Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
02.03. klo 11:00 VARSY:n pm-sisulisähuipentuma Ilmoittautuneet
P10	60m					la 11:40
						
	Walle	Heinonen	TuUL			
	Robin	Helenius	TuUL			
	Atte	Keskitalo	TurTo			
	Onni	Ketola	TuUL			
	Max	Kostamo	TuUL			
	Richard	Lindqvist	TuUL			
	Arvi	Louramo	TuUL			
	Erik	Mets	LoimLei			
	Osku	Mäkinen	TuUL			
	Kaapo	Ojala	TuUL			
	Niklas	Ojanen	TuUL			
	Gabriel	Raitanen	UudKK			
	Antti	Ristanen	LoimLei			
	Sisu	Saarinen	TuUL			
	Santeri	Soininen	TuUL			
						
P10	1000m					su 13:55
						
	Akseli	Kauti	TurWei			
	Aaro	Manner	SalVil			
	Erik	Mets	LoimLei			
	Elmeri	Myllymäki	MaskKa			
	Lauri	Niiranen	TurWei			
	Niklas	Ojanen	TuUL			
	Antti	Ristanen	LoimLei			
	Sisu	Saarinen	TuUL			
	Tuomas	Suopajärvi	MaskKa			
						
P10	60m aidat				su 11:10
						
	Robin	Helenius	TuUL			
	Max	Kostamo	TuUL			
	Richard	Lindqvist	TuUL			
	Lauri	Niiranen	TurWei			
	Niklas	Ojanen	TuUL			
	Antti	Ristanen	LoimLei			
	Voitto	Virjonen	TuUL			
	Paavo	Virkki	SomE			
						
P10	Korkeus					su 12:55
						
	Frans	Heinonen	UudKK			
	Richard	Lindqvist	TuUL			
	Tomas	Loponen	RaisKu			
	Lauri	Niiranen	TurWei			
	Voitto	Virjonen	TuUL			
	Paavo	Virkki	SomE			
						
P10	Seiväs					la 11:10
						
	Robin	Helenius	TuUL			
	Voitto	Virjonen	TuUL			
	Paavo	Virkki	SomE			
						
P10	Pituus					la 12:00
						
	Walle	Heinonen	TuUL			
	Robin	Helenius	TuUL			
	Emil	Hukic	TurWei			
	Eemeli	Järvinen	TuUL			
	Atte	Keskitalo	TurTo			
	Richard	Lindqvist	TuUL			
	Arvi	Louramo	TuUL			
	Erik	Mets	LoimLei			
	Kaapo	Ojala	TuUL			
	Gabriel	Raitanen	UudKK			
	Antti	Ristanen	LoimLei			
	Sisu	Saarinen	TuUL			
	Santeri	Soininen	TuUL			
	Voitto	Virjonen	TuUL			
	Paavo	Virkki	SomE			
						
P10	Kuula					su 12:00
						
	Frans	Heinonen	UudKK			
	Santeri	Heinonen	LoimLei			
	Walle	Heinonen	TuUL			
	Otto	Kankaanpää	NaantLöy			
	Atte	Keskitalo	TurTo			
	Aapo	Kluuskeri	TurTo			
	Max	Kostamo	TuUL			
	Tomas	Loponen	RaisKu			
	Arvi	Louramo	TuUL			
	Niklas	Ojanen	TuUL			
	Santeri	Soininen	TuUL			
						
P11	60m					la 11:50
						
	Lukas	Brandt	NaantLöy			
	Eero	Hakola	LiedPa			
	Markus	Hokkanen	TurWei			
	Kalle	Hovikoski	TuUL			
	Valtteri Hyyrynen	TuUL			
	Oskari	Karvonen	MynämI			
	Viljo	Korhonen	SalVil			
	Anton	Laine	MaskKa			
	Viljami	Launonen	NaantLöy			
	Nikolas	Lindén	LoimLei			
	Ardit	Mustafa	TurWei			
	Juuso	Rasi	MaskKa			
	Aaron	Roos	NaantLöy			
	Vilmer	Strømsvik	NaantLöy			
	Jonatan	Sunila	KaarUra			
	Samu	Suominen	RaisKu			
	Miro	Varjonen	RaisKu			
	Alpo	Vasseur	RaisKu			
	Atte	Virtanen	LiedPa			
	Tatu	Virtanen	LiedPa			
						
P11	1000m					su 14:30
						
	Eero	Lahdenkauppi	TuUL			
	Valtteri Lammi	TuUL			
	Nikolas	Lindén	LoimLei			
	Alvin	Lundström	SalVil			
	Jukka-Veli Nummijärvi	TuUL			
	Aaron	Roos	NaantLöy			
	Lauri	Tahkola	NaantLöy			
	Alpo	Vasseur	RaisKu			
	Atte	Virtanen	LiedPa			
	Tatu	Virtanen	LiedPa			
						
