Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
26.06. klo 17:30 Seuracup 1. osakilpailu Ilmoittautuneet
P11 60m				
	Niilo Takaniemi	Valkeakosken Haka		
	Miro Puntala	Kangasalan Urheilijat -68	10,11	10,11
	Eino Korpela	Tammelan Ryske		
	Alexi Westergren	Urjalan Urheilijat	11,11	11,11
	Matias Viitanen	Viialan Valtti		
	Stefan Karisola	Viialan Valtti		
	Oskari Savolainen	Ikaalisten Urheilijat	9,77	9,77
	Olli Ahvenjärvi	Vehmaisten Urheilijat		11,27
P11 1000m				
	Eeli Ala-Lahti	Kangasalan Urheilijat -68		3.45,22
	Titus Uutela	Tammelan Ryske	3.46,76	3.46,76
	Ilmari Leino	Urjalan Urheilijat		4.02,13
	Samu Pentinniemi	Viialan Valtti	4.07,55	4.07,55
	Eliel Kärkkäinen	Ikaalisten Urheilijat	3.44,65	3.44,65
	Arttu Viljanen	Toijalan Vauhti	4.01,44	3.37,22
P11 Pituus				
	Johannes Peltola	Valkeakosken Haka		
	Elias Niemi	Kangasalan Urheilijat -68		4,02
	Juho Valkama	Valkeakosken Haka	3,85	3,85
	Kasper Koivunen	Ylöjärven Urheilijat		2,7
	Rasmus Vankka	Urjalan Urheilijat	3,33	3,33
	Jonne Salminen	Tammelan Ryske	2,78	2,78
	Veli Lepo	Viialan Valtti		3,46
	Daniel Sillanpää	Ikaalisten Urheilijat	3,38	3,38
	Tuomas Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat	3,97	3,97
P11 Kiekko				
	Olli Uusitalo	Kangasalan Urheilijat -68		
	Eemeli Parkkamäki	Ylöjärven Urheilijat		
	Elias Eskola	Urjalan Urheilijat	22,48	25,21
	Niilo Laukkanen	Tammelan Ryske	23,58	23,58
	Eetu Seppälä	Viialan Valtti		
	Nuutti Nisukangas	Ikaalisten Urheilijat		
	Arttu Stenberg	Vehmaisten Urheilijat		
P11 4x50m viesti				
	Urjalan Urheilijat Urjalan Urheilijat	Urjalan Urheilijat		
	Viialan Valtti Viialan Valtti			
	Ikaalisten Urheilijat Ikaalisten Urheilijat			
	Valkeakosken Haka Valkeakosken Haka	Valkeakosken Haka		
T11 60m				
	Jenna Minkkinen	Kangasalan Urheilijat -68		
	Eerica Koskela	Ikaalisten Urheilijat		
	Ada Kärkelä	Ylöjärven Urheilijat	9,59	9,59
	Leena Hakala	Urjalan Urheilijat	9,71	9,71
	Elli Kurkikangas	Tammelan Ryske	11,19	10,19
	Julia Viitanen	Viialan Valtti		
	Heta Lehtinen	Ikaalisten Urheilijat	9,76	9,76
	Sini Alku	Vehmaisten Urheilijat	10,33	10,33
T11 1000m				
	Fanni Paija	Urjalan Urheilijat		4.18,90
	Aino-Olivia Leino	Urjalan Urheilijat		4.55,82
	Inka Kuusela	Tammelan Ryske		3.34,98
	Elli Sivonen	Viialan Valtti		3.53,22
	Saara Kuha	Viialan Valtti	4.06,02	3.47,14
	Martha Laikola	Ikaalisten Urheilijat		4.20,31
	Helmi Koskela	Ikaalisten Urheilijat	4.24,33	4.24,33
	Inka Peltola	Vehmaisten Urheilijat	3.14,52	3.14,52
T11 Pituus				
	Anni Mäkelä	Urjalan Urheilijat	3	3
	Joanna Lähteenmäki	YlöjU		
	Miina Paija	Urjalan Urheilijat	3,83	3,83
	Beata Wirola	Vehmaisten Urheilijat	4,48	4,48
	Ella Kurula	Ikaalisten Urheilijat	3,87	3,87
	Cecilia Hirvelä	Kangasalan Urheilijat -68	3,94	3,94
