla Korhonen Varpaisjärven Vire
Veera Kauhanen Heinäveden Yleisurheilijat
Anniina Kuukka Imatran Urheilijat
Milla Uitti Imatran Urheilijat
Kiia Koivistoinen Iisalmen Visa
Niina Karttunen Savonlinnan Riento
Elsi Laakkonen Joensuun Kataja
Peppi-Rosa Penttinen Joensuun Kataja
Heidi Tyrväinen Savonlinnan Riento
Pilvi Turunen Tuupovaaran Urheilijat
Veera Holopainen Kaavin Kaiku
Aada Kokko Joensuun Kataja

N17 400m
Elsi Laakkonen Joensuun Kataja
Heidi Tyrväinen Savonlinnan Riento
Veera Häkkinen Joensuun Kataja

N17 1500m
Veera Helkama Salon Vilpas
Vera Nylander Siilinjärven Ponnistus
Lotta Tarvainen Kuopion Reipas
Jenna-Julia Kettunen Kuopion Reipas
Sini Rahkonen Polvijärven Urheilijat
Venla Häkkinen Joensuun Kataja

N17 Korkeus
Hilla Mikkilä Imatran Urheilijat
Milla Korhonen Varpaisjärven Vire
Pilvi Turunen Tuupovaaran Urheilijat
Milka Riiali Imatran Urheilijat

N17 Seiväs
Neea Käyhkö Savonlinnan Riento

N17 Pituus
Milla Korhonen Varpaisjärven Vire
Anniina Kuukka Imatran Urheilijat
Milla Uitti Imatran Urheilijat
Pilvi Turunen Tuupovaaran Urheilijat
Helmi Laine Savonlinnan Riento
Nenna Helppolainen Pielaveden Sampo
Veera Holopainen Kaavin Kaiku

N17 Keihäs
Milla Korhonen Varpaisjärven Vire
Pilvi Turunen Tuupovaaran Urheilijat
Riia Toivanen Juankosken Kuohu
Tara Saikkonen Parikkalan Urheilijat
Henna Pirinen Parikkalan Urheilijat
Nea Roiha Parikkalan Urheilijat

N19 Keihäs
Lumi Kärkkäinen Joensuun Kataja
Tuuli Turunen Tuupovaaran Urheilijat
Venla Pirinen Parikkalan Urheilijat

N 200m
Milla Heiskanen Iisalmen Visa
Ella Kumpulainen Savonlinnan Riento
Hertta Heikkinen Joensuun Kataja
Jenna Riikonen Joensuun Kataja
Elina Rönkkö Savonlinnan Riento
Annina Walling Kuopion Reipas
Silja Kempas Joensuun Kataja
Rosa Ylimaula Joensuun Kataja
Kiia Koivistoinen Iisalmen Visa
Vilhelmiina Tornberg Jyväskylän Kenttäurheilijat
Kiia Paanila Kuopion Reipas
Jonna Voutilainen Kuopion Reipas
Tanja Kokkonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Mari Heinonen Kajaanin Kipinä
Noora Juutinen Tuupovaaran Urheilijat

N 800m
Pihla Hokkanen Kuopion Reipas
Jasmin Tukiainen Pyhäselän Urheilijat
Veera Mensonen Maaningan Mahti
Siiri Silvennoinen Joensuun Kataja
Maria Murtorinne-Taskinen Kuopion Reipas
Riikka Lonkainen Joensuun Kataja
Irja-Ulriikka Valta Maaningan Mahti
Noora Juutinen Tuupovaaran Urheilijat

N 3000m
Rita Karjalainen Kuopion Reipas
Satu Hyytiäinen Joensuun Kataja

N 60m aidat
Hertta Heikkinen Joensuun Kataja
Minttu Mattinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Marika Partinen Joensuun Kataja
Vilhelmiina Tornberg Jyväskylän Kenttäurheilijat
Jonna Voutilainen Kuopion Reipas
Noora Juutinen Tuupovaaran Urheilijat

