Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
19.01. klo 16:00 NÅID öppna Hall P/F 9-15 år Ilmoittautuneet
P11 60 m

	Alexander Björkqvist	SjundeåIF		
	Tommy Carlsson		EsboIF			10,73
	Ville Ekebom		IFRaseb		10,22	10,22
	Jonatan Heikkilä	ÅIFK	 	9,40	9,30
	Patrik Hillberg		EsboIF		
	Adrian Jakobsson	EsboIF	 	9,45	9,44
	Casper Jansson		HangöIK		
	Elmer Keinänen		EsboIF		10,17	9,67
	Oliver Liljendal	BorgåAk		
	Kaspian Lindholm	EsboIF		10,42	9,36
	Karo Majuri		VantSa		10,43	10,43
	Eino Maura		EsboIF	 	9,87	9,87
	Anton Myrtenblad	PorvU	 	9,46	9,46
	Max Nyberg		IFRaseb		
	Toivo Papadopoulos	EsboIF		10,54	10,54
	Anton Pennanen		EsboIF			11,23
	Oskar Sundberg		HangöIK		
	Max Sundholm		EsboIF		9,72	9,67
	Emil Tatti		HIFK		9,60	9,60
	Torsti Visuri		EsboIF	 	9,74	9,74
	Vincent Winberg		IFRaseb		

P11 1000 m

	Elmer Keinänen		EsboIF		
	Anton Myrtenblad	PorvU		
	Toivo Papadopoulos	EsboIF		
	Anton Pennanen		EsboIF			3.49,47
	Vincent Winberg		IFRaseb		


P11 Längd

	Alexander Björkqvist	SjundeåIF		
	Tommy Carlsson		EsboIF			2,73
	Ville Ekebom		IFRaseb		3,53	3,53
	Jonatan Heikkilä	ÅIFK		3,88	3,88
	Patrik Hillberg		EsboIF		3,40	3,40
	Adrian Jakobsson	EsboIF		3,73	3,73
	Casper Jansson		HangöIK		3,42	3,42
	Elmer Keinänen		EsboIF		3,94	3,94
	Kaspian Lindholm	EsboIF		3,74	3,74
	Karo Majuri		VantSa		3,30	3,34
	Eino Maura		EsboIF		3,63	3,83
	Toivo Papadopoulos	EsboIF		
	Anton Pennanen		EsboIF			3,39
	Oskar Sundberg		HangöIK		3,04	3,04
	Max Sundholm		EsboIF		3,78	3,78
	Emil Tatti		HIFK
	Torsti Visuri		EsboIF		3,75	3,75

P11 Kula

	Tommy Carlsson		EsboIF		
	Ville Ekebom		IFRaseb		5,74	5,74
	Kevin Hildén		IFSibboV		5,06
	Adrian Jakobsson	EsboIF		6,04	6,04
	Elmer Keinänen		EsboIF		6,43	6,43
	Oliver Liljendal	BorgåAk			
	Kaspian Lindholm	EsboIF		5,94	5,94
	Max Nyberg		IFRaseb		6,81	6,81
	Torsti Visuri		EsboIF		5,37	5,37

P13 60 m

	Emil Alhopuro		EspTa	 	9,87	9,79
	Henri Aspelin		BorgåAk		 	9,69
	Benjamin Björklöf	IFRaseb		
	Oliver Carlsson		EsboIF	 	9,37	9,37
	Evert Engberg		HIFK	 	9,51	9,12
	Isak Eriksson		IFSibboV		9,63
	Marius Henriksson	EsboIF	 	9,70	9,49
	Albert Isaksson		BorgåAk	 	9,22	9,22
	Kevin Jansson		HangöIK			10,42
	Patrik Kass		HIFK	 	9,29	9,29
	Jesse Kettunen		LänsiUU	 	8,72	8,63
	Niilo Mölsä		PorvU	 	9,28	9,28
	Oiva Odiah		PorvU	 	9,04	8,95
	Matias Palomäki		PorvU		10,65	10,65
	Tumi Siranko		VantSa		8,78	8,38
	Kaarlo Strandström	IFSibboV		10,05
	Rasmus Vuonoranta	EsboIF		9,02	8,66
	Max Wrede		EsboIF		8,91	8,66
	Jonatan Österholm	EsboIF		8,95	8,52

