Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
10.01. klo 11:00 Urheiluoppilaitosten hallimestaruuskilpailut Ilmoittautuneet
M22 60 m

   0 Lasse Nordqvist                     Kerttulin Lukio                                               
   0 Tatu Heikkinen                      Mäkelänrinne                                                  
   0 Topias Laine                        Mäkelänrinne                                                  
   0 Arttu Tuominen                      Sammon Keskuslukio                                            
   0 Jussi Julkunen                      Kuopion Klassinen Lukio                                       
   0 Heikki Äijälä                       Kerttulin Lukio                                               
   0 Kasperi Valonen                     Sammon Keskuslukio                                            
   0 Pietari Valoranta                   Schilditin Lukio                                              
   0 Jonatan Kinnunen                    Schilditin Lukio                                              
   0 Aki Häkkinen                        Schilditin Lukio                                              
   0 Jeremi Siimes                       Vöyrin Urheilulukio                                           
   0 Juuso Peltola                       Schilditin Lukio                                              
   0 Nay Tha Ta                          Vöyrin Urheilulukio                                           
   0 Jesse Väyrynen                      Schilditin Lukio                                              
   0 Lassi Kaukonen                      Mäkelänrinne                                                  
   0 Joel Turkka                         Sammon Keskuslukio                                            
   0 Batuhan Yildirim                    Mäkelänrinne                                                  
   0 Julius Lehto                        Sammon Keskuslukio                                            
   0 Joni Järvinen                       Lahden Lyseo / Salpaus                                        
   0 Aleksi Savolainen                   Sammon Keskuslukio                                            
   0 Lassi Hirvonen                      Mäkelänrinne                                                  
   0 Sakke Petäjäsaari                   Valkealan Kajo                                                
   0 Ville Suoniemi                      Sammon Keskuslukio                                            
   0 Niilo Mustalahti                    Seinäjoen Seudun Urheilijat                                   
   0 Arttu Ahola                         Schilditin Lukio                                              

M22 300 m

   0 Lasse Nordqvist                     Kerttulin Lukio                                               
   0 Alexander Rönnskär                  Vöyrin Urheilulukio                                           
   0 Topias Laine                        Mäkelänrinne                                                  
   0 Arttu Tuominen                      Sammon Keskuslukio                                            
   0 Heikki Äijälä                       Kerttulin Lukio                                               
   0 Lassi Kuva                          Lahden Lyseo / Salpaus                                        
   0 Pietari Valoranta                   Schilditin Lukio                                              
   0 Aki Häkkinen                        Schilditin Lukio                                              
   0 Eelis Uitto                         Viipurin Urheilijat                                           
   0 Nay Tha Ta                          Vöyrin Urheilulukio                                           
   0 Dani Lirkki                         Schilditin Lukio                                              
   0 Joel Turkka                         Sammon Keskuslukio                                            
   0 Akseli Salin                        Mäkelänrinne                                                  
   0 Niclas Forsberg                     Schilditin Lukio                                              
   0 Vilho Happonen                      Schilditin Lukio                                              
   0 Sakke Petäjäsaari                   Valkealan Kajo                                                
   0 Ville Suoniemi                      Sammon Keskuslukio                                            
   0 Niilo Mustalahti                    Seinäjoen Seudun Urheilijat                                   

M22 800 m

   1 Robin Lainto                        Kerttulin Lukio                                               
   2 Oskari Jacobsson                    Mäkelänrinne                                                  
   3 Atte Nevala                         Mäkelänrinne                                                  
   4 Eelis Uitto                         Viipurin Urheilijat                                           
   5 Alexander Rönnskär                  Vöyrin Urheilulukio                                           

M22 3000 m

   1 Valtteri Lehtonen                   Kerttulin Lukio                                               
   2 Juho-Kusti Sivosavi                 Kerttulin Lukio                                               
   3 Rasmus Krogell                      Mäkelänrinne                                                  
   4 Nico Dahlbacka                      Vöyrin Urheilulukio                                           
   5 Oscar Stenbacka                     Vöyrin Urheilulukio                                           

M22 60 m aj

   0 Juho Nieminen                       Schilditin Lukio                                              
   0 Chibunna Ezeabasirim                Mäkelänrinne                                                  
   0 Juuso Peltola                       Schilditin Lukio                                              
   0 Batuhan Yildirim                    Mäkelänrinne                                                  

