Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
28.07. klo 11:00 Pohjois-Karjalan 9-15-v. pm-huipentuma Ilmoittautuneet
Pohjois-Karjalan 9-15-v. pm-huipentuma
Outokummun Partio
28.07.2018

P9 40m


Alkuerät erä 1
     Eetu Tolvanen                    LipTai                                      
     Eppu Ahvenainen                  LieksU                                      
     Jimi Ahvenainen                  LieksU                                      
     Matias Pietarinen                LipTai                                      
     Peetu Alastalo                   PyhäsU                                      
     Peetu Kovero                     OutokPa                                     
     Simo Härkönen                    PolvijU                                     
     Topias Poutiainen                OutokPa                                     

Alkuerät erä 2
     Aapo Ryynänen                    JuuanU                                      
     Arttu Kettunen                   PolvijU                                     
     Joona Mustonen                   PolvijU                                     
     Lauri Pietarinen                 LipTai                                      
     Miika Hirvonen                   PolvijU                                     
     Niro Immonen                     PyhäsU                                      
     Toivo Takanen                    JoensKa                                     
     Veeti Hirvonen                   PolvijU                                     


T9 40m


Alkuerät erä 1
     Alissa Kivelä                    PolvijU                                     
     Heini Kuronen                    PyhäsU                                      
     Hertta Vatanen                   LipTai                                      
     Iida Saari                       PolvijU                                     
     Krista Martikainen               PyhäsU                                      
     Sara Noponen                     LipTai                                      
     Venla Pyykkö                     LipTai                                      
     Vinka Pyylampi                   JoensKa                                     

Alkuerät erä 2
     Aino Numminen                    OutokPa                                     
     Annika Ristola                   OutokPa                                     
     Jade Nousiainen                  PyhäsU                                      
     Lotta Tanskanen                  PolvijU                                     
     Milja Pyykkö                     LipTai                                      
     Selma Purmonen                   LipTai                                      
     Viida Hiltunen                   OutokPa                                     

Alkuerät erä 3
     Aada Holopainen                  LipTai                                      
     Aada Kauhanen                    HeinävYU                                    
     Ida Pelli                        PolvijU                                     
     Maiju Saraniemi                  LieksU                                      
     Mette Oinonen                    JoensKa                                     
     Nea Nevalainen                   JuuanU                                      
     Siiri Kontkanen                  PyhäsU                                      
     Sofi Reijonen                    LipTai                                      


P9 1000m
     Arttu Kylmänen                   PyhäsU                                      
     Simo Härkönen                    PolvijU                                     
     Tomi Koponen                     OutokPa                                     
     Aamos Pikkarainen                PyhäsU                                      
     Arttu Kettunen                   PolvijU                                     
     Lauri Laamanen                   PyhäsU                                      
     Aleksis Kivelä                   PolvijU                                     
     Toivo Parkkinen                  JoensKa                                     
     Voitto Voutilainen               JoensKa                                     
     Vili Hyvärinen                   PolvijU                                     
     Peetu Alastalo                   PyhäsU                                      
     Pietu Stenberg                   PyhäsU                                      
     Topias Poutiainen                OutokPa                                     

Loppukilpailu erä 1
     Aamos Pikkarainen                PyhäsU                                      
     Arttu Kettunen                   PolvijU                                     
     Arttu Kylmänen                   PyhäsU                                      
     Lauri Laamanen                   PyhäsU                                      
     Simo Härkönen                    PolvijU                                     
     Tomi Koponen                     OutokPa                                     

Loppukilpailu erä 2
     Aleksis Kivelä                   PolvijU                                     
     Peetu Alastalo                   PyhäsU                                      
     Pietu Stenberg                   PyhäsU                                      
     Toivo Parkkinen                  JoensKa                                     
     Topias Poutiainen                OutokPa                                     
     Vili Hyvärinen                   PolvijU                                     
     Voitto Voutilainen               JoensKa                                     


T9 1000m
     Ida Pelli                        PolvijU                                     
     Iida Saari                       PolvijU                                     
     Ronja Eronen                     PyhäsU                                      
     Vinka Pyylampi                   JoensKa                                     
     Heini Kuronen                    PyhäsU                                      
     Peppilotta Eronen                JoensKa                                     
     Hertta Vatanen                   LipTai                                      
     Venla Pyykkö                     LipTai                                      
     Milja Pyykkö                     LipTai                                      
     Nea Nevalainen                   JuuanU                                      
     Mette Oinonen                    JoensKa                                     
     Noora Hukka                      JoensKa                                     
     Jade Nousiainen                  PyhäsU                                      
     Pinja Stenberg                   PyhäsU                                      
     Krista Martikainen               PyhäsU                                      

Loppukilpailu erä 1
     Heini Kuronen                    PyhäsU                                      
     Hertta Vatanen                   LipTai                                      
     Ida Pelli                        PolvijU                                     
     Iida Saari                       PolvijU                                     
     Peppilotta Eronen                JoensKa                                     
     Ronja Eronen                     PyhäsU                                      
     Venla Pyykkö                     LipTai                                      
     Vinka Pyylampi                   JoensKa                                     

Loppukilpailu erä 2
     Jade Nousiainen                  PyhäsU                                      
     Krista Martikainen               PyhäsU                                      
     Mette Oinonen                    JoensKa                                     
     Milja Pyykkö                     LipTai                                      
     Nea Nevalainen                   JuuanU                                      
     Noora Hukka                      JoensKa                                     
     Pinja Stenberg                   PyhäsU                                      


