Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
26.06. klo 18:00 Savonlinnan Riennon ABC-kisa (luokittelukisa) Ilmoittautuneet
N 400m
Jenni Silvennoinen	Simpeleen Urheilijat		
Anni Kaipainen	Juvan Urheilijat		
Ella Kainulainen	Savonlinnan Riento		
Nella Mutka	Savonlinnan Riento		
Jenni Rossi	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
Neea Käyhkö	Savonlinnan Riento		
N 100m aidat
Iitu Sutela	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
Jenni Rossi	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
N Korkeus
Etti Mehtonen	Savonlinnan Riento		
Jenni Rossi	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
N Keihäs
Iitu Sutela	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
Etti Mehtonen	Savonlinnan Riento		
Jenni Rossi	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
M 400m
Veikka Mikkonen	Savonlinnan Riento		
Jani Huovinen	Joensuun Kataja		
Veikko Hirvonen	Savonlinnan Riento		
M 110m aidat
Niko Tahvanainen	Pyhäselän Urheilijat		
T5 60m
Essi Silvennoinen	Savonlinnan Riento		
T5 Pallonheitto
Essi Silvennoinen	Savonlinnan Riento		
P7 60m
Oliver Viitanen	Kerimäen Urheilijat		
Sisu Ilmasti	Kangasniemen Kalske		
P7 Pallonheitto
Oliver Viitanen	Kerimäen Urheilijat		
Sisu Ilmasti	Kangasniemen Kalske		
T7 60m
Lilli-Lotta Kaiponen	Savonlinnan Riento		
Eevi Saksman	Savonlinnan Riento		
Oona Mustonen	Savonlinnan Riento		
T7 Pallonheitto
Lilli-Lotta Kaiponen	Savonlinnan Riento		
Eevi Saksman	Savonlinnan Riento		
Oona Mustonen	Savonlinnan Riento		
P9 60m
Veikko Suikki	Juvan Urheilijat		
Huugo Makkonen	Savonlinnan Riento		
Otto Huttunen	Kerimäen Urheilijat		
Otto Oittinen	Savonlinnan Riento		
Nico Ikäheimonen	Savonlinnan Riento		
P9 Korkeus
Huugo Makkonen	Savonlinnan Riento		
P9 Keihäs
Huugo Makkonen	Savonlinnan Riento		
Otto Huttunen	Kerimäen Urheilijat		
Otto Oittinen	Savonlinnan Riento		
T9 60m
Minttu Jäppinen	Savonlinnan Riento		
Lotta Lindholm	Savonlinnan Riento		
Netta Paloheimo	Kerimäen Urheilijat		
Anni Saksman	Savonlinnan Riento		
Iida Nurmela	Savonlinnan Riento		
Helmi Makkonen	Savonlinnan Riento		
Maiju Silvennoinen	Savonlinnan Riento		
T9 Korkeus
Lotta Lindholm	Savonlinnan Riento		
Helmi Makkonen	Savonlinnan Riento		
T9 Keihäs
Eevi Saksman	Savonlinnan Riento		
Lotta Lindholm	Savonlinnan Riento		
Anni Saksman	Savonlinnan Riento	13,61	
Helmi Makkonen	Savonlinnan Riento		
Maiju Silvennoinen	Savonlinnan Riento		
T11 150m
Neela Ombati	Mikkelin Kilpa-Veikot		
Venla Juvonen	Savonlinnan Riento		
Ella-Sofia Kaiponen	Savonlinnan Riento		
Siiri Lindholm	Savonlinnan Riento		
Peppi Seppänen	Kerimäen Urheilijat		
Martta Huttunen	Savonlinnan Riento		
Martta Muuttoranta	Liperin Taimi		
Maija Halko	Savonlinnan Riento		
Sara Ehrnrooth	Juvan Urheilijat		25,55
T11 60m aidat
Ella-Sofia Kaiponen	Savonlinnan Riento		
Lilli Tiainen	Kerimäen Urheilijat		
Siiri Lindholm	Savonlinnan Riento		
Peppi Seppänen	Kerimäen Urheilijat		
Martta Huttunen	Savonlinnan Riento		
Martta Muuttoranta	Liperin Taimi		
Maija Halko	Savonlinnan Riento		
Sara Ehrnrooth	Juvan Urheilijat		
T11 Korkeus
Ella-Sofia Kaiponen	Savonlinnan Riento		
Sonja Liimatta	Savonlinnan Riento		
Lilli Tiainen	Kerimäen Urheilijat		
Siiri Lindholm	Savonlinnan Riento		
Maija Halko	Savonlinnan Riento		
Sara Ehrnrooth	Juvan Urheilijat	115	115
T11 Keihäs
Ella-Sofia Kaiponen	Savonlinnan Riento		
Lilli Tiainen	Kerimäen Urheilijat		
Siiri Lindholm	Savonlinnan Riento		
Martta Muuttoranta	Liperin Taimi		
Maija Halko	Savonlinnan Riento		
Sara Ehrnrooth	Juvan Urheilijat	18,60	18,60
P11 150m
Joel Kontio	Savonlinnan Riento		
Otso Nyyssönen	Savonlinnan Riento		
Onni Nyyssönen	Savonlinnan Riento		