M22 Korkeus

   0 Daniel Kosonen                      Sammon Keskuslukio                                            
   0 Ville Eikkula                       Sammon Keskuslukio                                            

M22 Seiväs

   0 Jami Siira                          Sammon Keskuslukio                                            

M22 Pituus

   0 Juho Nieminen                       Schilditin Lukio                                              
   0 Jonatan Kinnunen                    Schilditin Lukio                                              
   0 Jeremi Siimes                       Vöyrin Urheilulukio                                           
   0 Luukas Saari                        Schilditin Lukio                                              
   0 Atte Timgren                        Mäkelänrinne                                                  
   0 Juuso Junnila                       Mäkelänrinne                                                  

M22 Kolmiloikka

   0 Kasperi Valonen                     Sammon Keskuslukio                                            
   0 Samu Laakso                         Mäkelänrinne                                                  
   0 Atte Timgren                        Mäkelänrinne                                                  
   0 Aleksi Savolainen                   Sammon Keskuslukio                                            

M22 Kuula

   0 Antti Pränni                        Mäkelänrinne                                                  

M22 4 x Kierros

   1 Lahden Lyseo / Salpaus                                                  
   2 Mäkelänrinne                                                            
   3 Sammon Keskuslukio                                                      
   4 Schilditin Lukio 1                                                      
   5 Schilditin Lukio 2                                                      
   6 Vöyrin Urheilulukio                                                     

N22 60 m

   0 Minttu Rinne                        Saarijärven Pullistus                                         
   0 Siiri Rainio                        Schilditin Lukio                                              
   0 Kia Kemppainen                      Lahden Lyseo / Salpaus                                        
   0 Jonna Voutilainen                   Kuopion Klassinen Lukio                                       
   0 Alina Nissinen                      Sammon Keskuslukio                                            
   0 Emilia Kokko                        Lapuan Virkiä                                                 
   0 Sara Siltala                        Mäkelänrinne                                                  
   0 Wilhelmiina Harju                   Schilditin Lukio                                              
   0 Ilona Kekkonen                      Lahden Lyseo / Salpaus                                        
   0 Emmi Pennanen                       Schilditin Lukio                                              
   0 Vilma Lehtoranta                    Schilditin Lukio                                              
   0 Sanni Kettunen                      Kerttulin Lukio                                               
   0 Veera Uusinoka                      Sammon Keskuslukio                                            
   0 Erin Karjalahti                     Nurmijärven Yleisurheilu                                      
   0 Ada Zitting                         Schilditin Lukio                                              
   0 Reeta-Mari Mäntyselkä               Kuopion Klassinen Lukio                                       
   0 Evelina Ojaniittu                   Kerttulin Lukio                                               
   0 Pinja Heinonen                      Sammon Keskuslukio                                            
   0 Camilla Forsberg                    Schilditin Lukio                                              
   0 Sandra Piippo-Pinho                 Mäkelänrinne                                                  
   0 Olivia Mäkinen                      Sammon Keskuslukio                                            
   0 Petra Häggqvist                     Mäkelänrinne                                                  
   0 Aino Viljanmaa                      Schilditin Lukio                                              
   0 Iina Nykänen                        Lahden Lyseo / Salpaus                                        
   0 Kaisa Mikander                      Mäkelänrinne                                                  
   0 Johanna Kulmala                     Schilditin Lukio                                              
   0 Laura Rautiainen                    Pajulahden Urheiluopisto                                      
   0 Jonna Peritalo                      Evijärven Urheilijat                                          
   0 Janika Pulkkinen                    Schilditin Lukio                                              
   0 Anni Grekula                        Raahen Vesa                                                   

N22 300 m

   0 Minttu Rinne                        Saarijärven Pullistus                                         
   0 Emmi Pennanen                       Schilditin Lukio                                              
   0 Venla Pulkkanen                     Lahden Lyseo / Salpaus                                        
   0 Siiri Salo                          Schilditin Lukio                                              
   0 Evelina Ojaniittu                   Kerttulin Lukio                                               
   0 Meeri Salomaa                       Mäkelänrinne                                                  
   0 Eeva Samberg                        Mäkelänrinne                                                  
   0 Pinja Hirvilahti                    Schilditin Lukio                                              
   0 Aino Viljanmaa                      Schilditin Lukio                                              
   0 Roosa Toivonen                      Mäkelänrinne                                                  
   0 Johanna Kulmala                     Schilditin Lukio                                              
   0 Sandra-Sofia Kosonen                Kuopion Klassinen Lukio                                       

