Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
16.03. klo 12:00 Junior Indoor Meeting - JIM Ilmoittautuneet
lista päivitetty pe 15.3. klo 9:50

P9 40m		
102	Veikko Alonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
137	Julius Laakso		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
96	Jesse Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat
211	Tuukka Mikkonen		Äänekosken Urheilijat
101	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
155	Konsta Pulkkinen	Laukaan Urheilijat
123	Elias Siekkinen		Keiteleen Nuju
150	Joona Suokko		Lapuan Virkiä
151	Juuso Suokko		Lapuan Virkiä
97	Juho Suonsaari		Jyväskylän Kenttäurheilijat
154	Topi Turpeinen		Laukaan Urheilijat

P9 400m		
102	Veikko Alonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
103	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
137	Julius Laakso		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
96	Jesse Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat
211	Tuukka Mikkonen		Äänekosken Urheilijat
101	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
186	Jooas Oittinen		Saarijärven Pullistus
155	Konsta Pulkkinen	Laukaan Urheilijat
123	Elias Siekkinen		Keiteleen Nuju
212	Joona Soiluaho		Äänekosken Urheilijat
150	Joona Suokko		Lapuan Virkiä
97	Juho Suonsaari		Jyväskylän Kenttäurheilijat
154	Topi Turpeinen		Laukaan Urheilijat

P9 Korkeus		
102	Veikko Alonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
137	Julius Laakso		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
96	Jesse Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat
211	Tuukka Mikkonen		Äänekosken Urheilijat
101	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat

T9 40m		
156	Iiris Elomaa		Laukaan Urheilijat
138	Amanda Kortesoja	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
104	Mirella Lundell		Jyväskylän Kenttäurheilijat
213	Veera Manner		Äänekosken Urheilijat
193	Nea Niiranen		Toivakan Rivakka
106	Julia Puranen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
105	Fanni Virtanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat

T9 400m		
138	Amanda Kortesoja	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
106	Julia Puranen		Jyväskylän Kenttäurheilijat

T9 Korkeus		
138	Amanda Kortesoja	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
105	Fanni Virtanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat

T10 150m		
90	Pihla Hyyppä		Jyväskylän Kenttäurheilijat
201	Olivia Kuitunen		Vehmaisten Urheilijat
92	Elli Kärkkäinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
120	Veera Luoma		Kauhavan Wisa
99	Enni Mustaparta		Jyväskylän Kenttäurheilijat
91	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
94	Anna Njie		Jyväskylän Kenttäurheilijat
100	Venla Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
200	Erika Salonen		Vehmaisten Urheilijat
122	Venla Siekkinen		Keiteleen Nuju
210	Peppi Soiluaho		Äänekosken Urheilijat
116	Iida Tamminen		Kaipolan Vire

T10 Pituus		
153	Veera Elomaa		Laukaan Urheilijat
90	Pihla Hyyppä		Jyväskylän Kenttäurheilijat
201	Olivia Kuitunen		Vehmaisten Urheilijat
92	Elli Kärkkäinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
120	Veera Luoma		Kauhavan Wisa
99	Enni Mustaparta		Jyväskylän Kenttäurheilijat
91	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
94	Anna Njie		Jyväskylän Kenttäurheilijat
89	Ella Roimela		Jyväskylän Kenttäurheilijat
100	Venla Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
200	Erika Salonen		Vehmaisten Urheilijat
122	Venla Siekkinen		Keiteleen Nuju
116	Iida Tamminen		Kaipolan Vire

T10 Kuula		
93	Jenny Björkberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat
153	Veera Elomaa		Laukaan Urheilijat
201	Olivia Kuitunen		Vehmaisten Urheilijat
92	Elli Kärkkäinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
120	Veera Luoma		Kauhavan Wisa
99	Enni Mustaparta		Jyväskylän Kenttäurheilijat
94	Anna Njie		Jyväskylän Kenttäurheilijat
200	Erika Salonen		Vehmaisten Urheilijat
122	Venla Siekkinen		Keiteleen Nuju