	Seela Turunen	Toijalan Vauhti	3,46	3,46
	Iina Turunen	Toijalan Vauhti	3,29	3,29
	Viivi Roth	Ylöjärven Urheilijat		
	Veera Laakkonen	Viialan Valtti		
	Neea Alitalo	Ikaalisten Urheilijat	3,5	3,5
	Enna Vehmas	Tammelan Ryske	3,68	3,68
	Vilmiina Virtanen	Viialan Valtti	3,33	3,6
T11 Kiekko				
	Vilja Välimäki	Tammelan Ryske	14,93	15,17
	Eeva Ukkonen	Kangasalan Urheilijat -68	12,43	12,43
	Tinja Kenttälä	Vehmaisten Urheilijat		12,47
	Eevi Vatka	Toijalan Vauhti		16,66
	Anni Miettinen	Ylöjärven Urheilijat		6,63
	Kerttu Kumpulainen	Urjalan Urheilijat		
	Aliina Koivula	Urjalan Urheilijat	19,34	19,34
	Moona Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
	Leela Reunanen	Tammelan Ryske		12,71
	Veera Paldanius	Viialan Valtti		
	Isla Molin	Viialan Valtti		
	Vilja Hujanen	Viialan Valtti		8,35
T11 4x50m viesti				
	Urjalan Urheilijat	-		
	Viialan Valtti Viialan Valtti			
	Ikaalisten Urheilijat 			
	Ylöjärven Urheilijat 			
T13 60m				
	Annika Kontio	Urjalan Urheilijat		9,67
	Helmi Jäkkö	YlöjU		
	Olivia Myllykangas	Ylöjärven Urheilijat		9,72
	Hilda Laitamäki	Vehmaisten Urheilijat		9,38
	Ella Tilvis	Ylöjärven Urheilijat		
	Saana Rajasalo	Ikaalisten Urheilijat		9,41
	Maija Oksa	Viialan Valtti	9,36	9,36
	Aada Mantere	Kangasalan Urheilijat -68	9,23	9,23
	Emilia Erholz	Kangasalan Urheilijat -68		9,22
	Viivi Närvä	Valkeakosken Haka		9
	Miisa Turunen	Toijalan Vauhti		9,78
	Jenna Pentinniemi	Viialan Valtti	9,27	9,27
	Jenniina Taivio	Ikaalisten Urheilijat		
	Emmi Mäkinen	Vehmaisten Urheilijat	8,21	8,21
	Viivi Välimäki	Tammelan Ryske	9,25	9,25
T13 1000m				
	Saara Tallbacka	Urjalan Urheilijat		4.15,39
	Lumia Reunanen	Tammelan Ryske		
	Sanni Niskanen	Viialan Valtti	3.43,21	3.43,21
	Carita Kivimäki	Ikaalisten Urheilijat	3.43,14	3.31,62
	Pinja Kykkänen	Vehmaisten Urheilijat	3.47,08	3.47,08
T13 Korkeus				
	Elsa Nisula	Valkeakosken Haka		
	Katri Koivisto	Ikaalisten Urheilijat		
	Emilia Salonen	Vehmaisten Urheilijat		141
	Aleksandra Friimäki	YlöjU		
	Venla Äijälä	KU68		
	Anni Pullinen	Kangasalan Urheilijat -68	125	125
	Jutta Nikkilä	Urjalan Urheilijat	105	105
	Josefiina Saarinen	Viialan Valtti	130	130
	Aura Kurkimaa	Toijalan Vauhti		
	Alisa Syrjälä	Tammelan Ryske	116	123
	Rebekka Rautio	Tammelan Ryske	128	128
T13 Keihäs				
	Elsa Törmä	YlöjU		
	Melissa Myllymäki	Kangasalan Urheilijat -68	21,55	21,55
	Lotta Leander	Urjalan Urheilijat		
	Elisabet Kujanpää	Valkeakosken Haka	27,53	27,53
	Iida Miettinen	Ylöjärven Urheilijat		8,07
	Erica Syrjälä	Tammelan Ryske	34,33	34,33
	Jenni Sormunen	Ikaalisten Urheilijat		17,13
	Emilia Kuusenaho	Viialan Valtti	17,07	17,07
	Anni Viljanen	Toijalan Vauhti	32,13	32,13
	Emmi Savenius	Vehmaisten Urheilijat	22,55	22,55
