Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
17.02. klo 12:00 VARSY:n nuorten pm-hallit 2. osa Ilmoittautuneet
M17  60m				
				
		Ala-Kokko	Juho	Maskun Kataja
		Eura	Rami	Nousiaisten Susi
		Haapala	Juho	Maskun Kataja
		Haavisto	Rasmus	Maskun Kataja
		Kalajoki	Aapo	Raision Kuula
		Kivelä	Roope	Turun Urheiluliitto
		Kokko	Nuutti	Turun Urheiluliitto
		Kuoppa	Jaakko	Maskun Kataja
		Lindberg	Patrick	Vihdin Viesti
		Salminen	Aleksi	Turun Toverit
		Tauriainen	Arttu	Perniön Urheilijat
		Vuorela	Ilmari	Laitilan Jyske
		Wasström	Marius	IF Raseborg
				
				
N17  60m				
				
		Boelius	Saana	Tampereen Pyrintö
		Engström	Camilla	Turun Urheiluliitto
		Harilainen	Vilma	Turun Weikot yu
		Hongisto	Aino	Turun Urheiluliitto
		Huppunen	Ronja	Maarian Mahti
		Hänninen	Heljä	Naantalin Löyly
		Koistinen	Annika	Turun Urheiluliitto
		Koivisto	Aino	Turun Urheiluliitto
		Koivukoski	Laura	Eurajoen Veikot
		Liimatta	Henni	Maskun Kataja
		Lindfelt	Emma	Turun Urheiluliitto
		Luoto	Lumianna	Maskun Kataja
		Mörönen	Wolferiina	Turun Urheiluliitto
		Niemelä	Elviira	Turun Urheiluliitto
		Nzoko	Christenvie	Turun Toverit
		Ojanen	Petra	Turun Urheiluliitto
		Ojuva	Ada	Turun Toverit
		Seitsonen	Sirke	Raision Kuula
		Suoniemi	Charlotta	Kiukaisten Kisailijat
		Vahtokari	Saara	Rauman Urheilijat
		Vuorela	Verna	Laitilan Jyske
		Vuorinen	Tilda	Piikkiön Kehitys
				
				
				
M19  60m				
				
		Areva	Karolus	Turun Toverit
		Kuusela	Eetu	Turun Urheiluliitto
		Muuse	Mustafe	Turun Urheiluliitto
		Nissinen	Olli	Turun Weikot yu
		Pirhonen	Nuutti	Turun Weikot yu
				
				
				
N19  60m				
				
		Eno	Aino	Lauttakylän Luja
		Landvik	Linnea	Rauman Urheilijat
		Ojaniittu	Evelina	Turun Weikot yu
		Rantakokko	Reetta	Turun Urheiluliitto
		Savolainen	Siri	Naantalin Löyly
				
				
				
				
M17  800m				
				
		Eijs	Aarni	Salon Vilpas
		Kalajoki	Iivo	Turun Urheiluliitto
		Oksanen	Kalle	Maskun Kataja
		Suojanen	Pyry	Turun Urheiluliitto
		Viitamäki	Aleksi	Liedon Parma
				
				
				
N17  800m				
				
		Tuominen Ellinoora Rauman Urheilijat
		Jalas	Ingrid	Helsingin Tarmo
		Ojanen	Petra	Turun Urheiluliitto
		Kero	Fanny	IF Raseborg				
		Saarinen Helena	Liedon Parma
		Lindén	Minea	Loimaan Leisku
		Sanden	Muska	Salon Vilpas
		Kyösti	Hanna	Himangan Urheilijat		
		Piispa	Sofia	Salon Vilpas
		Ojanen	Siiri	Turun Urheiluliitto
		Kajula	Fiia	Raision Kuula
		Jalava	Liisa	Turun Urheiluliitto
		Hiippavuori Nelli Turun Urheiluliitto
		Nurminen Lotta	Turun Urheiluliitto
				
								
N19  800m				
								
				
N  800m				
				
				
				
M19  800m				
				
		Lindholm	Eetu	Turun Urheiluliitto
		Muuse	Mustafe	Turun Urheiluliitto
		Pirhonen	Nuutti	Turun Weikot yu							
				
M  800m				
				
		Forsgård	Felix	IF Nykarlebynejden
								
				
M  60m				
				
		Demnati	Samir	Ikaalisten Urheilijat
		Kuisma	Eetu	Turunseudun Kenttäurheilijat
		Tauriainen	Petri	Perniön Urheilijat
		Ylöstalo	Otto	IF Sibbo-Vargarna
								
				
N  60m				
				
		Henttonen	Enni	Turun Urheiluliitto
		Lahtinen	Lotta	IF Raseborg
		Marjanen	Pirkitta Porin Yleisurheilu
		Rautala	        Martta	Viipurin Urheilijat
		Saramäki	Venla	Turun Urheiluliitto
		Savonen	        Ella	Loimaan Leisku
		Tammisalo	Tiia	Esbo IF
			
				
M17  Korkeus				
				
		Koski	Joona	Nummen Kipinä
				
				
M19  Korkeus				
				
		Kuusela	Eetu	Turun Urheiluliitto
				
				
M  Korkeus				
				
		Pärnä	Heikki	Turun Urheiluliitto
				
N17  Korkeus				
				
		Hongisto	Aino	Turun Urheiluliitto
		Huppunen	Ronja	Maarian Mahti
		Kossa	Saima	Sauvon Urheilijat
		Kuusivaara	Jenna	Turun Urheiluliitto
		Liimatta	Henni	Maskun Kataja
		Mäkinen	Ida	Kiukaisten Kisailijat
		Mörönen	Wolferiina	Turun Urheiluliitto
		Perälä	Viivi	Naantalin Löyly
		Riikonen	Melina	Naantalin Löyly
		Takala	Aino	Naantalin Löyly
		Vuorela	Verna	Laitilan Jyske
		Vuorinen	Taika	Piikkiön Kehitys
				
				
N  Korkeus				
				
		Sinervo	Saara	Salon Vilpas
				
				
				
M17  Pituus				
				
		Eura	Rami	Nousiaisten Susi
		Gustafsson	Mathias	Turun Urheiluliitto
		Kalajoki	Aapo	Raision Kuula
		Kokko	Nuutti	Turun Urheiluliitto
		Lindberg	Patrick	Vihdin Viesti
		Tauriainen	Arttu	Perniön Urheilijat
		Wasström	Marius	IF Raseborg
				
				
M19  Pituus				
				
		Vepsä	Jami	Naantalin Löyly
				
				
M  Pituus				
				
		Kuisma	Eetu	Turunseudun Kenttäurheilijat
		Ylöstalo	Otto	IF Sibbo-Vargarna
				
				
N17  Kolmiloikka				
				
		Fernandez-Furu  Daniela		Turun Urheiluliitto
		Harilainen	Vilma	Turun Weikot yu
		Koivu	Helena	Turun Toverit
		Koivukoski	Laura	Eurajoen Veikot
		Korpua	Nelli-Rosa	Porin Yleisurheilu
		Koskivainio	Saimi	Marttilan Murto
		Liimatta	Henni	Maskun Kataja
		Mäkinen	Ida	Kiukaisten Kisailijat
		Ojuva	Ada	Turun Toverit
		Rajamäki	Ella	Turun Urheiluliitto
		Ruohola	Ilona	Turun Urheiluliitto
				
				
N19  Kolmiloikka				
				
		Savolainen	Siri	Naantalin Löyly
				
				
N  Kolmiloikka				
				
		Kössi	Pinja	Paimion Urheilijat