P9 Korkeus
Loppukilpailu
     Aapo Ryynänen                    JuuanU                                      
     Aleksis Kivelä                   PolvijU                                     
     Arttu Kettunen                   PolvijU                                     
     Eetu Tolvanen                    LipTai                                      
     Eppu Ahvenainen                  LieksU                                      
     Leevi Partanen                   JoensKa                                     
     Matias Pietarinen                LipTai                                      
     Paavo Maaninka                   PyhäsU                                      
     Toivo Takanen                    JoensKa                                     
     Vili Hyvärinen                   PolvijU                                     


T9 Korkeus
Loppukilpailu
     Aada Holopainen                  LipTai                                      
     Aada Kauhanen                    HeinävYU                                    
     Ida Pelli                        PolvijU                                     
     Iida Saari                       PolvijU                                     
     Mette Oinonen                    JoensKa                                     
     Nea Nevalainen                   JuuanU                                      
     Sofi Reijonen                    LipTai                                      


P9 Pituus
Loppukilpailu
     Aamos Pikkarainen                PyhäsU                                      
     Aapo Ryynänen                    JuuanU                                      
     Aleksis Kivelä                   PolvijU                                     
     Arttu Kettunen                   PolvijU                                     
     Arttu Kylmänen                   PyhäsU                                      
     Eppu Ahvenainen                  LieksU                                      
     Jimi Ahvenainen                  LieksU                                      
     Kalle Torssonen                  LipTai                                      
     Lauri Laamanen                   PyhäsU                                      
     Lauri Pietarinen                 LipTai                                      
     Leevi Partanen                   JoensKa                                     
     Matias Pietarinen                LipTai                                      
     Miika Hirvonen                   PolvijU                                     
     Niro Immonen                     PyhäsU                                      
     Peetu Kovero                     OutokPa                                     
     Pietu Stenberg                   PyhäsU                                      
     Toivo Takanen                    JoensKa                                     
     Tomi Koponen                     OutokPa                                     
     Veeti Hirvonen                   PolvijU                                     
     Vili Hyvärinen                   PolvijU                                     


T9 Pituus
Loppukilpailu
     Aada Holopainen                  LipTai                                      
     Aada Kauhanen                    HeinävYU                                    
     Aino Numminen                    OutokPa                                     
     Alissa Kivelä                    PolvijU                                     
     Annika Ristola                   OutokPa                                     
     Hertta Vatanen                   LipTai                                      
     Ida Pelli                        PolvijU                                     
     Iida Saari                       PolvijU                                     
     Jade Nousiainen                  PyhäsU                                      
     Krista Martikainen               PyhäsU                                      
     Lotta Tanskanen                  PolvijU                                     
     Maiju Saraniemi                  LieksU                                      
     Malla Mononen                    LipTai                                      
     Mette Oinonen                    JoensKa                                     
     Milja Pyykkö                     LipTai                                      
     Nea Nevalainen                   JuuanU                                      
     Nella Mononen                    LipTai                                      
     Noora Tiilikainen                LipTai                                      
     Peppilotta Eronen                JoensKa                                     
     Pinja Stenberg                   PyhäsU                                      
     Ronja Eronen                     PyhäsU                                      
     Selma Purmonen                   LipTai                                      
     Siiri Kontkanen                  PyhäsU                                      
     Venla Pyykkö                     LipTai                                      
     Viida Hiltunen                   OutokPa                                     
     Vinka Pyylampi                   JoensKa                                     


T9 Kuula
Loppukilpailu
     Annika Ristola                   OutokPa                                     
     Heini Kuronen                    PyhäsU                                      
     Hertta Vatanen                   LipTai                                      
     Ida-Liina Hyvönen                PyhäsU                                      
     Iida Kakkonen                    PolvijU                                     
     Krista Martikainen               PyhäsU                                      
     Maiju Saraniemi                  LieksU                                      
     Milja Pyykkö                     LipTai                                      
     Sofi Reijonen                    LipTai                                      
     Venla Pyykkö                     LipTai                                      
     Viida Hiltunen                   OutokPa                                     
     Vinka Pyylampi                   JoensKa                                     


P9 Kuula
Loppukilpailu
     Aamos Pikkarainen                PyhäsU                                      
     Aki Jolkkonen                    PoU                                         
     Jimi Ahvenainen                  LieksU                                      
     Joona Mustonen                   PolvijU                                     
     Kalle Torssonen                  LipTai                                      
     Lauri Laamanen                   PyhäsU                                      
     Lauri Pietarinen                 LipTai                                      
     Miika Hirvonen                   PolvijU                                     
     Niro Immonen                     PyhäsU                                      
     Paavo Maaninka                   PyhäsU                                      
     Peetu Kovero                     OutokPa                                     
     Pietu Stenberg                   PyhäsU                                      
     Severi Inkinen                   PolvijU                                     
     Simo Härkönen                    PolvijU                                     
     Toivo Takanen                    JoensKa                                     
     Veeti Hirvonen                   PolvijU                                     


P9 Kiekko
Loppukilpailu
     Aleksis Kivelä                   PolvijU                                     
     Joona Mustonen                   PolvijU                                     
     Miika Hirvonen                   PolvijU                                     
     Peetu Alastalo                   PyhäsU                                      
     Severi Inkinen                   PolvijU                                     
     Simo Härkönen                    PolvijU                                     
     Veeti Hirvonen                   PolvijU                                     
     Vili Hyvärinen                   PolvijU                                     


