Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
28.04. klo 11:00 47. Kivistön lenkki Ilmoittautuneet
47. Kivistön lenkki 28.4.2019			Lähtöluettelo     

    T7 Tiejuoksu 400 m 11.05

0	Matilda Valtanen	MynämI		
0	Minea Lehto	RaisKu		
0	Iina Berg	MynämI		
0	Emilia Sjöroos	NousSu		
0	Amelia Rauvola	LiedPa		
0	Aino Tättilä	KalVa		
0	Sonja Nieminen	MynämI		
0	Roosa Patron	MynämI		
0	Hilda Mattila	NaantLöy		
0	Ella Marku	VahdTui		
0	Elena Kero	TuUL		
0	Tara Ruohola	TuUL		
0	Mandi Kukkula	KalVa		
0	Jenna Junttila	RaisKu		

T8 Tiejuoksu 400 m 11.05

0	Martta Uusipaikka	VahdTui		
0	Julia Ellä	KalVa		
0	Emilia Niemi	MynämI		
0	Villiina Raitanen	UudKK		
0	Vanessa Rauvola	LiedPa		
0	Alexandra Söderblom	MaarMa		
0	Viola Pärkö	UudKK		
0	Wilma Aarnio	SalVil		
0	Venla Vainio	NaantLöy		
0	Kerttu Matikainen	LaitJy		
0	Manteli Kuusisto	RaisKu		 

P7 Tiejuoksu 400 m 11.10

0	Anton Yli-Arvela	VahdTui		
0	Urho Uschanow	RaisKu		
0	Joel Santaluoto	RaisKu		
0	Magnus Laitinen	VirttNou		
0	Kasper Nieminen	RaisKu		
0	William Söderblom	MaarMa		
0	Voitto Pärkö	UudKK		
0	Benjamin Kero	TuUL		
0	Jonny Kukkula	KalVa		
0	Jooa Haapanen	VahdTui		
0	Juhani Leivo	RaisKu		
0	Sisu Kuusisto	RaisKu		

P8 Tiejuoksu 400 m 11.10

0	Onni Leandersson	LemVi		
0	Alpo Rauhala	KuusjHu		
0	Jericho McArdle	VahdTui		
0	Viljo Isolauri	MietMP		
0	Aaron Holvitie	KalVa		
0	Aleksi Hannula	MynämI		
0	Veikko Raunio	MynämI		
 
T9 Tiejuoksu 1 km 11.20

0	Mette Koski	RaisKu		
0	Ilona Utriainen	RaisKu		
0	Fanni Paasio	KalVa		
0	Emma Tättilä	KalVa		
0	Enni Lehtinen	TuUL		
0	Devine Agbontaen	RaisKu		
0	Neela Ihanmäki	LaitJy		
0	Alisa Launonen	NaantLöy		
0	Mila Haapanen	VahdTui		
0	Saana Sundgren	MynämI		
0	Roosa Suonpää	RaisKu		

T10 Tiejuoksu 1 km 11.20

0	Roosa Syrjälä	KoskKai		
0	Ellen Ellä	KalVa		
0	Emma Rauhala	KuusjHu		
0	Venla Aaltonen	MynämI		
0	Irina Karsten	NousSu		
0	Paola Kero	TuUL		
0	Emma Suovanen	VahdTui		
0	Greta Aarnio	SalVil		
0	Anni Saarinen	RaisKu		
0	Viivi Berg	MynämI		
0	Nella Lahtonen	MynämI		
0	Liisa Hämäläinen	MynämI		
0	Lumina Uschanow	RaisKu		
0	Sara Honkakangas	LaitJy		 

P9 Tiejuoksu 1 km 11.30

0	Emil Vuorio	TuUL		
0	Daniel Stenholm	TuUL		
0	Akseli Änäkkälä	SalVil		
0	Juho Männistö	TuUL		
0	Miikka Berg	MynämI		
0	Viljami Nieminen	MynämI		
0	Niki Sirén	RaisKu		

P10 Tiejuoksu1 km 11.30

0	Luukas-Miquel Laitinen	VirttNou		
0	Antti Ristanen	LoimLei		
0	Tuomas Suopajärvi	MaskKa		
0	Joonas Sjöroos	NousSu		
0	Gabriel Raitanen	UudKK		
0	Niklas Ojanen	TuUL		
0	Richard Lindqvist	TuUL		
0	Elmeri Myllymäki	MaskKa		
0	Tomas Loponen	RaisKu		
0	Eero Kaunisto	NaantLöy		
0	Onni Niemi	MynämI		
 
T11 Tiejuoksu 2 km 11.40
0	Elli Tättilä	KalVa		
0	Unna Heikkilä	SalVil		
0	Rosa Karlsson	TuUL		
0	Helmi Koivumäki	TuUL		
0	Elma Uusipaikka	VahdTui		
0	Josefiina Tenovuo	TuUL		
0	Mette Ahonen	TuUL		
0	Oluwakemi Onilude	RaisKu		
0	Vilma Mela	RaisKu		
0	Niina Pettersson	TuUL		
0	Veera Lehtonen	TuUL		
0	Helka Heinonen	LiedPa		
0	Emma Helminen	UudKK		
0	Lotta Kero	TuUL		

