Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
07.06. klo 18:00 Vakka-Suomen rataviestit ja kävelyt Ilmoittautuneet
Vakka-Suomen rataviestit ja kävelyt 7.6.2018
Ilmoittautuneet

MIXED13 4 x 100 m

0	Vehmaan Kiisto 1		
     Nea Salonen, Jasmi Harju, Weikko Mäkelä, Matias Fagerström
0	Maskun Kataja 1		
     Henriikka Laine, Oliver Rosenqvist, Elisa Suopajärvi, Oskari Salmelainen
0	Kalannin Vankka 1		
     Linda Ellä, Emilia Ellä, Joni Seppänen, Jyri Holvitie
0	Laitilan Jyske 2		
     Annika Laulumaa, Kiia Ihanmäki, Kasper Antola, Max Hakala
0	Laitilan Jyske 1		
     Valtteri Valtonen, Lotta Metsärinta, Paul Jabari, Verna Vuorela

MIXED15 4 x 100 m

0	Maskun Kataja 1		
     Kalle Kinnunen, Rasmus Haavisto, Anniina Salokannel, Olivia Salmelainen
0	Kalannin Vankka 1		
     Linnea Ellä, Remi Holvitie, Elisa Pirilä, Otto Hiivola
0	Uudenkaupungin Kenttäkarhut 2		
0	Uudenkaupungin Kenttäkarhut 1		
0	Laitilan Jyske 2		
     Marcus Kohvakka, Venla Juvala, Jesse Virtanen, Alice Reivo
0	Laitilan Jyske 1		
     Jenina Luotonen, Carolina Grönroos, Niklas Antola, Akseli Hyytiä

MIXED13 4 x 600 m

0	Vehmaan Kiisto 1		
     Nea Salonen, Jasmi Harju, Weikko Mäkelä, Matias Fagerström
0	Maskun Kataja 1		
     Oskari Salmelainen, Anton Laine, Alisa Salomäki, Anna Ylikännö
0	Kalannin Vankka 1		
     Linda Ellä, Emilia Ellä, Joni Seppänen, Jyri Holvitie
0	Laitilan Jyske 2		
     Valtteri Valtonen, Verna Vuorela, Kiia Ihanmäki, Max Hakala
0	Laitilan Jyske 1		
     Annika Laulumaa, Lotta Metsärinta, Paul Jabari, Kasper Antola

MIXED15 4 x 800 m

0	Kalannin Vankka 1		
     Linnea Ellä, Remi Holvitie, Elisa Pirilä, Otto Hiivola
0	Uudenkaupungin Kenttäkarhut 2		
0	Uudenkaupungin Kenttäkarhut 1		
0	Laitilan Jyske 2		
     Jenina Luotonen, Marcus Kohvakka, Venla Juvala, Jesse Virtanen
0	Laitilan Jyske 1		
     Carolina Grönroos, Niklas Antola, Akseli Hyytiä, Alice Reivo

MIXED11 4 x 60 m aj

0	Vehmaan Kiisto 1		
     Niilo Lännistö, Benjamin Vuoristo
0	Uudenkaupungin Kenttäkarhut 1		
     Olivia Suutari, Emma Helminen, Daniel Räsänen, Ami Hyvönen
0	Kalannin Vankka 1		
     Caroliina Reini, Elli Tättilä, Jesperi Sjöberg, Kustaa Salmela
0	Laitilan Jyske 1		
     Elias Hyytiä, Julius Lukkala, Julia Mäntysalo, Lumia Reivo

MIXED13 4 x 60 m aj

0	Vehmaan Kiisto 1		
     Nea Salonen, Jasmi Harju, Weikko Mäkelä, Matias Fagerström
0	Maskun Kataja 1		
     Henriikka Laine, Oskari Salmelainen, Elli Ajosenpää,  Konsta Puottula
0	Kalannin Vankka 1		
     Linda Ellä, Emilia Ellä, Joni Seppänen, Miro Ojalehto
0	Laitilan Jyske 1		
     Valtteri Valtonen, Lotta Metsärinta, Paul Jabari, Verna Vuorela

MIXED15 4 x 80 m aj

0	Maskun Kataja 1		
     Anniina Salokannel, Olivia Salmelainen, Jaakko Kuoppa, Joona Rasi
0	Uudenkaupungin Kenttäkarhut 1		
0	Laitilan Jyske 2		
     Marcus Kohvakka, Venla Juvala, Jesse Virtanen, Alice Reivo
0	Laitilan Jyske 1		
     Jenina Luotonen, Carolina Grönroos, Niklas Antola, Akseli Hyytiä


P11 4 x 50 m

0	Vehmaan Kiisto 1		
     Niilo Lännistö, Paavo Kalpi, Veikko Vähä-Kouvola, Benjamin Vuoristo
0	Uudenkaupungin Kenttäkarhut 1		
     Severi Saario, Daniel Räsänen, Veeti Laaksonen, Ami Hyvönen
0	Kalannin Vankka 1		
     Jesperi Sjöberg, Kustaa Salmela, Kristian Henttula, Elias Vuola
0	Laitilan Jyske 1		
     Elias Hyytiä, Alpo Kantonen, Onni Salminen, Julius Lukkala