T9 Kiekko
Loppukilpailu
     Ida-Liina Hyvönen                PyhäsU                                      
     Iida Kakkonen                    PolvijU                                     


P9 Moukari
Loppukilpailu
     Leevi Partanen                   JoensKa                                     
     Paavo Maaninka                   PyhäsU                                      
     Severi Inkinen                   PolvijU                                     
     Topias Poutiainen                OutokPa                                     
     Voitto Voutilainen               JoensKa                                     


T9 Moukari
Loppukilpailu
     Ida-Liina Hyvönen                PyhäsU                                      
     Iida Kakkonen                    PolvijU                                     
     Jade Nousiainen                  PyhäsU                                      
     Peppilotta Eronen                JoensKa                                     
     Pinja Stenberg                   PyhäsU                                      
     Viida Hiltunen                   OutokPa                                     


P9 Keihäs
Loppukilpailu
     Aamos Pikkarainen                PyhäsU                                      
     Aapo Ryynänen                    JuuanU                                      
     Eppu Ahvenainen                  LieksU                                      
     Jimi Ahvenainen                  LieksU                                      
     Joona Mustonen                   PolvijU                                     
     Juho Klinberg                    LieksU                                      
     Lauri Laamanen                   PyhäsU                                      
     Matias Pietarinen                LipTai                                      
     Niro Immonen                     PyhäsU                                      
     Paavo Maaninka                   PyhäsU                                      
     Pietu Stenberg                   PyhäsU                                      
     Severi Inkinen                   PolvijU                                     
     Topias Poutiainen                OutokPa                                     


T9 Keihäs
Loppukilpailu
     Annika Ristola                   OutokPa                                     
     Heini Kuronen                    PyhäsU                                      
     Hertta Vatanen                   LipTai                                      
     Ida-Liina Hyvönen                PyhäsU                                      
     Iida Kakkonen                    PolvijU                                     
     Maiju Saraniemi                  LieksU                                      
     Pinja Stenberg                   PyhäsU                                      


P10 60m
Loppukilpailu
     Eelis Härmä                      PyhäsU                                      
     Jerkko Kinnunen                  PyhäsU                                      
     Lassi Laine                      JoensKa                                     
     Leevi Laine                      JoensKa                                     
     Leevi Tanskanen                  PolvijU                                     
     Niilo Pelli                      PolvijU                                     
     Renne Kankkunen                  LipTai                                      
     Topias Juntunen                  PyhäsU                                      


T10 60m
Loppukilpailu
     Iida Kuittinen                   NurmSe                                      
     Jasmin Huuho                     PyhäsU                                      
     Jenny Miettinen                  PyhäsU                                      
     Marianne Puustinen               PyhäsU                                      
     Nuppu Meriläinen                 NurmSe                                      


P10 1000m
Loppukilpailu
     Lassi Laine                      JoensKa                                     
     Leevi Laine                      JoensKa                                     
     Leevi Tanskanen                  PolvijU                                     
     Niilo Pelli                      PolvijU                                     
     Renne Kankkunen                  LipTai                                      
     Topias Juntunen                  PyhäsU                                      


T10 1000m
Loppukilpailu
     Jenny Miettinen                  PyhäsU                                      
     Marianne Puustinen               PyhäsU                                      


P10 60m aidat
Loppukilpailu
     Leevi Partanen                   JoensKa                                     
     Leevi Tanskanen                  PolvijU                                     
     Niilo Pelli                      PolvijU                                     
     Oskari Pakarinen                 PyhäsU                                      
     Riko Pippuri                     LipTai                                      


T10 60m aidat
Loppukilpailu
     Martta Muuttoranta               LipTai                                      


P10 Korkeus
Loppukilpailu
     Renne Kankkunen                  LipTai                                      


T10 Korkeus
Loppukilpailu
     Marianne Puustinen               PyhäsU                                      
     Martta Muuttoranta               LipTai                                      


T10 Pituus
Loppukilpailu
     Iida Kuittinen                   NurmSe                                      
     Jenny Miettinen                  PyhäsU                                      
     Krista Ohtonen                   PolvijU                                     
     Nuppu Meriläinen                 NurmSe                                      


P10 Pituus
Loppukilpailu
     Aapo Rautiainen                  KiihtU                                      
     Jerkko Kinnunen                  PyhäsU                                      
     Leevi Tanskanen                  PolvijU                                     
     Niilo Pelli                      PolvijU                                     
     Renne Kankkunen                  LipTai                                      
     Riko Pippuri                     LipTai                                      


T10 Kuula
Loppukilpailu
     Iida Kuittinen                   NurmSe                                      
     Jasmin Huuho                     PyhäsU                                      
     Krista Ohtonen                   PolvijU                                     
     Nuppu Meriläinen                 NurmSe                                      


P10 Kuula
Loppukilpailu
     Aapo Rautiainen                  KiihtU                                      
     Jerkko Kinnunen                  PyhäsU                                      
     Riko Pippuri                     LipTai                                      


P10 Kiekko
Loppukilpailu
     Aapo Rautiainen                  KiihtU                                      
     Eelis Härmä                      PyhäsU                                      
     Oskari Pakarinen                 PyhäsU                                      


T10 Kiekko
Loppukilpailu
     Jasmin Huuho                     PyhäsU                                      
     Marianne Puustinen               PyhäsU                                      


P10 Moukari
Loppukilpailu
     Aapo Rautiainen                  KiihtU                                      
     Eelis Härmä                      PyhäsU                                      
     Oskari Pakarinen                 PyhäsU                                      