P11	60m aidat				su 11:00
						
	Lukas	Brandt	NaantLöy			
	Valtteri Hyyrynen	TuUL			
	Oskari	Karvonen	MynämI			
	Eero	Lahdenkauppi	TuUL			
	Anton	Laine	MaskKa			
	Viljami	Launonen	NaantLöy			
	Nikolas	Lindén	LoimLei			
	Alvin	Lundström	SalVil			
	Jukka-Veli Nummijärvi	TuUL			
	Aaron	Roos	NaantLöy			
	Vilmer	Strømsvik	NaantLöy			
	Lauri	Tahkola	NaantLöy			
	Akseli	Varpio	RaisKu			
	Alpo	Vasseur	RaisKu			
						
P11	Korkeus					
						su 12:10
	Joonas	Heinonen	UudKK			
	Valtteri Hyyrynen	TuUL			
	Anton	Laine	MaskKa			
	Viljami	Launonen	NaantLöy			
	Carlos	Mattsson	TuUL			
	Lauri	Tahkola	NaantLöy			
						
P11	Seiväs					la 11:10
						
	Roope	Kirjavainen	TuUL			
						
P11	Pituus					la 14:00
						
	Lukas	Brandt	NaantLöy			
	Eero	Hakola	LiedPa			
	Kalle	Hovikoski	TuUL			
	Valtteri Hyyrynen	TuUL			
	Oskari	Karvonen	MynämI			
	Roope	Kirjavainen	TuUL			
	Viljo	Korhonen	SalVil			
	Anton	Laine	MaskKa			
	Viljami	Launonen	NaantLöy			
	Nikolas	Lindén	LoimLei			
	Carlos	Mattsson	TuUL			
	Vilppu	Saarinen	TurWei			
	Vilmer	Strømsvik	NaantLöy			
	Jonatan	Sunila	KaarUra			
	Samu	Suominen	RaisKu			
	Miro	Varjonen	RaisKu			
	Akseli	Varpio	RaisKu			
	Alpo	Vasseur	RaisKu			
	Atte	Virtanen	LiedPa			
	Tatu	Virtanen	LiedPa			
						
P11	Kuula					su 14:00
						
	Lukas	Brandt	NaantLöy			
	Eero	Hakola	LiedPa			
	Joonas	Heinonen	UudKK			
	Markus	Hokkanen	TurWei			
	Oskari	Karvonen	MynämI			
	Carlos	Mattsson	TuUL			
	Aaron	Roos	NaantLöy			
	Vilmer	Strømsvik	NaantLöy			
	Lauri	Tahkola	NaantLöy			
						
P12	60m					la 12:15
						
	Julius	Antola	TuUL			
	Arttu	Carne	TuUL			
	Ami	Hyvönen	UudKK			
	Tobias	Kallioniemi	LiedPa			
	Lenni	Majasuo	TuUL			
	Riku	Naula	TuUL			
	Kustaa	Salmela	KalVa			
	Ville	Suomalainen	TurTo			
	Niklas	Tamminen	TuUL			
						
P12	1000m					su 14:00
						
	Jonne	Aho	SalVil			
	Tobias	Kallioniemi	LiedPa			
	Felix	Kandolin	TuUL			
	Lenni	Majasuo	TuUL			
	Jesse	Poussa	TuUL			
	Oliver	Pulkki	TurTo			
						
P12	60m aidat				su 12:25
						
	Julius	Antola	TuUL			
	Arttu	Carne	TuUL			
	Felix	Kandolin	TuUL			
	Elmo	Kuorilehto	RaisKu			
	Lenni	Majasuo	TuUL			
	Jesse	Poussa	TuUL			
	Oliver	Pulkki	TurTo			
						
P12	Korkeus					la 10:45
						
	Arttu	Carne	TuUL			
	Ami	Hyvönen	UudKK			
	Elmo	Kuorilehto	RaisKu			
	Oliver	Pulkki	TurTo			
	Niklas	Tamminen	TuUL			
						
P12	Seiväs					la 12:45
						
	Julius	Antola	TuUL			
	Elias	Hyytiä	LaitJy			
	Elmo	Kuorilehto	RaisKu			
	Lenni	Majasuo	TuUL			
						
P12	Pituus					su 12:45
						
	Jonne	Aho	SalVil			
	Julius	Antola	TuUL			
	Arttu	Carne	TuUL			
	Tobias	Kallioniemi	LiedPa			
	Felix	Kandolin	TuUL			
	Elmo	Kuorilehto	RaisKu			
	Jesse	Poussa	TuUL			
	Otso	Saarinen	TuUL			
						
P12	Kuula					la 11:50
						
	Ami	Hyvönen	UudKK			
	Riku	Naula	TuUL			
	Kustaa	Salmela	KalVa			
	Ville	Suomalainen	TurTo			
	Niklas	Välilä	MaarMa			
						
