Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
12.01. klo 10:00 Hippohallit Ilmoittautuneet
M 60 m

Erä 1
1	0	Pyry Iltanen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Markus Jutila	Tampereen Pyrintö		
3	0	Santeri Kuusiniemi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
4	0	Tuomas Vanhala	Vähänkyrön Viesti		
5	0	Kalle Raitala	Tampereen Pyrintö		
6	0	Mikko Mäkipää	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Henrik Kiviniemi	Tampereen Pyrintö		
8	0	Marko Petäjä	Forssan Salama		

Erä 2
1	0	Aleksi Kuusinen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Teemu Palonen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Kasperi Valonen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Ville Eikkula	Tampereen Pyrintö		
5	0	Julius Lehto	Tampereen Urheilijat -38		
6	0	Taavi Leppänen	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Roope Turunen	Ikaalisten Urheilijat		
8	0	Thomas Capiten	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
1	0	Aleksi Savolainen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Che Changala	Turun Urheiluliitto		
3	0	Eerikki Pekkola	Ikaalisten Urheilijat		
4	0	Aleksi Salminen	Harjavallan Jymy		
5	0	Okko Savola	Tampereen Pyrintö		
6	0	Samuli Losoi	Tampereen Pyrintö		
7	0	Ari Mahmoudian	Tampereen Pyrintö		
8	0	Eetu Kangas	Seinäjoen Seudun Urheilijat		

N 60 m

Erä 1
2	0	Pihla Aro	Tampereen Pyrintö		
3	0	Vilma Itälinna	Tampereen Pyrintö		
4	0	Viivi Hellman	Tampereen Pyrintö		
5	0	Hanna Peltola	Tampereen Pyrintö		
6	0	Rosa Muurasniemi	Tampereen Pyrintö		
7	0	Matilda Koponen	Tampereen Urheilijat -38		
8	0	Ella Savonen	Loimaan Leisku		

Erä 2
2	0	Arlena Mikkonen	Tampereen Urheilijat -38		
3	0	Salla Tuominen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Ilona Luoma	Tampereen Pyrintö		
5	0	Stiina Kokkonen	Tampereen Urheilijat -38		
6	0	Olivia Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö		
7	0	Neea Zins	Tampereen Pyrintö		
8	0	Neea Flyktman	Kaipolan Vire		

Erä 3
2	0	Saga Vanninen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Aino Honkamäki	Tampereen Urheilijat -38		
4	0	Jonna Alkula	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
5	0	Sade Railevirta	Tampereen Pyrintö		
6	0	Alina Nissinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Iina Lehtimäki	Tampereen Pyrintö		
8	0	Emilia Heino	Tampereen Pyrintö		

Erä 4
2	0	Lotta Alasaukko-Oja	Tampereen Pyrintö		
3	0	Kaisa Pousi	Tampereen Pyrintö		
4	0	Viivi Lehtinen	Vaasan Vasama		
5	0	Oona Hietala	Tampereen Pyrintö		
6	0	Maria Herrala	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
7	0	Maiju Saukkosaari	Tampereen Pyrintö		
8	0	Heini Mäenpää	Tampereen Pyrintö		

Erä 5
1	0	Veera Uusinoka	Tampereen Pyrintö		
2	0	Oona Laine	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Meri Elomaa	Tampereen Pyrintö		
4	0	Nea Lento	Tampereen Pyrintö		
5	0	Karoliina Kujanpää	Valkeakosken Haka		
6	0	Alisa Aalto	Tampereen Pyrintö		
7	0	Merika Sumanen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Ida Kontkanen	Tampereen Pyrintö		

P11 60 m

Erä 1
2	0	Jalmari Koskinen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Topias Hämäläinen	Vehmaisten Urheilijat		
4	0	Riku Uusi-Erkkilä	Tampereen Pyrintö		
5	0	Eelis Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Samu Pentinniemi	Viialan Valtti		
7	0	Aatos Forss	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Nooa Hyvärinen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Tuomas Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
4	0	Oskari Savolainen	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Jere Kinnunen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Eino Sykkö	Vehmaisten Urheilijat		
7	0	Noel Piirainen	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Stefan Karisola	Viialan Valtti		
3	0	Aarni Elomaa	Tampereen Pyrintö		
4	0	Noel Nikulainen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Markus Mahlamäki	Tampereen Pyrintö		
6	0	Eemeli Makkonen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
7	0	Jimmy Tormilainen	Tampereen Pyrintö		

P11 1000 m

Erä 1
1	0	Markus Mahlamäki	Tampereen Pyrintö		
2	0	Isak Syrjä	Tampereen Pyrintö		
3	0	Eric Rinne	Lahden Ahkera		
4	0	Eliel Kärkkäinen	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Oskari Savolainen	Ikaalisten Urheilijat		
6	0	Topias Hämäläinen	Vehmaisten Urheilijat		
7	0	Jimmy Tormilainen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Jalmari Koskinen	Tampereen Pyrintö		

P11 60 m aj

Erä 1
3	0	Jere Kinnunen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Eemeli Raunio	Tampereen Pyrintö		
5	0	Noel Nikulainen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
6	0	Eemeli Makkonen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
7	0	Markus Mahlamäki	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
3	0	Jalmari Koskinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Noel Piirainen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Eelis Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Nuutti Nisukangas	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Nooa Hyvärinen	Tampereen Pyrintö		