T10 Moukari
Loppukilpailu
     Martta Muuttoranta               LipTai                                      


P10 Keihäs
Loppukilpailu
     Oskari Pakarinen                 PyhäsU                                      
     Riko Pippuri                     LipTai                                      


T10 Keihäs
Loppukilpailu
     Iida Kuittinen                   NurmSe                                      
     Jasmin Huuho                     PyhäsU                                      
     Martta Muuttoranta               LipTai                                      
     Nuppu Meriläinen                 NurmSe                                      


P11 60m
Loppukilpailu
     Aapo Heikkinen                   LipTai                                      
     Juho Kontkanen                   OutokPa                                     
     Martti Saraniemi                 LieksU                                      
     Petja Tanskanen                  PolvijU                                     
     Samuel Sallinen                  JoensKa                                     
     Ville Keronen                    OutokPa                                     


T11 60m


Alkuerät erä 1
     Elina Ruusuvuori                 LipTai                                      
     Heli Puustinen                   PyhäsU                                      
     Iina Kukkonen                    JuuanU                                      
     Nea Nousiainen                   PyhäsU                                      
     Sonja Purmonen                   LipTai                                      

Alkuerät erä 2
     Aino Kiiskinen                   PyhäsU                                      
     Elina Likhanova                  LipTai                                      
     Emma Kröger                      JoensKa                                     
     Oona Tolvanen                    LipTai                                      
     Pinja Myller                     PyhäsU                                      
     Viivi Rahkonen                   PolvijU                                     


P11 1000m
Loppukilpailu
     Aapo Heikkinen                   LipTai                                      
     Samuel Sallinen                  JoensKa                                     


T11 1000m
Loppukilpailu
     Aino Kiiskinen                   PyhäsU                                      
     Iina Kukkonen                    JuuanU                                      
     Nea Nousiainen                   PyhäsU                                      
     Nella Voutilainen                JoensKa                                     
     Noora Hukka                      JoensKa                                     
     Pinja Myller                     PyhäsU                                      


P11 60m aidat
Loppukilpailu
     Aleksanteri Sippola              LipTai                                      
     Petja Tanskanen                  PolvijU                                     
     Topias Mustonen                  JoensKa                                     


T11 60m aidat
Loppukilpailu
     Elina Likhanova                  LipTai                                      
     Iiris Voutilainen                JoensKa                                     
     Lilia Kokkonen                   PolvijU                                     
     Nella Voutilainen                JoensKa                                     
     Sonja Purmonen                   LipTai                                      


P11 Korkeus
Loppukilpailu
     Juho Kontkanen                   OutokPa                                     
     Luka Myller                      JoensKa                                     
     Martti Saraniemi                 LieksU                                      


T11 Korkeus
Loppukilpailu
     Iiris Voutilainen                JoensKa                                     
     Lilia Kokkonen                   PolvijU                                     
     Meeri Torssonen                  LipTai                                      


T11 Seiväs
Loppukilpailu
     Iiris Voutilainen                JoensKa                                     
     Nella Voutilainen                JoensKa                                     


P11 Seiväs
Loppukilpailu
     Juho Kontkanen                   OutokPa                                     
     Topias Mustonen                  JoensKa                                     


T11 Pituus
Loppukilpailu
     Aino Kiiskinen                   PyhäsU                                      
     Elina Likhanova                  LipTai                                      
     Elina Ruusuvuori                 LipTai                                      
     Emma Kröger                      JoensKa                                     
     Heli Puustinen                   PyhäsU                                      
     Iina Kukkonen                    JuuanU                                      
     Nea Nousiainen                   PyhäsU                                      
     Oona Tolvanen                    LipTai                                      
     Pinja Myller                     PyhäsU                                      
     Sonja Purmonen                   LipTai                                      
     Viivi Rahkonen                   PolvijU                                     


P11 Pituus
Loppukilpailu
     Aapo Heikkinen                   LipTai                                      
     Aleksanteri Sippola              LipTai                                      
     Eeli Häikiö                      LipTai                                      
     Martti Saraniemi                 LieksU                                      
     Niko Tiilikainen                 LipTai                                      
     Oliver Eronen                    LipTai                                      
     Petja Tanskanen                  PolvijU                                     
     Ville Keronen                    OutokPa                                     


P11 Kolmiloikka
Loppukilpailu
     Aapo Heikkinen                   LipTai                                      
     Juho Kontkanen                   OutokPa                                     


T11 Kolmiloikka
Loppukilpailu
     Elina Ruusuvuori                 LipTai                                      
     Iiris Voutilainen                JoensKa                                     
     Lilia Kokkonen                   PolvijU                                     
     Nea Nousiainen                   PyhäsU                                      
     Noora Kakkonen                   PolvijU                                     


T11 Kuula
Loppukilpailu
     Emma Kröger                      JoensKa                                     
     Lilia Kokkonen                   PolvijU                                     
     Pinja Myller                     PyhäsU                                      
     Viivi Rahkonen                   PolvijU                                     


P11 Kuula
Loppukilpailu
     Aleksanteri Sippola              LipTai                                      
     Martti Saraniemi                 LieksU                                      
     Niko Tiilikainen                 LipTai                                      
     Oliver Eronen                    LipTai                                      
     Onni Holopainen                  LipTai                                      
     Ville Keronen                    OutokPa                                     