T12 Tiejuoksu 2 km 11.40
0	Anni Saarinen	KalVa		
0	Nanna Kukkula	KalVa		
0	Aava Suominen	TuUL		
0	Juliana Hartikainen	TuUL		
0	Lotta Adel	TuUL		
0	Roosa Fagerström	TuUL		
0	Ellen Myllymäki	MaskKa		
0	Ida Leppänen	TuUL		
0	Cornelia Vuorio	TuUL		
0	Mirelle Hirsiniemi	TuUL		
0	Amanda Rauvola	TuUL		
0	Verna Huppunen	MaarMa		
0	Iida Ruoho	TuUL		 

P11 Tiejuoksu 2 km 11.50

0	Noah Laapio	ÅIFK		
0	Oskar Saksa	NaantLöy		
0	Valtteri Hyyrynen	TuUL		
0	Miro Varjonen	RaisKu		
0	Roope Kirjavainen	TuUL		
0	Atte Virtanen	LiedPa		
0	Tatu Virtanen	LiedPa		
0	Lukas Brandt	NaantLöy		
0	Aarno Isolauri	MietMP		

P12 Tiejuoksu 2 km 11.50

0	Jesperi Sjöberg	KalVa		
0	Kustaa Salmela	KalVa		
0	Jesse Poussa	TuUL		
0	Julius Antola	TuUL		
0	Lenni Majasuo	TuUL		
0	Arttu Carne	TuUL		
0	Oliver Pulkki	TurTo		
0	Matias Nyman	TuUL		
0	Melvin Sandberg	ÅIFK		
0	Jens-Aarne Kero	IFRaseb		
 
T13 Tiejuoksu 2 km 12.25

0	Minttu Koski	RaisKu		
0	Emilia Ellä	KalVa		
0	Alli Kivijärvi	MaskKa		
0	Karoliina Olli	LoimLei		
0	Henriikka Heinonen	TuUL		
0	Pinja Siljanto	TuUL		
0	Salla Mäkipere	LiedPa		
0	Aada Vuoriaho	LaitJy		
0	Alisa Emaldynova	SalVil		
0	Maija Männistö	TuUL		
0	Emilin Ayelbassa	TuUL		
0	Linnea Kero	TuUL		
0	Kiia Ihanmäki	LaitJy		
0	Ella-Sofia Hyövelä	LiedPa		

T14 Tiejuoksu 2 km 12.25

0	Selma Pirkola	KalVa		
0	Aino Saarinen	KalVa		
0	Emma Tuominen	TuUL		
0	Linda Ellä	KalVa		
0	Ella Rajamäki	TuUL		
0	Lotta Kirjavainen	TuUL		
0	Eveliina Virtanen	TuUL		
0	Vilma Rönnemaa	LiedPa		
0	Helmi Heinonen	LiedPa		
0	Annika Laulumaa	LaitJy		
0	Felicia Ayelbassa	TuUL		
0	Ronja Huppunen	MaarMa		
0	Essi Salmi	TuUL		
0	Alisa Salmi	TuUL		
0	Ellen Uschanow	RaisKu		
0	Fanny Kero	IFRaseb		
0	Tinja Pirttikoski	TuUL		

P13 Tiejuoksu 2 km 12.35

0	Julius Aaltonen	NaantLöy		
0	Otto Syrjälä	KoskKai		
0	Hannu Sjöblom	LoimLei		
0	René-Peter Vuorio	MaarMa		
0	Edwin Itämeri	TuUL		
0	Eemil Aaltonen	TuUL		
0	Oluwashina Onilude	RaisKu		
0	Taavi Tuominen	RaisKu		
0	Jyri Holvitie	KalVa		

P14 Tiejuoksu 2 km 12.35

0	Aarne Autio	TuUL		
0	Riku Uusitalo	TuUL		
0	Lauri Röntynen	TuUL		
0	Kasper Kouvonen	TuUL		
0	Samuel Marku	VahdTui		
0	Jere Santaluoto	RaisKu		
0	Sisu Moilanen	TuUL		
 

T15 Tiejuoksu 2 km 12.40

0	Sara Syrjälä	KoskKai		
0	Aino Uusipaikka	VahdTui		
0	Eveliina Pääkkö	VahdTui		
0	Liina Ahtiainen	TuUL		
0	Essi Hokkanen	TurWei		

N17 Tiejuoksu 2 km 12.40

0	Mimosa Kylänpää	MynämI		
0	Siiri Ojanen	TuUL		
0	Liisa Jalava	TuUL		
0	Silja Goman	NousSu		

P15 Tiejuoksu 4 km 12.45

0	Lauri Saarinen	KalVa		
0	Aarni Eijs	SalVil		
0	Elmeri Kero	TuUL		
0	Remi Holvitie	KalVa		

M17 Tiejuoksu 4 km 12.40

0	Joona Rasi	MaskKa		
0	Kalle Oksanen	MaskKa		
0	Onni Flinkman	NaantLöy		
0	Aapeli Leppä	RaisKu