P11 Korkeus

Erä 1
1	0	Eelis Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Noel Nikulainen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
3	0	Jalmari Koskinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Jimmy Tormilainen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Samu Pentinniemi	Viialan Valtti		
6	0	Jere Kinnunen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Riku Uusi-Erkkilä	Tampereen Pyrintö		
8	0	Aarni Elomaa	Tampereen Pyrintö		
9	0	Eemeli Raunio	Tampereen Pyrintö		
10	0	Noel Piirainen	Tampereen Pyrintö		
11	0	Tuomas Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
12	0	Nuutti Nisukangas	Ikaalisten Urheilijat		
13	0	Eemeli Makkonen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
14	0	Isak Syrjä	Tampereen Pyrintö		

P11 4 x 100 m

Erä 1
3	0	Tampereen Pyrintö 2		
4	0	Tampereen Pyrintö 3		
5	0	Tampereen Pyrintö 1		

P13 60 m

Erä 1
2	0	Akseli Aittoniemi	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Viljo Sykkö	Vehmaisten Urheilijat		
4	0	Marius Riihimäki	Tampereen Pyrintö		
5	0	Aaro Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Emil Törmälä	Tampereen Pyrintö		
7	0	Tuomas Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Tuomas Lampinen	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
1	0	Vilho Reunanen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Oula Vuori	Tampereen Pyrintö		
3	0	Paavo Lahti	Tampereen Pyrintö		
4	0	Jesse Riissanen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Vili Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Niklas Kovanen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Jami Pesonen	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Joel Routamaa	Tampereen Pyrintö		
3	0	Leevi Ortju	Tampereen Pyrintö		
4	0	Tobias Syrjä	Tampereen Pyrintö		
5	0	Aapo Närhi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
6	0	Iiro Pekkarinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Veli Lepo	Viialan Valtti		
8	0	Arttu Viljanen	Toijalan Vauhti		

P13 1000 m

Erä 1
1	0	Samuel Ruohonen	Tampereen Urheilijat -38		
2	0	Arttu Viljanen	Toijalan Vauhti		
3	0	Akseli Aittoniemi	Vehmaisten Urheilijat		
4	0	Tobias Syrjä	Tampereen Pyrintö		
5	0	Jami Pesonen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Niilo Mölsä	Porvoon Urheilijat		
7	0	Aapo Virkajärvi	Kaipolan Vire		
8	0	Sisu Hakkarainen	Hämeenlinnan Tarmo		
9	0	Marius Riihimäki	Tampereen Pyrintö		
10	0	Jesse Riissanen	Tampereen Pyrintö		
11	0	Niklas Kovanen	Tampereen Pyrintö		

P13 60 m aj

Erä 1
3	0	Aaro Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Jesse Riissanen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Tuomas Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Marius Riihimäki	Tampereen Pyrintö		
7	0	Emil Törmälä	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
3	0	Leevi Ortju	Tampereen Pyrintö		
4	0	Oula Vuori	Tampereen Pyrintö		
5	0	Jami Pesonen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Vili Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Samuel Ruohonen	Tampereen Urheilijat -38		
8	0	Veli Lepo	Viialan Valtti		

P13 Seiväs

Erä 1
1	0	Aaro Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Tobias Syrjä	Tampereen Pyrintö		
3	0	Samuel Ruohonen	Tampereen Urheilijat -38		
4	0	Aapo Närhi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Vili Lahtinen	Tampereen Pyrintö		

P13 Kuula

Erä 1
1	0	Leevi Ortju	Tampereen Pyrintö		
2	0	Aaro Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Oula Vuori	Tampereen Pyrintö		
4	0	Marius Riihimäki	Tampereen Pyrintö		
5	0	Emil Törmälä	Tampereen Pyrintö		
6	0	Jami Pesonen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Vili Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Paavo Lahti	Tampereen Pyrintö		
9	0	Tuomas Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
10	0	Viljo Sykkö	Vehmaisten Urheilijat		
11	0	Tuomas Lampinen	Tampereen Pyrintö		
12	0	Arttu Viljanen	Toijalan Vauhti		

P13 4 x 100 m

Erä 1
3	0	Tampereen Pyrintö 2		
4	0	Tampereen Pyrintö 1		
5	0	Tampereen Pyrintö 3		

P15 60 m

Erä 1
2	0	Oskar Toomet	Tampereen Pyrintö		
3	0	Veeti Vainionpää	Ikaalisten Urheilijat		
4	0	Joel-Oscar Kammarmäki	Forssan Salama		
5	0	Jere Haapalainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Mikko Murto	Ylöjärven Urheilijat		
7	0	Eino Perämaa	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Miro Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Ville Väyrynen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Antti Sainio	Tampereen Pyrintö		
5	0	Elias Sireni	Ylöjärven Urheilijat		
6	0	Ville Väliharju	Tampereen Pyrintö		
7	0	Tarmo Takala	Tampereen Pyrintö		
8	0	Otto Ahonen	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Konsta Uuttera	Tampereen Pyrintö		
3	0	Aaron Halme	Tampereen Pyrintö		
4	0	Konsta Tynkkynen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Santeri Haapamäki	Tampereen Pyrintö		
6	0	Daniel Saaristo	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Akseli Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		

