Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
17.11. klo 14:30 OP Junior GP Ilmoittautuneet
OP Junior GP 17.11.2019

Ilmoittautuneet 13.11.2019

Osallistujalista päivittyy tulospalveluun: https://live.tuloslista.com/7233

(302 kilpailijaa, 580 lajisuoritusta)

P6 60m
Eelis Malin	Helsingin Kisa-Veikot		
Emil Sulander	Helsingin Kisa-Veikot		
Joa Kuismin-Raerinne	Helsingin Kisa-Veikot		
Matias Helasuo	Helsingin Kisa-Veikot		
Carmelo Peter	Helsingin Kisa-Veikot		
Eemeli Karhu	Viipurin Urheilijat		
Rasmus Frösén	Helsingin Kisa-Veikot		
Hugo Larvala	Kenttäurheilijat -58		
Oliver Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot		
Pekka Pulkkanen	Helsingin Kisa-Veikot	
	
T6 60m
Imisi Sorjonen	Helsingin Kisa-Veikot		
Ida Kotakallio	Kirkkonummen Urheilijat		
Isla Perttula	Helsingin Kisa-Veikot		
Elsa Raitio	Helsingin Kisa-Veikot		
Matilda Hämäläinen	Helsingin Kisa-Veikot		
Stella Miljas	Helsingin Kisa-Veikot		
Lumi Gürler	Helsingin Kisa-Veikot		
Meeri Aro	Helsingin Kisa-Veikot		
Kiana Kankare	Helsingin Kisa-Veikot		
Iina Erälähde	Helsingin Kisa-Veikot		
Adele Hoot	Helsingin Kisa-Veikot		
Ada Ahlfors	Helsingfors IFK		
Elsi Nurminen	Viipurin Urheilijat		
Lotta Montonen			
Minella Hynninen	Helsingin Kisa-Veikot		
Isabel Sandvall			
Moona Lappeteläinen	Helsingin Kisa-Veikot		
Déa Rajalin	Helsingin Kisa-Veikot		
Veera Pulkkanen	Helsingin Kisa-Veikot
		
P8 60m
Leino Junkkaala	Helsingin Kisa-Veikot		
Daniel Kokko	Helsingin Kisa-Veikot		
Roope Asikainen	Helsingin Kisa-Veikot		
Kaarlo Korkeavuori	Helsingin Kisa-Veikot		
Eelis Tenhola	Helsingin Kisa-Veikot		
Lucas Lagerblom	Espoon Tapiot		
Anton Perttula	Helsingin Kisa-Veikot		
Olli Auranen	Nurmijärven Yleisurheilu		
Akseli Laiho	Tapanilan Erä		
Elmo Laiho	Tapanilan Erä		
Aaron Kenealy-Wirta	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
Lari Kemppainen	Helsingin Kisa-Veikot		
Tarmo Aro	Helsingin Kisa-Veikot		
Malik Ismail	Helsingin Kisa-Veikot		
Paavo Häikiö	Helsingin Kisa-Veikot		
Lauri Torro	Kenttäurheilijat -58		
Vilho Rajamäki	Helsingin Kisa-Veikot		
Emil Rautiainen	Espoon Tapiot		
Erik Cervantes	Helsingfors IFK		
Leo Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot	
	
P8 Pituus
Leino Junkkaala	Helsingin Kisa-Veikot		
Daniel Kokko	Helsingin Kisa-Veikot		
Roope Asikainen	Helsingin Kisa-Veikot		
Kaarlo Korkeavuori	Helsingin Kisa-Veikot		
Eelis Tenhola	Helsingin Kisa-Veikot		
Lucas Lagerblom	Espoon Tapiot		
Anton Perttula	Helsingin Kisa-Veikot		
Olli Auranen	Nurmijärven Yleisurheilu		
Akseli Laiho	Tapanilan Erä		
Elmo Laiho	Tapanilan Erä		
Aaron Kenealy-Wirta	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
Lari Kemppainen	Helsingin Kisa-Veikot		
Tarmo Aro	Helsingin Kisa-Veikot		
Malik Ismail	Helsingin Kisa-Veikot		
Paavo Häikiö	Helsingin Kisa-Veikot		
Lauri Torro	Kenttäurheilijat -58		
Vilho Rajamäki	Helsingin Kisa-Veikot		
Emil Rautiainen	Espoon Tapiot		
Erik Cervantes	Helsingfors IFK		
Leo Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot		
Oliver Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot	
	