P13 1000 m

	Benjamin Björklöf	IFRaseb		3.47,60	3.47,60
	Evert Engberg		HIFK		3.45,56	3.30,68
	Ohto Heiskanen		HKV		3.40,42	3.40,42
	Patrik Kass		HIFK		3.31,80	3.31,80
	Jens-Aarne Kero		IFRaseb		3.27,50	3.27,50
	Niilo Mölsä		PorvU		3.49,82	3.49,82
	Oiva Odiah		PorvU		
	Matias Palomäki		PorvU		
	Melvin Sandberg		ÅIFK		3.43,29	3.36,06
	Valter Sillman		IFSibboV		
	Kaarlo Strandström	IFSibboV		3.51,16

P13 2000 m g

	William Forstén		EsboIF		14.05,1hot	14.05,1hot

P13 Höjd

	Henri Aspelin		BorgåAk		133	133
	Benjamin Björklöf	IFRaseb		122	122
	Isak Eriksson		IFSibboV	125	125
	Ohto Heiskanen		HKV		120	120
	Albert Isaksson		BorgåAk		130	130
	Patrik Kass		HIFK		
	Jesse Kettunen		LänsiUU		132	132
	Valter Nylund		IFSibboV	140	140
	Tumi Siranko		VantSa		158	163
	Max Wrede		EsboIF		130	130
	Jonatan Österholm	EsboIF		136	136

P13 Kula

	Mikael Böckerman	EsboIF		10,16	11,44
	Aarni Ikäheimo		EspTa		6,43	6,43
	Aatu Kangasniemi	NurmijYU	15,54	17,22
	Jens-Aarne Kero		IFRaseb		
	Valter Nylund		IFSibboV	7,82	7,82
	Jasper Vilén		EsboIF		8,89	8,89

P15 60 m

	Jeffrey Bach		HIFK	 	7,93	 7,79
	Alec Ekblom		HIFK	 	9,34	 9,34
	Henri Korhonen		ViipU		7,56	 7,56
	Samuel Koski		ViipU	 	8,61	 8,61
	Jami Leppäkoski		BorgåAk	 	8,97	 8,97
	Rado Lindberg		EsboIF		8,19	 8,19
	Mortti Metsäkoivu	ViipU	 	8,35	 7,91
	Emil Nylund		IFSibboV	8,68	 8,68
	Peik Pihlström		EsboIF	 	7,90	 7,90
	Alfons Pöntinen		HIFK	 	8,27	 8,27
	Nikolay Rinas		ViipU	 	8,52	 8,32
	Emil Stade		BorgåAk	 	8,00	 8,00
	Einari Tiainen		VantSa	 	9,23	 9,23
	Kuutti Vierros		ViipU	 	8,13	 8,13
	Daniel Wickström	IFSibboV	8,56	 8,56
	Oliver Öhman		IFRaseb	 	7,63	 7,58

P15 800 m

	Aapeli Hatanpää		ViipU		2.30,33	2.30,33
	Jami Leppäkoski		BorgåAk		
	Victor Lindroos		BorgåAk		
	Oscar Nyholm		BorgåAk		
	Rasmus Tenkanen		IFRaseb		
	Kuutti Vierros		ViipU		
	Oiva Ylä-Jarkko		LänsiUU		2.27,72	2.27,72