P11 Kiekko
Loppukilpailu
     Luka Myller                      JoensKa                                     
     Onni Holopainen                  LipTai                                      
     Topias Mustonen                  JoensKa                                     


T11 Kiekko
Loppukilpailu
     Elina Likhanova                  LipTai                                      
     Emma Kröger                      JoensKa                                     
     Heli Puustinen                   PyhäsU                                      
     Noora Kakkonen                   PolvijU                                     


P11 Moukari
Loppukilpailu
     Aleksanteri Sippola              LipTai                                      
     Onni Holopainen                  LipTai                                      


T11 Moukari
Loppukilpailu
     Nella Voutilainen                JoensKa                                     
     Noora Kakkonen                   PolvijU                                     
     Viivi Rahkonen                   PolvijU                                     


P11 Keihäs
Loppukilpailu
     Eeli Häikiö                      LipTai                                      
     Luka Myller                      JoensKa                                     
     Niko Tiilikainen                 LipTai                                      
     Oliver Eronen                    LipTai                                      
     Onni Holopainen                  LipTai                                      
     Topias Mustonen                  JoensKa                                     
     Ville Keronen                    OutokPa                                     


T11 Keihäs
Loppukilpailu
     Aino Kiiskinen                   PyhäsU                                      
     Elina Ruusuvuori                 LipTai                                      
     Heli Puustinen                   PyhäsU                                      
     Noora Kakkonen                   PolvijU                                     
     Sonja Purmonen                   LipTai                                      


P12 60m


Alkuerät erä 1
     Aku Alastalo                     PyhäsU                                      
     Atte Ikonen                      LipTai                                      
     Lauri Kontkanen                  ValkKa                                      
     Niklas Hyvärinen                 PolvijU                                     
     Puhakka Jesse                    PyhäsU                                      
     Toni Juntunen                    PyhäsU                                      

Alkuerät erä 2
     Anton Kettunen                   JoensKa                                     
     Milo Kuivalainen                 PyhäsU                                      
     Niklas Nykyri                    JoensKa                                     
     Oskari Halonen                   PolvijU                                     
     Santeri Kekarainen               JoensKa                                     


T12 60m
Loppukilpailu
     Jenna Lavikainen                 LipTai                                      
     Kiira Kiiskinen                  JoensKa                                     
     Olivia Panhelainen               JoensKa                                     
     Sara Martikainen                 PyhäsU                                      
     Venla Härmä                      PyhäsU                                      
     Vilma Issakainen                 PyhäsU                                      


P12 200m
Loppukilpailu
     Anton Kettunen                   JoensKa                                     
     Atte Ikonen                      LipTai                                      
     Oskari Halonen                   PolvijU                                     
     Puhakka Jesse                    PyhäsU                                      
     Santeri Kekarainen               JoensKa                                     


T12 200m
Loppukilpailu
     Aada Rautiainen                  KiihtU                                      
     Kiira Kiiskinen                  JoensKa                                     
     Olivia Panhelainen               JoensKa                                     
     Oona Kareinen                    TuupovU                                     


P12 1000m
Loppukilpailu
     Anton Kettunen                   JoensKa                                     
     Milo Kuivalainen                 PyhäsU                                      
     Oskari Halonen                   PolvijU                                     
     Tatu Rantala                     PolvijU                                     
     Toni Juntunen                    PyhäsU                                      
     Tuukka Viinisalo                 JoensKa                                     
     Valtteri Mäkelä                  JoensKa                                     


T12 1000m
Loppukilpailu
     Aada Rautiainen                  KiihtU                                      
     Noora Tiilikainen                PyhäsU                                      
     Pihla Mattila                    JoensKa                                     


P12 60m aidat
Loppukilpailu
     Anton Kettunen                   JoensKa                                     
     Santeri Kekarainen               JoensKa                                     


T12 60m aidat
Loppukilpailu
     Sara Martikainen                 PyhäsU                                      
     Venla Simonen                    JoensKa                                     


P12 200m aidat
Loppukilpailu
     Milo Kuivalainen                 PyhäsU                                      
     Santeri Kekarainen               JoensKa                                     


T12 200m aidat
Loppukilpailu
     Jenna Lavikainen                 LipTai                                      
     Kiira Kiiskinen                  JoensKa                                     
     Noora Tiilikainen                PyhäsU                                      
     Venla Simonen                    JoensKa                                     


P12 Korkeus
Loppukilpailu
     Aku Alastalo                     PyhäsU                                      
     Eeli Mustonen                    JoensKa                                     
     Lauri Kontkanen                  ValkKa                                      
     Petro Rupponen                   LipTai                                      


T12 Korkeus
Loppukilpailu
     Ira Hirvonen                     OutokPa                                     
     Noora Tiilikainen                PyhäsU                                      


P12 Seiväs
Loppukilpailu
     Eeli Mustonen                    JoensKa                                     


T12 Pituus
Loppukilpailu
     Iina Hyttinen                    JoensKa                                     
     Kiira Kiiskinen                  JoensKa                                     
     Olivia Panhelainen               JoensKa                                     
     Sallamari Leskinen               LipTai                                      
     Sara Martikainen                 PyhäsU                                      
     Venla Härmä                      PyhäsU                                      


P12 Pituus
Loppukilpailu
     Atte Ikonen                      LipTai                                      
     Lauri Kontkanen                  ValkKa                                      
     Niklas Nykyri                    JoensKa                                     
     Oskari Halonen                   PolvijU                                     
     Tatu Rantala                     PolvijU                                     