N Kolmiloikka
Riikka Pitkänen Savonlinnan Riento
Mette Ukkonen Savonlinnan Riento
Senni Salminen Imatran Urheilijat
Tuuli Turunen Tuupovaaran Urheilijat
Tiia Neuvonen Parikkalan Urheilijat

N Kuula
Hertta Heikkinen Joensuun Kataja
Minttu Mattinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Marika Partinen Joensuun Kataja
Tuuli Turunen Tuupovaaran Urheilijat
Tiia Tirkkonen Keiteleen Kunto

M 200m
Mouctar Diallo Savonlinnan Riento
Juhani Ryynänen Juuan Urheilijat
Santeri Örn Polvijärven Urheilijat
Rasmus Hiltunen Savonlinnan Riento
Kaarle Muurikoski Varkauden Kenttä-Veikot
Niko Mutikainen Savonlinnan Riento
Antti Tanhuamäki Savonlinnan Riento
Ville Hyttinen Kuopion Reipas
Eetu Kumpulainen Kuopion Reipas
Veikka Mikkonen Savonlinnan Riento
Arttu Tyystjärvi Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Mikko Ryhänen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Simo Lipsanen Lappeenrannan Urheilu-Miehet

M 800m
Oskari Silvennoinen Joensuun Kataja
Eino Könönen Joensuun Kataja
Kristian Backman Imatran Urheilijat
Elias Lyytinen Sulkavan Urheilijat -41
Janne Vatanen Liperin Taimi
Samuel Auvinen Joensuun Kataja

M 3000m
Jiri Karjalainen Joensuun Kataja
Janne Natri Joensuun Kataja
Mikko Hirvonen Joensuun Kataja
Antti Ihamäki Alajärven Ankkurit
Lari Parkkinen Joensuun Kataja
Samu Heikkonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Panu Järvenpää Joensuun Kataja
Santeri Silvennoinen Joensuun Kataja

M 60m aidat
Juhani Ryynänen Juuan Urheilijat
Antti Tanhuamäki Savonlinnan Riento
Niko Tahvanainen Pyhäselän Urheilijat

M Kolmiloikka
Juhani Ryynänen Juuan Urheilijat
Jimi Huuho Pyhäselän Urheilijat
Rasmus Hiltunen Savonlinnan Riento
Antti Inkinen Imatran Urheilijat

M Kuula
Lauri Lindqvist Siilinjärven Ponnistus

T9 200m
Vinka Pyylampi Joensuun Kataja
Milja Pyykkö Liperin Taimi
Hilma Parkkinen Joensuun Kataja
Ronja Eronen Pyhäselän Urheilijat
Annika Ristola Outokummun Partio
Julia Parviainen Pyhäselän Urheilijat
Olivia Kaarto Joensuun Kataja
Hertta Vatanen Liperin Taimi
Sanni Lehikoinen Joensuun Kataja
Helmi Halmepuro Joensuun Kataja
Mette Fincke Joensuun Kataja
Sara Noponen Liperin Taimi
Jade Nousiainen Pyhäselän Urheilijat
Heini Kuronen Pyhäselän Urheilijat

T9 60m aidat
Vinka Pyylampi Joensuun Kataja
Milja Pyykkö Liperin Taimi
Olivia Kaarto Joensuun Kataja
Hertta Vatanen Liperin Taimi
Helvi Heikkinen Kuhmon Kiva
Ida-Liina Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Sara Noponen Liperin Taimi
Jade Nousiainen Pyhäselän Urheilijat
Heini Kuronen Pyhäselän Urheilijat

T9 Korkeus
Hertta Vatanen Liperin Taimi
Helvi Heikkinen Kuhmon Kiva
Ida-Liina Hyvönen Pyhäselän Urheilijat

T9 Kolmiloikka
Vinka Pyylampi Joensuun Kataja
Annika Ristola Outokummun Partio
Ida-Liina Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Jade Nousiainen Pyhäselän Urheilijat
Helmi Halmepuro Joensuun Kataja