P15 3000 m g

	Kalle Gauriloff		KeskiUYU		
	Sajan Irincheev		ViipU		17.58,60	17.58,60

P15 Längd

	Jeffrey Bach		HIFK		5,19	5,19
	Alec Ekblom		HIFK		4,29	4,29
	Oliver Heikkinen	IFRaseb			3,82
	Samuel Koski		ViipU		4,82	4,82
	Jami Leppäkoski		BorgåAk		3,65	3,65
	Rado Lindberg		EsboIF
	Mortti Metsäkoivu	ViipU		5,05	5,05
	Emil Nylund		IFSibboV	4,60	4,60
	Peik Pihlström		EsboIF		4,84	4,84
	Nikolay Rinas		ViipU		
	Emil Stade		BorgåAk		
	Rasmus Tenkanen		IFRaseb		4,67	4,67
	Einari Tiainen		VantSa		4,16	4,16
	Daniel Wickström	IFSibboV	4,33	4,33

P15 Kula

	Simon Björklöf		IFRaseb		
	Robin Hildén		IFSibboV	11,95	11,95
	Rado Lindberg		EsboIF
	Peik Pihlström		EsboIF		
	Miika Tuusjärvi		HIFK		
	Filip Wikholm		IFRaseb		

P9 40 m

	Mikael Lukkarinen	HangöIK		
	Cevin Mahlberg		EsboIF		
	Sebastian Nyberg	IFRaseb		
	Tobias Tallqvist	BorgåAk		7,44	7,44

P9 600 m

	Mikael Lukkarinen	HangöIK		


P9 Längd

	Mikael Lukkarinen	HangöIK		
	Cevin Mahlberg		EsboIF		
	Sebastian Nyberg	IFRaseb		
	Tobias Tallqvist	BorgåAk		2,95	2,95

F11 60 m

	Frida Blomfelt		EsboIF	 	9,66	 9,42
	Fanny Finell		BorgåAk		
	Mathilda Granvik	EsboIF		9,62	 9,62
	Sienna Hundeshagen	ÅIFK		9,61	 9,49
	Daniela Lindholm	EsboIF		9,97	 9,97
	Nellie Lindström	IFSibboV	9,79	 9,79
	Ciara Mahlberg		EsboIF		10,67	 10,13
	Alina Nyholm		BorgåAk		10,70	 10,70
	Amelia Ojonen		HangöIK		
	Saga Saarikoski		HangöIK		
	Sara Seppänen		IFSibboV		
	Helmina Silfver		HIFK		
	Erika Tallqvist		BorgåAk	 	9,88	 9,88
	Freja Österlund		HangöIK		

F11 1000 m

	Frida Blomfelt		EsboIF		3.59,64	3.59,64
	Brenda Jalkanen		BorgåAk		3.55,46	3.55,46
	Emilia Kass		HIFK		


F11 Längd

	Frida Blomfelt		EsboIF		3,61	4,02
	Fanny Finell		BorgåAk		2,96	2,96
	Sienna Hundeshagen	ÅIFK		3,58	3,58
	Emilia Kass		HIFK		3,24	3,24
	Nellie Lindström	IFSibboV	3,43	3,43
	Ciara Mahlberg		EsboIF		2,86	2,86
	Alina Nyholm		BorgåAk		3,04	3,04
	Amelia Ojonen		HangöIK			
	Saga Saarikoski		HangöIK		2,88	2,88
	Helmina Silfver		HIFK		
	Astrid Sunden		EsboIF		2,76	2,76
	Erika Tallqvist		BorgåAk		3,60	3,60
	Freja Österlund		HangöIK		2,91	2,91

F11 Kula

	Frida Blomfelt		EsboIF		6,00	6,05
	Fanny Finell		BorgåAk		4,69	4,69
	Sienna Hundeshagen	ÅIFK		5,53	5,53
	Charlotte Knape		IFSibboV		
	Amelia Ojonen		HangöIK		
	Saga Saarikoski		HangöIK		3,18	3,18
	Astrid Sunden		EsboIF		
	Erika Tallqvist		BorgåAk		7,03	7,03
	Freja Österlund		HangöIK		4,48	4,48