T13 4x100m viesti				
	Urjalan Urheilijat			
	Viialan Valtti Viialan Valtti			
	Ikaalisten Urheilijat 			
	Ylöjärven Urheilijat 			
P13 60m				
	Jermu Konola    Valkeakoksne Haka
        Aaro Koskinen	Valkeakosken Haka		
	Santeri Piiparinen	Kangasalan Urheilijat -68		9,79
	Kalle Saari	Ylöjärven Urheilijat		9,99
	Akseli Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat	8,57	8,57
	Aleksi Jokela	Tammelan Ryske	8,68	8,68
	Jesse Laurila	Viialan Valtti		
	Teemu Koskela	Ikaalisten Urheilijat	8,67	8,67
	Viljo Sykkö	Vehmaisten Urheilijat	11,1	10,57
P13 1000m				
	Urho Keskiruusi	Ikaalisten Urheilijat		
	Vili Kailajärvi	Kangasalan Urheilijat -68		3.20,47
	Miro Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
	Joona Salminen	Tammelan Ryske		4.02,48
	Mikael Viitanen	Viialan Valtti	3.34,41	3.21,09
P13 Korkeus				
	Mico Takala	Valkeakosken Haka		
	Eetu Kailajärvi	Kangasalan Urheilijat -68	146	146
	Sami Rekola	Tammelan Ryske		96
	Elias Myllykangas	Ylöjärven Urheilijat		
	Joona Lehtinen	Viialan Valtti	143	143
	Eemil Kulmala	Vehmaisten Urheilijat	143	143
P13 Keihäs				
	Juho Tammi	Valkeakosken Haka		
	Eelis Karjalainen	Valkeakosken Haka		
	Topias Mansikka	Valkeakosken Haka		
	Elias Sireni	Ylöjärven Urheilijat		
	Ville Rekola	Tammelan Ryske	39	39
	Nedi Molin	Viialan Valtti		
	Jonne Niemelä	Ikaalisten Urheilijat		37,13
P13 4x100m viesti				
	Viialan Valtti			
	Ikaalisten Urheilijat 			
	Ylöjärven Urheilijat			
	Valkeakosken Haka 	-		
T15 100m				
	Noora Suojanen	Viialan Valtti	15,74	15,3
	Saara Kainu	Urjalan Urheilijat		
	Siiri Mäkilä	Tammelan Ryske		14,3
	Aava Humala	Valkeakosken Haka		
	Sohvi Kenttälä	Vehmaisten Urheilijat	13,25	13,25
	Jasmin Sara-Aho	Ylöjärven Urheilijat		
	Janette Pajunen	Ylöjärven Urheilijat		
	Leena Heinilä	Ylöjärven Urheilijat		
	Julia Jalo	Urjalan Urheilijat		
	Silja Saarinen	Vehmaisten Urheilijat	14,45	14,45
	Anni Ahonen	Vehmaisten Urheilijat		
	Anna Oksa	Viialan Valtti		
	Josefina Salmi	Ikaalisten Urheilijat	13,55	13,55
T15 2000m				
	Julia Piekkari	Kangasalan Urheilijat -68		
	Helmi Hujanen	Viialan Valtti		
	Siiri Pohjamies	Urjalan Urheilijat		
	Pinja Kämi	Tammelan Ryske		7.17,81
	Viveka Kuivalahti	Vehmaisten Urheilijat		8.08,75
	Adele Vainio	Ikaalisten Urheilijat		
T15 Seiväs				
	Mette Karppanen	Urjalan Urheilijat		200
	Taika Kuusela	Tammelan Ryske	150	150
	Eveliina Alanen	Viialan Valtti		
	Maisa Koponen	Ikaalisten Urheilijat		120
	Veera Karjalainen	Valkeakosken Haka	250	250
	Jonna Uolamo	Toijalan Vauhti		230
T15 Kuula				
	Nea Notkola	Valkeakosken Haka		
	Hanna Laitila	Ylöjärven Urheilijat	8,73	8,73
	Aino-Maija Jaatinen	Urjalan Urheilijat		
	Siiri Laukkanen	Tammelan Ryske	9,94	9,94
	Neea Suhonen	Viialan Valtti	9,02	9,02