P13	60m					la 12:05
						
	Eemil	Aaltonen	TuUL			
	Julius	Aaltonen	NaantLöy			
	Matias	Auremaa	TuUL			
	Ukko-Pekka Heikkilä	SalVil			
	Alvar	Itämeri	TuUL			
	Tomi	Kuusisto	TuUL			
	Oluwashina Onilude	RaisKu			
	Veikko	Paana	NaantLöy			
	Tatu	Parpo	KaarUra			
	Hannu	Sjöblom	LoimLei			
	Seppo	Vasseur	RaisKu			
	René-Peter Vuorio	MaarMa			
						
P13	1000m					su 14:25
						
	Matias	Auremaa	TuUL			
	Edwin	Itämeri	TuUL			
	Ilmari	Kemppi	NaantLöy			
	Taavi	Tuominen	RaisKu			
	Seppo	Vasseur	RaisKu			
	René-Peter Vuorio	MaarMa			
						
P13	60m aidat				su 12:50
						
	Asko	Komulainen	MaarMa			
	Oluwashina Onilude	RaisKu			
						
P13	Korkeus					la 10:45
						
	Alvar	Itämeri	TuUL			
	Asko	Komulainen	MaarMa			
	Oluwashina Onilude	RaisKu			
	Veikko	Paana	NaantLöy			
	Hannu	Sjöblom	LoimLei			
	René-Peter Vuorio	MaarMa			
						
P13	Seiväs					la 12:45
						
	Hannu	Sjöblom	LoimLei			
	René-Peter Vuorio	MaarMa			
						
P13	Pituus					su 11:30
						
	Matias	Auremaa	TuUL			
	Aaro	Juhola	TurTo			
	Sverre	Järvinen	KaarUra			
	Ilmari	Kemppi	NaantLöy			
	Asko	Komulainen	MaarMa			
	Tomi	Kuusisto	TuUL			
	Oluwashina Onilude	RaisKu			
	Tatu	Parpo	KaarUra			
						
P13	Kuula					la 14:00
						
	Artturi	Gauffin	KaarUra			
	Asko	Komulainen	MaarMa			
	Lauri	Kurkela	KaarUra			
	Tomi	Kuusisto	TuUL			
	Veikko	Paana	NaantLöy			
	Tatu	Parpo	KaarUra			
						
P9	40m					la 14:25
						
	Niila	Anttila	LiedPa			
	Aleksi	Forsberg	MaskKa			
	Tarmo	Huiskala	TuUL			
	Kristian Hyyrynen	TuUL			
	Sami	Kaihtela	TuUL			
	Miio	Laiho	RaisKu			
	Lukas	Lehtokannel	MaarMa			
	Tomi	Luukka	LiedPa			
	Juho	Männistö	TuUL			
	Patrik	Rantala	LittTU			
	Leevi	Skonbäck	MaskKa			
	Kalle	Suomalainen	TurTo			
	Iisak	Vainio	UudKK			
	Emil	Vuorio	TuUL			
	Lukas	Wahteristo	LittTU			
						
P9	1000m					su 14:15
						
	Sisu	Kuusisto	RaisKu			
	Joona	Lindgren	NaantLöy			
	Daniel	Stenholm	TuUL			
	Eeti	Tammelin	LoimLei			
	Akseli	Änäkkälä	SalVil			
						
P9	Korkeus					su 12:55
						
	Vincent	Mattsson	TuUL			
						
P9	Pituus					la 13:00
						
	Niila	Anttila	LiedPa			
	Aleksi	Forsberg	MaskKa			
	Kristian Hyyrynen	TuUL			
	Sami	Kaihtela	TuUL			
	Eelis	Kotomäki	TuUL			
	Miio	Laiho	RaisKu			
	Lukas	Lehtokannel	MaarMa			
	Alex	Lehtonen	NaantLöy			
	Tomi	Luukka	LiedPa			
	Vincent	Mattsson	TuUL			
	Elmo	Mäki	RaisKu			
	Juho	Männistö	TuUL			
	Leevi	Skonbäck	MaskKa			
	Roope	Säkkinen	TuUL			
	Iisak	Vainio	UudKK			
	Emil	Vuorio	TuUL			
						
P9	Kuula					la 12:15
						
	Tomas	Haulisto	NaantLöy			
	Tarmo	Huiskala	TuUL			
	Eelis	Kotomäki	TuUL			
	Alex	Lehtonen	NaantLöy			
	Elmo	Mäki	RaisKu			
	Patrik	Rantala	LittTU			
	Kalle	Suomalainen	TurTo			
	Roope	Säkkinen	TuUL			
	Lukas	Wahteristo	LittTU			
						