F13 60 m

	Aino Aalto		HämeenlTa	9,45	 8,91
	Aida Ahlholm		EspTa	 	9,22	 9,22
	Helmi Berndtson		HIFK		
	Cinja Borgström		IFSibboV	10,27	 10,02
	Fanny Böhling		BorgåAk		
	Emilia Chandras		EspTa	 	8,88	 8,70
	Isabella Edelman	NurmijYU	9,89	 9,89
	Peppi Ehrnsten		LänsiUU		9,52	 9,48
	Saara Eriksson		PorvU	 	8,59	 8,46
	Sara Forsström		EspTa	 	9,54	 9,54
	Julia Franzen		IFSibboV	9,41	 9,41
	Jill Friberg		IFRaseb			 10,34
	Carolina Friman		IFRaseb			 10,18
	Oona Haataja		EspTa	 	9,25	 9,15
	Matilda Helminen	EsboIF		
	Jenni Hirvonen		EsboIF		9,46	 9,45
	Saara Hokkanen		EspTa		9,28	 8,92
	Fanny Holm		IFSibboV	9,95	 9,58
	Nathalie Jakobsson	EsboIF	 	9,28	 9,09
	Linda Juvala		EsboIF	 	9,69	 9,58
	Charlotte Kajander	HIFK	 	8,88	 8,52
	Adriana Kalymialaris	HIFK	 	8,91	 8,78
	Elsa Keinänen		EsboIF	 	9,24	 9,24
	Tuuli Kiviniemi		PorvU	 	8,89	 8,89
	Elinda Koivula		HIFK	 	8,74	 8,61
	Alva Kollin		EsboIF		10,12	 9,43
	Isabell Leinonen	BorgåAk		
	Dina-Irene Lönnström	BorgåAk		
	Ines Pietilä		HIFK		
	Ella Pohjansaro		HIFK		
	Iina Rantonen		ViipU		8,81	 8,81
	Maija Rantonen		HIFK		
	Lilly Riksman		EsboIF		
	Emilia Siggberg		EsboIF		9,56	 9,13
	Matilda Silfver		IFRaseb		
	Ida Stenfors		IFSibboV	10,28	 10,28
	Aila Varila		EsboIF	 	9,61	 8,94
	Amanda Wiik		EsboIF		
	Liv Wikström		EsboIF		9,12	 9,12
	Kiia Äikää		HIFK	 	8,95	 8,53
	Minea Österlund		HangöIK		

F13 1000 m

	Cinja Borgström		IFSibboV	4.29,19	4.16,35
	Jill Friberg		IFRaseb			3.56,42
	Carolina Friman		IFRaseb			4.18,94
	Sara Koskela		PorvU		
	Isabell Leinonen	BorgåAk		
	Hanna Mustonen		MäntsU		
	Matilda Pennanen	EsboIF		3.43,24	3.43,24
	Matilda Silfver		IFRaseb			4.02,44
	Elin Tillander		IFSibboV		4.17,02
	Aila Varila		EsboIF		

F13 2000 m g

	Isabella Edelman	NurmijYU	15.47,63	15.47,63
	Noelle Kollin		EsboIF		
	Emilia Liljendal	BorgåAk		
	Veronica Lindberg	IFSibboV		
	Matilda Pennanen	EsboIF		
	Ella Råstedt		EsboIF		15.47,59	15.47,59

F13 Höjd

	Aino Aalto		HämeenlTa	161	168
	Helmi Berndtson		HIFK		
	Erin Björklöf		IFRaseb		126	126
	Cinja Borgström		IFSibboV	115	115
	Julia Franzen		IFSibboV	140	140
	Saara Hokkanen		EspTa		144	144
	Linda Juvala		EsboIF		126	126
	Charlotte Kajander	HIFK		144	144
	Elsa Keinänen		EsboIF		130	135
	Veronica Lindberg	IFSibboV	123	123
	Hanna Mustonen		MäntsU		133	133
	Iina Rantonen		ViipU		149	149
	Saana Säilä		ViipU		125	125
	Elin Tillander		IFSibboV	135	135
	Minea Österlund		HangöIK		116	116