P11 4 x 600 m

0	Vehmaan Kiisto 1		
     Niilo Lännistö, Paavo Kalpi, Veikko Vähä-Kouvola, Benjamin Vuoristo
0	Uudenkaupungin Kenttäkarhut 1		
     Severi Saario, Daniel Räsänen, Veeti Laaksonen, Ami Hyvönen
0	Kalannin Vankka 1		
     Jesperi Sjöberg, Kustaa Salmela, Kristian Henttula, Elias Vuola
0	Laitilan Jyske 1		
     Elias Hyytiä, Alpo Kantonen, Onni Salminen, Julius Lukkala



P9 600 m kävely

0	Oliver Laine	MaskKa		

P9 4 x 50 m

0	Mynämäen Isku 1		
     Miikka Berg, Onni Niemi, Viljami Nieminen, Jaajo Lunden
0	Vehmaan Kiisto 1		
     Sebastian Vuoristo, Oliver Mäkinen
0	Uudenkaupungin Kenttäkarhut 1		
     Iisak Vainio, Frans Heinonen, Aleksi Viitanen, Gabriel Raitanen
0	Maskun Kataja 1		
     Oliver Laine, Toivo Ylikännö, Leevi Skonbäck
0	Laitilan Jyske 1		
     Einari Vuorela, Noel Raiskinmäki, Oskari Aaltonen, Vertti Mäkilä

P9 4 x 400 m

0	Mynämäen Isku 1		
     Miikka Berg, Onni Niemi, Viljami Nieminen, Jaajo Lunden
0	Vehmaan Kiisto 1		
     Sebastian Vuoristo, Oliver Mäkinen
0	Uudenkaupungin Kenttäkarhut 1		
     Iisak Vainio, Frans Heinonen, Aleksi Viitanen, Gabriel Raitanen
0	Maskun Kataja 1		
     Oliver Laine, Toivo Ylikännö, Leevi Skonbäck, Tuomas Suopajärvi
0	Laitilan Jyske 1		
     Einari Vuorela, Noel Raiskinmäki, Oskari Aaltonen, Vertti Mäkilä

T11 1000 m kävely

0	Nanna Kukkula	KalVa		

T11 4 x 50 m

0	Vehmaan Kiisto 1		
     Mimosa Manner, Milja Aaltonen, Tilda Harju, Wiola Mäkelä
0	Uudenkaupungin Kenttäkarhut 1		
     Auni Viitasalo, Alisa Sormunen, Olivia Suutari, Emma Helminen
0	Kalannin Vankka 1		
     Nanna Kukkula, Caroliina Reini, Elli Tättilä, Minttu Kordelin
0	Laitilan Jyske 1		
     Isla Reivo, Julia Mäntysalo, Josefiina Vainio-Kaila, Lumia Reivo

T11 4 x 600 m

0	Vehmaan Kiisto 1		
     Mimosa Manner, Milja Aaltonen, Tilda Harju, Wiola Mäkelä
0	Uudenkaupungin Kenttäkarhut 1		
     Auni Viitasalo, Alisa Sormunen, Olivia Suutari, Emma Helminen
0	Kalannin Vankka 1		
     Nanna Kukkula, Caroliina Reini, Elli Tättilä, Minttu Kordelin
0	Laitilan Jyske 1		
     Julia Mäntysalo, Lumia Reivo, Vivian Ihanmäki, Vanessa Laulumaa

T13 1000 m kävely

0	Emilia Ellä	KalVa		
0	Linda Ellä	KalVa		
0	Annika Laulumaa	LaitJy		

T15 1000 m kävely

0	Linnea Ellä	KalVa		
	

T9 600 m kävely

0	Odelia Suutari	UudKK		
0	Emma Tättilä	KalVa		
0	Roosa Patron	MynämI		
0	Kerttu Matikainen	LaitJy		
0	Nella Lahtonen	MynämI		
0	Sara Honkakangas	LaitJy		
0	Julia Ellä	KalVa		
0	Ellen Ellä	KalVa	
0	Odelia Suutari	UudKK	

T9 4 x 50 m

0	Mynämäen Isku 1		
     Nella Lahtonen, Viivi Berg, Venla Aaltonen, Liisa Hämäläinen
0	Vehmaan Kiisto 1		
     Minttu Aaltonen, Minea Manner, Wilja Mäkelä
0	Uudenkaupungin Kenttäkarhut 1		
     Senni Heinonen, Villiina Raitanen, Odelia Suutari, Matilda Vahanti
0	Kalannin Vankka 2		
     Emma Tättilä, Emilia Suominen, Kerttu Kordelin, Aino Tättilä
0	Kalannin Vankka 1		
     Ellen Ellä, Julia Ellä, Viola Soini, Fanni Paasio
0	Laitilan Jyske 1		
     Jasmin Vaskelainen, Neela Ihanmäki, Sara Honkakangas, Mila-Marissa Vaskelainan

T9 4 x 400 m

0	Mynämäen Isku 1		
     Nella Lahtonen, Viivi Berg, Venla Aaltonen, Liisa Hämäläinen
0	Vehmaan Kiisto 1		
     Minttu Aaltonen, Minea Manner, Wilja Mäkelä
0	Uudenkaupungin Kenttäkarhut 1		
     Senni Heinonen, Villiina Raitanen, Odelia Suutari, Matilda Vahanti
0	Kalannin Vankka 2		
     Emma Tättilä, Emilia Suominen, Kerttu Kordelin, Aino Tättilä
0	Kalannin Vankka 1		
     Ellen Ellä, Julia Ellä, Viola Soini, Fanni Paasio
0	Laitilan Jyske 1		
     Jasmin Vaskelainen, Neela Ihanmäki, Sara Honkakangas, Mila-Marissa Vaskelainan