Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
29.07. klo 13:00 Länsi-Pohjan sisulisähuipentuma II-päivä Ilmoittautuneet
Nimi               Seura

P9 1000m
Riko Mäntyranta Kuivasjärven Aura


P9 Pituus
Riko Mäntyranta Kuivasjärven Aura


T9 Pituus
Sini Kramsu Alatornion Pirkat


T9 Kuula
Sini Kramsu Alatornion Pirkat


P10 Pituus
Niklas Järvenpää Veitsiluodon Kisaveikot


P10 Kuula
Niklas Järvenpää Veitsiluodon Kisaveikot


P10 Keihäs
Niklas Järvenpää Veitsiluodon Kisaveikot


T10 60m aidat
Felicia Bojang Veitsiluodon Kisaveikot


T10 Korkeus
Felicia Bojang Veitsiluodon Kisaveikot


T10 Kolmiloikka
Felicia Bojang Veitsiluodon Kisaveikot


P11 60m aidat
Santeri Kramsu Alatornion Pirkat


P11 Pituus
Aatu Kesti Veitsiluodon Kisaveikot
Santeri KramsuAlatornion Pirkat


P11 Kiekko
Aatu Kesti Veitsiluodon Kisaveikot


P11 Moukari
Alex Bojang Veitsiluodon Kisaveikot


T11 60m aidat
Anni Koskela Veitsiluodon Kisaveikot


T11 Korkeus
Edith Kilpiäinen Veitsiluodon Kisaveikot


T11 Kolmiloikka
Edith Kilpiäinen Veitsiluodon Kisaveikot


T11 Keihäs
Anni Koskela Veitsiluodon Kisaveikot
Edith Kilpiäinen Veitsiluodon Kisaveikot


P12 200m
Ronni Mäntyranta Kuivasjärven Aura


P12 60m aidat
Ronni Mäntyranta Kuivasjärven Aura


P12 Pituus
Ronni Mäntyranta Kuivasjärven Aura


T12 200m
Lotta Pudas Veitsiluodon Kisaveikot
Ella Martimo Veitsiluodon Kisaveikot


T12 Korkeus
Frida Kilpiäinen Veitsiluodon Kisaveikot
Lotta Pudas Veitsiluodon Kisaveikot


T12 Kolmiloikka
Frida Kilpiäinen Veitsiluodon Kisaveikot


T12 Kuula
Frida Kilpiäinen Veitsiluodon Kisaveikot
Lotta Pudas Veitsiluodon Kisaveikot
Ella Martimo Veitsiluodon Kisaveikot


T12 Keihäs
Frida Kilpiäinen Veitsiluodon Kisaveikot


P13 200m
Konsta Rutanen Kuivasjärven Aura


P13 Pituus
Konsta Rutanen Kuivasjärven Aura


T13 200m
Nea Salo Alatornion Pirkat
Anna-Sofia Orajärvi Alatornion Pirkat
Venla Laukka Oulun Pyrintö
Milla Kumpula Veitsiluodon Kisaveikot


T13 60m aidat
Anna-Sofia Orajärvi Alatornion Pirkat

T13 Korkeus
Emma Kesti Veitsiluodon Kisaveikot
Anna-Sofia Orajärvi Alatornion Pirkat


T13 Kolmiloikka
Emma Kesti Veitsiluodon Kisaveikot
Venla Laukka Oulun Pyrintö


T13 Kuula
Emma Kesti Veitsiluodon Kisaveikot
Venla Laukka Oulun Pyrintö
Milla Kumpula Veitsiluodon Kisaveikot


T13 Keihäs
Venla Laukka Oulun Pyrintö


T14 Korkeus
Emma Raappana Alatornion Pirkat

T15 80m aidat
Saana Peura Tervolan Terävä


T15 Kolmiloikka
Saana Peura Tervolan Terävä


T15 Kuula
Saana Peura Tervolan Terävä


T15 Keihäs
Liisa Röyttä Oulaisten Huima
Saana Peura Tervolan Terävä