T9 Keihäs
Annika Ristola Outokummun Partio
Olivia Kaarto Joensuun Kataja
Ida-Liina Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Iida Kakkonen Polvijärven Urheilijat
Heini Kuronen Pyhäselän Urheilijat

P9 200m
Hugo Lasaroff Joensuun Kataja
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat
Vili Hyvärinen Polvijärven Urheilijat
Toivo Saalasti Liperin Taimi
Eetu Jolkkonen Polvijärven Urheilijat
Pietu Stenberg Pyhäselän Urheilijat
Miikka Piipponen Pyhäselän Urheilijat
Niro Immonen Pyhäselän Urheilijat

P9 60m aidat
Aapo Ryynänen Juuan Urheilijat
Patrik Hirvonen Joensuun Kataja
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat
Vili Hyvärinen Polvijärven Urheilijat
Veikko Hassinen Pyhäselän Urheilijat

P9 Korkeus
Ate Jokinen Liperin Taimi
Aapo Ryynänen Juuan Urheilijat
Hugo Lasaroff Joensuun Kataja
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat
Vili Hyvärinen Polvijärven Urheilijat
Pietu Stenberg Pyhäselän Urheilijat

P9 Kolmiloikka
Aapo Ryynänen Juuan Urheilijat
Hugo Lasaroff Joensuun Kataja
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat

P9 Keihäs
Ate Jokinen Liperin Taimi
Aapo Ryynänen Juuan Urheilijat
Hugo Lasaroff Joensuun Kataja
Patrik Hirvonen Joensuun Kataja
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat
Eetu Jolkkonen Polvijärven Urheilijat
Pietu Stenberg Pyhäselän Urheilijat

T10 200m
Venla Pyykkö Liperin Taimi
Aada Kauhanen Heinäveden Yleisurheilijat
Siiri Kontkanen Pyhäselän Urheilijat
Miina Vatanen Joensuun Kataja
Mette Oinonen Joensuun Kataja
Peppilotta Eronen Joensuun Kataja
Pinja Stenberg Pyhäselän Urheilijat
Maiju Saraniemi Lieksan Urheilijat
Linda Mononen Joensuun Kataja

T10 60m aidat
Venla Pyykkö Liperin Taimi
Mette Oinonen Joensuun Kataja
Pinja Stenberg Pyhäselän Urheilijat
Maiju Saraniemi Lieksan Urheilijat
Linda Mononen Joensuun Kataja

T10 Korkeus
Venla Pyykkö Liperin Taimi
Miina Vatanen Joensuun Kataja
Mette Oinonen Joensuun Kataja
Peppilotta Eronen Joensuun Kataja
Pinja Stenberg Pyhäselän Urheilijat
Maiju Saraniemi Lieksan Urheilijat
Linda Mononen Joensuun Kataja

T10 Kolmiloikka
Mette Oinonen Joensuun Kataja
Pinja Stenberg Pyhäselän Urheilijat
Linda Mononen Joensuun Kataja

T10 Keihäs
Miina Vatanen Joensuun Kataja
Peppilotta Eronen Joensuun Kataja
Pinja Stenberg Pyhäselän Urheilijat
Maiju Saraniemi Lieksan Urheilijat
Linda Mononen Joensuun Kataja
Meri-Tuuli Tukiainen Pyhäselän Urheilijat

P10 200m
Toivo Parkkinen Joensuun Kataja
Eppu Ahvenainen Lieksan Urheilijat
Jimi Ahvenainen Lieksan Urheilijat
Arttu Kylmänen Pyhäselän Urheilijat

P10 60m aidat
Matias Pietarinen Liperin Taimi
Joona Mustonen Polvijärven Urheilijat
Arttu Kylmänen Pyhäselän Urheilijat
Topias Poutiainen Outokummun Partio