P15 2000 m

Erä 1
1	0	Konsta Uuttera	Tampereen Pyrintö		
2	0	Miro Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Sami Heino	Porin Yleisurheilu		
4	0	Juho Virkajärvi	Kaipolan Vire		
5	0	Jere Haapalainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Otto Ahonen	Tampereen Pyrintö		

P15 60 m aj

Erä 1
2	0	Santeri Haapamäki	Tampereen Pyrintö		
3	0	Otto Ahonen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Jere Haapalainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Antti Sainio	Tampereen Pyrintö		
7	0	Ville Väyrynen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Ville Väliharju	Tampereen Pyrintö		

P15 Korkeus

Erä 1
1	0	Samu Kauppi	Tammelan Ryske		
2	0	Konsta Tynkkynen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Santeri Haapamäki	Tampereen Pyrintö		
4	0	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Aaron Halme	Tampereen Pyrintö		
6	0	Otto Ahonen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Veeti Vainionpää	Ikaalisten Urheilijat		
8	0	Eemil Kulmala	Vehmaisten Urheilijat		
9	0	Teemu Laurikainen	Oriveden Ponnistus		

P15 Kuula

Erä 1
1	0	Oskar Toomet	Tampereen Pyrintö		
2	0	Eino Perämaa	Tampereen Pyrintö		
3	0	Aaron Halme	Tampereen Pyrintö		
4	0	Akseli Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Otto Ahonen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Konsta Tynkkynen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Tarmo Takala	Tampereen Pyrintö		
8	0	Eemil Kulmala	Vehmaisten Urheilijat		
9	0	Ville Väliharju	Tampereen Pyrintö		
10	0	Daniel Saaristo	Ikaalisten Urheilijat		
11	0	Vikke Savola	Tampereen Pyrintö		

P15 4 x 100 m

Erä 1
3	0	Tampereen Pyrintö 2		
4	0	Tampereen Pyrintö 1		
5	0	Tampereen Pyrintö 3		

P9 40 m

Erä 1
2	0	Linus Kärkkäinen	Ikaalisten Urheilijat		
3	0	Samuel Kulmala	Vehmaisten Urheilijat		
4	0	Oiva Haukijärvi	Tampereen Pyrintö		
5	0	Joona Ratilainen	Toijalan Vauhti		
6	0	Sebastian Karisola	Viialan Valtti		
7	0	Samu Tulasalo	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
3	0	Joonatan Jalonen	Eurajoen Veikot		
4	0	Onni Haukijärvi	Tampereen Pyrintö		
5	0	Atte Hukkanen	Vehmaisten Urheilijat		
6	0	Milo Giraut	Vehmaisten Urheilijat		
7	0	Elias Eskola	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Henri Markkula	Tampereen Pyrintö		
3	0	Atte Leino	Kangasalan Urheilijat -68		
4	0	Veikko Virtanen	Viialan Valtti		
5	0	Aatu Smolander	Ikaalisten Urheilijat		
6	0	Matias Viitanen	Viialan Valtti		
7	0	Eelis Riskilä	Tampereen Pyrintö		

P9 1000 m

Erä 1
1	0	Henri Markkula	Tampereen Pyrintö		
2	0	Milo Giraut	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Aatu Smolander	Ikaalisten Urheilijat		
4	0	Miska Mänty	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Linus Kärkkäinen	Ikaalisten Urheilijat		
6	0	Joonatan Jalonen	Eurajoen Veikot		
7	0	Elias Eskola	Tampereen Pyrintö		
8	0	Samu Tulasalo	Tampereen Pyrintö		

P9 Pituus

Erä 1
1	0	Samu Tulasalo	Tampereen Pyrintö		
2	0	Elias Eskola	Tampereen Pyrintö		
3	0	Henri Markkula	Tampereen Pyrintö		
4	0	Oiva Haukijärvi	Tampereen Pyrintö		
5	0	Atte Leino	Kangasalan Urheilijat -68		
6	0	Aatu Smolander	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Veikko Virtanen	Viialan Valtti		
8	0	Onni Haukijärvi	Tampereen Pyrintö		
9	0	Eelis Riskilä	Tampereen Pyrintö		
10	0	Matias Viitanen	Viialan Valtti		
11	0	Valtteri Niemenmaa	Tampereen Pyrintö		
12	0	Samuel Kulmala	Vehmaisten Urheilijat		
13	0	Niklas Hukka	Toijalan Vauhti		
14	0	Joona Ratilainen	Toijalan Vauhti		
15	0	Milo Giraut	Vehmaisten Urheilijat		

T11 60 m

Erä 1
2	0	Iida Harju	Tampereen Pyrintö		
3	0	Teea Rajala	Tampereen Pyrintö		
4	0	Sini Seppänen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Hilja Issakainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Jeni Suhonen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
7	0	Milja Välläri	Toijalan Vauhti		
8	0	Kamilla Hillman	Ikaalisten Urheilijat		

