Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
09.02. klo 11:00 VARSY:n pm-sisulisähalliviestit Ilmoittautuneet
P11	4x ½ kierrosta	
		
	13	Liedon Parma  1
	30	Loimaan Leisku
	28	Maskun Kataja
	9	Naantalin Löyly  1
	4	Raision Kuula  1
	1	Turun Urheiluliitto  1
	2	Turun Urheiluliitto  2
	3	Turun Urheiluliitto  3
	6	Turun Urheiluliitto  4
	7	Turun Urheiluliitto  5
	5	Turun Weikot yu  1
	8	Turun Weikot yu  2
	16	Turun Weikot yu  3
		
				
P13	4x ½ kierrosta	
		
	15	Kaarinan Ura
	24	Maarian Mahti
	9	Naantalin Löyly  1
	4	Raision Kuula  1
	14	Turun Toverit
	1	Turun Urheiluliitto  1
	2	Turun Urheiluliitto  2
	3	Turun Urheiluliitto  3
	6	Turun Urheiluliitto  4
	7	Turun Urheiluliitto  5
				
		
P15	4x kierros	
		
	28	Maskun Kataja
	4	Raision Kuula  1
	1	Turun Urheiluliitto  1
	2	Turun Urheiluliitto  2
		
		
T11	4x ½ kierrosta	
		
	22	Laitilan Jyske
	13	Liedon Parma  1
	20	Littoisten Työväen Urheilijat
	28	Maskun Kataja
	9	Naantalin Löyly  1
	17	Paimion Urheilijat
	4	Raision Kuula  1
	12	Salon Vilpas  1
	14	Turun Toverit
	1	Turun Urheiluliitto  1
	2	Turun Urheiluliitto  2
	3	Turun Urheiluliitto  3
	6	Turun Urheiluliitto  4
	7	Turun Urheiluliitto  5
	10	Turun Urheiluliitto  6
	11	Turun Urheiluliitto  7
	5	Turun Weikot yu  1
	8	Turun Weikot yu  2
	16	Turun Weikot yu  3
	31	Uudenkaupungin Kenttäkarhut
		
		
T13	4x ½ kierrosta	
		
	15	Kaarinan Ura
	13	Liedon Parma  1
	21	Liedon Parma  2
	27	Liedon Parma  3
	28	Maskun Kataja
	9	Naantalin Löyly  1
	4	Raision Kuula  1
	12	Salon Vilpas  1
	32	Salon Vilpas  2
	1	Turun Urheiluliitto  1
	25	Turun Urheiluliitto  10
	2	Turun Urheiluliitto  2
	3	Turun Urheiluliitto  3
	6	Turun Urheiluliitto  4
	7	Turun Urheiluliitto  5
	10	Turun Urheiluliitto  6
	11	Turun Urheiluliitto  7
	18	Turun Urheiluliitto  8
	19	Turun Urheiluliitto  9
	5	Turun Weikot yu  1
				
		
T15	4x kierros	
		
	15	Kaarinan Ura
	13	Liedon Parma  1
	21	Liedon Parma  2
	24	Maarian Mahti
	9	Naantalin Löyly  1
	29	Piikkiön Kehitys
	4	Raision Kuula  1
	14	Turun Toverit
	1	Turun Urheiluliitto  1
	2	Turun Urheiluliitto  2
	3	Turun Urheiluliitto  3
	6	Turun Urheiluliitto  4
	7	Turun Urheiluliitto  5
	5	Turun Weikot yu  1
	8	Turun Weikot yu  2
		
				
P11	3x 3 kierrosta	
		
	13	Liedon Parma  1
	30	Loimaan Leisku
	28	Maskun Kataja
	9	Naantalin Löyly  1
	23	Naantalin Löyly  2
	4	Raision Kuula  1
	1	Turun Urheiluliitto  1
	25	Turun Urheiluliitto  10
	2	Turun Urheiluliitto  2
	3	Turun Urheiluliitto  3
	6	Turun Urheiluliitto  4
	7	Turun Urheiluliitto  5
	10	Turun Urheiluliitto  6
	11	Turun Urheiluliitto  7
	18	Turun Urheiluliitto  8
	19	Turun Urheiluliitto  9
	5	Turun Weikot yu  1
	8	Turun Weikot yu  2
	16	Turun Weikot yu  3
	26	Turun Weikot yu  4
		
		
P13	3x 3 kierrosta	
		
	15	Kaarinan Ura
	24	Maarian Mahti
	9	Naantalin Löyly  1
	4	Raision Kuula  1
	12	Salon Vilpas  1
	14	Turun Toverit
	1	Turun Urheiluliitto  1
	2	Turun Urheiluliitto  2
	3	Turun Urheiluliitto  3
	6	Turun Urheiluliitto  4
	7	Turun Urheiluliitto  5
	10	Turun Urheiluliitto  6
	11	Turun Urheiluliitto  7
	5	Turun Weikot yu  1
		
				
P15	3x 3 kierrosta	
		
	4	Raision Kuula  1
	33	Raision Kuula  2
	12	Salon Vilpas  1
	1	Turun Urheiluliitto  1
	2	Turun Urheiluliitto  2
	3	Turun Urheiluliitto  3
				
		
T11	3x 3 kierrosta	
		
	22	Laitilan Jyske
	13	Liedon Parma  1
	20	Littoisten Työväen Urheilijat
	9	Naantalin Löyly  1
	23	Naantalin Löyly  2
	17	Paimion Urheilijat
	4	Raision Kuula  1
	12	Salon Vilpas  1
	14	Turun Toverit
	1	Turun Urheiluliitto  1
	25	Turun Urheiluliitto  10
	2	Turun Urheiluliitto  2
	3	Turun Urheiluliitto  3
	6	Turun Urheiluliitto  4
	7	Turun Urheiluliitto  5
	10	Turun Urheiluliitto  6
	11	Turun Urheiluliitto  7
	18	Turun Urheiluliitto  8
	19	Turun Urheiluliitto  9
	5	Turun Weikot yu  1
	8	Turun Weikot yu  2
	16	Turun Weikot yu  3
	26	Turun Weikot yu  4
	31	Uudenkaupungin Kenttäkarhut
				
		
T13	3x 3 kierrosta	
		
	15	Kaarinan Ura
	13	Liedon Parma  1
	21	Liedon Parma  2
	9	Naantalin Löyly  1
	23	Naantalin Löyly  2
	4	Raision Kuula  1
	12	Salon Vilpas  1
	1	Turun Urheiluliitto  1
	25	Turun Urheiluliitto  10
	34	Turun Urheiluliitto  11
	35	Turun Urheiluliitto  12
	36	Turun Urheiluliitto  13
	2	Turun Urheiluliitto  2
	3	Turun Urheiluliitto  3
	6	Turun Urheiluliitto  4
	7	Turun Urheiluliitto  5
	10	Turun Urheiluliitto  6
	11	Turun Urheiluliitto  7
	18	Turun Urheiluliitto  8
	19	Turun Urheiluliitto  9
	5	Turun Weikot yu  1
			
		
T15	3x 3 kierrosta	
		
	15	Kaarinan Ura
	13	Liedon Parma  1
	21	Liedon Parma  2
	24	Maarian Mahti
	9	Naantalin Löyly  1
	29	Piikkiön Kehitys
	4	Raision Kuula  1
	14	Turun Toverit
	1	Turun Urheiluliitto  1
	2	Turun Urheiluliitto  2
	3	Turun Urheiluliitto  3
	5	Turun Weikot yu  1
	8	Turun Weikot yu  2