P10 Korkeus
Matias Pietarinen Liperin Taimi
Eppu Ahvenainen Lieksan Urheilijat
Arttu Kylmänen Pyhäselän Urheilijat
Topias Poutiainen Outokummun Partio

P10 Kolmiloikka
Matias Pietarinen Liperin Taimi
Eppu Ahvenainen Lieksan Urheilijat
Jimi Ahvenainen Lieksan Urheilijat

P10 Keihäs
Matias Pietarinen Liperin Taimi
Paavo Maaninka Pyhäselän Urheilijat
Eppu Ahvenainen Lieksan Urheilijat
Jimi Ahvenainen Lieksan Urheilijat
Severi Inkinen Polvijärven Urheilijat
Topias Poutiainen Outokummun Partio

P11 200m
Renne Kankkunen Liperin Taimi
Niilo Pelli Polvijärven Urheilijat
Jerkko Kinnunen Pyhäselän Urheilijat
Aapo Rautiainen Kiihtelysvaaran Urheilijat
Juuso Tiilikainen Pyhäselän Urheilijat
Paavo Saalasti Liperin Taimi

P11 60m aidat
Renne Kankkunen Liperin Taimi
Oskari Pakarinen Pyhäselän Urheilijat
Niilo Pelli Polvijärven Urheilijat

P11 Korkeus
Renne Kankkunen Liperin Taimi
Niilo Pelli Polvijärven Urheilijat
Aapo Rautiainen Kiihtelysvaaran Urheilijat

P11 Kolmiloikka
Oskari Pakarinen Pyhäselän Urheilijat

P11 Keihäs
Oskari Pakarinen Pyhäselän Urheilijat
Jerkko Kinnunen Pyhäselän Urheilijat
Onni Ohvanainen Pyhäselän Urheilijat

T11 200m
Rauha Fabricius Kuopion Reipas
Melissa Vanhanen Kuopion Reipas
Emma Juntunen Suomussalmen Rasti
Nuuna Piipponen Joensuun Kataja
Jenna Leppänen Joensuun Kataja
Marianne Puustinen Pyhäselän Urheilijat

T11 60m aidat
Veera Pöyry Mikkelin Kilpa-Veikot
Emma Juntunen Suomussalmen Rasti
Netta Oikarinen Sotkamon Jymy
Jasmin Huuho Pyhäselän Urheilijat

T11 Korkeus
Jenna Leppänen Joensuun Kataja
Marianne Puustinen Pyhäselän Urheilijat

T11 Kolmiloikka
Veera Pöyry Mikkelin Kilpa-Veikot
Emma Juntunen Suomussalmen Rasti
Nuuna Piipponen Joensuun Kataja
Netta Oikarinen Sotkamon Jymy
Jasmin Huuho Pyhäselän Urheilijat

T11 Keihäs
Veera Pöyry Mikkelin Kilpa-Veikot
Emma Juntunen Suomussalmen Rasti

T12 200m
Elina Likhanova Liperin Taimi
Kerttu Kaihola Joensuun Kataja
Elina Ruusuvuori Liperin Taimi
Vilma Vatanen Joensuun Kataja
Iiris Voutilainen Joensuun Kataja
Nea Nousiainen Pyhäselän Urheilijat
Aino Kiiskinen Pyhäselän Urheilijat
Heli Puustinen Pyhäselän Urheilijat

T12 60m aidat
Sonja Purmonen Liperin Taimi
Kerttu Kaihola Joensuun Kataja
Nella Voutilainen Joensuun Kataja
Iiris Voutilainen Joensuun Kataja
Aino Kiiskinen Pyhäselän Urheilijat

T12 Seiväs
Elina Ruusuvuori Liperin Taimi
Nella Voutilainen Joensuun Kataja
Iiris Voutilainen Joensuun Kataja