Nico Ikäheimonen	Savonlinnan Riento		
P11 60m aidat
Ahti Suikki	Juvan Urheilijat		
Joel Kontio	Savonlinnan Riento		
Otso Nyyssönen	Savonlinnan Riento		
Onni Nyyssönen	Savonlinnan Riento		
P11 Korkeus
Otso Nyyssönen	Savonlinnan Riento		
Onni Nyyssönen	Savonlinnan Riento		
P11 Keihäs
Otso Nyyssönen	Savonlinnan Riento		
Onni Nyyssönen	Savonlinnan Riento		
Pauli Paju	Savonlinnan Riento		
Ahti Suikki	Juvan Urheilijat		
Joel Kontio	Savonlinnan Riento		
P13 200m
Soini Ripatti	Savonlinnan Riento		
Aatu Hartikainen	Savonlinnan Riento		
P13 60m aidat
Soini Ripatti	Savonlinnan Riento		
P13 Korkeus
Soini Ripatti	Savonlinnan Riento		
Onni Rinkinen	Savonlinnan Riento		
Aatu Hartikainen	Savonlinnan Riento		
P13 Keihäs
Soini Ripatti	Savonlinnan Riento		
Isko Kovanen	Savonlinnan Riento		
Aatu Hartikainen	Savonlinnan Riento		
T13 200m
Sila Çekirge	Savonlinnan Riento		
Sandra-Sofia Kosonen	Savonlinnan Riento		
Sofia Kokko	Mikkelin Kilpa-Veikot		
Aada Heiskanen	Savonlinnan Riento		
Miisa-Riina Virta	Savonlinnan Riento		
Essi Nurmela	Savonlinnan Riento		
Suvi Vehomäki	Sulkavan Urheilijat -41		
Oona Immonen	Savonlinnan Riento		
T13 60m aidat
Sila Çekirge	Savonlinnan Riento		
Piitu Lampilehto	Sulkavan Urheilijat -41		
Sofia Kokko	Mikkelin Kilpa-Veikot		
Aada Heiskanen	Savonlinnan Riento		
Miisa-Riina Virta	Savonlinnan Riento		
Essi Nurmela	Savonlinnan Riento		
Oona Immonen	Savonlinnan Riento		
T13 Korkeus
Moona Malinen	Kerimäen Urheilijat	130	132
Sofia Kokko	Mikkelin Kilpa-Veikot	146	146
Miisa-Riina Virta	Savonlinnan Riento		
Essi Nurmela	Savonlinnan Riento		
Oona Immonen	Savonlinnan Riento		
T13 Keihäs
Sila Çekirge	Savonlinnan Riento		
Vilma Härkönen	Savonlinnan Riento		
Jemina Nikkanen	Savonlinnan Riento	23,44	23,44
Moona Malinen	Kerimäen Urheilijat	22,60	22,60
Miisa-Riina Virta	Savonlinnan Riento		
Oona Immonen	Savonlinnan Riento		
P15 300m
Kalle Huttunen	Savonlinnan Riento		
Otto Härkönen	Valkeakosken Haka		
Kai Yin	Savonlinnan Riento		
Miska Käyhkö	Savonlinnan Riento		
P15 100m aidat
Väinö Ripatti	Savonlinnan Riento		
Miska Käyhkö	Savonlinnan Riento		
P15 Korkeus
Jooseppi Sallinen	Savonlinnan Riento		
Kalle Huttunen	Savonlinnan Riento		
Miska Käyhkö	Savonlinnan Riento		
P15 Keihäs
Jooseppi Sallinen	Savonlinnan Riento		
Kai Yin	Savonlinnan Riento		
Miska Käyhkö	Savonlinnan Riento		
T15 300m
Aada Ombati	Mikkelin Kilpa-Veikot
Iida-Emilia Kaiponen	Savonlinnan Riento		
Noora Sihvonen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
Erin Kainulainen	Savonlinnan Riento		
Heidi Tyrväinen	Savonlinnan Riento		
Helmi Laine	Savonlinnan Riento	47,80	47,66
Emma Halonen	Savonlinnan Riento		
Siiri Nyyssönen	Savonlinnan Riento		
Jasmin Salenius	Kangasniemen Kalske		
Wilma Taavitsainen	Ristiinan Urheilijat		
T15 80m aidat
Iida-Emilia Kaiponen	Savonlinnan Riento		
Noora Sihvonen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
Helmi Laine	Savonlinnan Riento	13,22	13,22
Emma Halonen	Savonlinnan Riento		
Siiri Nyyssönen	Savonlinnan Riento		
Jasmin Salenius	Kangasniemen Kalske		
T15 Korkeus
Iida-Emilia Kaiponen	Savonlinnan Riento		
Noora Sihvonen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
Erin Kainulainen	Savonlinnan Riento		
T15 Keihäs
Iida-Emilia Kaiponen	Savonlinnan Riento		
Erin Kainulainen	Savonlinnan Riento		
Helmi Laine	Savonlinnan Riento		18,88
Jasmin Salenius	Kangasniemen Kalske		
N17 100m aidat
Niina Karttunen	Savonlinnan Riento		
Milla Pirkkalainen	Savonlinnan Riento		
Neea Käyhkö	Savonlinnan Riento		
N17 Keihäs
Janina Laine	Kerimäen Urheilijat	38,01	38,01
Milla Pirkkalainen	Savonlinnan Riento		
Neea Käyhkö	Savonlinnan Riento