T8 60m
Taika Huttunen	Kenttäurheilijat -58		
Enia Gürler	Helsingin Kisa-Veikot		
Saga-Inger Korja	Helsingin Kisa-Veikot		
Nea Aalto	Helsingin Kisa-Veikot		
Kerttu Kurikka	Helsingin Kisa-Veikot		
Emma Kotakallio	Kirkkonummen Urheilijat		
Sofia Rinne	Helsingin Kisa-Veikot		
Maija Kilpeläinen	Viipurin Urheilijat		
Viivi Siren	Vantaan Salamat		
Rosa Sulander	Helsingin Kisa-Veikot		
Sofia Söderman	Viipurin Urheilijat		
Anna Ollikainen	Nurmijärven Yleisurheilu		
Elsi Bongwirnso			
Elli Moisio	Helsingin Kisa-Veikot		
Peppi Kempas	Viipurin Urheilijat		
Saana Pekkarinen	Helsingfors IFK		
Mira Montonen	Nurmijärven Yleisurheilu		
Rebecka Lietz	Helsingin Kisa-Veikot		
Saara Torro	Kenttäurheilijat -58		
Elea Leppänen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
Felica Myllyniemi	Helsingin Kisa-Veikot		
Délia Rajalin	Helsingin Kisa-Veikot	
	
T8 Pituus
Taika Huttunen	Kenttäurheilijat -58		
Enia Gürler	Helsingin Kisa-Veikot		
Saga-Inger Korja	Helsingin Kisa-Veikot		
Nea Aalto	Helsingin Kisa-Veikot		
Kerttu Kurikka	Helsingin Kisa-Veikot		
Emma Kotakallio	Kirkkonummen Urheilijat		
Isla Perttula	Helsingin Kisa-Veikot		
Sofia Rinne	Helsingin Kisa-Veikot		
Maija Kilpeläinen	Viipurin Urheilijat		
Viivi Siren	Vantaan Salamat		
Rosa Sulander	Helsingin Kisa-Veikot		
Sofia Söderman	Viipurin Urheilijat		
Vilma Jokinen	Helsingin Kisa-Veikot		
Anna Ollikainen	Nurmijärven Yleisurheilu		
Elsi Bongwirnso			
Meeri Aro	Helsingin Kisa-Veikot		
Peppi Kempas	Viipurin Urheilijat		
Saana Pekkarinen	Helsingfors IFK		
Ada Ahlfors	Helsingfors IFK		
Lotta Montonen			
Mira Montonen	Nurmijärven Yleisurheilu		
Rebecka Lietz	Helsingin Kisa-Veikot		
Saara Torro	Kenttäurheilijat -58		
Elea Leppänen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
Felica Myllyniemi	Helsingin Kisa-Veikot		
Délia Rajalin	Helsingin Kisa-Veikot	
	
P10 60m
Aaron Adun	Helsingin Kisa-Veikot		
Samuel Adun	Helsingin Kisa-Veikot		
Jere Paananen	Nurmijärven Yleisurheilu	10,10	10,10
Vili Rasehorn	Riihimäen Kisko	9,13	9,13
Anton Krapu	Espoon Tapiot	10,24	10,24
Elias Kivistö	Espoon Tapiot	10,26	10,26
Eino Maura	Esbo IF	9,50	9,50
Eemeli Makkonen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	10,02	10,02
Luka Kielinen	Espoon Tapiot	10,61	10,61
Marcus Koljonen	Porvoon Urheilijat		
Joel Räsänen	Espoon Tapiot	9,47	9,47
Arttu Halonen	IF Sibbo-Vargarna		
Pyry Heiskanen	Kenttäurheilijat -58		
Teemu Jauhiainen	Viipurin Urheilijat	9,98	9,98
Viktor Kotinurmi	Espoon Tapiot		
Toivo Kotinurmi	Espoon Tapiot		
Julius Laakso	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	9,92	9,92
Eric Rinne	Lahden Ahkera	9,97	9,97
Karo Majuri	Vantaan Salamat	9,47	9,47
Aslan Aitolehti	Helsingin Kisa-Veikot		
Casper Penttilä	Lahden Ahkera		
Nooa Niemistö	Helsingin Kisa-Veikot		
Elis Sundholm	Helsingin Kisa-Veikot		
Urho Aro	Helsingin Kisa-Veikot		
Jussi Wesanko	Helsingin Kisa-Veikot		
Cristiano Peter	Helsingin Kisa-Veikot		
Tomas Timonen	Kangasalan Urheilijat -68		
Erik Arhio	Helsingin Kisa-Veikot		
Olavi Ojanne	Helsingin Kisa-Veikot	
	