T12 Pituus
Emma Kröger Joensuun Kataja
Mimmi Marttinen Joensuun Kataja
Sonja Purmonen Liperin Taimi
Elina Likhanova Liperin Taimi
Kerttu Kaihola Joensuun Kataja
Elina Ruusuvuori Liperin Taimi
Vilma Vatanen Joensuun Kataja
Kristiina Nevalainen Siilinjärven Ponnistus
Meeri Torssonen Liperin Taimi
Noora Kakkonen Polvijärven Urheilijat
Nea Nousiainen Pyhäselän Urheilijat
Oona Tolvanen Liperin Taimi
Silja Inkinen Polvijärven Urheilijat
Aino Kiiskinen Pyhäselän Urheilijat
Heli Puustinen Pyhäselän Urheilijat

T12 Kuula
Emma Kröger Joensuun Kataja
Mimmi Marttinen Joensuun Kataja
Kerttu Kaihola Joensuun Kataja
Vilma Vatanen Joensuun Kataja
Kristiina Nevalainen Siilinjärven Ponnistus
Meeri Torssonen Liperin Taimi
Iiris Voutilainen Joensuun Kataja
Noora Kakkonen Polvijärven Urheilijat
Oona Tolvanen Liperin Taimi
Silja Inkinen Polvijärven Urheilijat

P12 200m
Topias Mustonen Joensuun Kataja
Eevert Happonen Kuopion Reipas
Roope Matveinen Joensuun Kataja
Luukas Karppinen Liperin Taimi
Martti Saraniemi Lieksan Urheilijat

P12 60m aidat
Topias Mustonen Joensuun Kataja
Aapo Heikkinen Liperin Taimi
Aleksanteri Sippola Liperin Taimi

P12 Seiväs
Topias Mustonen Joensuun Kataja

P12 Pituus
Topias Mustonen Joensuun Kataja
Eevert Happonen Kuopion Reipas
Roope Matveinen Joensuun Kataja
Luukas Karppinen Liperin Taimi
Aapo Heikkinen Liperin Taimi
Luka Myller Joensuun Kataja
Martti Saraniemi Lieksan Urheilijat
Petja Tanskanen Polvijärven Urheilijat
Ville Keronen Outokummun Partio

P12 Kuula
Topias Mustonen Joensuun Kataja
Roope Matveinen Joensuun Kataja
Luka Myller Joensuun Kataja
Martti Saraniemi Lieksan Urheilijat
Aleksanteri Sippola Liperin Taimi

T13 200m
Nea Savolainen Maaningan Mahti
Sara Martikainen Pyhäselän Urheilijat
Jenna Oikarinen Sotkamon Jymy
Lotta Granit Sotkamon Jymy
Olivia Panhelainen Joensuun Kataja
Venla Simonen Joensuun Kataja
Noora Tiilikainen Pyhäselän Urheilijat
Aada Rautiainen Kiihtelysvaaran Urheilijat
Oona Kareinen Tuupovaaran Urheilijat
Kiira Kiiskinen Joensuun Kataja

T13 60m aidat
Nea Savolainen Maaningan Mahti
Moona Heikkinen Kuhmon Kiva
Sara Martikainen Pyhäselän Urheilijat
Noora Tiilikainen Pyhäselän Urheilijat
Eena Pesonen Liperin Taimi

T13 Seiväs
Oona Kärkkäinen Joensuun Kataja

T13 Pituus
Nea Savolainen Maaningan Mahti
Jonna Aalto Joensuun Kataja
Moona Heikkinen Kuhmon Kiva
Sara Martikainen Pyhäselän Urheilijat
Jenna Oikarinen Sotkamon Jymy
Lotta Granit Sotkamon Jymy
Olivia Panhelainen Joensuun Kataja
Vilma Issakainen Pyhäselän Urheilijat
Erika Hassinen Pyhäselän Urheilijat
Venla Simonen Joensuun Kataja
Iina Hyttinen Joensuun Kataja
Oona Kareinen Tuupovaaran Urheilijat
Nea Nevalainen Lieksan Urheilijat
Kiira Kiiskinen Joensuun Kataja