P10 150m		
74	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat
95	Eetu Keto-Tokoi		Jyväskylän Kenttäurheilijat
76	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
72	Joel Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat
192	Matias Niiranen		Toivakan Rivakka
184	Elias Oittinen		Saarijärven Pullistus
169	Vihtori Saukkola	Nummen Kipinä

P10 Pituus		
74	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat
98	Aapo Keski-Loppi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
76	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
72	Joel Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat
96	Jesse Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat
192	Matias Niiranen		Toivakan Rivakka
184	Elias Oittinen		Saarijärven Pullistus
169	Vihtori Saukkola	Nummen Kipinä
150	Joona Suokko		Lapuan Virkiä
97	Juho Suonsaari		Jyväskylän Kenttäurheilijat

P10 Kuula		
74	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat
174	Tino Hirsiaho		Petäjäveden Petäjäiset
72	Joel Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat
184	Elias Oittinen		Saarijärven Pullistus
185	Åke Pimiä		Saarijärven Pullistus

T11 60m		
83	Eeva Alonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
114	Nelli Flyktman		Kaipolan Vire
88	Iina Kellokoski		Jyväskylän Kenttäurheilijat
201	Olivia Kuitunen		Vehmaisten Urheilijat
189	Annika Liekkinen	Suolahden Urho
168	Liia Liski		Nummen Kipinä
208	Enni Makkonen		Äänekosken Urheilijat
209	Iina Manner		Äänekosken Urheilijat
84	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
136	Ella Rautawaara		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
202	Sani Saarinen		Vehmaisten Urheilijat
85	Fiona Saarukka		Jyväskylän Kenttäurheilijat
200	Erika Salonen		Vehmaisten Urheilijat
86	Sofia Sauvala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
82	Essi Suni		Jyväskylän Kenttäurheilijat
183	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus
87	Hilkka Wuethrich	Jyväskylän Kenttäurheilijat

T11 1000m		
83	Eeva Alonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
88	Iina Kellokoski		Jyväskylän Kenttäurheilijat
84	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
89	Ella Roimela		Jyväskylän Kenttäurheilijat

T11 Korkeus		
114	Nelli Flyktman		Kaipolan Vire
168	Liia Liski		Nummen Kipinä
208	Enni Makkonen		Äänekosken Urheilijat
84	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
202	Sani Saarinen		Vehmaisten Urheilijat
86	Sofia Sauvala		Jyväskylän Kenttäurheilijat

T11 Kolmiloikka		
83	Eeva Alonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
114	Nelli Flyktman		Kaipolan Vire
90	Pihla Hyyppä		Jyväskylän Kenttäurheilijat
92	Elli Kärkkäinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
208	Enni Makkonen		Äänekosken Urheilijat
209	Iina Manner		Äänekosken Urheilijat
91	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
84	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
86	Sofia Sauvala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
82	Essi Suni		Jyväskylän Kenttäurheilijat
183	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus
87	Hilkka Wuethrich	Jyväskylän Kenttäurheilijat

T11 Junnukeihäs		
93	Jenny Björkberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat
88	Iina Kellokoski		Jyväskylän Kenttäurheilijat
189	Annika Liekkinen	Suolahden Urho
94	Anna Njie		Jyväskylän Kenttäurheilijat
82	Essi Suni		Jyväskylän Kenttäurheilijat

T11 1000m kävely		
83	Eeva Alonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
115	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire
168	Liia Liski		Nummen Kipinä
119	Saana Uitto		Kauhavan Wisa

T11 4x200m viesti		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3	

P11 60m		
74	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat
73	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
207	Ville Kankainen		Äänekosken Urheilijat
118	Antto Kivimäki		Kauhavan Wisa
71	Aaro Kuorelahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat
72	Joel Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat
112	Aarne Moisio		Kaipolan Vire
113	Voitto Moisio		Kaipolan Vire
75	Joel Myllyntaus		Jyväskylän Kenttäurheilijat
163	Juho Tonteri		Mikkelin Kilpa-Veikot
173	Joona Viitala		Petäjäveden Petäjäiset