P10 1000m
Kasper Naski	Nakkilan Vire		
Arttu Halonen	IF Sibbo-Vargarna		
Teemu Jauhiainen	Viipurin Urheilijat	3.59,45	3.59,45
Toivo Kotinurmi	Espoon Tapiot	4.24,03	4.24,03
Eric Rinne	Lahden Ahkera	4.02,89	4.02,89
Jaakko Kauppinen	Vehkalahden Veikot		
Topias Leinonen	Nurmijärven Yleisurheilu		
Vincent Winberg	IF Raseborg	3.39,89	3.39,89
Sisu Koskelainen	IF Sibbo-Vargarna		
Anton Pennanen	Esbo IF	3.31,91	3.31,91
Paavo Jokitalo	Nurmijärven Yleisurheilu	4.15,25	4.15,25
Aslan Aitolehti	Helsingin Kisa-Veikot		
Casper Penttilä	Lahden Ahkera		
Cristiano Peter	Helsingin Kisa-Veikot		
Tomas Timonen	Kangasalan Urheilijat -68		
Olavi Ojanne	Helsingin Kisa-Veikot	
	
P10 Pituus
Aaron Adun	Helsingin Kisa-Veikot		
Samuel Adun	Helsingin Kisa-Veikot		
Jere Paananen	Nurmijärven Yleisurheilu	3,72	3,72
Vili Rasehorn	Riihimäen Kisko	3,85	3,96
Eino Maura	Esbo IF	3,83	3,83
Eemeli Makkonen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	3,52	3,52
Luka Kielinen	Espoon Tapiot	3,00	3,00
Marcus Koljonen	Porvoon Urheilijat		
Joel Räsänen	Espoon Tapiot		3,18
Pyry Heiskanen	Kenttäurheilijat -58		
Viktor Kotinurmi	Espoon Tapiot	3,15	3,15
Julius Laakso	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	3,67	3,67
Eric Rinne	Lahden Ahkera	3,66	3,66
Topias Leinonen	Nurmijärven Yleisurheilu	3,55	3,55
Sisu Koskelainen	IF Sibbo-Vargarna		
Paavo Jokitalo	Nurmijärven Yleisurheilu	2,76	2,76
Rasmus Helasuo	Vantaan Salamat	3,43	3,43
Topias Karhu	Viipurin Urheilijat	2,76	2,76
Aslan Aitolehti	Helsingin Kisa-Veikot		
Nooa Niemistö	Helsingin Kisa-Veikot		
Elis Sundholm	Helsingin Kisa-Veikot		
Urho Aro	Helsingin Kisa-Veikot		
Jussi Wesanko	Helsingin Kisa-Veikot		
Tomas Timonen	Kangasalan Urheilijat -68		
Erik Arhio	Helsingin Kisa-Veikot		
Elias Uittamo	Helsingin Kisa-Veikot		
Olavi Ojanne	Helsingin Kisa-Veikot		
Noa Eiroma	Helsingin Kisa-Veikot	
	
P10 Kuula
Aaron Adun	Helsingin Kisa-Veikot		
Samuel Adun	Helsingin Kisa-Veikot		
Jere Paananen	Nurmijärven Yleisurheilu	6,53	6,53
Eino Maura	Esbo IF	6,98	6,98
Eemeli Makkonen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	6,10	6,10
Luka Kielinen	Espoon Tapiot	5,16	5,16
Paavo Jokitalo	Nurmijärven Yleisurheilu		
Jesse Hirvonen	Esbo IF	6,75	6,75
Remi Lindqvist	Viipurin Urheilijat	6,56	6,56
Kevin Hildén	IF Sibbo-Vargarna	9,14	9,14
Aslan Aitolehti	Helsingin Kisa-Veikot		
Elis Sundholm	Helsingin Kisa-Veikot		
Urho Aro	Helsingin Kisa-Veikot		
Jussi Wesanko	Helsingin Kisa-Veikot		
Tomas Timonen	Kangasalan Urheilijat -68		
Erik Arhio	Helsingin Kisa-Veikot		
Elias Uittamo	Helsingin Kisa-Veikot		
Noa Eiroma	Helsingin Kisa-Veikot	
	