T13 Kuula
Moona Heikkinen Kuhmon Kiva
Jenna Oikarinen Sotkamon Jymy
Oona Kärkkäinen Joensuun Kataja
Erika Hassinen Pyhäselän Urheilijat
Venla Simonen Joensuun Kataja
Aada Rautiainen Kiihtelysvaaran Urheilijat
Iina Hyttinen Joensuun Kataja
Sallamari Leskinen Liperin Taimi
Eena Pesonen Liperin Taimi
Nea Nevalainen Lieksan Urheilijat

P13 200m
Puhakka Jesse Pyhäselän Urheilijat
Eeli Mustonen Joensuun Kataja
Elmer Vauhkonen Lapinlahden Veto
Soini Ripatti Savonlinnan Riento
Otto Sivonen Joensuun Kataja

P13 60m aidat
Eeli Mustonen Joensuun Kataja
Soini Ripatti Savonlinnan Riento

P13 Seiväs
Eeli Mustonen Joensuun Kataja
Aku Alastalo Pyhäselän Urheilijat

P13 Pituus
Puhakka Jesse Pyhäselän Urheilijat
Eeli Mustonen Joensuun Kataja
Topi Parviainen Tuupovaaran Urheilijat
Soini Ripatti Savonlinnan Riento
Otto Sivonen Joensuun Kataja

P13 Kuula
Eeli Mustonen Joensuun Kataja
Topi Parviainen Tuupovaaran Urheilijat

T14 200m
Enni Heikkinen Liperin Taimi
Lotta Moilanen Kuhmon Kiva
Hilma Heikkinen Kuhmon Kiva
Suvi Vehomäki Sulkavan Urheilijat -41
Sara-Sofia Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Promthip Wisetkhan Leppävirran Viri
Sesilia Jolkkonen Polvijärven Urheilijat
Krista Karttunen Polvijärven Urheilijat
Eevi Kettunen Polvijärven Urheilijat

T14 60m aidat
Meeri Riiali Imatran Urheilijat
Riikka Jokinen Pyhäselän Urheilijat
Sara-Sofia Hyvönen Pyhäselän Urheilijat

T14 Seiväs
Aino Pyykkö Lieksan Urheilijat
Tuuli Saraniemi Lieksan Urheilijat

T14 Pituus
Meeri Riiali Imatran Urheilijat
Enni Heikkinen Liperin Taimi
Janette Heikkinen Kuhmon Kiva
Nelly Frilander Haukivuoren Kisailijat
Lotta Moilanen Kuhmon Kiva
Hilma Heikkinen Kuhmon Kiva
Suvi Vehomäki Sulkavan Urheilijat -41
Sara-Sofia Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Promthip Wisetkhan Leppävirran Viri
Eevi Kettunen Polvijärven Urheilijat
Sofia Keronen Outokummun Partio
Aino Eronen Juuan Urheilijat

T14 Kuula
Riikka Jokinen Pyhäselän Urheilijat
Elina Valta Pyhäselän Urheilijat
Sara-Sofia Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Krista Karttunen Polvijärven Urheilijat
Tuuli Saraniemi Lieksan Urheilijat
Miia Hottinen Imatran Urheilijat

P14 200m
Roope Maaninka Pyhäselän Urheilijat
Aatu Hartikainen Savonlinnan Riento
Eero Mauro Lieksan Urheilijat

P14 60m aidat
Pietari Hallikainen Kaavin Kaiku
Roope Maaninka Pyhäselän Urheilijat
Eero Mauro Lieksan Urheilijat

P14 Seiväs
Miro Mutanen Polvijärven Urheilijat

P14 Pituus
Pietari Hallikainen Kaavin Kaiku
Roope Maaninka Pyhäselän Urheilijat
Aatu Hartikainen Savonlinnan Riento

P14 Kuula
Pietari Hallikainen Kaavin Kaiku
Roope Maaninka Pyhäselän Urheilijat
Miro Mutanen Polvijärven Urheilijat

