Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
seuracup
11.06. klo 18:00 Seuracupin 1. piiriosakilpailu, KymY ja LasY Ilmoittautuneet
P11 60m	
Valtteri Halonen	Karhulan Katajaiset
Sisu Kalliomäki	Valkealan Kajo
Aku Karhunen	Valkealan Kajo
Ville Kivikangas	Orimattilan Jymy
Verneri Marttila	Lahden Ahkera
Tobias Moreno	Lahden Ahkera
Vilppu Pirinen	Iitin Pyrintö
Taavi Rytkölä	Iitin Pyrintö
Aatu Räsänen	Karhulan Katajaiset
	
P11 1000m	
Tatu Aalto	Karhulan Urheilijat
Nooa Arola	Karhulan Urheilijat
Eetu Autio	Karhulan Katajaiset
Niklas Hirvilahti	Vehkalahden Veikot
Niklas Järvinen	Iitin Pyrintö
Jaakko Liikkanen	Iitin Pyrintö
Jimi Pirttimäki	Lahden Ahkera
Veikka Porkka	Karhulan Katajaiset
Kasper Pulkkinen	Valkealan Kajo
Joona Puukka	Iitin Pyrintö
	
P11 Pituus	
Iurii Evseev	Karhulan Urheilijat
Asser Kajasto	Iitin Pyrintö
Olavi Kiiski	Karhulan Katajaiset
Aku Kortelainen	Valkealan Kajo
Oliver Koskelainen	Lahden Ahkera
Justus Luostarinen	Karhulan Katajaiset
Joona Niinikangas	Valkealan Kajo
Saku Puustinen	Lahden Ahkera
Elias Tani	Karhulan Katajaiset
Eeli Tuikka	Iitin Pyrintö
	
P11 Kiekko	
Sebastian Attenberg	Karhulan Urheilijat
Urho Grönvall	Karhulan Katajaiset
Leevi Hyypiä	Iitin Pyrintö
Urho Karppinen	Lahden Ahkera
Timo Kivikangas	Orimattilan Jymy
Viljami Salo	Iitin Pyrintö
Jami Seppälä	Iitin Pyrintö
Juho Soikkeli	Valkealan Kajo
	
P11 4x50m viesti	
Iitin Pyrintö I Iitin Pyrintö I	
Iitin Pyrintö II Iitin Pyrintö II	
Karhulan Katajaiset I Karhulan Katajaiset I	
Karhulan Katajaiset II Karhulan Katajaiset II	
Karhulan Urheilijat I Karhulan Urheilijat I	
Lahden Ahkera I Lahden Ahkera I	
Orimattilan Jymy I Orimattilan Jymy I	
Valkealan Kajo I Valkealan Kajo I	
Vehkalahden Veikot I Vehkalahden Veikot I	
	
T11 60m	
Veera Elomaa	Iitin Pyrintö
Erin Kellola	Karhulan Katajaiset
Jenna Kolari	Valkealan Kajo
Satu Kuokka	Vehkalahden Veikot
Irem Köksal	Karhulan Urheilijat
Neea Lanki	Vehkalahden Veikot
Iiris Niemi	Iitin Pyrintö
Elina Niinikangas	Valkealan Kajo
Emmi Oleander	Vehkalahden Veikot
Anni Olli	Karhulan Katajaiset
Pinja Pasi	Vehkalahden Veikot
Anni Pärtty	Vehkalahden Veikot
Olga Riikonen	Lahden Ahkera
Inka Räsänen	Karhulan Katajaiset
Janni Savolainen	Lahden Ahkera
Laura Tainio	Karhulan Urheilijat
Neea Virtanen	Asikkalan Raikas
Myy Westersund	Valkealan Kajo
	
T11 1000m	
Martta Huppunen	Iitin Pyrintö
Sonja Lahti	Karhulan Katajaiset
Julia Mustonen	Karhulan Urheilijat
Hertta Niemi	Iitin Pyrintö
Alisa Norokorpi	Valkealan Kajo
Minea Nurminen	Karhulan Katajaiset
Emma Tervo	Karhulan Urheilijat
Hilla Tuominen	Lahden Ahkera
	
T11 Pituus	
Helmi Huopalainen	Valkealan Kajo
Helmi Kalliomäki	Valkealan Kajo
Ella Kopra	Karhulan Urheilijat
Arianna Kortelainen	Valkealan Kajo
Hilda Laakso	Iitin Pyrintö
Iiris Laaksonen	Karhulan Katajaiset
Alisa Miettinen	Karhulan Urheilijat
Venla Nykänen	Karhulan Katajaiset
Oona Ojala	Iitin Pyrintö
Fiona Puolakanaho	Orimattilan Jymy
Vilma Ryytty	Lahden Ahkera
Nelli Tani	Karhulan Katajaiset
Saana Tapio	Iitin Pyrintö
Senni Teikari	Vehkalahden Veikot
Piitu Tourunen	Lahden Ahkera
Josefiina Vapalahti	Vehkalahden Veikot
Lara Virkkunen	Asikkalan Raikas
Ella Väisänen	Asikkalan Raikas
	