T10	60m					la 11:20
						
	Venla	Aaltonen	MynämI			
	Fanny	Alari	LiedPa			
	Minea	Auremaa	TuUL			
	Liisa	Hämäläinen	MynämI			
	Aada	Jonckheer-Nurmi	KaarUra			
	Siiri	Kaihtela	TuUL			
	Elsa	Keinonen	RaisKu			
	Rosa	Laitala	TurTo			
	Pihla	Lammela	TuUL			
	Loviisa	Lehtonen	NaantLöy			
	Iiris	Levomäki	TuUL			
	Noora	Lukkarinen	TuUL			
	Ardea	Mustafa	TurWei			
	Peppi	Mustonen	NousSu			
	Linda	Nissilä	TurWei			
	Ida	Pentinlehto	VahdTui			
	Emma	Suovanen	VahdTui			
	Ellen	Taponen	SalVil			
	Taika	Varjonen	TuUL			
	Nella	Virtanen	NaantLöy			
	Fairouz	Youssufi	TurWei			
						
T10	1000					su 14:50
						
	Greta	Aarnio	SalVil			
	Noora	Altimir	TurWei			
	Sara	Honkakangas	LaitJy			
	Paola	Kero	TuUL			
						
T10	60m aidat				su 11:20
						
	Fanny	Alari	LiedPa			
	Minea	Auremaa	TuUL			
	Elina	Hakuni	NaantLöy			
	Sara	Honkakangas	LaitJy			
	Nea	Hyrkäs	PaimU			
	Liisa	Hämäläinen	MynämI			
	Anni	Saarinen	RaisKu			
	Emma	Suovanen	VahdTui			
	Ellen	Taponen	SalVil			
	Fairouz	Youssufi	TurWei			
						
T10	Korkeus					la 12:50
						
	Elina	Hakuni	NaantLöy			
	Sara	Honkakangas	LaitJy			
	Elsa	Keinonen	RaisKu			
	Nella	Lahtonen	MynämI			
	Pihla	Lammela	TuUL			
	Loviisa	Lehtonen	NaantLöy			
	Iiris	Levomäki	TuUL			
	Noora	Lukkarinen	TuUL			
	Ardea	Mustafa	TurWei			
	Peppi	Mustonen	NousSu			
	Wilhelmiina	Mäkelä	MarttMu			
	Linda	Nissilä	TurWei			
	Emma	Suovanen	VahdTui			
	Fairouz	Youssufi	TurWei			
						
T10	Seiväs					la 12:00
						
	Sara	Honkakangas	LaitJy			
	Aino	Hyytiä	LaitJy			
						
T10	Pituus					su 12:15
						
	Venla	Aaltonen	MynämI			
	Fanny	Alari	LiedPa			
	Noora	Altimir	TurWei			
	Elina	Hakuni	NaantLöy			
	Nea	Hyrkäs	PaimU			
	Liisa	Hämäläinen	MynämI			
	Siiri	Kaihtela	TuUL			
	Elsa	Keinonen	RaisKu			
	Ardea	Mustafa	TurWei			
	Linda	Nissilä	TurWei			
	Anni	Saarinen	RaisKu			
	Emma	Suovanen	VahdTui			
	Ellen	Taponen	SalVil			
	Taika	Varjonen	TuUL			
						
T10	Kuula					la 14:00
						
	Fanny	Alari	LiedPa			
	Elina	Hakuni	NaantLöy			
	Aada	Jonckheer-Nurmi	KaarUra			
	Nella	Lahtonen	MynämI			
	Rosa	Laitala	TurTo			
	Pihla	Lammela	TuUL			
	Loviisa	Lehtonen	NaantLöy			
	Iiris	Levomäki	TuUL			
	Noora	Lukkarinen	TuUL			
	Peppi	Mustonen	NousSu			
	Wilhelmiina Mäkelä	MarttMu			
	Ellen	Taponen	SalVil			
	Fairouz	Youssufi	TurWei			
						
T11	60m					la 11:00
						
	Milla	Aarnio	NaantLöy			
	Iisa	Elo	TurWei			
	Siina	Gröndahl	PaimU			
	Helka	Heinonen	LiedPa			
	Emma	Helminen	UudKK			
	Rosa	Karlsson	TuUL			
	Essi	Keskitalo	TurTo			
	Vilja	Koivisto	LiedPa			
	Helmi	Koivumäki	TuUL			
	Minni-Maria Koivunen	RuskY			
	Veera	Lehtonen	TuUL			
	Olivia	Leppänen	TurTo			
	Essi	Lokisto	SalVil			
	Siiri	Luukka	LiedPa			
	Sofia	Nguyen	TurTo			
	Linnea	Nieminen	LiedPa			
	Linda	Ojala	PiikkKe			
	Lydia	Olsbo	TurWei			
	Oluwakemi Onilude	RaisKu			
	Fanni	Paana	NaantLöy			
	Venla	Ruohola	TuUL			
	Malin	Saarto	TuUL			
	Tiuku	Tenkanen	SalVil			
	Josefiina Tenovuo	TuUL			
	Helli	Tukkiniemi	LiedPa			
	Saga	Wahlroos	TurWei			
	Siiri	Äänismaa	TurWei			
	Linnea	Österbacka	TurTo			
						