T10 60m
Hilma Larvala	Kenttäurheilijat -58	10,24	10,24
Beata Sippel	Helsingfors IFK		
Enni Kenealy-Wirta	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
Liia Lehiö	Nurmijärven Yleisurheilu		
Niina Lankinen	Vantaan Salamat		
Saana Koivisto	Keravan Urheilijat		
Pihla Peltoniemi	Nurmijärven Yleisurheilu		
Sara Söderman	Viipurin Urheilijat	9,64	9,64
Matilda Tuovinen	Viipurin Urheilijat	9,27	9,27
Liisa Kerttunen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
Isabella Tuulari	Espoon Tapiot	10,19	10,19
Pinja Käpylä	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
Unna Harkio	Viipurin Urheilijat		
Vera Ahlfors	Helsingfors IFK		
Lumi Koskelainen	IF Sibbo-Vargarna		
Usva Torro	Kenttäurheilijat -58	10,15	10,15
Julia Sihvonen	Espoon Tapiot		
Jenna Pyykkö	Nurmijärven Yleisurheilu	9,91	9,91
Isla Kimpimäki	Espoon Tapiot	10,02	10,02
Vilja Holmberg	Helsingfors IFK		
Martta Mösö	Nurmijärven Yleisurheilu		
Michelle Sandström	Viipurin Urheilijat		
Onerva Pennonen	Nurmijärven Yleisurheilu	10,32	10,32
Senni Pääkkönen	Viipurin Urheilijat		
Eevi Paananen	Viipurin Urheilijat	11,11	11,11
Liia Suurjoki	Helsingin Kisa-Veikot		
Zoe Giovanzana	Helsingin Tarmo		
Elle Hänninen	Helsingin Kisa-Veikot		
Emma Valkila	Helsingin Kisa-Veikot		
Petra Pennanen	Helsingin Kisa-Veikot		
Sella Kaitala	Helsingin Kisa-Veikot		
Siiri Lehti	Helsingin Kisa-Veikot		
Iida Perttula	Helsingin Kisa-Veikot		
Olivia Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot		9,38
Emilia Frösén	Helsingin Kisa-Veikot		
Luna Lee	Helsingin Kisa-Veikot		
Liisi Moisio	Helsingin Kisa-Veikot		
Hanan Ismail	Helsingin Kisa-Veikot		
Sade Hyvärinen	Helsingin Kisa-Veikot		
Meri Henttonen	Helsingin Kisa-Veikot		
Emmi Riutankoski	Helsingin Kisa-Veikot		
Fianna Myllyniemi	Helsingin Kisa-Veikot	
	
T10 1000m
Hilma Larvala	Kenttäurheilijat -58	3.51,32	3.51,32
Pinja Käpylä	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
Unna Harkio	Viipurin Urheilijat	4.11,42	4.11,42
Usva Torro	Kenttäurheilijat -58	4.30,45	4.30,45
Vilja Holmberg	Helsingfors IFK		
Senni Pääkkönen	Viipurin Urheilijat	3.56,39	3.56,39
Vera Hedman	Helsingin Jyry	4.29,01	4.29,01
Saara Torro	Kenttäurheilijat -58	3.59,20	3.59,20
Ella Räisänen	Espoon Tapiot	3.36,53	3.36,53
Alissa Naski	Nakkilan Vire		
Liia Suurjoki	Helsingin Kisa-Veikot		
Elle Hänninen	Helsingin Kisa-Veikot		
Petra Pennanen	Helsingin Kisa-Veikot		
Sella Kaitala	Helsingin Kisa-Veikot		
Emilia Frösén	Helsingin Kisa-Veikot		
Luna Lee	Helsingin Kisa-Veikot		
Sade Hyvärinen	Helsingin Kisa-Veikot		
Fianna Myllyniemi	Helsingin Kisa-Veikot	
	
T10 Pituus
Hilma Larvala	Kenttäurheilijat -58	3,58	3,58
Beata Sippel	Helsingfors IFK		
Enni Kenealy-Wirta	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
Liia Lehiö	Nurmijärven Yleisurheilu		
Niina Lankinen	Vantaan Salamat		
Saana Koivisto	Keravan Urheilijat		
Pihla Peltoniemi	Nurmijärven Yleisurheilu		
Sara Söderman	Viipurin Urheilijat	3,83	3,83
Matilda Tuovinen	Viipurin Urheilijat	3,63	3,63
Liisa Kerttunen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	3,22	3,22
Isabella Tuulari	Espoon Tapiot	3,36	3,36
Pinja Käpylä	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		2,05
Unna Harkio	Viipurin Urheilijat	2,82	2,82
Vera Ahlfors	Helsingfors IFK		
Lumi Koskelainen	IF Sibbo-Vargarna		
Usva Torro	Kenttäurheilijat -58	3,55	3,55
Julia Sihvonen	Espoon Tapiot	3,25	3,25
Jenna Pyykkö	Nurmijärven Yleisurheilu	3,10	3,24
Isla Kimpimäki	Espoon Tapiot	3,51	3,51
Vilja Holmberg	Helsingfors IFK		
Martta Mösö	Nurmijärven Yleisurheilu	3,01	3,01
Onerva Pennonen	Nurmijärven Yleisurheilu	3,13	3,13
Senni Pääkkönen	Viipurin Urheilijat		
Eevi Paananen	Viipurin Urheilijat	3,01	3,01
Emma Kimpimäki	Espoon Tapiot	2,99	2,99
Johanna Kumpulainen	Espoon Tapiot	2,69	2,69
Heta Mösö	Nurmijärven Yleisurheilu		
Viivi Paju	Vantaan Salamat	3,10	3,10
Liia Suurjoki	Helsingin Kisa-Veikot		
Zoe Giovanzana	Helsingin Tarmo		
Elle Hänninen	Helsingin Kisa-Veikot		
Emma Valkila	Helsingin Kisa-Veikot		
Petra Pennanen	Helsingin Kisa-Veikot		
Sella Kaitala	Helsingin Kisa-Veikot		
Siiri Lehti	Helsingin Kisa-Veikot		
Iida Perttula	Helsingin Kisa-Veikot		
Olivia Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot		
Emilia Frösén	Helsingin Kisa-Veikot		
Luna Lee	Helsingin Kisa-Veikot		
Hanan Ismail	Helsingin Kisa-Veikot		
Sade Hyvärinen	Helsingin Kisa-Veikot		
Meri Henttonen	Helsingin Kisa-Veikot		
Emmi Riutankoski Helsingin Kisa-Veikot			
Fianna Myllyniemi	Helsingin Kisa-Veikot	
	