Erä 2
2	0	Venla Smolander	Ikaalisten Urheilijat		
3	0	Venla-Maria Ihamäki	Porin Yleisurheilu		
4	0	Sofia Feodoroff	Tampereen Pyrintö		
5	0	Seela Turunen	Toijalan Vauhti		
6	0	Venla Kivenjuuri	Tampereen Pyrintö		
7	0	Janette Vähäoja	Tampereen Pyrintö		
8	0	Ada Tenkula	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
1	0	Eevi Karhe	Tampereen Pyrintö		
2	0	Milja Rautiainen	Janakkalan Jana		
3	0	Elsa Lindroos	Tampereen Pyrintö		
4	0	Onerva Tauriainen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Venla Mattila	Toijalan Vauhti		
6	0	Olivia Kuitunen	Vehmaisten Urheilijat		
7	0	Eeva Ukkonen	Kangasalan Urheilijat-68		
8	0	Pihla Juutilainen	Tampereen Pyrintö		

Erä 4
2	0	Nelli Karevaara	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Roosa Aulamo	Tampereen Pyrintö		
4	0	Minttu Saarilahti	Tampereen Pyrintö		
5	0	Jemina Nieminen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Neea Keso	Tampereen Pyrintö		
7	0	Mimmi Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Stella Palonen	Tampereen Pyrintö		

Erä 5
1	0	Emmi Kallio	Tampereen Pyrintö		
2	0	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		
3	0	Aino Heikkilä	Tampereen Pyrintö		
4	0	Fiona Giraut	Vehmaisten Urheilijat		
5	0	Maija Santanen	Janakkalan Jana		
6	0	Vilma Luontila	Tampereen Pyrintö		
7	0	Josefina Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Sani Saarinen	Vehmaisten Urheilijat		

Erä 6
1	0	Natalia Osowska	Toijalan Vauhti		
2	0	Nea Kokko	Tampereen Pyrintö		
3	0	Neea Alitalo	Ikaalisten Urheilijat		
4	0	Laine Jaanisoo	Tampereen Pyrintö		
5	0	Erika Salonen	Vehmaisten Urheilijat		
6	0	Venla Vaittinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
7	0	Maisa Lammintausta	Tampereen Pyrintö		
8	0	Aura Kulmala	Tampereen Pyrintö		

Erä 7
2	0	Veera Linna	Tampereen Pyrintö		
3	0	Iina Turunen	Toijalan Vauhti		
4	0	Noora Moisio	Tampereen Pyrintö		
5	0	Liina Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Moonika Riihimäki	Tampereen Pyrintö		
7	0	Kerttu Manninen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Jarinja Saari	Hämeenlinnan Tarmo		

T11 1000 m

Erä 1
1	0	Maisa Lammintausta	Tampereen Pyrintö		
2	0	Fiona Giraut	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Elsa Lindroos	Tampereen Pyrintö		
4	0	Kamilla Hillman	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Jenna Järvenmäki	Nokian Urheilijat		
6	0	Moonika Riihimäki	Tampereen Pyrintö		
7	0	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire		
8	0	Sini Seppänen	Tampereen Pyrintö		
9	0	Janette Vähäoja	Tampereen Pyrintö		
10	0	Teea Rajala	Tampereen Pyrintö		

T11 60 m aj

Erä 1
2	0	Kerttu Manninen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Aura Kulmala	Tampereen Pyrintö		
4	0	Kristiina Tamski	Tampereen Pyrintö		
5	0	Neea Keso	Tampereen Pyrintö		
6	0	Nelli Karevaara	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Veera Linna	Tampereen Pyrintö		
8	0	Vilma Luontila	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
1	0	Milja Välläri	Toijalan Vauhti		
2	0	Natalia Osowska	Toijalan Vauhti		
3	0	Venla Vaittinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
4	0	Eeva Ukkonen	Kangasalan Urheilijat-68		
5	0	Teea Rajala	Tampereen Pyrintö		
6	0	Nea Kokko	Tampereen Pyrintö		
7	0	Iida Harju	Tampereen Pyrintö		
8	0	Liina Lahtinen	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Mimmi Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Noora Moisio	Tampereen Pyrintö		
4	0	Venla Smolander	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Aino Heikkilä	Tampereen Pyrintö		
6	0	Stella Palonen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Roosa Aulamo	Tampereen Pyrintö		
8	0	Emmi Kallio	Tampereen Pyrintö		

Erä 4
1	0	Jemina Nieminen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Moona Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Moonika Riihimäki	Tampereen Pyrintö		
4	0	Josefina Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Jenna Järvenmäki	Nokian Urheilijat		
6	0	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		
7	0	Laine Jaanisoo	Tampereen Pyrintö		
8	0	Minttu Saarilahti	Tampereen Pyrintö		

T11 Korkeus

Erä 1
1	0	Moona Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
2	0	Emmi Kallio	Tampereen Pyrintö		
3	0	Sini Seppänen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Roosa Aulamo	Tampereen Pyrintö		
5	0	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire		
6	0	Iida Harju	Tampereen Pyrintö		
7	0	Jeni Suhonen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
8	0	Nea Kokko	Tampereen Pyrintö		
9	0	Janette Vähäoja	Tampereen Pyrintö		
10	0	Venla Vaittinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
11	0	Jemina Nieminen	Tampereen Pyrintö		
12	0	Fiona Giraut	Vehmaisten Urheilijat		
13	0	Noora Moisio	Tampereen Pyrintö		
14	0	Elsa Lindroos	Tampereen Pyrintö		
15	0	Aino Heikkilä	Tampereen Pyrintö		
16	0	Onerva Tauriainen	Tampereen Pyrintö		
17	0	Aura Kulmala	Tampereen Pyrintö		
18	0	Ada Tenkula	Tampereen Pyrintö		
19	0	Minttu Saarilahti	Tampereen Pyrintö		
20	0	Pihla Juutilainen	Tampereen Pyrintö		
21	0	Neea Alitalo	Ikaalisten Urheilijat		
22	0	Veera Linna	Tampereen Pyrintö		
23	0	Kerttu Manninen	Tampereen Pyrintö		
24	0	Kristiina Tamski	Tampereen Pyrintö		
25	0	Josefina Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
26	0	Eevi Karhe	Tampereen Pyrintö		
27	0	Sofia Feodoroff	Tampereen Pyrintö		
28	0	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		