P11 1000m		
73	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
118	Antto Kivimäki		Kauhavan Wisa
76	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
75	Joel Myllyntaus		Jyväskylän Kenttäurheilijat

P11 Korkeus		
73	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
78	Olli Huttunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
207	Ville Kankainen		Äänekosken Urheilijat
77	Verne Torikka		Jyväskylän Kenttäurheilijat

P11 Kolmiloikka		
73	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
78	Olli Huttunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
207	Ville Kankainen		Äänekosken Urheilijat
163	Juho Tonteri		Mikkelin Kilpa-Veikot
173	Joona Viitala		Petäjäveden Petäjäiset

P11 Junnukeihäs		
179	Reino Hautanen		Pylkönmäen Yrittävä
73	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
207	Ville Kankainen		Äänekosken Urheilijat
80	Leevi Kumpumäki		Jyväskylän Kenttäurheilijat
71	Aaro Kuorelahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat
112	Aarne Moisio		Kaipolan Vire
81	Daniel Pollari		Jyväskylän Kenttäurheilijat
79	Severi Sipiläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat

P11 1000m kävely		
182	Aapo Pimiä		Saarijärven Pullistus

P11 4x200m viesti		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3	

T12 200m		
142	Hetaliina Karkiainen	Keuruun Kisailijat
55	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat
167	Viiu Liski		Nummen Kipinä
164	Silja Niemi		Mäntsälän Urheilijat
6	Sini Pekkalin		Joroisten Urheilijat
134	Heta Rantanen		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
52	Hilla Savioja		Jyväskylän Kenttäurheilijat
133	Fanny-Amanda Seppälä	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu

T12 60m aidat		
135	Saana Kajander		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
142	Hetaliina Karkiainen	Keuruun Kisailijat
190	Iida Kastarinen		Tampereen Pyrintö
191	Juuli Markkula		Tampereen Pyrintö
164	Silja Niemi		Mäntsälän Urheilijat
134	Heta Rantanen		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
165	Celina Salonen		Nastolan Naseva
52	Hilla Savioja		Jyväskylän Kenttäurheilijat

T12 Seiväs		
191	Juuli Markkula		Tampereen Pyrintö

T12 Pituus		
61	Lumi Harjulehto		Jyväskylän Kenttäurheilijat
135	Saana Kajander		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
142	Hetaliina Karkiainen	Keuruun Kisailijat
190	Iida Kastarinen		Tampereen Pyrintö
55	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat
69	Joanna Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
191	Juuli Markkula		Tampereen Pyrintö
164	Silja Niemi		Mäntsälän Urheilijat
134	Heta Rantanen		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
136	Ella Rautawaara		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
165	Celina Salonen		Nastolan Naseva
52	Hilla Savioja		Jyväskylän Kenttäurheilijat
133	Fanny-Amanda Seppälä	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu

T12 Kuula		
61	Lumi Harjulehto		Jyväskylän Kenttäurheilijat
70	Eeva Holviala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
55	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat
188	Pihla Lähteelä		Suolahden Urho
164	Silja Niemi		Mäntsälän Urheilijat
6	Sini Pekkalin		Joroisten Urheilijat

P12 200m		
66	Hannes Bottas		Jyväskylän Kenttäurheilijat
144	Eevert Happonen		Kuopion Reipas
62	Aaro Kämäräinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
64	Matti Laiho		Jyväskylän Kenttäurheilijat
48	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
46	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat
63	Konsta Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
121	Atte Salminen		Kaustisen Pohjan-Veikot
65	Juuso Tapanila		Jyväskylän Kenttäurheilijat
163	Juho Tonteri		Mikkelin Kilpa-Veikot