T11 Kiekko	
Iisa Auranen	Karhulan Katajaiset
Alisa Häyrynen	Iitin Pyrintö
Emilia Lehtinen	Karhulan Urheilijat
Tanja Muotka	Orimattilan Jymy
Noora Ojala	Iitin Pyrintö
Kerttu Ren	Valkealan Kajo
Sara Suhonen	Valkealan Kajo
	
T11 4x50m viesti	
Asikkalan Raikas I Asikkalan Raikas I	
Iitin Pyrintö I Iitin Pyrintö I	
Iitin Pyrintö II Iitin Pyrintö II	
Karhulan Katajaiset I Karhulan Katajaiset I	
Karhulan Katajaiset II Karhulan Katajaiset II	
Karhulan Urheilijat I Karhulan Urheilijat I	
Lahden Ahkera I Lahden Ahkera I	
Orimattilan Jymy I Orimattilan Jymy I	
Valkealan Kajo I Valkealan Kajo I	
Valkealan Kajo II Valkealan Kajo II	
Vehkalahden Veikot I Vehkalahden Veikot I	
Vehkalahden Veikot II Vehkalahden Veikot II	
	
T13 60m	
Jenna Huovinen	Karhulan Urheilijat
Emma Härkönen	Karhulan Urheilijat
Crista Ingers	Iitin Pyrintö
Kira Kaipiainen	Karhulan Katajaiset
Emelia Kariola	Lahden Ahkera
Halla Koiranen	Karhulan Urheilijat
Peipi Kääpä	Karhulan Katajaiset
Hilla Martikainen	Iitin Pyrintö
Elvi Mononen	Karhulan Katajaiset
Siiri Petäjäsaari	Valkealan Kajo
Sofia Puolakanaho	Orimattilan Jymy
Noora Pöllänen	Orimattilan Jymy
Lilli Rönkkönen	Valkealan Kajo
Helmiina Saarikunnas	Lahden Ahkera
Jenni Seppälä	Iitin Pyrintö
Enni Suokas	Lahden Ahkera
	
T13 1000m	
Roosa Heikkinen	Karhulan Katajaiset
Saara Huppunen	Iitin Pyrintö
Lotta Jaakkola	Karhulan Urheilijat
Jenni Johnsson	Lahden Ahkera
Pihla Kallio	Karhulan Katajaiset
Aliisa Kiiski	Karhulan Katajaiset
Sanni Koivisto	Lahden Ahkera
Vilja Läderberg	Lahden Ahkera
Aino Sipiläinen	Orimattilan Jymy
	
T13 Korkeus	
Ella Haapasalo	Lahden Ahkera
Vilja Hautaniemi	Lahden Ahkera
Anissa Musete	Karhulan Urheilijat
Salma Mäntynen	Karhulan Katajaiset
Kerttu Niemi	Iitin Pyrintö
Linda Sallinen	Orimattilan Jymy
Vilma Tanskanen	Asikkalan Raikas
	
T13 Keihäs	
Linda Deppner	Lahden Ahkera
Sinja Johansson	Lahden Ahkera
Helmi Karjalainen	Iitin Pyrintö
Alice Koskelainen	Lahden Ahkera
Ansa Liikkanen	Iitin Pyrintö
Marlena Nieminen	Karhulan Katajaiset
Alisa Rauhamaa	Lahden Ahkera
Aino Salo	Iitin Pyrintö
Silja Salovaara	Orimattilan Jymy
Pihla Suntio	Karhulan Katajaiset
Nelli Åström	Karhulan Urheilijat
	
T13 4x100m viesti	
Iitin Pyrintö I Iitin Pyrintö I	
Iitin Pyrintö II Iitin Pyrintö II	
Karhulan Katajaiset I Karhulan Katajaiset I	
Karhulan Katajaiset II Karhulan Katajaiset II	
Karhulan Urheilijat I Karhulan Urheilijat I	
Lahden Ahkera I Lahden Ahkera I	
Lahden Ahkera II Lahden Ahkera II	
Lahden Ahkera III Lahden Ahkera III	
Orimattilan Jymy I Orimattilan Jymy I	
	