T11	1000m				        su 14:40
						
	Mette	Ahonen	TuUL			
	Eveliina Elovaara	SalVil			
	Maija	Elovaara	SalVil			
	Unna	Heikkilä	SalVil			
	Helka	Heinonen	LiedPa			
	Vilja	Koivisto	LiedPa			
	Veera	Lehtonen	TuUL			
	Kaisla	Manner	SalVil			
	Vilma	Mela	RaisKu			
	Natalia	Rauhaniemi	SalVil			
	Malin	Saarto	TuUL			
						
T11	60m aidat				su 11:30
						
	Siina	Gröndahl	PaimU			
	Rosa	Karlsson	TuUL			
	Sofia	Nguyen	TurTo			
	Oluwakemi Onilude	RaisKu			
	Venla	Ruohola	TuUL			
	Tiuku	Tenkanen	SalVil			
	Saga	Wahlroos	TurWei			
						
T11	Korkeus					la 14:00
						
	Milla	Aarnio	NaantLöy			
	Eveliina Elovaara	SalVil			
	Siina	Gröndahl	PaimU			
	Emma	Helminen	UudKK			
	Helmi	Koivumäki	TuUL			
	Olivia	Leppänen	TurTo			
	Linda	Ojala	PiikkKe			
	Oluwakemi Onilude	RaisKu			
	Fanni	Paana	NaantLöy			
	Niina	Pettersson	TuUL			
	Tiuku	Tenkanen	SalVil			
	Vilma	Toivonen	LoimLei			
	Siiri	Äänismaa	TurWei			
						
T11	Seiväs					la 12:00
						
	Emma	Helminen	UudKK			
	Vilma	Toivonen	LoimLei			
						
T11	Pituus					su 13:30
						
	Milla	Aarnio	NaantLöy			
	Mette	Ahonen	TuUL			
	Maija	Elovaara	SalVil			
	Siina	Gröndahl	PaimU			
	Helka	Heinonen	LiedPa			
	Essi	Keskitalo	TurTo			
	Vilja	Koivisto	LiedPa			
	Veera	Lehtonen	TuUL			
	Essi	Lokisto	SalVil			
	Siiri	Luukka	LiedPa			
	Vilma	Mela	RaisKu			
	Sofia	Nguyen	TurTo			
	Linnea	Nieminen	LiedPa			
	Oluwakemi Onilude	RaisKu			
	Niina	Pettersson	TuUL			
	Natalia	Rauhaniemi	SalVil			
	Venla	Ruohola	TuUL			
	Malin	Saarto	TuUL			
	Iida	Sankinen	TuUL			
	Tiuku	Tenkanen	SalVil			
	Josefiina Tenovuo	TuUL			
	Helli	Tukkiniemi	LiedPa			
	Linnea	Österbacka	TurTo			
						
T11	Kuula					la 12:50
						
	Eveliina Elovaara	SalVil			
	Emma	Helminen	UudKK			
	Rosa	Karlsson	TuUL			
	Essi	Keskitalo	TurTo			
	Helmi	Koivumäki	TuUL			
	Olivia	Leppänen	TurTo			
	Essi	Lokisto	SalVil			
	Venla	Manner	TuUL			
	Linnea	Nieminen	LiedPa			
	Fanni	Paana	NaantLöy			
	Niina	Pettersson	TuUL			
	Josefiina Tenovuo	TuUL			
	Vilma	Toivonen	LoimLei			
						
T12	60m					la 13:10
						
	Lotta	Adel	TuUL			
	Roosa	Fagerström	TuUL			
	Meeri	Haapio	TuUL			
	Juliana	Hartikainen	TuUL			
	Verna	Huppunen	MaarMa			
	Maisa	Ilvonen	TuUL			
	Alina	Jonckheer-Nurmi	KaarUra			
	Anna	Jääskeläinen	TuUL			
	Aada	Kalliola	RaisKu			
	Aava	Koskinen	TuUL			
	Anni	Koskinen	LittTU			
	Ilona	Kuusmaa	TuUL			
	Eden	Kytö	NaantLöy			
	Oona	Lampinen	LiedPa			
	Erika	Lehti	TuUL			
	Stella	Lehtisalo	TuUL			
	Ida	Leppänen	TuUL			
	Matilda	Mehto	NaantLöy			
	Judith	Miranda	TuUL			
	Ida	Mäki	VirttNou			
	Amanda	Rauvola	TuUL			
	Perla	Reunanen	TuUL			
	Tilda	Salmi	RaisKu			
	Emma	Ståhlberg	KaarUra			
	Enni	Virjonen	TuUL			
	Cornelia Vuorio	TuUL			
	Roosa	Välimäki	NaantLöy			
	Martta	Ylönen	TuUL			
	Riina	Österbacka	TurTo			
						