F13 Kula

	Aino Aalto		HämeenlTa	11,55	11,73
	Emelie Bergholm		IFRaseb		8,99	8,99
	Erin Björklöf		IFRaseb		
	Jessica Björksten	BorgåAk		9,28	9,28
	Cinja Borgström		IFSibboV		
	Isabella Edelman	NurmijYU	6,43	6,43
	Julia Franzen		IFSibboV	6,82	6,82
	Jill Friberg		IFRaseb		7,12	7,12
	Oona Haataja		EspTa		7,79	9,97
	Aino Ikäheimo		EspTa		9,92	9,92
	Nathalie Jakobsson	EsboIF		6,56	6,56
	Charlotte Kajander	HIFK		9,93	10,70
	Elsa Keinänen		EsboIF		8,64	8,98
	Emilia Liljendal	BorgåAk		
	Veronica Lindberg	IFSibboV		
	Ella Råstedt		EsboIF		7,51	7,92
	Emilia Siggberg		EsboIF		7,57	7,57
	Ida Stenfors		IFSibboV	5,83	5,83
	Saana Säilä		ViipU		6,63	7,35
	Aila Varila		EsboIF		6,89	6,89
	Amanda Wiik		EsboIF		
	Minea Österlund		HangöIK		

F15 60 m

	Annina Doktar		VantSa	 	9,07	 8,85
	Laura Einamo		HIFK	 	8,36	 8,36
	Jenny Eriksson		PorvU	 	9,26	 9,26
	Ida Finell		BorgåAk	 	9,15	 9,15
	Emma Gokkonen		ViipU		
	Lina Helminen		VantSa		9,34	 9,34
	Emmi Hilkku		SjundeåIF		 10,51
	Peppiina Hiltunen	VantSa	 	8,97	 8,90
	Helmi Isometsä		HIFK	 	8,03	 8,03
	Annika Juvala		EsboIF	 	8,94	 8,94
	Hille Kankaanpää	KeskiUYU	8,93	 8,93
	Lumo Keisanen		VantSa	 	8,97	 8,97
	Ellen Klärich		HIFK		
	Olivia Kollin		EsboIF	 	9,70	 9,60
	Nora Koskela-Koivisto	HIFK	 	8,67	 8,53
	Eeva Kärkkäinen		VantSa	 	9,36	 9,36
	Aava Lajunen		VantSa	 	8,62	 8,35
	Malin Lindroth		EsboIF	 	8,92	 8,80
	Milja Majuri		VantSa	 	8,66	 8,49
	Vilma Nieminen		VantSa	 	9,22	 8,73
	Saana Nuolikoski	VantSa		10,07	 9,37
	Emma Nyström		HIFK		 	 8,98
	Emmi Parhiala		VantSa	 	8,93	 8,72
	Ella Paukku		EsboIF	 	8,50	 8,24
	Inka Pöyry		HIFK	 	8,05	 8,05
	Hilla Saarinen		HIFK	 	8,25	 8,25
	Josefina Silfver	HIFK	 	9,07	 9,07
	Ylva Sivaro		SjundeåIF		
	Liina Tervo		HIFK	 	8,19	 8,13
	Alisa Tikkanen		HIFK	 	8,24	 8,24
	Vivian Tran		HIFK	 	8,45	 8,45
	Jelizaveta Tsubareva	SjundeåIF	8,54	 8,54
	Miina Turpeinen		VesU	 	8,93	 8,93
	Emilia Vaahtola		VantSa	 	8,66	 8,66
	Jenna Vakkilainen	VantSa	 	8,23	 8,10
	Ella Westerlund		EsboIF	 	9,44	 8,95
	Leonie Winell		EsboIF	 	8,60	 8,57

F15 800 m

	Ida Finell		BorgåAk		
	Emma Gokkonen		ViipU		
	Carla Jalkanen		BorgåAk		2.29,01	2.29,01
	Annika Juvala		EsboIF		
	Jonna Jäkkö		LänsiUU			2.53,72
	Fanny Kero		IFRaseb		2.35,16	2.35,16
	Nora Koskela-Koivisto	HIFK		2.34,75	2.34,75
	Emma Loo		PargIF		
	Emma Noponen		VantSa		
	Cassandra Nynäs		IFRaseb		
	Ronja Orivuori		ViipU		2.49,04	2.41,16
	Emmi Ronkainen		KeskiUYU	2.51,35	2.51,35
	Ida-Sofia Simola	HämeenlTa	2.34,93	2.34,93
	Mia Ushakov		EspTa		


