Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
16.03. klo 09:00 Keihään talviheitot Ilmoittautuneet
P9 Keihäs	
Volmari Paananen	Tampereen Pyrintö
Henri Markkula		Tampereen Pyrintö
Samu Tulasalo		Tampereen Pyrintö
Atte Leino		Kangasalan Urheilijat -68
Anton Karell		Sjundeå IF
Veikka Nordberg		Porin Yleisurheilu
Atte Hukkanen		Vehmaisten Urheilijat
	
T9 Keihäs	
Iina Kause		Porin Yleisurheilu
Mila Mäkinen		Porin Yleisurheilu
Jessi Saloniemi		Tampereen Pyrintö
	
P11 Keihäs	
Jere Murto		Alavieskan Viri
Eelis Hartikainen	Tampereen Pyrintö
Hermanni Oravainen	Tampereen Pyrintö
Jesse Kaipiainen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Jere Kinnunen		Tampereen Pyrintö
Pekka Koskela		Kangasalan Kisa
Juho Hukkanen		Vehmaisten Urheilijat
Aarni Elomaa		Tampereen Pyrintö
	
T11 Keihäs	
Milja Loukonen		Tampereen Pyrintö
Vilja Välimäki		Tammelan Ryske
Mimmi Mäkinen		Tampereen Pyrintö
Laura Mantila		Riihimäen Kisko
Janette Vähäoja		Tampereen Pyrintö
Kiia Mäkinen		Porin Yleisurheilu
Noora Moisio		Tampereen Pyrintö
Aura Kulmala		Tampereen Pyrintö
Aino Heikkilä		Tampereen Pyrintö
Jade Hukka		Toijalan Vauhti
Neea Keso		Tampereen Pyrintö
Roosa Aulamo		Tampereen Pyrintö
Moona Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat
	
P13 Keihäs	
Pietari Hanhisalo	Helsingfors IFK
Jami Pesonen		Tampereen Pyrintö
Emil Törmälä		Tampereen Pyrintö
Lauri Smolander		Tampereen Pyrintö
Aapo Närhi		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Aaro Hartikainen	Tampereen Pyrintö
Paavo Lahti		Tampereen Pyrintö
Topi Parviainen		Tuupovaaran Urheilijat
Akusti Ruokangas	Janakkalan Jana
Elias Eskola		Urjalan Urheilijat
Henri Pitkäkangas	Alajärven Ankkurit
Juho Kallio		Noormarkun Nopsa
Jussi Koskela		Kangasalan Kisa
Tuomas Pyökkilehto	Keravan Urheilijat
Valtteri Vasama		Nurmijärven Yleisurheilu
Aleksi Kinnunen		Suolahden Urho
	
T13 Keihäs	
Ella Kause		Porin Yleisurheilu
Alisa Syrjälä		Tammelan Ryske
Sofia Talvensaari	Kalannin Vankka
Jenna Riipinen		Tampereen Pyrintö
Miina Paija		Urjalan Urheilijat
Iida Mikkelsson		Porin Yleisurheilu
Erica Syrjälä		Tammelan Ryske
Saana Koskimäki		Kaustisen Pohjan-Veikot
Monamaria Pyhältö	Tampereen Pyrintö
Eevi Vatka		Toijalan Vauhti
Essi Ilomäki		Tampereen Pyrintö
Tessa Peltoniemi	Tampereen Pyrintö
Milla Lautala		Tampereen Pyrintö
Fanny Taira		Kurikan Ryhti
Hanna Vornanen		IF Drott
Anni Minkkinen		Tampereen Pyrintö
Iitu Rantalainen	Tampereen Pyrintö
Tilda Tavi		Tampereen Pyrintö
Sohvi Ylinen		Alavuden Urheilijat
Milla Nuutinen		Tampereen Pyrintö
Nilla Oksanen		Tampereen Pyrintö
Rebecca Nelimarkka	Ulvila Sport Team
Anni Viljanen		Toijalan Vauhti
Carita Varheenmaa	Ikaalisten Urheilijat
Emmi Pitkäkangas	Alajärven Ankkurit
Eleonora Jokinen	Tampereen Pyrintö
Joanna Kangas		Seinäjoen Seudun Urheilijat
Angeliina Ruotsalainen	Tampereen Pyrintö
Ella Råstedt		Esbo IF
Miriam Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat
	
P15 Keihäs	
Konsta Tynkkynen	Tampereen Pyrintö
Otto Hautanen		Pylkönmäen Yrittävä
Leo-Matti Heinänen	Suolahden Urho
Tuomas Närhi		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Saku Rönkkö		Vihdin Viesti
Niko Mäki-Mustapää	Kuortaneen Kunto
Otto Hämäläinen		Karstulan Kiva
Miika Tuusjärvi		Helsingfors IFK
Samu Kauppi		Tammelan Ryske
Paavo Puro		Suolahden Urho
	
T15 Keihäs	
Vilma Toivonen		Hämeenlinnan Tarmo
Nanna Leivonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
Salla Koskimäki		Kaustisen Pohjan-Veikot
Mimi Nybacka		Tampereen Pyrintö
Veera Sauna-Aho		Kuortaneen Kunto
Kristiina Laitinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
Aino Laitinen		Riihimäen Kisko
Silja Rossi		Tampereen Pyrintö
Emmi Pohjolainen	Lauttakylän Luja
Minttu Turunen		Kuopion Reipas
Emilia Rouvinen		Hyvinkään seudun Urheilijat
Emmi Hietanen		Riihimäen Kisko
Neea Suhonen		Viialan Valtti
Elena Okkonen		Tampereen Pyrintö
Helmiina Kynnäs		Saarijärven Pullistus
Iida Kujanpää		Tampereen Pyrintö
Emma Backlund		Helsingin Kisa-Veikot
Salla Savikko		Riihimäen Kisko
Malin Karell		Sjundeå IF