T12	1000m					su 15:00
						
	Lotta	Adel	TuUL			
	Roosa	Fagerström	TuUL			
	Erika	Lehti	TuUL			
	Ellen	Myllymäki	MaskKa			
	Amanda	Rauvola	TuUL			
	Iida	Ruoho	TuUL			
	Sanni	Tuominen	SomE			
	Ida	Valkeinen	LiedPa			
	Cornelia Vuorio	TuUL			
						
T12	60m aidat				su 12:40
						
	Roosa	Fagerström	TuUL			
	Juliana	Hartikainen	TuUL			
	Mirelle	Hirsiniemi	TuUL			
	Jenna	Hirvikorpi	TuUL			
	Verna	Huppunen	MaarMa			
	Minea	Kumlander	RaisKu			
	Ida	Leppänen	TuUL			
	Matilda	Mehto	NaantLöy			
	Judith	Miranda	TuUL			
	Iida	Ruoho	TuUL			
	Tilda	Salmi	RaisKu			
	Enni	Virjonen	TuUL			
	Cornelia Vuorio	TuUL			
						
T12	Korkeus					su 13:55
						
	Juliana	Hartikainen	TuUL			
	Verna	Huppunen	MaarMa			
	Aava	Koskinen	TuUL			
	Anni	Koskinen	LittTU			
	Minea	Kumlander	RaisKu			
	Ilona	Kuusmaa	TuUL			
	Erika	Lehti	TuUL			
	Ida	Leppänen	TuUL			
	Matilda	Mehto	NaantLöy			
	Iida	Ruoho	TuUL			
						
T12	Seiväs					la 14:00
						
	Heta	Haapanen	VahdTui			
	Lotta	Kantonen	TuUL			
	Anni	Koskinen	LittTU			
	Linnea	Sariola	SomE			
	Enni	Virjonen	TuUL			
						
T12	Pituus					la 11:00
						
	Lotta	Adel	TuUL			
	Roosa	Fagerström	TuUL			
	Meeri	Haapio	TuUL			
	Juliana	Hartikainen	TuUL			
	Jenna	Hirvikorpi	TuUL			
	Verna	Huppunen	MaarMa			
	Maisa	Ilvonen	TuUL			
	Alina	Jonckheer-Nurmi	KaarUra			
	Anna	Jääskeläinen	TuUL			
	Aada	Kalliola	RaisKu			
	Eden	Kytö	NaantLöy			
	Oona	Lampinen	LiedPa			
	Stella	Lehtisalo	TuUL			
	Ida	Leppänen	TuUL			
	Judith	Miranda	TuUL			
	Ida	Mäki	VirttNou			
	Amanda	Rauvola	TuUL			
	Perla	Reunanen	TuUL			
	Iida	Ruoho	TuUL			
	Tilda	Salmi	RaisKu			
	Cornelia Vuorio	TuUL			
	Roosa	Välimäki	NaantLöy			
	Martta	Ylönen	TuUL			
	Riina	Österbacka	TurTo			
						
T12	Kuula					su 11:10
						
	Mirelle	Hirsiniemi	TuUL			
	Jenna	Hirvikorpi	TuUL			
	Lotta	Kantonen	TuUL			
	Aava	Koskinen	TuUL			
	Anni	Koskinen	LittTU			
	Ilona	Kuusmaa	TuUL			
	Pinja	Kärhä	LoimVoi			
	Venla	Kärhä	LoimVoi			
	Matilda	Mehto	NaantLöy			
	Judith	Miranda	TuUL			
	Tilda	Salmi	RaisKu			
	Enni	Virjonen	TuUL			
	Helmi	Voutilainen	KaarUra			
	Martta	Ylönen	TuUL			
	Riina	Österbacka	TurTo			
						