N22 800 m

   1 Sunna Penttinen                     Kerttulin Lukio                                               
   2 Veera Mensonen                      Kuopion Klassinen Lukio                                       
   3 Lotta Tarvainen                     Kuopion Klassinen Lukio                                       
   4 Erin Karjalahti                     Nurmijärven Yleisurheilu                                      
   5 Alisa Virtanen                      Schilditin Lukio                                              

N22 3000 m

   1 Sara-Elise Ruokonen                 Kerttulin Lukio                                               
   2 Heljä-Viivi Unkila                  Kerttulin Lukio                                               
   3 Eveliina Räisänen                   Kuopion Klassinen Lukio                                       
   4 Lotta Tarvainen                     Kuopion Klassinen Lukio                                       
   5 Mona af Forselles                   Mäkelänrinne                                                  
   6 Heidi Haapamäki                     Schilditin Lukio                                              
   7 Alisa Virtanen                      Schilditin Lukio                                              

N22 60 m aj

   0 Venla Pulkkanen                     Lahden Lyseo / Salpaus                                        
   0 Kaisa Pousi                         Sammon Keskuslukio                                            
   0 Pinja Heinonen                      Sammon Keskuslukio                                            
   0 Roosa Toivonen                      Mäkelänrinne                                                  
   0 Maria Kytölä                        Nurmijärven Yleisurheilu                                      
   0 Janika Pulkkinen                    Schilditin Lukio                                              
   0 Saara Hakanen                       Mäkelänrinne                                                  

N22 Korkeus

   0 Salla Tuominen                      Sammon Keskuslukio                                            

N22 Seiväs

   0 Amanda Laurila                      Kerttulin Lukio                                               
   0 Kiia Jullenmaa                      Kerttulin Lukio                                               
   0 Matilda Koponen                     Sammon Keskuslukio                                            

N22 Pituus

   0 Kia Kemppainen                      Lahden Lyseo / Salpaus                                        
   0 Alina Nissinen                      Sammon Keskuslukio                                            
   0 Ella Kokkinen                       Schilditin Lukio                                              
   0 Veera Uusinoka                      Sammon Keskuslukio                                            
   0 Venla Laine                         Lahden Lyseo / Salpaus                                        
   0 Stiina Kokkonen                     Sammon Keskuslukio                                            
   0 Oona Nieminen                       Schilditin Lukio                                              
   0 Olivia Mäkinen                      Sammon Keskuslukio                                            
   0 Kaisa Mikander                      Mäkelänrinne                                                  
   0 Matilda Koponen                     Sammon Keskuslukio                                            
   0 Maria Kytölä                        Nurmijärven Yleisurheilu                                      
   0 Essi Eriksson                       Mäkelänrinne                                                  

N22 Kolmiloikka

   0 Pinja Konttinen                     Mäkelänrinne                                                  
   0 Ella Kokkinen                       Schilditin Lukio                                              
   0 Lilli Kärkkäinen                    Schilditin Lukio                                              
   0 Wilhelmiina Harju                   Schilditin Lukio                                              
   0 Hanna Peltola                       Sammon Keskuslukio                                            
   0 Laura Koivisto                      Schilditin Lukio                                              
   0 Janika Jokinen                      Sammon Keskuslukio                                            
   0 Emilia Heino                        Sammon Keskuslukio                                            
   0 Rosa Muurasniemi                    Sammon Keskuslukio                                            
   0 Laura Rautiainen                    Pajulahden Urheiluopisto                                      
   0 Essi Eriksson                       Mäkelänrinne                                                  

N22 Kuula

   0 Sara Siltala                        Mäkelänrinne                                                  
   0 Roosa Naula                         Kerttulin Lukio                                               
   0 Camilla Forsberg                    Schilditin Lukio                                              
   0 Eeva Samberg                        Mäkelänrinne                                                  

N22 4 x Kierros

   1 Lahden Lyseo / Salpaus                                                  
   2 Mäkelänrinne                                                            
   3 Sammon Keskuslukio                                                      
   4 Schilditin Lukio 1                                                      
   5 Schilditin Lukio 2                                                      
   6 Schilditin Lukio 3