P13 60m	
Nuutti Ahtola	Valkealan Kajo
Eemil Eskola	Lahden Ahkera
Lenni Haavisto	Karhulan Katajaiset
Anton Hagel	Karhulan Katajaiset
Luka Halme	Orimattilan Jymy
Erik Heikkilä	Iitin Pyrintö
Jim Herlevi	Orimattilan Jymy
Otso Häyrynen	Iitin Pyrintö
Alex Martinsen	Karhulan Urheilijat
Väinö Rasi	Karhulan Urheilijat
Jerry Savolainen	Lahden Ahkera
Nuutti Virtanen	Valkealan Kajo
	
P13 1000m	
Joona Holkko	Karhulan Urheilijat
Otso Kaukonen	Lahden Ahkera
Elmo Kärkkäinen	Valkealan Kajo
Eino Mannonen	Valkealan Kajo
Miro Naski	Karhulan Katajaiset
Valtteri Partanen	Karhulan Katajaiset
Eetu Santala	Iitin Pyrintö
Jyri Säyriö	Valkealan Kajo
Tuomas Toivonen	Orimattilan Jymy
Väinö Työppönen	Valkealan Kajo
	
P13 Korkeus	
Aaro Kivilevo	Orimattilan Jymy
Lauri Kontkanen	Valkealan Kajo
Kristian Lehtinen	Karhulan Urheilijat
Emil Simberg	Lahden Ahkera
Veikko Sundberg	Karhulan Katajaiset
Jesse Tuomainen	Iitin Pyrintö
	
P13 Keihäs	
Perttu Grönvall	Karhulan Katajaiset
Vili Hannula	Valkealan Kajo
Santeri Harjula	Lahden Ahkera
Joona Hirvilahti	Vehkalahden Veikot
Ville Noukkala	Iitin Pyrintö
Niklas Näkki	Iitin Pyrintö
Juuso Riepponen	Miehikkälän Vilkas
Arttu Rouhiainen	Orimattilan Jymy
	
P13 4x100m viesti	
Iitin Pyrintö I Iitin Pyrintö I	
Karhulan Katajaiset I Karhulan Katajaiset I	
Karhulan Urheilijat I Karhulan Urheilijat I	
Lahden Ahkera I Lahden Ahkera I	
Orimattilan Jymy I Orimattilan Jymy I	
Valkealan Kajo I Valkealan Kajo I	
Valkealan Kajo II Valkealan Kajo II	
	
T15 100m	
Iiris Alakärppä	Lahden Ahkera
Olivia Ettanen	Karhulan Urheilijat
Anna Heimonen	Valkealan Kajo
Julia Huovinen	Karhulan Urheilijat
Minttu Kaukonen	Lahden Ahkera
Nea Korhonen	Valkealan Kajo
Sini Kuokka	Vehkalahden Veikot
Aliisa Lautala	Valkealan Kajo
Niia Lehtinen	Valkealan Kajo
Ella Mantere	Lahden Ahkera
Leni Mantila	Lahden Ahkera
Sandra Pahkala	Valkealan Kajo
Joanna Puukka	Iitin Pyrintö
Pinja Ruoho	Lahden Ahkera
Ilona Saarikunnas	Lahden Ahkera
Sofia Shashkina	Karhulan Urheilijat
Iida Soininen	Valkealan Kajo
Elsa Sulkinoja	Lahden Ahkera
Maria Suntio	Karhulan Katajaiset
Noora Toivakka	Valkealan Kajo
Jenna Tuomainen	Iitin Pyrintö
Milka Ukkonen	Lahden Ahkera
Wilma Viksten	Lahden Ahkera
Emilia Vilander	Asikkalan Raikas
Juuli Yli-Lahti	Orimattilan Jymy
	
T15 2000m	
Nea Halttunen	Asikkalan Raikas
Siiri Heikkilä	Karhulan Katajaiset
Ida Heikkinen	Karhulan Katajaiset
Venla Läderberg	Lahden Ahkera
Kerttu Niiranen	Karhulan Katajaiset
Suvi Satama	Vehkalahden Veikot
Jenna Tapio	Iitin Pyrintö
	
T15 Seiväs	
Iida Luoma-Aho	Iitin Pyrintö
Katariina Outinen	Karhulan Katajaiset
Edith Rantala	Lahden Ahkera
Aada Sipiläinen	Orimattilan Jymy
	
T15 Kuula	
Veera Koskinen	Lahden Ahkera
Sohvi Laine	Lahden Ahkera
Anna Miettinen	Karhulan Urheilijat
Pinja Muotka	Orimattilan Jymy
Gita Reinholm	Karhulan Katajaiset
Nea Savola	Lahden Ahkera
Annukka Vainonen	Iitin Pyrintö
	
T15 4x100m viesti	
Iitin Pyrintö I Iitin Pyrintö I	
Karhulan Katajaiset I Karhulan Katajaiset I	
Karhulan Urheilijat I Karhulan Urheilijat I	
Lahden Ahkera I Lahden Ahkera I	
Lahden Ahkera II Lahden Ahkera II	
Lahden Ahkera III Lahden Ahkera III	
Valkealan Kajo I Valkealan Kajo I	
Valkealan Kajo II (kilp. ulkop.) Valkealan Kajo II (kilp. ulkop.)	
	
