Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
SM-kilpailut
16.03. klo 15:00 Keihään talvimestaruuskilpailut Ilmoittautuneet
M Keihäs	
Joonas Hyvärinen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Jere Salo		Lauttakylän Luja
Henri Korhonen		Maaningan Mahti
Joni Karvinen		Joensuun Kataja
	
N Keihäs	
Miia Makkonen		Sysmän Sisu
Jelena Jaakkola		Soinin Sisu
Meri Rautamies		Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Merja Perätalo		Ylikiimingin Nuijamiehet
Milja Lusila		Asikkalan Raikas
Rebecca Ljung		Larsmo IF
	
M17 Keihäs	
Pyry Iltanen		Tampereen Pyrintö
Santeri Yliselä		Lapuan Virkiä
Aku Parviainen		Tuupovaaran Urheilijat
Jaakko Linnus		Tampereen Pyrintö
Jere Nyfors		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Tim Heininen		Rauman Urheilijat
Juho Takanen		Kuortaneen Kunto
Ville Toivonen		Ähtärin Urheilijat
Lauri Wuorenrinne	IF Raseborg
Juuso Lönnberg		Porin Yleisurheilu
Onni Ruokangas		Janakkalan Jana
Niilo Waher		Turun Urheiluliitto
	
N17 Keihäs	
Nea Roiha		Parikkalan Urheilijat
Olivia Lähdesmäki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
Emilia Peltoheimo	Karhulan Katajaiset
Riia Toivanen		Juankosken Kuohu
Anni-Linnea Alanen	Vaasan Vasama
Peppi Koppanen		Tammelan Ryske
Wilma Sundqvist		IF Kraft
Emilia Karell		Sjundeå IF
Vivian Suominen		Helsingfors IFK
Sanni Hirttiö		Pohjan Koitto
Siiri Elomaa		Tampereen Pyrintö
Meri Elomaa		Tampereen Pyrintö
	
M19 Keihäs	
Topi Julkunen		Juvan Urheilijat
Antti Vornanen		IF Drott
Juho Järvinen		Karstulan Kiva
Vili Valtonen		Imatran Urheilijat
Markus Rajaniemi	Lahden Ahkera
Teemu Nikula		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
	
N19 Keihäs	
Annika Jalo		Paimion Urheilijat
Tuuli Kattilamäki	Kenttäurheilijat -58
Jemina Ollikka		Lahden Ahkera
Tessa Toropainen	Suolahden Urho
Mila Takki		Lahden Ahkera
Pihla Johansson		Lahden Ahkera
Elina Kauranen		Helsingin Kisa-Veikot
Suvi-Maria Sirola	Naantalin Löyly
Mimosa Wirkkala		Toholammin Urheilijat
Laura Sadeharju		Seinäjoen Seudun Urheilijat
Julia Valtanen		Rauman Urheilijat
Nelli Talvitie		Hyvinkään seudun Urheilijat
Sofia Pölkky		Seinäjoen Seudun Urheilijat
Minna Hollanti		Gamlakarleby IF
Matilda Laurila		Somerniemen Veikot
	
M22 Keihäs	
Aleksi Marttila		Mietoisten Maununpojat
Tino Mäkelä		Pyhäselän Urheilijat
Leevi Lindi		Keiteleen Kunto
	
N22 Keihäs	
Sara Syrjälä		Tammelan Ryske
Heidi Lähdemäki		Seinäjoen Seudun Urheilijat
Heli Pynnönen		Hankasalmen Hanka
Minka Nurro		Vantaan Salamat
Venla Olli		Eurajoen Veikot
Inka Sinivuori		Jyväskylän Kenttäurheilijat