P12 Kolmiloikka
Loppukilpailu
     Niklas Hyvärinen                 PolvijU                                     
     Petro Rupponen                   LipTai                                      
     Tatu Rantala                     PolvijU                                     


T12 Kolmiloikka
Loppukilpailu
     Iina Hyttinen                    JoensKa                                     
     Olivia Panhelainen               JoensKa                                     
     Oona Kareinen                    TuupovU                                     
     Sara Martikainen                 PyhäsU                                      
     Venla Simonen                    JoensKa                                     


P12 Kuula
Loppukilpailu
     Aku Alastalo                     PyhäsU                                      
     Eeli Mustonen                    JoensKa                                     
     Juho Eskelinen                   TuupovU                                     
     Niklas Nykyri                    JoensKa                                     
     Puhakka Jesse                    PyhäsU                                      
     Sami Härkönen                    PoU                                         
     Topi Parviainen                  TuupovU                                     


T12 Kuula
Loppukilpailu
     Aada Rautiainen                  KiihtU                                      
     Eena Pesonen                     LipTai                                      
     Ira Hirvonen                     OutokPa                                     
     Oona Savolainen                  JuuanU                                      
     Sallamari Leskinen               LipTai                                      


T12 Kiekko
Loppukilpailu
     Aada Rautiainen                  KiihtU                                      
     Iina Hyttinen                    JoensKa                                     
     Ira Hirvonen                     OutokPa                                     
     Oona Savolainen                  JuuanU                                      
     Venla Härmä                      PyhäsU                                      
     Venla Simonen                    JoensKa                                     


P12 Kiekko
Loppukilpailu
     Juho Eskelinen                   TuupovU                                     
     Niklas Nykyri                    JoensKa                                     
     Puhakka Jesse                    PyhäsU                                      
     Sami Härkönen                    PoU                                         
     Tatu Rantala                     PolvijU                                     
     Topi Parviainen                  TuupovU                                     


T12 Moukari
Loppukilpailu
     Eena Pesonen                     LipTai                                      
     Jenna Lavikainen                 LipTai                                      
     Jenna Lavikainen                 LipTai                                      
     Oona Savolainen                  JuuanU                                      
     Venla Härmä                      PyhäsU                                      
     Vilma Issakainen                 PyhäsU                                      


P12 Moukari
Loppukilpailu
     Sami Härkönen                    PoU                                         
     Topi Parviainen                  TuupovU                                     


P12 Keihäs
Loppukilpailu
     Eeli Mustonen                    JoensKa                                     
     Juho Eskelinen                   TuupovU                                     
     Lauri Kontkanen                  ValkKa                                      
     Petro Rupponen                   LipTai                                      
     Sami Härkönen                    PoU                                         
     Topi Parviainen                  TuupovU                                     


T12 Keihäs
Loppukilpailu
     Ira Hirvonen                     OutokPa                                     
     Noora Tiilikainen                PyhäsU                                      
     Oona Kareinen                    TuupovU                                     
     Oona Savolainen                  JuuanU                                      
     Sallamari Leskinen               LipTai                                      


P13 60m
Loppukilpailu
     Aapo Hämäläinen                  PyhäsU                                      
     Eero Mauro                       LieksU                                      
     Eetu Ikonen                      LipTai                                      
     Miro Mutanen                     PolvijU                                     


T13 60m
Loppukilpailu
     Aino Eronen                      JuuanU                                      
     Aino Pyykkö                      LieksU                                      
     Enni Heikkinen                   LipTai                                      
     Moona Kukkonen                   JuuanU                                      
     Riikka Jokinen                   PyhäsU                                      
     Sara-Sofia Hyvönen               PyhäsU                                      
     Sesilia Jolkkonen                PolvijU                                     
     Veera Junninen                   PyhäsU                                      


P13 200m
Loppukilpailu
     Eero Mauro                       LieksU                                      
     Eetu Ikonen                      LipTai                                      
     Otso Liimatta                    NurmSe                                      


T13 200m
Loppukilpailu
     Aino Pyykkö                      LieksU                                      
     Eevi Kettunen                    PolvijU                                     
     Enni Heikkinen                   LipTai                                      
     Krista Karttunen                 PolvijU                                     
     Sesilia Jolkkonen                PolvijU                                     
     Veera Junninen                   PyhäsU                                      


P13 1000m
Loppukilpailu
     Aapo Hämäläinen                  PyhäsU                                      
     Väinö Kontkanen                  PyhäsU                                      


T13 1000m
Loppukilpailu
     Aino Eronen                      JuuanU                                      
     Alina Tikka                      JoensKa                                     
     Eevi Kettunen                    PolvijU                                     
     Krista Karttunen                 PolvijU                                     
     Moona Kukkonen                   JuuanU                                      


P13 60m aidat
Loppukilpailu
     Eero Mauro                       LieksU                                      
     Väinö Kontkanen                  PyhäsU                                      


T13 60m aidat
Loppukilpailu
     Riikka Jokinen                   PyhäsU                                      
     Sara-Sofia Hyvönen               PyhäsU                                      


P13 200m aidat
Loppukilpailu
     Väinö Kontkanen                  PyhäsU                                      


T13 200m aidat
Loppukilpailu
     Eevi Kettunen                    PolvijU                                     
     Riikka Jokinen                   PyhäsU                                      
     Sesilia Jolkkonen                PolvijU                                     