T13	60m					la 13:40
						
	Elli	Ajosenpää	MaskKa			
	Liisa	Alare	LiedPa			
	Alexandra Alari	LiedPa			
	Emilin	Ayelbassa	TuUL			
	Mea	Bang	TuUL			
	Fatou	Faal	TurWei			
	Marianelle Gumolon	TurWei			
	Aada	Haavisto	TuUL			
	Anni	Harilainen	TurWei			
	Henriikka Heinonen	TuUL			
	Viola	Hintikka	UudKK			
	Ella-Sofia Hyövelä	LiedPa			
	Unnaveera Hämäläinen	TurWei			
	Erica	Höglund	TuUL			
	Lili	Jokela	PernU			
	Vilma	Jokinen	LiedPa			
	Ella	Jokioinen	TuUL			
	Sanelma	Kantola	TuUL			
	Hilma	Karonen	LiedPa			
	Linnea	Kero	TuUL			
	Henriikka Laine	MaskKa			
	Isla	Lehtonen	NaantLöy			
	Iina	Lokisto	SalVil			
	Annemari Mäkelä	MaarMa			
	Heta	Mäkinen	TuUL			
	Salla	Mäkipere	LiedPa			
	Maija	Männistö	TuUL			
	Anila	Niemelä	TurWei			
	Karoliina Olli	LoimLei			
	Wilma	Onnela	TuUL			
	Melissa	Palmroth	LaitJy			
	Julia	Pihlström	TuUL			
	Maria	Ranne	TuUL			
	Paola	Reunanen	TuUL			
	Netta	Sarkkila	LittTU			
	Sanni	Siltala	MaskKa			
	Lilli-Lotta Snell	MaarMa			
	Veera	Sovijärvi	LiedPa			
	Emmi	Tiljander	NaantLöy			
	Rania	Toivonen	UudKK			
	Saara	Virkki	SomE			
	Nuppu	Vuorela	UudKK			
	Carmen	Welling	TuUL			
	Anna	Yli-Kauppila	LiedPa			
	Anna	Ylikännö	MaskKa			
						
T13	1000					su 14:10
						
	Mea	Bang	TuUL			
	Alisa	Emaldynova	SalVil			
	Marianelle Gumolon	TurWei			
	Henriikka Heinonen	TuUL			
	Kiia	Ihanmäki	LaitJy			
	Ella	Jokioinen	TuUL			
	Linnea	Kero	TuUL			
	Alli	Kivijärvi	MaskKa			
	Karoliina Olli	LoimLei			
	Wilma	Onnela	TuUL			
	Maria	Ranne	TuUL			
	Paola	Reunanen	TuUL			
	Pinja	Siljanto	TuUL			
	Lilli-Lotta Snell	MaarMa			
						
T13	60m aidat				su 12:30
						
	Emilin	Ayelbassa	TuUL			
	Mea	Bang	TuUL			
	Alisa	Emaldynova	SalVil			
	Aada	Haavisto	TuUL			
	Henriikka Heinonen	TuUL			
	Ella-Sofia Hyövelä	LiedPa			
	Erica	Höglund	TuUL			
	Kiia	Ihanmäki	LaitJy			
	Sanelma	Kantola	TuUL			
	Salla	Mäkipere	LiedPa			
	Maija	Männistö	TuUL			
	Wilma	Onnela	TuUL			
	Pamela	Rantala	LittTU			
	Pinja	Siljanto	TuUL			
	Sanni	Siltala	MaskKa			
	Emmi	Tiljander	NaantLöy			
	Rania	Toivonen	UudKK			
	Aada	Vuoriaho	LaitJy			
						
T13	Korkeus					su 10:45
						
	Laura	Ahlqvist	SalVil			
	Elli	Ajosenpää	MaskKa			
	Liisa	Alare	LiedPa			
	Emilin	Ayelbassa	TuUL			
	Fatou	Faal	TurWei			
	Aada	Haavisto	TuUL			
	Anni	Harilainen	TurWei			
	Unnaveera Hämäläinen	TurWei			
	Kiia	Ihanmäki	LaitJy			
	Sanelma	Kantola	TuUL			
	Hilma	Karonen	LiedPa			
	Julia	Pihlström	TuUL			
	Pamela	Rantala	LittTU			
	Pinja	Siljanto	TuUL			
	Emmi	Tiljander	NaantLöy			
	Saara	Virkki	SomE			
	Aada	Vuoriaho	LaitJy			
						
T13	Seiväs					la 14:00
						
	Saara	Virkki	SomE			
						
T13	Pituus					la 12:20
						
	Elli	Ajosenpää	MaskKa			
	Liisa	Alare	LiedPa			
	Alexandra Alari	LiedPa			
	Emilin	Ayelbassa	TuUL			
	Mea	Bang	TuUL			
	Fatou	Faal	TurWei			
	Marianelle Gumolon	TurWei			
	Aada	Haavisto	TuUL			
	Anni	Harilainen	TurWei			
	Henriikka Heinonen	TuUL			
	Viola	Hintikka	UudKK			
	Ella-Sofia Hyövelä	LiedPa			
	Unnaveera Hämäläinen	TurWei			
	Erica	Höglund	TuUL			
	Kiia	Ihanmäki	LaitJy			
	Vilma	Jokinen	LiedPa			
	Sanelma	Kantola	TuUL			
	Hilma	Karonen	LiedPa			
	Linnea	Kero	TuUL			
	Isla	Lehtonen	NaantLöy			
	Annemari Mäkelä	MaarMa			
	Heta	Mäkinen	TuUL			
	Maija	Männistö	TuUL			
	Anila	Niemelä	TurWei			
	Melissa	Palmroth	LaitJy			
	Julia	Pihlström	TuUL			
	Maria	Ranne	TuUL			
	Pamela	Rantala	LittTU			
	Paola	Reunanen	TuUL			
	Netta	Sarkkila	LittTU			
	Pinja	Siljanto	TuUL			
	Lilli-Lotta Snell	MaarMa			
	Emmi	Tiljander	NaantLöy			
	Rania	Toivonen	UudKK			
	Carmen	Welling	TuUL			
	Anna	Yli-Kauppila	LiedPa			
	Anna	Ylikännö	MaskKa			
						