P12 60m aidat		
66	Hannes Bottas		Jyväskylän Kenttäurheilijat
68	Paavo Heinisuo		Jyväskylän Kenttäurheilijat
67	Vilho Ketonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
48	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
46	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat
121	Atte Salminen		Kaustisen Pohjan-Veikot
49	Tommi Sivill		Jyväskylän Kenttäurheilijat
65	Juuso Tapanila		Jyväskylän Kenttäurheilijat

P12 Seiväs		
48	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
63	Konsta Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
49	Tommi Sivill		Jyväskylän Kenttäurheilijat

P12 Pituus		
66	Hannes Bottas		Jyväskylän Kenttäurheilijat
144	Eevert Happonen		Kuopion Reipas
68	Paavo Heinisuo		Jyväskylän Kenttäurheilijat
67	Vilho Ketonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
62	Aaro Kämäräinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
64	Matti Laiho		Jyväskylän Kenttäurheilijat
48	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
121	Atte Salminen		Kaustisen Pohjan-Veikot

P12 Kuula		
172	Nico Hirsiaho		Petäjäveden Petäjäiset
62	Aaro Kämäräinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
46	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat
50	Olli Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
63	Konsta Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat

T13 60m		
130	Helmi Cardona		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
170	Isabella Edelman	Nurmijärven Yleisurheilu
149	Linnea Hirvelä		Lapuan Virkiä
214     Kiia Hämäläinen         Jyväskylän Kenttäurheilijat
60	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
51	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat
190	Iida Kastarinen		Tampereen Pyrintö
53	Siiri Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat
162	Sofia Kokko		Mikkelin Kilpa-Veikot
55	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat
56	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
128	Lumia Laakso		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
167	Viiu Liski		Nummen Kipinä
129	Venla Martikainen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
147	Janna-Juulia Mäenpää	Lappajärven Veikot
58	Iida Pentti		Jyväskylän Kenttäurheilijat
181	Lotta Perkiö		Saarijärven Pullistus
131	Enni Rantala		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
54	Matilda Ryyppö		Jyväskylän Kenttäurheilijat
199	Silja Saarinen		Vehmaisten Urheilijat
180	Milja Sarajärvi		Saarijärven Pullistus
166	Vilhelmiina Saukkola	Nummen Kipinä
198	Emmi Savenius		Vehmaisten Urheilijat
52	Hilla Savioja		Jyväskylän Kenttäurheilijat
159	Nea Savolainen		Maaningan Mahti
57	Miranda Smith		Jyväskylän Kenttäurheilijat
59	Erika Spoof		Jyväskylän Kenttäurheilijat
146	Vilma Takanen		Kuortaneen Kunto
42	Pihla Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
43	Eevi Ylitalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat

T13 1000m		
61	Lumi Harjulehto		Jyväskylän Kenttäurheilijat
158	Jonna Jäkkö		Länsi-Uudenmaan Urheilijat
56	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
54	Matilda Ryyppö		Jyväskylän Kenttäurheilijat
166	Vilhelmiina Saukkola	Nummen Kipinä
198	Emmi Savenius		Vehmaisten Urheilijat
57	Miranda Smith		Jyväskylän Kenttäurheilijat
145	Nea Vartiainen		Kuopion Reipas

T13 Korkeus		
3	Aino Aalto		Hämeenlinnan Tarmo
141	Minttu Järvinen		Keuruun Kisailijat
51	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat
162	Sofia Kokko		Mikkelin Kilpa-Veikot
128	Lumia Laakso		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
129	Venla Martikainen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
181	Lotta Perkiö		Saarijärven Pullistus
199	Silja Saarinen		Vehmaisten Urheilijat
180	Milja Sarajärvi		Saarijärven Pullistus
132	Jenna Tolmala		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
1	Anniina Viitasaari	Alajärven Ankkurit

T13 Kolmiloikka		
3	Aino Aalto		Hämeenlinnan Tarmo
130	Helmi Cardona		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
170	Isabella Edelman	Nurmijärven Yleisurheilu
149	Linnea Hirvelä		Lapuan Virkiä
214     Kiia Hämäläinen         Jyväskylän Kenttäurheilijat
60	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
53	Siiri Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat
128	Lumia Laakso		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
129	Venla Martikainen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
58	Iida Pentti		Jyväskylän Kenttäurheilijat
131	Enni Rantala		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
42	Pihla Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
132	Jenna Tolmala		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
43	Eevi Ylitalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat

T13 Junnukeihäs		
130	Helmi Cardona		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
187	Senja Norontaus		Suolahden Urho
131	Enni Rantala		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu

T13 1000m kävely		
170	Isabella Edelman	Nurmijärven Yleisurheilu
214     Kiia Hämäläinen         Jyväskylän Kenttäurheilijat
166	Vilhelmiina Saukkola	Nummen Kipinä
57	Miranda Smith		Jyväskylän Kenttäurheilijat

T13 4x200m viesti		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 4	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 5	
	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1
	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2

P13 60m		
126	Otso Barck		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
144	Eevert Happonen		Kuopion Reipas
27	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
46	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat
30	Lenni Lindholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat
110	Kosti Moisio		Kaipolan Vire
28	Veeti Pakkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
127	Lauri Palm		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
44	Johannes Sell		Jyväskylän Kenttäurheilijat
152	Mikko Turpeinen		Laukaan Urheilijat
143	Eelis Turunen		Kuopion Reipas
45	Konsta Vuorela		Jyväskylän Kenttäurheilijat

P13 1000m		
126	Otso Barck		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
48	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
47	Viljami Lauronen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
127	Lauri Palm		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
49	Tommi Sivill		Jyväskylän Kenttäurheilijat
152	Mikko Turpeinen		Laukaan Urheilijat
143	Eelis Turunen		Kuopion Reipas
111	Aapo Virkajärvi		Kaipolan Vire
45	Konsta Vuorela		Jyväskylän Kenttäurheilijat

P13 Korkeus		
27	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
28	Veeti Pakkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
49	Tommi Sivill		Jyväskylän Kenttäurheilijat
171	Roope Viitala		Petäjäveden Petäjäiset

P13 Kolmiloikka		
27	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
46	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat

P13 Junnukeihäs		
50	Olli Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
171	Roope Viitala		Petäjäveden Petäjäiset

P13 4x200m viesti		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 4	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 5	

T14 200m		
117	Emmi Heikkinen		Kajaanin Kipinä
32	Vilma Honkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
161	Lotta Häkkänen		Mikkelin Kilpa-Veikot
33	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
175	Netta Kallio		Pylkönmäen Yrittävä
139	Helmi Karkiainen	Keuruun Kisailijat
21	Jenni Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
35	Hilma Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
36	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat
148	Sofia Mattila		Lapuan Virkiä
178	Sofia Moreno		Pylkönmäen Yrittävä
147	Janna-Juulia Mäenpää	Lappajärven Veikot
37	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
206	Sani Niskanen		Äänekosken Urheilijat
203	Heidi Nyrhinen		Vähänkyrön Viesti
4	Aino Ojaniemi		Hämeenlinnan Tarmo
34	Iida Pajunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
17	Noora Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat
197	Emilia Salonen		Vehmaisten Urheilijat
198	Emmi Savenius		Vehmaisten Urheilijat
159	Nea Savolainen		Maaningan Mahti
22	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
109	Heta Virkajärvi		Kaipolan Vire

T14 60m aidat		
3	Aino Aalto		Hämeenlinnan Tarmo
32	Vilma Honkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
161	Lotta Häkkänen		Mikkelin Kilpa-Veikot
33	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
35	Hilma Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
36	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat
148	Sofia Mattila		Lapuan Virkiä
205	Elena Ohra-Aho		Ähtärin Urheilijat		UP
4	Aino Ojaniemi		Hämeenlinnan Tarmo
34	Iida Pajunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
25	Alisa Seilonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
38	Emma Toivonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
39	Aino Tyynysniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
160	Aada Äikäs		Mikkelin Kilpa-Veikot