P13 Korkeus
Loppukilpailu
     Miro Mutanen                     PolvijU                                     


T13 Korkeus
Loppukilpailu
     Eevi Kettunen                    PolvijU                                     
     Sesilia Jolkkonen                PolvijU                                     
     Viivi Pajarinen                  PolvijU                                     


T13 Seiväs
Loppukilpailu
     Aino Pyykkö                      LieksU                                      
     Tuuli Saraniemi                  LieksU                                      


P13 Seiväs
Loppukilpailu
     Eero Mauro                       LieksU                                      
     Pietari Hallikainen              KaavKai                                     


T13 Pituus
Loppukilpailu
     Aino Eronen                      JuuanU                                      
     Enni Heikkinen                   LipTai                                      
     Moona Kukkonen                   JuuanU                                      
     Sara-Sofia Hyvönen               PyhäsU                                      
     Sofia Keronen                    OutokPa                                     
     Veera Junninen                   PyhäsU                                      
     Viivi Pajarinen                  PolvijU                                     


P13 Pituus
Loppukilpailu
     Eetu Ikonen                      LipTai                                      
     Otso Liimatta                    NurmSe                                      
     Pietari Hallikainen              KaavKai                                     
     Roope Maaninka                   PyhäsU                                      


P13 Kolmiloikka
Loppukilpailu
     Eeli Kinnunen                    JoensKa                                     
     Roope Maaninka                   PyhäsU                                      


T13 Kolmiloikka
Loppukilpailu
     Aino Pyykkö                      LieksU                                      
     Enni Heikkinen                   LipTai                                      


P13 Kuula
Loppukilpailu
     Eero Mauro                       LieksU                                      
     Miro Mutanen                     PolvijU                                     
     Ville Mäkinen                    LipTai                                      


T13 Kuula
Loppukilpailu
     Elina Valta                      PyhäsU                                      
     Krista Karttunen                 PolvijU                                     
     Sara-Sofia Hyvönen               PyhäsU                                      
     Tuuli Saraniemi                  LieksU                                      


T13 Kiekko
Loppukilpailu
     Elina Valta                      PyhäsU                                      


P13 Kiekko
Loppukilpailu
     Eeli Kinnunen                    JoensKa                                     
     Roope Maaninka                   PyhäsU                                      


T13 Moukari
Loppukilpailu
     Elina Valta                      PyhäsU                                      
     Krista Karttunen                 PolvijU                                     
     Tuuli Saraniemi                  LieksU                                      


P13 Moukari
Loppukilpailu
     Eeli Kinnunen                    JoensKa                                     
     Roope Maaninka                   PyhäsU                                      


P13 Keihäs
Loppukilpailu
     Aapo Hämäläinen                  PyhäsU                                      
     Aleksi Haukka                    JuuanU                                      
     Eeli Kinnunen                    JoensKa                                     
     Janne Oinonen                    JoensKa                                     
     Miro Mutanen                     PolvijU                                     
     Ville Mäkinen                    LipTai                                      


T13 Keihäs
Loppukilpailu
     Elina Valta                      PyhäsU                                      
     Tuuli Saraniemi                  LieksU                                      


P14 100m
Loppukilpailu
     Lassi Valta                      PyhäsU                                      
     Topi Kela                        JoensKa                                     


T14 100m
Loppukilpailu
     Aava Kipinä                      JoensKa                                     
     Ellen Tanskanen                  PolvijU                                     
     Nelli Ruottinen                  PyhäsU                                      
     Riika Tirkkonen                  KuopRei                                     
     Sofia Raatikainen                PyhäsU                                      


P14 800m
Loppukilpailu
     Eemi Naumanen                    SiilPo                                      
     Jimi Alastalo                    PyhäsU                                      
     Luukas Mäkelä                    PyhäsU                                      
     Pietari Sippola                  LipTai                                      


P14 2000m
Loppukilpailu
     Ilmari Lehmus                    JoensKa                                     
     Jimi Alastalo                    PyhäsU                                      
     Lassi Valta                      PyhäsU                                      
     Luukas Mäkelä                    PyhäsU                                      
     Pietari Sippola                  LipTai                                      


T14 2000m
Loppukilpailu
     Alina Tikka                      JoensKa                                     
     Cindy Ahponen                    PyhäsU                                      
     Iida Sallinen                    PyhäsU                                      
     Siiri Luostarinen                JoensKa                                     


T14 80m aidat
Loppukilpailu
     Aava Kipinä                      JoensKa                                     
     Asta Riikonen                    PolvijU                                     
     Ellen Tanskanen                  PolvijU                                     
     Sofia Raatikainen                PyhäsU                                      


T14 300m aidat
Loppukilpailu
     Sofia Raatikainen                PyhäsU                                      
     Tilda Korhonen                   SiilPo                                      


T14 1500m esteet
Loppukilpailu
     Riikka Jokinen                   PyhäsU                                      


P14 Korkeus
Loppukilpailu
     Lassi Valta                      PyhäsU                                      


T14 Korkeus
Loppukilpailu
     Asta Riikonen                    PolvijU                                     
     Ellen Tanskanen                  PolvijU                                     


P14 Seiväs
Loppukilpailu
     Eemil Hallikainen                KaavKai                                     


T14 Pituus
Loppukilpailu
     Asta Riikonen                    PolvijU                                     
     Ellen Tanskanen                  PolvijU                                     
     Nelli Ruottinen                  PyhäsU                                      
     Reetta Ryynänen                  PyhäsU                                      
     Sofia Raatikainen                PyhäsU                                      