T15 200m
Helmi Laine Savonlinnan Riento
Erin Kainulainen Savonlinnan Riento
Emma Halonen Savonlinnan Riento
Aino Venäläinen Imatran Urheilijat
Sofia Raatikainen Pyhäselän Urheilijat
Oona Rimpilä Joensuun Kataja

T15 60m aidat
Helmi Laine Savonlinnan Riento
Aava Kipinä Joensuun Kataja
Erin Kainulainen Savonlinnan Riento
Emma Halonen Savonlinnan Riento
Siiri Nyyssönen Joensuun Kataja
Ellen Tanskanen Polvijärven Urheilijat

T15 Pituus
Erin Kainulainen Savonlinnan Riento
Siiri Nyyssönen Joensuun Kataja
Rosa Valkendorff Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Reetta Ryynänen Pyhäselän Urheilijat

T15 Kuula
Vienna Kettunen Pyhäselän Urheilijat
Janna Huuho Pyhäselän Urheilijat
Reetta Ryynänen Pyhäselän Urheilijat

P15 60m aidat
Eemil Hallikainen Kaavin Kaiku

P15 Pituus
Eemil Hallikainen Kaavin Kaiku

P15 Kuula
Eemil Hallikainen Kaavin Kaiku

N17 200m
Neea Käyhkö Savonlinnan Riento
Veera Kauhanen Heinäveden Yleisurheilijat
Niina Karttunen Savonlinnan Riento
Elsi Laakkonen Joensuun Kataja
Peppi-Rosa Penttinen Joensuun Kataja
Heidi Tyrväinen Savonlinnan Riento
Pilvi Turunen Tuupovaaran Urheilijat
Viivi Pääkkönen Kuopion Reipas
Riika Tirkkonen Kuopion Reipas
Veera Holopainen Kaavin Kaiku
Veera Häkkinen Joensuun Kataja

N17 800m
Jenna-Julia Kettunen Kuopion Reipas
Venla Häkkinen Joensuun Kataja

N17 3000m
Veera Helkama Salon Vilpas
Vera Nylander Siilinjärven Ponnistus
Cindy Ahponen Pyhäselän Urheilijat
Nella Mutka Savonlinnan Riento

N17 60m aidat
Neea Käyhkö Savonlinnan Riento
Niina Karttunen Savonlinnan Riento
Peppi-Rosa Penttinen Joensuun Kataja
Tanja Kokkonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet

N17 Kolmiloikka
Neea Käyhkö Savonlinnan Riento
Pilvi Turunen Tuupovaaran Urheilijat
Milka Riiali Imatran Urheilijat
Emmi Neuvonen Parikkalan Urheilijat

N17 Kuula
Riia Toivanen Juankosken Kuohu

M17 200m
Miska Käyhkö Savonlinnan Riento
Akseli Eskelinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Rasmus Lehikoinen Joensuun Kataja
Eetu Sillanpää Pyhäselän Urheilijat

M17 800m
Lauri Kainulainen Liperin Taimi
Otto Vilpponen Kuopion Reipas

M17 60m aidat
Miska Käyhkö Savonlinnan Riento
Sakari Vallius Joensuun Kataja
Väinö Ripatti Savonlinnan Riento

M17 Kolmiloikka
Juha Karjunen Pyhäselän Urheilijat
Miska Käyhkö Savonlinnan Riento
Niklas Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Miro Tanninen Joensuun Kataja
Sakari Vallius Joensuun Kataja
Väinö Ripatti Savonlinnan Riento
Aku Parviainen Tuupovaaran Urheilijat

M17 Kuula
Eero Ahvanainen Pyhäselän Urheilijat
Juha Karjunen Pyhäselän Urheilijat
Niklas Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Aku Parviainen Tuupovaaran Urheilijat

M19 Kuula
Eero Virtanen Imatran Urheilijat
Ville Halonen Pyhäselän Urheilijat