T11 4 x 100 m

Erä 1
1	0	Toijalan Vauhti 1		
2	0	Tampereen Pyrintö 7		
3	0	Vehmaisten Urheilijat 1		
4	0	Tampereen Pyrintö 2		
5	0	Tampereen Pyrintö 1		
6	0	Tampereen Pyrintö 3		
7	0	Tampereen Pyrintö 6		
8	0	Tampereen Pyrintö 5		
9	0	Tampereen Pyrintö 4		

T13 60 m

Erä 1
1	0	Elisabet Kujanpää	Valkeakosken Haka		
2	0	Unni Leinonen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Milja Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Martta Nieminen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Emmi Savenius	Vehmaisten Urheilijat		
6	0	Milla Nuutinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Maria Djusko	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Odessa Smeds	Hämeenlinnan Tarmo		

Erä 2
2	0	Lotta Savilahti	Tampereen Pyrintö		
3	0	Anni Pullinen	Kangasalan Urheilijat-68		
4	0	Pihla Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Tilda Tavi	Tampereen Pyrintö		
6	0	Aino Härkki	Tampereen Pyrintö		
7	0	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
8	0	Laura Touru	Forssan Salama		

Erä 3
1	0	Juuli Saloniemi	Tampereen Pyrintö		
2	0	Niia Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
3	0	Melissa Myllymäki	Kangasalan Urheilijat-68		
4	0	Monamaria Pyhältö	Tampereen Pyrintö		
5	0	Sara Ahlfors	Helsingfors IFK		
6	0	Anni Forss	Tampereen Pyrintö		
7	0	Tessa Peltoniemi	Tampereen Pyrintö		
8	0	Ada Kärkelä	Ylöjärven Urheilijat		

Erä 4
1	0	Silja Saarinen	Vehmaisten Urheilijat		
2	0	Tinja Kenttälä	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Ella Mikkola	Tampereen Pyrintö		
4	0	Oona Moisio	Tampereen Pyrintö		
5	0	Camilla Uschanov	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Krista Lehti	Tampereen Pyrintö		
7	0	Angeliina Ruotsalainen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Emma Raimovaara	Hämeenlinnan Tarmo		

Erä 5
1	0	Riikka Helin	Tampereen Pyrintö		
2	0	Oona Kokko	Tampereen Pyrintö		
3	0	Anni Minkkinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Ella Hyppölä	Kaipolan Vire		
5	0	Elli Sivonen	Viialan Valtti		
6	0	Angelina Ashour	Helsingin Kisa-Veikot		
7	0	Helmi Haavisto	Nokian Urheilijat		
8	0	Helmi Salmela	Tampereen Pyrintö		

Erä 6
1	0	Emilia Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
2	0	Milla Lautala	Tampereen Pyrintö		
3	0	Roosa Haanpää	Viialan Valtti		
4	0	Nilla Oksanen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Seela Paavilainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Viivi Välimäki	Tammelan Ryske		
7	0	Liisa Marttila	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Aura Kurkimaa	Toijalan Vauhti		

Erä 7
1	0	Iida Kastarinen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Celina Salonen	Nastolan Naseva		
3	0	Sini Rantala	Tampereen Pyrintö		
4	0	Taimi Vallinoja	Helsingin Kisa-Veikot		
5	0	Katariina Salokatve	Tampereen Pyrintö		
6	0	Jenna Pentinniemi	Viialan Valtti		
7	0	Juuli Markkula	Tampereen Pyrintö		
8	0	Aada Mantere	Kangasalan Urheilijat-68		

Erä 8
1	0	Essi Ilomäki	Tampereen Pyrintö		
2	0	Peppi Seppänen	Nokian Urheilijat		
3	0	Jadessa Weckström	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Pihla Suikkanen	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Jenna Riipinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Maija Oksa	Viialan Valtti		
7	0	Laura Ratilainen	Toijalan Vauhti		
8	0	Iitu Rantalainen	Tampereen Pyrintö		