P15 100m	
Aatu Alhomäki	Orimattilan Jymy
Veeti Hostikka	Karhulan Katajaiset
Tuukka Ingers	Iitin Pyrintö
Johannes Kiri	Vehkalahden Veikot
Tuukka Koskinen	Lahden Ahkera
Manu Metsäkangas	Lahden Ahkera
Anton Mustonen	Lahden Ahkera
Aleksi Rajaniemi	Lahden Ahkera
Eelis Snåre	Lahden Ahkera
Atte Tuominen	Lahden Ahkera
	
P15 2000m	
Aleksi Ahola	Karhulan Katajaiset
Jesper Heikkilä	Iitin Pyrintö
Luukas Huppunen	Iitin Pyrintö
Justus Luonela	Lahden Ahkera
Ilari Nokka	Karhulan Katajaiset
Joonas Palmu	Valkealan Kajo
Teo Penttinen	Lahden Ahkera
	
P15 Seiväs	
Manu Metsäkangas	Lahden Ahkera
Eliel Mulari	Karhulan Katajaiset
Eerik Mäkelä	Lahden Ahkera
Ville Vihertö	Iitin Pyrintö
	
P15 Kuula	
Wilho Korpela	Karhulan Katajaiset
Onni Liikkanen	Iitin Pyrintö
Jonatan Musete	Karhulan Urheilijat
	
P15 4x100m viesti	
Iitin Pyrintö I Iitin Pyrintö I	
Karhulan Katajaiset I Karhulan Katajaiset I	
Lahden Ahkera I Lahden Ahkera I	
Lahden Ahkera II Lahden Ahkera II	
Lahden Ahkera III (kilp. ulkop.) Lahden Ahkera III (kilp. ulkop.)	
Vehkalahden Veikot I Vehkalahden Veikot I	
	
M17 200m	
Karim Echahid	Lahden Ahkera
Samuli Hänninen	Karhulan Urheilijat
Akseli Nuutinen	Iitin Pyrintö
Juuso Outinen	Valkealan Kajo
Eero Peltola	Lahden Ahkera
Sakke Petäjäsaari	Valkealan Kajo
Niko Putkinen	Karhulan Katajaiset
Arttu Sandberg	Lahden Ahkera
	
M17 Kolmiloikka	
Karim Echahid	Lahden Ahkera
Jaakko Lehtinen	Karhulan Katajaiset
	
M17 Kuula	
Aku Häyrynen	Iitin Pyrintö
Ali-Samed Köksal	Karhulan Urheilijat
Akseli Virtanen	Karhulan Katajaiset
	
N17 200m	
Jessica Herlevi	Orimattilan Jymy
Nella Hirvonen	Lahden Ahkera
Veera Huppunen	Iitin Pyrintö
Nea Hänninen	Karhulan Urheilijat
Siiri Karjalainen	Iitin Pyrintö
Ada Koskelainen	Karhulan Urheilijat
Pinja Kotinurmi	Lahden Ahkera
Hanna Lammassaari	Lahden Ahkera
Roosa Pirinen	Karhulan Katajaiset
Venla Pulkkanen	Lahden Ahkera
Senni Salorinne	Karhulan Katajaiset
Emilia Tapionlinna	Lahden Ahkera
Laura Vuorinen	Valkealan Kajo
	
Kilpailun ulkopuolella:	
Jonna Jalkanen	Karhulan Katajaiset
Merituuli Jääskeläinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Petra Mannonen	Karhulan Katajaiset
	
N17 Kolmiloikka	
Sara Kinnunen	Lahden Ahkera
Heidi Nieminen	Karhulan Katajaiset
Julia Salmi	Iitin Pyrintö
Anni Sinelampi	Lahden Ahkera
Ella Sirmola	Lahden Ahkera
	
N17 Kuula	
Evelina Kaarela	Orimattilan Jymy
Venla Laine	Lahden Ahkera
Vilma Laine	Karhulan Katajaiset
Laura Lintukangas	Iitin Pyrintö
Viola Tyynilä	Karhulan Urheilijat