P14 Pituus
Loppukilpailu
     Aatu Holopainen                  JoensKa                                     
     Aku Kulju                        IisVi                                       
     Eemil Hallikainen                KaavKai                                     


P14 Kolmiloikka
Loppukilpailu
     Aatu Holopainen                  JoensKa                                     


T14 Kolmiloikka
Loppukilpailu
     Aava Kipinä                      JoensKa                                     
     Asta Riikonen                    PolvijU                                     
     Cindy Ahponen                    PyhäsU                                      
     Linnea Pikkarainen               PyhäsU                                      


P14 Kuula
Loppukilpailu
     Pietari Sippola                  LipTai                                      


T14 Kuula
Loppukilpailu
     Janna Huuho                      PyhäsU                                      
     Reetta Ryynänen                  PyhäsU                                      
     Sanni Toivanen                   JuuanU                                      


T14 Kiekko
Loppukilpailu
     Sanni Toivanen                   JuuanU                                      


T14 Moukari
Loppukilpailu
     Janna Huuho                      PyhäsU                                      
     Sanni Toivanen                   JuuanU                                      


P14 Keihäs
Loppukilpailu
     Lassi Valta                      PyhäsU                                      


T14 Keihäs
Loppukilpailu
     Cindy Ahponen                    PyhäsU                                      
     Reetta Ryynänen                  PyhäsU                                      
     Sanni Toivanen                   JuuanU                                      


P15 100m
Loppukilpailu
     Eero Ahvanainen                  PyhäsU                                      
     Rasmus Lehikoinen                JoensKa                                     
     Sakari Vallius                   JoensKa                                     


T15 100m
Loppukilpailu
     Peppi-Rosa Penttinen             JoensKa                                     
     Taika Kokko                      PyhäsU                                      
     Veera Kauhanen                   HeinävYU                                    


P15 300m
Loppukilpailu
     Rasmus Lehikoinen                JoensKa                                     


T15 300m
Loppukilpailu
     Veera Kauhanen                   HeinävYU                                    


T15 800m
Loppukilpailu
     Sini Rahkonen                    PolvijU                                     
     Venla Häkkinen                   JoensKa                                     


T15 2000m
Loppukilpailu
     Sini Rahkonen                    PolvijU                                     
     Venla Häkkinen                   JoensKa                                     


T15 80m aidat
Loppukilpailu
     Amanda Kulju                     IisVi                                       
     Peppi-Rosa Penttinen             JoensKa                                     
     Veera Kauhanen                   HeinävYU                                    


P15 100m aidat
Loppukilpailu
     Sakari Vallius                   JoensKa                                     


T15 1500m esteet
Loppukilpailu
     Sini Rahkonen                    PolvijU                                     


P15 Korkeus
Loppukilpailu
     Miro Tanninen                    JoensKa                                     


T15 Korkeus
Loppukilpailu
     Amanda Kulju                     IisVi                                       
     Jaana Raassina                   PyhäsU                                      
     Tiia Rantala                     PolvijU                                     


T15 Seiväs
Loppukilpailu
     Peppi-Rosa Penttinen             JoensKa                                     


P15 Seiväs
Loppukilpailu
     Miro Tanninen                    JoensKa                                     


T15 Pituus
Loppukilpailu
     Peppi-Rosa Penttinen             JoensKa                                     
     Taika Kokko                      PyhäsU                                      
     Tiia Rantala                     PolvijU                                     
     Veera Kauhanen                   HeinävYU                                    


P15 Pituus
Loppukilpailu
     Eero Ahvanainen                  PyhäsU                                      
     Juha Karjunen                    PyhäsU                                      
     Miro Tanninen                    JoensKa                                     
     Niklas Hyvönen                   PyhäsU                                      
     Rasmus Lehikoinen                JoensKa                                     
     Sakari Vallius                   JoensKa                                     


P15 Kolmiloikka
Loppukilpailu
     Jimi Huuho                       PyhäsU                                      
     Miro Tanninen                    JoensKa                                     
     Oona Majoinen                    JoensKa                                     
     Sakari Vallius                   JoensKa                                     


T15 Kolmiloikka
Loppukilpailu
     Nenna Helppolainen               PielavSa                                    


P15 Kuula
Loppukilpailu
     Aku Parviainen                   TuupovU                                     
     Niklas Hyvönen                   PyhäsU                                      
     Rasmus Lehikoinen                JoensKa                                     


T15 Kuula
Loppukilpailu
     Jaana Raassina                   PyhäsU                                      
     Sini Rahkonen                    PolvijU                                     
     Tiia Rantala                     PolvijU                                     
     Tuuli Kinnunen                   JoensKa                                     


P15 Kiekko
Loppukilpailu
     Aku Parviainen                   TuupovU                                     
     Juha Karjunen                    PyhäsU                                      
     Niklas Hyvönen                   PyhäsU                                      


T15 Moukari
Loppukilpailu
     Taika Kokko                      PyhäsU                                      
     Tuuli Kinnunen                   JoensKa                                     


P15 Moukari
Loppukilpailu
     Aku Parviainen                   TuupovU                                     
     Juha Karjunen                    PyhäsU                                      


P15 Keihäs
Loppukilpailu
     Aku Parviainen                   TuupovU                                     
     Eero Ahvanainen                  PyhäsU                                      
     Juha Karjunen                    PyhäsU                                      
     Niklas Hyvönen                   PyhäsU                                      


T15 Keihäs
Loppukilpailu
     Jaana Raassina                   PyhäsU