	Johanna Välimäki	Ikaalisten Urheilijat	8,83	8,83
	Silja Kyrönviita	Ikaalisten Urheilijat		7,32
	Iina Kiviniemi	Vehmaisten Urheilijat		
	Emilia Jokinen	Vehmaisten Urheilijat		
T15 4x100m viesti				
	Urjalan Urheilijat 			
	Viialan Valtti 			
	Ikaalisten Urheilijat 			
	Ylöjärven Urheilijat 			
P15 100m				
	Veeti Mäkinen	Urjalan Urheilijat		
	Mikko Murto	Ylöjärven Urheilijat	13,04	13,04
	Jesse Tuki	Tammelan Ryske	14,97	14,97
	Daniel Saaristo	Ikaalisten Urheilijat	12,79	12,79
P15 2000m				
	Sakarias Keskiruusi	Ikaalisten Urheilijat		
	Akseli Leino	Urjalan Urheilijat		
	Veeti Saarinen	Tammelan Ryske		
	Veikko Mäkilä	Tammelan Ryske		7.13,07
	Erno Rantala	Viialan Valtti		
	Santeri Niskanen	Viialan Valtti		
	Kasperi Ahonen	Vehmaisten Urheilijat		
P15 Seiväs				
	Elias Kosonen	Valkeakosken Haka		285
	Anselmi Jaatinen	Urjalan Urheilijat		
	Atte Kuusela	Tammelan Ryske		200
P15 Kuula				
	Kalle Kivinoro	Valkeakosken Haka		
	Dan Rosenqvist	Valkeakosken Haka		
	Juuso Oksanen	Urjalan Urheilijat		
	Onni Järvinen	Ylöjärven Urheilijat		5,53
	Vili Välimäki	Tammelan Ryske	11,92	11,92
	Roope Jyrkinen	Viialan Valtti		
	Mikko Saukkokoski	Ikaalisten Urheilijat	10,79	10,79
P15 4x100m viesti				
	Urjalan Urheilijat Urjalan Urheilijat	Urjalan Urheilijat		
	Valkeakosken Haka Valkeakosken Haka	Valkeakosken Haka		
M17 200m				
	Mikko Mäkipää	Ylöjärven Urheilijat		25,88
	Valtteri Yrjölä	Tammelan Ryske		30,36
	Juho Veikkolainen	Viialan Valtti		31,76
	Roope Turunen	Ikaalisten Urheilijat	23,91	23,91
	Taavi Leppänen	Ikaalisten Urheilijat		23,57
M17 Kolmiloikka				
	Topi Rantanen	YlöjU		
	Ville Tuki	Tammelan Ryske		11,61
	Samu Kauppi	Tammelan Ryske	8,87	8,87
	Jimi Koivuniemi	Ikaalisten Urheilijat		10,11
M17 Kuula				
	Joonas Nieminen	Urjalan Urheilijat		
	Juho Uusitalo	KU68		
	Jani Laakso	Tammelan Ryske		
	Onni Koskela	Ikaalisten Urheilijat		
N17 200m				
	Jemina Konola	Valkeakosken Haka		
	Lilja Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		30,37
	Grainne Bates	Urjalan Urheilijat		
	Tytti Nyrönen	Tammelan Ryske		32,79
	Kerttu Niinimäki	Viialan Valtti	28,63	28,63
	Lotta Korkala	Vehmaisten Urheilijat		
N17 Kolmiloikka				
	Kukka Stelander	Ylöjärven Urheilijat		
	Nea Jokio	Valkeakosken Haka		
	Laura Sanden	Urjalan Urheilijat		9,26
	Emmi Nieminen	Tammelan Ryske	9,62	10,23
	Pinja Lehtinen	Viialan Valtti		10,15
	Miriam Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
N17 Kuula				
	Meri Helenius	Kangasalan Urheilijat -68	7,7	7,7
	Miili Inomaa	Urjalan Urheilijat		8,57
	Henna Salminen	Tammelan Ryske	10,11	10,24
	Kiira Vilenius	Viialan Valtti		10,95
	Sara Niinimäki	Viialan Valtti		8,39
	Ella Mäkinen	Vehmaisten Urheilijat		
	Liinu Salo	Valkeakosken Haka		10,66