T13	Kuula					su 12:50
						
	Marianelle Gumolon	TurWei			
	Enni	Haulisto	TuUL			
	Erica	Höglund	TuUL			
	Vilma	Jokinen	LiedPa			
	Ella	Jokioinen	TuUL			
	Alli	Kivijärvi	MaskKa			
	Annemari Mäkelä	MaarMa			
	Heta	Mäkinen	TuUL			
	Maija	Männistö	TuUL			
	Myrmidia Mörönen	TuUL			
	Wilma	Onnela	TuUL			
	Melissa	Palmroth	LaitJy			
	Pamela	Rantala	LittTU			
	Sanni	Siltala	MaskKa			
	Elviira	Tarvainen	MaskKa			
	Rania	Toivonen	UudKK			
	Aada	Vuoriaho	LaitJy			
						
T9	40m					la  14:05
						
	Devine	Agbontaen	RaisKu			
	Eerika	Faarinen	LittTU			
	Mila	Haapanen	VahdTui			
	Pihla	Halava	LittTU			
	Iina	Jokinen	LiedPa			
	Emma	Ketola	TuUL			
	Siina	Kossa	SauvU			
	Manteli	Kuusisto	RaisKu			
	Alisa	Launonen	NaantLöy			
	Vilma	Lehtinen	LittTU			
	Linnea	Lehtisalo	TuUL			
	Viivi	Leppänen	TurTo			
	Anna	Leskinen	TuUL			
	Matleena Metsäranta	LittTU			
	Peppi	Rasi	MaskKa			
	Vanessa	Rauvola	LiedPa			
	Nia	Sjöroos	TuUL			
	Laura	Sovijärvi	LiedPa			
	Jade	Terho	TuUL			
	Edith	Tuominen	LiedPa			
	Venla	Vainio	NaantLöy			
	Carolina Välilä	LittTU			
	Jadessa	Wasström	NaantLöy			
						
T9	1000m					su 13:00
						
	Eimi	Agge	MarttMu			
	Ella	Forslund	LittTU			
	Neela	Ihanmäki	LaitJy			
	Elena	Kero	TuUL			
	Milla	Koivu	RaisKu			
	Martta	Koskivainio	MarttMu			
	Minttu	Lautkankare	NaantLöy			
						
T9	Korkeus					la 12:00
						
	Neela	Ihanmäki	LaitJy			
	Minttu	Lautkankare	NaantLöy			
	Wilma	Mattila	MaskKa			
	Jade	Terho	TuUL			
	Emma	Toivonen	LoimLei			
						
T9	Pituus					su 11:00
						
	Eimi	Agge	MarttMu			
	Eerika	Faarinen	LittTU			
	Ella	Forslund	LittTU			
	Mila	Haapanen	VahdTui			
	Pihla	Heimo	KaarUra			
	Elena	Höglund	TuUL			
	Iina	Jokinen	LiedPa			
	Milla	Koivu	RaisKu			
	Martta	Koskivainio	MarttMu			
	Siina	Kossa	SauvU			
	Alisa	Launonen	NaantLöy			
	Vilma	Lehtinen	LittTU			
	Wilma	Mattila	MaskKa			
	Matleena Metsäranta	LittTU			
	Anniina	Pulli	TurWei			
	Peppi	Rasi	MaskKa			
	Nia	Sjöroos	TuUL			
	Emma	Toivonen	LoimLei			
	Edith	Tuominen	LiedPa			
	Carolina Välilä	LittTU			
	Cecilia	Välilä	LittTU			
	Jadessa	Wasström	NaantLöy			
						
T9	Kuula					la 13:00
						
	Devine	Agbontaen	RaisKu			
	Senni	Heinonen	UudKK			
	Elena	Höglund	TuUL			
	Senja	Kärhä	LoimVoi			
	Linnea	Lehtisalo	TuUL			
	Viivi	Leppänen	TurTo			
	Anna	Leskinen	TuUL			
	Laura	Sovijärvi	LiedPa			
	Cecilia	Välilä	LittTU