T13 1000 m

Erä 1
1	0	Anni Minkkinen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Maija Oksa	Viialan Valtti		
3	0	Miriam Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
4	0	Pinja Kykkänen	Vehmaisten Urheilijat		
5	0	Pihla Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Sofia Rinne	Lahden Ahkera		
7	0	Pinja Lindstedt	Porvoon Urheilijat		
8	0	Jadessa Weckström	Hämeenlinnan Tarmo		
9	0	Essi Ilomäki	Tampereen Pyrintö		
10	0	Taimi Vallinoja	Helsingin Kisa-Veikot		
11	0	Aino Jokkala	Porvoon Urheilijat		
12	0	Helmi Haavisto	Nokian Urheilijat		
13	0	Elli Taini	Kaipolan Vire		
14	0	Hetaliina Karkiainen	Keuruun Kisailijat		
15	0	Emma Ratia	Kaipolan Vire		
16	0	Iida Kastarinen	Tampereen Pyrintö		
17	0	Milja Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
18	0	Iitu Rantalainen	Tampereen Pyrintö		
19	0	Monamaria Pyhältö	Tampereen Pyrintö		
20	0	Eleonora Jokinen	Tampereen Pyrintö		

T13 60 m aj

Erä 1
2	0	Maija Oksa	Viialan Valtti		
3	0	Erika Juselius	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Milla Nuutinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Martta Nieminen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Oona Moisio	Tampereen Pyrintö		
7	0	Miriam Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
8	0	Krista Lehti	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Jenna Pentinniemi	Viialan Valtti		
3	0	Nilla Oksanen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Vanessa Salminen	Forssan Salama		
5	0	Celina Salonen	Nastolan Naseva		
6	0	Seela Paavilainen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Milja Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Aino Härkki	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
3	0	Ella Hyppölä	Kaipolan Vire		
4	0	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Iida Kastarinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Ranim Hamdi	Tampereen Pyrintö		
7	0	Anni Minkkinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Juuli Markkula	Tampereen Pyrintö		

Erä 4
3	0	Iitu Rantalainen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Niia Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Sini Rantala	Tampereen Pyrintö		
6	0	Liisa Marttila	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Milla Lautala	Tampereen Pyrintö		
8	0	Riina Närhi	Tampereen Pyrintö		

T13 Pituus

Erä 1
1	0	Milla Lautala	Tampereen Pyrintö		
2	0	Anna Selin	Tampereen Pyrintö		
3	0	Iitu Rantalainen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Sini Rantala	Tampereen Pyrintö		
5	0	Anni Pullinen	Kangasalan Urheilijat-68		
6	0	Hertta Lehto	Tampereen Pyrintö		
7	0	Pihla Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Milja Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
9	0	Niia Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
10	0	Maria Djusko	Hämeenlinnan Tarmo		
11	0	Tilda Tavi	Tampereen Pyrintö		
12	0	Lotta Savilahti	Tampereen Pyrintö		
13	0	Anni Minkkinen	Tampereen Pyrintö		
14	0	Essi Ilomäki	Tampereen Pyrintö		
15	0	Helmi Salmela	Tampereen Pyrintö		
16	0	Viivi Välimäki	Tammelan Ryske		
17	0	Juuli Markkula	Tampereen Pyrintö		
18	0	Unni Leinonen	Tampereen Pyrintö		
19	0	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
20	0	Krista Lehti	Tampereen Pyrintö		
21	0	Oona Kokko	Tampereen Pyrintö		
22	0	Juuli Saloniemi	Tampereen Pyrintö		
23	0	Milla Nuutinen	Tampereen Pyrintö		
24	0	Peppi Seppänen	Nokian Urheilijat		
25	0	Jenna Riipinen	Tampereen Pyrintö		
26	0	Melissa Myllymäki	Kangasalan Urheilijat-68		
27	0	Nilla Oksanen	Tampereen Pyrintö		
28	0	Erika Juselius	Hämeenlinnan Tarmo		
29	0	Emilia Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
30	0	Katariina Salokatve	Tampereen Pyrintö		
31	0	Ranim Hamdi	Tampereen Pyrintö		
32	0	Monamaria Pyhältö	Tampereen Pyrintö		
33	0	Elli Sivonen	Viialan Valtti		
34	0	Oona Moisio	Tampereen Pyrintö		
35	0	Angeliina Ruotsalainen	Tampereen Pyrintö		
36	0	Aino Härkki	Tampereen Pyrintö		
37	0	Iida Kastarinen	Tampereen Pyrintö		
38	0	Sara Ahlfors	Helsingfors IFK		
39	0	Vanessa Salminen	Forssan Salama		
40	0	Emma Raimovaara	Hämeenlinnan Tarmo		
41	0	Riikka Helin	Tampereen Pyrintö		
42	0	Anni Forss	Tampereen Pyrintö		
43	0	Celina Salonen	Nastolan Naseva		
44	0	Martta Nieminen	Tampereen Pyrintö		
45	0	Ella Mikkola	Tampereen Pyrintö		
46	0	Emmi Savenius	Vehmaisten Urheilijat		
47	0	Eleonora Jokinen	Tampereen Pyrintö		
48	0	Seela Paavilainen	Tampereen Pyrintö		
49	0	Tessa Peltoniemi	Tampereen Pyrintö		