T10 Kuula
Hilma Larvala	Kenttäurheilijat -58	4,10	4,10
Beata Sippel	Helsingfors IFK		
Sara Söderman	Viipurin Urheilijat	7,90	7,90
Matilda Tuovinen	Viipurin Urheilijat	5,58	5,58
Isabella Tuulari	Espoon Tapiot	7,86	7,86
Unna Harkio	Viipurin Urheilijat	4,32	4,32
Vera Ahlfors	Helsingfors IFK		
Usva Torro	Kenttäurheilijat -58	5,07	5,07
Jenna Pyykkö	Nurmijärven Yleisurheilu	6,90	6,90
Vilja Holmberg	Helsingfors IFK		
Martta Mösö	Nurmijärven Yleisurheilu	4,74	4,74
Emma Kimpimäki	Espoon Tapiot	5,63	5,63
Johanna Kumpulainen	Espoon Tapiot	4,26	4,26
Heta Mösö	Nurmijärven Yleisurheilu	6,03	6,03
Mira Montonen	Nurmijärven Yleisurheilu	4,79	4,79
Charlotte Knape	IF Sibbo-Vargarna	7,86	7,86
Liia Suurjoki	Helsingin Kisa-Veikot		
Emma Valkila	Helsingin Kisa-Veikot		
Petra Pennanen	Helsingin Kisa-Veikot		
Sella Kaitala	Helsingin Kisa-Veikot		
Iida Perttula	Helsingin Kisa-Veikot		
Emilia Frösén	Helsingin Kisa-Veikot		
Luna Lee	Helsingin Kisa-Veikot		
Hanan Ismail	Helsingin Kisa-Veikot		
Meri Henttonen	Helsingin Kisa-Veikot		
Emma Barlow	Veikkolan Veikot	
	
P12 60m
Ohto Heiskanen	Helsingin Kisa-Veikot		
Topias Laivaara	Kirkkonummen Urheilijat		
Joona Paananen	Nurmijärven Yleisurheilu	9,69	9,69
Emil Alhopuro	Espoon Tapiot	9,44	9,44
Leevi Piispanen	Kenttäurheilijat -58	10,54	10,54
Aarni Ikäheimo	Espoon Tapiot	10,04	10,04
Evert Engberg	Helsingfors IFK		
Aapeli Oila	Espoon Tapiot	9,26	9,26
Anton Ylärakkola	Nurmijärven Yleisurheilu		
Joel Pellinen	Kenttäurheilijat -58	9,74	9,74
August Mikkola	Espoon Tapiot	9,54	9,54
Daniel Lee	Helsingin Kisa-Veikot		
Roope Jokinen	Helsingin Kisa-Veikot		
Aarne Hannikainen	Helsingin Kisa-Veikot		
Leo Heinonen	Helsingin Kisa-Veikot	
	
P12 1000m
Max Sundholm	Esbo IF		
Ohto Heiskanen	Helsingin Kisa-Veikot		
Leevi Piispanen	Kenttäurheilijat -58	4.08,51	4.08,51
Evert Engberg	Helsingfors IFK		
Anton Ylärakkola	Nurmijärven Yleisurheilu		
Joel Tulikoura	Esbo IF	3.43,67	3.43,67
Eelis Kauppila	Esbo IF		
Daniel Lee	Helsingin Kisa-Veikot		
Aarne Hannikainen	Helsingin Kisa-Veikot		
Tuomas Kuusinen	Helsingin Kisa-Veikot		
Karri Kuusinen	Helsingin Kisa-Veikot		
P12 Seiväs
Ohto Heiskanen	Helsingin Kisa-Veikot		
Joona Paananen	Nurmijärven Yleisurheilu		
Kasper Naski	Nakkilan Vire	185	185
Daniel Lee	Helsingin Kisa-Veikot		
Urho Aro	Helsingin Kisa-Veikot	
	