F15 Längd

	Sara Ahlfors		HIFK		4,40	4,80
	Ina Appelqvist		EsboIF		4,20	4,20
	Laura Einamo		HIFK		4,84	4,84
	Jenny Eriksson		PorvU		3,84	4,20
	Minea Fogelholm		EspTa		4,68	5,03
	Lina Helminen		VantSa		
	Emmi Hilkku		SjundeåIF		
	Peppiina Hiltunen	VantSa		4,04	4,17
	Helmi Isometsä		HIFK		4,95	4,95
	Hille Kankaanpää	KeskiUYU	4,27	4,40
	Ellen Klärich		HIFK		
	Elinda Koivula		HIFK		4,74	4,74
	Aava Lajunen		VantSa		4,00	4,27
	Vanessa Lindberg	IFSibboV	3,89	3,89
	Maria Lindbohm		HIFK		
	Malin Lindroth		EsboIF		3,89	4,54
	Emma Loo		PargIF		4,42	4,42
	Milja Majuri		VantSa		4,19	4,19
	Saana Nuolikoski	VantSa		3,40	3,60
	Emmi Parhiala		VantSa		4,52	4,80
	Ella Paukku		EsboIF		4,81	4,81
	Hilla Saarinen		HIFK		5,17	5,17
	Josefina Silfver	HIFK		3,87	3,87
	Ylva Sivaro		SjundeåIF	4,19	4,24
	Eevi Strandström	IFSibboV		
	Liina Tervo		HIFK		4,48	4,64
	Alisa Tikkanen		HIFK		5,13	5,13
	Vivian Tran		HIFK		4,32	4,46
	Jelizaveta Tsubareva	SjundeåIF
	Jenna Vakkilainen	VantSa		4,74	4,74
	Ella Westerlund		EsboIF		3,75	3,91
	Leonie Winell		EsboIF		3,91	3,91

F15 Kula

	Ina Appelqvist		EsboIF		9,30	9,30
	Ellen Blomqvist		IFSibboV	8,91	8,91
	Laura Einamo		HIFK		8,43	8,43
	Kajsa Grönqvist		BorgåAk		
	Peppiina Hiltunen	VantSa		8,52	8,52
	Nora Koskela-Koivisto	HIFK		7,96	7,96
	Eeva Kärkkäinen		VantSa		
	Aava Lajunen		VantSa		7,15	7,15
	Lilli Lehto		ViipU		
	Carla Liukkonen		EspTa		11,62	11,62
	Milja Majuri		VantSa		
	Saana Nuolikoski	VantSa		
	Julia Nystrand		EsboIF		9,79	9,79
	Emmi Parhiala		VantSa		7,89	7,89
	Hilla Saarinen		HIFK		
	Liina Tervo		HIFK		
	Alisa Tikkanen		HIFK		9,23	9,23
	Jonna Virén		LiljIK		10,10	10,10
	Anna Westerlund		ViStart		8,32	8,32
	Bodil Wikholm		IFRaseb		

F9 40 m

	Vera Ahlfors		HIFK	 	7,58	 7,01
	Vilja Holmberg		HIFK		
	Martha Nylund		IFSibboV		
	Emma Nyman		IFRaseb		
	Linnea Salmi		EsboIF		
	Sofie Sinervo		HIFK		

F9 600 m

	Vera Ahlfors		HIFK		2.25,36	2.25,360	
	Vilja Holmberg		HIFK		
	Elin Nyholm		BorgåAk		


F9 Längd

	Vera Ahlfors		HIFK		3,23	3,53
	Vilja Holmberg		HIFK		
	Elin Nyholm		BorgåAk		
	Martha Nylund		IFSibboV		
	Emma Nyman		IFRaseb		
	Sofie Sinervo		HIFK		2,16	2,16