T14 Seiväs		
140	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat
147	Janna-Juulia Mäenpää	Lappajärven Veikot
203	Heidi Nyrhinen		Vähänkyrön Viesti
13	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
20	Fiinu Puustinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
40	Jenna Tuomaala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
41	Gea Zitting		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP

T14 Pituus		
32	Vilma Honkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
161	Lotta Häkkänen		Mikkelin Kilpa-Veikot
33	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
175	Netta Kallio		Pylkönmäen Yrittävä
139	Helmi Karkiainen	Keuruun Kisailijat
21	Jenni Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
35	Hilma Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
36	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat
24	Vilja Liimatainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
178	Sofia Moreno		Pylkönmäen Yrittävä
37	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
206	Sani Niskanen		Äänekosken Urheilijat
4	Aino Ojaniemi		Hämeenlinnan Tarmo
17	Noora Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat
197	Emilia Salonen		Vehmaisten Urheilijat
159	Nea Savolainen		Maaningan Mahti
22	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
42	Pihla Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
38	Emma Toivonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
16	Minea Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
43	Eevi Ylitalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat

T14 Kuula		
36	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat
37	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
204	Ella Mäntylä		Vähänkyrön Viesti
34	Iida Pajunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat

P14 200m		
12	Luukas Kontro		Jyväskylän Kenttäurheilijat
26	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
157	Eero Mauro		Lieksan Urheilijat
8	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat
5	Samuli Ruotsalainen	Iisalmen Visa

P14 60m aidat		
26	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
157	Eero Mauro		Lieksan Urheilijat
8	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat

P14 Seiväs		
26	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
8	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat

P14 Pituus		
27	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
196	Eemil Kulmala		Vehmaisten Urheilijat
29	Lauri Liljavirta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
8	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat
28	Veeti Pakkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
143	Eelis Turunen		Kuopion Reipas

P14 Kuula		
196	Eemil Kulmala		Vehmaisten Urheilijat
30	Lenni Lindholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat
31	Lassi Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat

T15 60m		
124	Ida Cardona		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
117	Emmi Heikkinen		Kajaanin Kipinä
194	Emilia Jokinen		Vehmaisten Urheilijat
175	Netta Kallio		Pylkönmäen Yrittävä
195	Sohvi Kenttälä		Vehmaisten Urheilijat
21	Jenni Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
176	Emilia Malinen		Pylkönmäen Yrittävä
205	Elena Ohra-Aho		Ähtärin Urheilijat
20	Fiinu Puustinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
17	Noora Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat
15	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
19	Mimmi Sihvonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
22	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
16	Minea Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
23	Vera Vertanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
14	Enni Viljanmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat

T15 1000m		
139	Helmi Karkiainen	Keuruun Kisailijat
109	Heta Virkajärvi		Kaipolan Vire

T15 Korkeus		
140	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat
24	Vilja Liimatainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
205	Elena Ohra-Aho		Ähtärin Urheilijat
25	Alisa Seilonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
177	Riikka Sorri		Pylkönmäen Yrittävä

T15 Kolmiloikka		
124	Ida Cardona		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
194	Emilia Jokinen		Vehmaisten Urheilijat
20	Fiinu Puustinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
15	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
160	Aada Äikäs		Mikkelin Kilpa-Veikot

T15 4x200m viesti		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 4	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 5	
	Keuruun Kisailijat
	Pylkönmäen Yrittävä
	Vehmaisten Urheilijat

P15 60m		
10	Pyry Lahtinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
9	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat
7	Atte Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
8	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat

P15 1000m		
11	Risto Hakkarainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
12	Luukas Kontro		Jyväskylän Kenttäurheilijat
10	Pyry Lahtinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
2	Tommi Saarinen		Alavuden Urheilijat
107	Juho Virkajärvi		Kaipolan Vire

P15 Korkeus		
108	Tuomas Rauhala		Kaipolan Vire

P15 Kolmiloikka		
108	Tuomas Rauhala		Kaipolan Vire

P15 4x200m viesti		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2