T13 Kuula

Erä 1
1	0	Alisa Syrjälä	Tammelan Ryske		
2	0	Camilla Uschanov	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Niia Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
4	0	Emilia Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Pinja Kärhä	Loimaan Voima		
6	0	Oona Moisio	Tampereen Pyrintö		
7	0	Laura Ratilainen	Toijalan Vauhti		
8	0	Aura Kurkimaa	Toijalan Vauhti		
9	0	Tessa Peltoniemi	Tampereen Pyrintö		
10	0	Monamaria Pyhältö	Tampereen Pyrintö		
11	0	Emilia Aho	Tampereen Pyrintö		
12	0	Oona Kokko	Tampereen Pyrintö		
13	0	Jenna Riipinen	Tampereen Pyrintö		
14	0	Ranim Hamdi	Tampereen Pyrintö		
15	0	Hertta Lehto	Tampereen Pyrintö		
16	0	Minttu Järvinen	Keuruun Kisailijat		
17	0	Ella Mikkola	Tampereen Pyrintö		
18	0	Nilla Oksanen	Tampereen Pyrintö		
19	0	Aino Härkki	Tampereen Pyrintö		
20	0	Anni Minkkinen	Tampereen Pyrintö		
21	0	Martta Nieminen	Tampereen Pyrintö		
22	0	Viivi Välimäki	Tammelan Ryske		
23	0	Sara Ahlfors	Helsingfors IFK		
24	0	Melissa Myllymäki	Kangasalan Urheilijat-68		
25	0	Emmi Savenius	Vehmaisten Urheilijat		
26	0	Anni Forss	Tampereen Pyrintö		
27	0	Helmi Salmela	Tampereen Pyrintö		
28	0	Elisabet Kujanpää	Valkeakosken Haka		
29	0	Riina Närhi	Tampereen Pyrintö		
30	0	Aino Aalto	Hämeenlinnan Tarmo		
31	0	Roosa Haanpää	Viialan Valtti		
32	0	Tilda Tavi	Tampereen Pyrintö		
33	0	Vanessa Salminen	Forssan Salama		
34	0	Jenna Pentinniemi	Viialan Valtti		
35	0	Anna Selin	Tampereen Pyrintö		
36	0	Riikka Helin	Tampereen Pyrintö		
37	0	Krista Lehti	Tampereen Pyrintö		
38	0	Angeliina Ruotsalainen	Tampereen Pyrintö		
39	0	Milla Lautala	Tampereen Pyrintö		
40	0	Unni Leinonen	Tampereen Pyrintö		
41	0	Venla Kärhä	Loimaan Voima		
42	0	Essi Ilomäki	Tampereen Pyrintö		

T13 4 x 100 m

Erä 1
1	0	Tampereen Pyrintö 9		
2	0	Vehmaisten Urheilijat 1		
3	0	Tampereen Pyrintö 8		
4	0	Tampereen Pyrintö 2		
5	0	Tampereen Pyrintö 1		
6	0	Hämeenlinnan Tarmo 2		
7	0	Tampereen Pyrintö 3		
8	0	Tampereen Pyrintö 4		
9	0	Hämeenlinnan Tarmo 1		
10	0	Tampereen Pyrintö 7		
11	0	Tampereen Pyrintö 6		
12	0	Tampereen Pyrintö 5		

T15 60 m

Erä 1
1	0	Carmen Vaha	Helsingin Kisa-Veikot		
2	0	Lotta Mäkelä	Tampereen Pyrintö		
3	0	Emmi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Sanni Niskanen	Viialan Valtti		
5	0	Eveliina Laakso	Turun Toverit		
6	0	Mimi Nybacka	Tampereen Pyrintö		
7	0	Eerika Heiskala	Tampereen Pyrintö		
8	0	Carita Kivimäki	Ikaalisten Urheilijat		

Erä 2
1	0	Sanni Lento	Tampereen Pyrintö		
2	0	Laura Koskinen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Helmi Tarkiainen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Vilma Väliharju	Tampereen Pyrintö		
5	0	Iiris Veijola	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Josefina Salmi	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Emilia Jokinen	Vehmaisten Urheilijat		
8	0	Magdaleena Havukorpi	Vihdin Viesti		

Erä 3
1	0	Erika Välkkynen	Hämeenlinnan Tarmo		
2	0	Jenna Saarilahti	Tampereen Pyrintö		
3	0	Aino Ojaniemi	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
5	0	Emilia Salonen	Vehmaisten Urheilijat		
6	0	Sohvi Kenttälä	Vehmaisten Urheilijat		
7	0	Anni Kantola	Tampereen Pyrintö		
8	0	Oona Lento	Tampereen Pyrintö		

Erä 4
1	0	Edesa Gashi	Helsingin Kisa-Veikot		
2	0	Sofia Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Kristiina Laitinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
4	0	Jonna Uolamo	Toijalan Vauhti		
5	0	Jasmin Sara-Aho	Ylöjärven Urheilijat		
6	0	Mariella Laakso	Turun Toverit		
7	0	Viveka Loukola	Raision Kuula		
8	0	Roosa Myllymäki	Tampereen Pyrintö		

T15 2000 m

Erä 1
3	0	Heta Virkajärvi	Kaipolan Vire		
4	0	Ida-Sofia Simola	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Fanny Kero	IF Raseborg		
6	0	Helmi Karkiainen	Keuruun Kisailijat		
7	0	Ea Vuori	Lahden Ahkera		
8	0	Sanni Niskanen	Viialan Valtti		