P12 Kuula
Max Sundholm	Esbo IF		
Topias Laivaara	Kirkkonummen Urheilijat		
Joona Paananen	Nurmijärven Yleisurheilu		
Aarni Ikäheimo	Espoon Tapiot	7,66	7,66
Jesse Kaipiainen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
Nooa Merimaa	Vantaan Salamat	5,62	5,62
Teodor Veselinovic	Espoon Tapiot		
Daniel Lee	Helsingin Kisa-Veikot		
Aarni Anttila	Helsingin Kisa-Veikot		
Aarne Hannikainen	Helsingin Kisa-Veikot	
	
T12 60m
Tuulia Kiuru	Helsingin Tarmo	9,91	9,91
Celina Salonen	Nastolan Naseva	9,17	9,17
Emma Simonen	Kenttäurheilijat -58	9,41	9,41
Jenni Väänänen	Lahden Ahkera	8,52	8,52
Frida Blomfelt	Esbo IF	9,26	9,26
Saina Lavi	Kirkkonummen Urheilijat	9,81	9,81
Mathilda Granvik	Esbo IF	9,38	9,38
Lotta Larjava	Kirkkonummen Urheilijat	10,03	10,03
Saima Helminen	Helsingin Tarmo		
Livia Kytömaa	Espoon Tapiot	9,65	9,65
Silja Niemi	Mäntsälän Urheilijat	9,07	9,07
Kira Shilov	Espoon Tapiot	8,88	8,88
Emma Kantola	Espoon Tapiot	10,14	10,14
Elle Saari	Espoon Tapiot	9,51	9,51
Sevin Uraz	Viipurin Urheilijat	9,26	9,26
Matilda Lahti	Espoon Tapiot	8,95	8,95
Milka Koivukoski	Helsingin Tarmo	10,06	10,06
Hanna Mustonen	Mäntsälän Urheilijat	9,57	9,57
Venla Noronen	Espoon Tapiot	9,70	9,70
Jade Oravainen	Viipurin Urheilijat	9,07	9,07
Olivia Rautiainen	Espoon Tapiot	9,16	9,16
Victoria Ljundberg	Helsingin Tarmo		
Ida Holmila	Helsingin Kisa-Veikot		
Minni Ruska	Helsingin Kisa-Veikot		
Iida Riutankoski	Helsingin Kisa-Veikot		
Siiri Kemppainen	Helsingin Kisa-Veikot		
Bade Demir	Helsingin Kisa-Veikot		
Ruusu Koskela	Helsingin Kisa-Veikot		
Taika Henttonen	Helsingin Kisa-Veikot		
Mea Barlow	Veikkolan Veikot		
Adriana Kalymialaris	Helsingfors IFK		
Veera Seppälä	Helsingin Kisa-Veikot		
Nella Eiroma	Helsingin Kisa-Veikot		

T12 1000m
Celina Salonen	Nastolan Naseva	3.27,79	3.27,79
Saina Lavi	Kirkkonummen Urheilijat	3.45,23	3.45,23
Lotta Larjava	Kirkkonummen Urheilijat	4.02,30	4.02,30
Saima Helminen	Helsingin Tarmo		
Livia Kytömaa	Espoon Tapiot	3.54,11	3.54,11
Maiju Mäkelä	Vantaan Salamat	3.43,45	3.43,45
Matilda Pennanen	Esbo IF		3.43,24
Emmi Piispanen	Nastolan Naseva	3.32,71	3.32,71
Iida Riutankoski	Helsingin Kisa-Veikot		
Taika Henttonen	Helsingin Kisa-Veikot		

T12 Korkeus
Lotta Larjava	Kirkkonummen Urheilijat	131	131
Saima Helminen	Helsingin Tarmo	121	121
Silja Niemi	Mäntsälän Urheilijat	128	128
Milka Koivukoski	Helsingin Tarmo	123	123
Hanna Mustonen	Mäntsälän Urheilijat	140	140
Venla Noronen	Espoon Tapiot	115	115
Jade Oravainen	Viipurin Urheilijat	136	136
Olivia Rautiainen	Espoon Tapiot	129	129
Pinja Liski	Helsingin Tarmo	126	126
Ruth Toivola	Riihimäen Kisko	149	149
Ruusu Koskela	Helsingin Kisa-Veikot		
Mea Barlow	Veikkolan Veikot		
Veera Seppälä	Helsingin Kisa-Veikot		
Nella Eiroma	Helsingin Kisa-Veikot		

