Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
05.10. klo 11:00 Kurikan SM-maastojen esikisat Ilmoittautuneet
SM-maasto esikisat 5.10.19				
Nro	Nimi			Seura
				
M 6km				
	Jarkko Järvenpää		Tampereen Pyrintö
	Jonas Ingo			Vasa IS
	Antti Ranta-Aho			Vasa IS
	Thomas Ramstedt			IF Fyren
	Joakim Träskelin		Vasa IS
	Joni Hulkko			Jalasjärven Jalas
	Jussi Raittinen			Kurikan Ryhti
	Juha Järvelä			Kurikan Ryhti
	Niko Koskela			Ilmajoki
				
N 4km				
	Cecilia Storgård		Vasa IS
	Eevakaisa Loukusa		Ilmajoki
	Ritva Mäki-Mantila-Pasanen	Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Riikka Tiisanoja		Keuruun Kisailijat
				
T9 1km				
	Elli Loukko			Kauhajoen Karhu
	Fanni Kiukkonen			Kauhajoen Karhu
	Ella Mettälä			Kauhajoen Karhu
	Sofia Koski			Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Alisa Koskinen			Ähtärin Urheilijat
	Petra Rautiainen		Äänekosken Urheilijat
	Lumia Keski-Kokko		Jalasjärven Jalas
	Manna Keski-Kokko		Jalasjärven Jalas
	Oona Muhonen			Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Ringa-Ilona Jylhä		Halsuan Toivo
	Siiri Latva-Hirvelä		Kurikan Ryhti
	Viivi Mäntymäki			Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Sara Saarela			Jalasjärven Jalas
	Elviira Latomäki		Kauhajoen Karhu
	Katri Uusitalo			Teuvan Rivakka
	Anni Yli-Peltola		Jalasjärven Jalas
	Selma Nevanpää			Kauhajoen Karhu
	Fanni Mäki-Jyllilä		Kurikan Ryhti
				
P9 1km				
	Jussi Niemelä			Kauhajoen Karhu
	Justus Lehtinen			Kauhajoen Karhu
	Vilho Pentilä			Kauhajoen Karhu
	Daniel Tuunainen		Kauhajoen Karhu
	Leevi Kiukkonen			Kauhajoen Karhu
	Sindre Ramstedt			IF Fyren
	Elwin Fröding			IF Fyren
	Elias Tiisanoja			Keuruun Kisailijat
	Viljo Oja-Nisula		Kauhajoen Karhu
	Julius Ola			Laihian Luja
	Elias Åkerlund			Gamlakarleby IF
	Alex Lundfors			Malax IF
	Viljami Antila			Jurvan Urheilijat
	Markus Mikkola			Jurvan Urheilijat
	Luie Nordström			Malax IF
	Karri Tuominiemi		Halsuan Toivo
				
T11 2km				
	Vilma Pentilä			Kauhajoen Karhu
	Inez Lundfors			Malax IF
	Malva Björndahl			Malax IF
	Milla Peltola			Kauhajoen Karhu
	Vivian Helin			Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Viola Jokiaho			Ähtärin Urheilijat
	Saana Uitto			Kauhavan Wisa
	Veera Luoma			Kauhavan Wisa
	Celine Ramstedt			IF Fyren
	Minttu Saari			Ähtärin Urheilijat
	Aliisa Riippi			Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Anni Hietamäki			Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Siiri Latomäki			Kauhajoen Karhu
	Senni Pääkkönen			Viipurin Urheilijat
	Alisa Ristiluoma		Kurikan Ryhti
	Anni Rohila			Rauman Urheilijat
				
P11 2km				
	Konsta Kalliomäki		Kauhajoen Karhu
	Emil Appel			Malax IF
	Jatu Niemelä			Ilmajoen Kisailijat
	Romeo Räfsbäck			Malax IF
	Elmeri Turunen			Kauhajoen Karhu
	Eetu Tuunainen			Kauhajoen Karhu
	Iiro Soini			Kauhavan Wisa
	Juuso Koski			Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Marius Ramstedt			IF Fyren
	Ilmari Saari			Ähtärin Urheilijat
	Riko-Matti Jylhä		Halsuan Toivo
	Arvo Yli-Peltola		Jalasjärven Jalas
	Aaro Haapamäki			Kauhajoen Karhu
	Eetu Muhonen			Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Onni Antila			Jurvan Urheilijat
	Veeti Tuomela			Kauhavan Wisa
				
T13 2km				
	Agnes Herlin			Malax IF
	Jiina Niemelä			Ilmajoen Kisailijat
	Hetaliina Karkiainen		Keuruun Kisailijat
	Miina-Liisa Yli-Kokko		Kauhajoen Karhu
	Lotta Hulkko			Jalasjärven Jalas
	Ella Huuskonen			Kurikan Ryhti
	Mirva Näykki			Lapuan Virkiä
	Karoliina Olli			Loimaan Leisku
	Olivia Kumara			Vähänkyrön Viesti
	Jessy-Jasmin Seppälä		Kurikan Ryhti
	Ilona Takala			Alajärven Ankkurit
	Sofia Keski-Nikkola		Vähänkyrön Viesti
				
P13 2km				
	Otto Niemelä			Kauhajoen Karhu
	Samuel Kiviharju		Ilmajoen Kisailijat
	Patrik Rautiainen		Äänekosken Urheilijat
	Oliver Metsälä			Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Kasper Björkbacka		Vetelin Urheilijat
	Filip Fröding			IF Fyren
	Casper Holm			IF Fyren
	Kaleva Tyystjärvi		Vähänkyrön Viesti
	Samuli Rintamäki		Vähänkyrön Viesti
	Joni Haapamäki			Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Tatu Saarela			Jalasjärven Jalas
	Aaro Hölsö			Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Vilho Vainio			Jalasjärven Jalas
	Miiko Lampinen			Teuvan Rivakka
	Jimi Haapamäki			Ilmajoen Kisailijat
	Anton Tamsi			Kauhajoen Karhu
				
T15 4km				
	Helmi Karkiainen		Keuruun Kisailijat
	Sini Hietamäki			Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Sirja Tyystjärvi		Vähänkyrön Viesti
	Siiri Leppäharju		Kauhajoen Karhu
	Jamira Suarez			IF Drott
				
P15 4km				
	Lauri Hiisvirta			Vaasan Vasama
	Topi Raunio			Kyrön Voima
	Akseli Latvala			Kyrön Voima
	Otto Hirvilampi			Ähtärin Urheilijat
	Frans Mäki-Jyllilä		Kurikan Ryhti
				
N17 4km				
	Laura Laitila			Jalasjärven Jalas
				
M19 4km				
	Petteri Mattila			Kauhajoen Karhu
	Santeri Leikas			Jurvan Urheilijat