T15 60 m aj

Erä 1
2	0	Magdaleena Havukorpi	Vihdin Viesti		
3	0	Emmi Pohjolainen	Lauttakylän Luja		
4	0	Jenna Saarilahti	Tampereen Pyrintö		
5	0	Anniina Huura	Tampereen Pyrintö		
6	0	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat		
7	0	Lotta Mäkelä	Tampereen Pyrintö		
8	0	Sanni Lento	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Laura Koskinen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Vilma Väliharju	Tampereen Pyrintö		
4	0	Eerika Heiskala	Tampereen Pyrintö		
5	0	Anni Nurminen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Siiri Siirtola	Helsingin Kisa-Veikot		
7	0	Anni Kantola	Tampereen Pyrintö		
8	0	Sofia Lehtinen	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Emilia Salonen	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
4	0	Helmi Tarkiainen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Kerttu Niemi	Helsingin Kisa-Veikot		
6	0	Viveka Loukola	Raision Kuula		
7	0	Elena Okkonen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Oona Lento	Tampereen Pyrintö		

T15 Korkeus

Erä 1
1	0	Anniina Huura	Tampereen Pyrintö		
2	0	Sofia Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
4	0	Sanni Lento	Tampereen Pyrintö		
5	0	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat		
6	0	Lotta Mäkelä	Tampereen Pyrintö		
7	0	Anni Kantola	Tampereen Pyrintö		
8	0	Laura Koskinen	Tampereen Pyrintö		
9	0	Magdaleena Havukorpi	Vihdin Viesti		
10	0	Eerika Heiskala	Tampereen Pyrintö		
11	0	Kristiina Laitinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
12	0	Aino Aalto	Hämeenlinnan Tarmo		
13	0	Emmi Pohjolainen	Lauttakylän Luja		
14	0	Helmi Tarkiainen	Tampereen Pyrintö		

T15 Kuula

Erä 1
1	0	Aino Ojaniemi	Hämeenlinnan Tarmo		
2	0	Erika Välkkynen	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Laura Koskinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Emilia Salonen	Vehmaisten Urheilijat		
5	0	Lotta Mäkelä	Tampereen Pyrintö		
6	0	Elena Okkonen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Anniina Huura	Tampereen Pyrintö		
8	0	Jenna Saarilahti	Tampereen Pyrintö		
9	0	Helmi Tarkiainen	Tampereen Pyrintö		
10	0	Venla Haataja	Tampereen Pyrintö		
11	0	Vilma Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
12	0	Moona Mäkelä	Hämeenlinnan Tarmo		
13	0	Anni Nurminen	Tampereen Pyrintö		
14	0	Vilma Pietilä	Tampereen Pyrintö		
15	0	Emmi Pohjolainen	Lauttakylän Luja		
16	0	Vilma Väliharju	Tampereen Pyrintö		
17	0	Anni Kantola	Tampereen Pyrintö		
18	0	Silja Rossi	Tampereen Pyrintö		
19	0	Siiri Siirtola	Helsingin Kisa-Veikot		
20	0	Mimi Nybacka	Tampereen Pyrintö		
21	0	Eerika Heiskala	Tampereen Pyrintö		
22	0	Emmi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
23	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
24	0	Roosa Myllymäki	Tampereen Pyrintö		
25	0	Iiris Veijola	Hämeenlinnan Tarmo		
26	0	Jonna Uolamo	Toijalan Vauhti		

T15 4 x 100 m

Erä 1
1	0	Toijalan Vauhti 1		
2	0	Tampereen Pyrintö 5		
3	0	Vehmaisten Urheilijat 1		
4	0	Tampereen Pyrintö 1		
5	0	Hämeenlinnan Tarmo 1		
6	0	Helsingin Kisa-Veikot 1		
7	0	Tampereen Pyrintö 2		
8	0	Tampereen Pyrintö 4		
9	0	Tampereen Pyrintö 3		

T9 40 m

Erä 1
3	0	Lilia Järvinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Erin Rajala	Tampereen Pyrintö		
5	0	Peppi Raunio	Tampereen Pyrintö		
6	0	Paola Pelamo	Tampereen Pyrintö		
7	0	Sara Majamäki	Viialan Valtti		

Erä 2
3	0	Vera Ahlfors	Helsingfors IFK		
4	0	Julia Suolaniemi	Toijalan Vauhti		
5	0	Jessi Saloniemi	Tampereen Pyrintö		
6	0	Sara Isique	Tampereen Pyrintö		
7	0	Rafaela Paez	Tampereen Pyrintö		

T9 1000 m

Erä 1
1	0	Julia Suolaniemi	Toijalan Vauhti		
2	0	Erin Rajala	Tampereen Pyrintö		
3	0	Lilia Järvinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Sara Isique	Tampereen Pyrintö		
5	0	Paola Pelamo	Tampereen Pyrintö		
6	0	Rafaela Paez	Tampereen Pyrintö		

T9 Pituus

Erä 1
1	0	Vera Ahlfors	Helsingfors IFK		
2	0	Erin Rajala	Tampereen Pyrintö		
3	0	Jessi Saloniemi	Tampereen Pyrintö		
4	0	Lilia Järvinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Stella Hillman	Ikaalisten Urheilijat		
6	0	Matilda Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
7	0	Peppi Raunio	Tampereen Pyrintö		
8	0	Sara Majamäki	Viialan Valtti		
9	0	Sara Isique	Tampereen Pyrintö		
10	0	Julia Suolaniemi	Toijalan Vauhti		
11	0	Paola Pelamo	Tampereen Pyrintö