T12 Seiväs
Frida Blomfelt	Esbo IF	185	185
Elle Saari	Espoon Tapiot		
Olivia Rautiainen	Espoon Tapiot		
Jenni Hirvonen	Esbo IF	200	200
Venla Lehtinen	Turun Urheiluliitto	237	237
Liina Laine	Lauttakylän Luja		
Olivia Hämäläinen	Helsingin Kisa-Veikot		
Veera Seppälä	Helsingin Kisa-Veikot		
Nella Eiroma	Helsingin Kisa-Veikot		

P14 60m
Eetu Rantala	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	7,73	7,73
Lauri Mäkinen	Kenttäurheilijat -58	8,66	8,66
Luka Veselinovic	Espoon Tapiot	8,85	8,85
Kalle Hirvi	Kirkkonummen Urheilijat	8,14	8,14
Waltteri Koenkytö	Espoon Tapiot	7,94	7,94
Konsta Kock	Viipurin Urheilijat		
Eerik Nyyssönen	Espoon Tapiot	8,73	8,73
Jonne Isoherranen	Espoon Tapiot	8,66	8,66
Kuutti Vierros	Viipurin Urheilijat	8,10	8,10
Elias Neuvonen	Viipurin Urheilijat		
Samuel Koski	Viipurin Urheilijat	8,11	8,11
Tumi Siranko	Vantaan Salamat	8,20	8,20
Jimi Sundholm	Helsingin Kisa-Veikot		
Maxim Både	Helsingin Kisa-Veikot		
Kalle Wesanko	Helsingin Kisa-Veikot		
Henrik Lounela	Ilmajoen Kisailijat		
Aapo Reinikainen	Helsingin Kisa-Veikot		
Viljami Heinonen	Helsingin Kisa-Veikot		
Lauri Hirsto	Helsingin Kisa-Veikot		
Lauri Kylmäpuro	Helsingin Kisa-Veikot		
Eero Sormunen	Helsingin Kisa-Veikot		
Eino Sormunen	Helsingin Kisa-Veikot		

P14 300m
Eetu Rantala	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	43,75	43,75
Konsta Kock	Viipurin Urheilijat		
Jonne Isoherranen	Espoon Tapiot		
Kuutti Vierros	Viipurin Urheilijat	42,08	42,08
Elias Neuvonen	Viipurin Urheilijat		
Oliver Asikainen	Helsingin Kisa-Veikot		
Ilari Ala-Harja	Espoon Tapiot		
Jimi Sundholm	Helsingin Kisa-Veikot		
Maxim Både	Helsingin Kisa-Veikot		
Kalle Wesanko	Helsingin Kisa-Veikot		
Henrik Lounela	Ilmajoen Kisailijat		
Lauri Hirsto	Helsingin Kisa-Veikot		
Eino Sormunen	Helsingin Kisa-Veikot		

P14 Korkeus
Jonne Isoherranen	Espoon Tapiot	140	140
Samuel Koski	Viipurin Urheilijat	151	157
Ilari Ala-Harja	Espoon Tapiot	130	130
Juuso Tuominen	Riihimäen Kisko	156	156
Jimi Sundholm	Helsingin Kisa-Veikot		

P14 Kolmiloikka
Lauri Mäkinen	Kenttäurheilijat -58		
Luka Veselinovic	Espoon Tapiot	9,75	9,75
Kalle Hirvi	Kirkkonummen Urheilijat	9,79	9,79
Tumi Siranko	Vantaan Salamat	10,83	10,83
Oliver Asikainen	Helsingin Kisa-Veikot		
Juuso Tuominen	Riihimäen Kisko		
Max Sundholm	Esbo IF		
Henrik Lounela	Ilmajoen Kisailijat		
Aarni Anttila	Helsingin Kisa-Veikot		
Eero Sormunen	Helsingin Kisa-Veikot		

T14 60m
Kira Koskiniemi	Helsingin Kisa-Veikot		
Emmi Savenius	Vehmaisten Urheilijat	8,37	8,37
Silja Saarinen	Vehmaisten Urheilijat	8,44	8,44
Evita Santala	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		9,25
Miia Söderström	Viipurin Urheilijat	9,02	9,02
Ronja Orivuori	Viipurin Urheilijat	8,85	8,85
Ruusu Saarela	Espoon Tapiot	8,64	8,64
Saana Säilä	Viipurin Urheilijat	8,96	8,96
Meaminea Kerkelä	Viipurin Urheilijat	9,62	9,62
Sara Forsström	Espoon Tapiot	9,54	9,54
Tara Hatakka	Vantaan Salamat	9,81	9,81
Kiia Korander	Vihdin Viesti		10,44
Emma Gokkonen	Viipurin Urheilijat	8,68	8,68
Olivia Siitarinen	Espoon Tapiot	9,02	9,02
Lumia Laakso	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	9,23	9,23
Miina Turpeinen	Vesannon Urheilijat	8,93	8,93
Sanja Siurala	Espoon Tapiot	8,90	8,90
Isabella Strömberg	Espoon Tapiot	9,22	9,22
Iina Rantonen	Viipurin Urheilijat	8,73	8,73
Elli Rantala	Espoon Tapiot	9,32	9,32
Saara Eriksson	Porvoon Urheilijat	8,42	8,42
Elmiina Siikala	Espoon Tapiot	8,09	8,09
Veera Mikkonen	Kirkkonummen Urheilijat		
Nella Jäppinen	Helsingfors IFK		
Maggie Hollo	Espoon Tapiot	8,82	8,82
Lilli Lehto	Viipurin Urheilijat	8,92	8,92
Erika Ruotsalainen	Viipurin Urheilijat		9,30
Milja Majuri	Vantaan Salamat	8,49	8,49
Sini-Minea Saarikoski	Keravan Urheilijat	8,79	8,79
Leonie Winell	Esbo IF	8,35	8,35
Helmi Berndtson	Helsingfors IFK		
Kerttu Niemi	Helsingin Kisa-Veikot		
Sara Ahlfors	Helsingfors IFK		8,41
Edesa Gashi	Helsingin Kisa-Veikot		

T14 300m
Kira Koskiniemi	Helsingin Kisa-Veikot		
Emmi Savenius	Vehmaisten Urheilijat		
Ronja Orivuori	Viipurin Urheilijat		
Meaminea Kerkelä	Viipurin Urheilijat		
Sanja Siurala	Espoon Tapiot		
Elmiina Siikala	Espoon Tapiot	44,85	44,85
Sini-Minea Saarikoski	Keravan Urheilijat		
Alisa Hyrri	Helsingin Tarmo		
Aamu Peltonen	Helsingin Tarmo		
Miina Kilpeläinen	Viipurin Urheilijat		
Ella Westerlund	Esbo IF		
Anni Nurminen	Espoon Tapiot		
Mila Heikkonen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
Helmi Berndtson	Helsingfors IFK		
Chantelle Peter	Helsingin Kisa-Veikot		
Venla Virrantuomi	Helsingin Kisa-Veikot		
Sara Ahlfors	Helsingfors IFK		

T14 Korkeus
Kira Koskiniemi	Helsingin Kisa-Veikot		
Miia Söderström	Viipurin Urheilijat		105
Saana Säilä	Viipurin Urheilijat	144	144
Sara Forsström	Espoon Tapiot	125	125
Olivia Siitarinen	Espoon Tapiot	148	148
Miina Turpeinen	Vesannon Urheilijat	150	150
Isabella Strömberg	Espoon Tapiot	145	145
Iina Rantonen	Viipurin Urheilijat	149	149
Nella Jäppinen	Helsingfors IFK		
Maggie Hollo	Espoon Tapiot	135	135
Lilli Lehto	Viipurin Urheilijat	130	130
Ella Westerlund	Esbo IF	147	147
Sofia Niemi	Karhulan Katajaiset	140	140
Saara Hokkanen	Espoon Tapiot	146	146
Kerttu Niemi	Helsingin Kisa-Veikot		
Edesa Gashi	Helsingin Kisa-Veikot		

T14 Kolmiloikka
Kira Koskiniemi	Helsingin Kisa-Veikot		
Silja Saarinen	Vehmaisten Urheilijat		
Evita Santala	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
Ruusu Saarela	Espoon Tapiot		
Tara Hatakka	Vantaan Salamat		
Kiia Korander	Vihdin Viesti	8,50	8,50
Lumia Laakso	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	9,57	9,57
Elli Rantala	Espoon Tapiot		
Veera Mikkonen	Kirkkonummen Urheilijat		
Anni Nurminen	Espoon Tapiot		
Saara Hokkanen	Espoon Tapiot		
Tuulia Kiuru	Helsingin Tarmo		
Celina Salonen	Nastolan Naseva	8,81	8,81
Emma Simonen	Kenttäurheilijat -58	8,67	8,67
Helmi Cardona	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
Minni Ruska	Helsingin Kisa-Veikot		
Adriana Kalymialaris	Helsingfors IFK