Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
01.08. klo 18:00 Tarmon Aluekilpailut Ilmoittautuneet
Käsiohjelmalistaus				
Nro	Nimi (Sukunimi Etunimi)	Seura	SB	PB
N 200m				
	Sara Lehtovuori	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	29,79	29,79
	Catarina Korkman	Esbo IF	27,2	27,2
	Jenni Eloranta	Vihdin Viesti	28,07	27,76
	Kati Oikarinen	Runners Club	31,89	25,73
	Daniela Eklund	Helsingfors IFK		30,08
N 1500m				
	Johanna Lindholm	Lovisa Tor	4.48,64	4.40,33
M 200m				
	Vikke Elfving	Mikkelin Kilpa-Veikot	26,28	23,28
	Jesse Loisa	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Veli-Matti Mannila	Helsingin Tarmo	27,42	27,06
	Oskari Leppänen	Helsingin Kisa-Veikot	23,91	23,91
	Seppo Tenitz	Viipurin Urheilijat	32,18	29,31
	Jan Särömaa	Helsingin Kisa-Veikot	26,7	24,8
	Tuomo Vanhanen	Tapanilan Erä		26,61
	Aaron Utulahti	Vihdin Viesti	24,76	24,76
	Mauno Havukorpi	Vihdin Viesti	22,72	22,56
	Tuomas Hyytiäinen	Kenttäurheilijat -58	23,16	23,16
M 1500m				
	Kari Mäntyharju	Länsi-Uudenmaan Urheilijat		
	Anders Berghäll	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	5.36,66	5.36,66
	Markus Nikander	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	4.23,13	4.14,80
	Henri Heikkinen	Paimion Urheilijat	4.18,11	4.14,10
	Juha Löppönen	Helsingin Jyry	4.31,08	4.27,40
P9 40m				
	Miikka Kuosmanen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	7,61	7,61
	Aaron Keränen	Karkkilan Pojat	8,36	8,36
	Voitto Säilä	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	7,17	7,17
P9 Kuula				
	Aaron Keränen	Karkkilan Pojat	2,75	2,75
	Voitto Säilä	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	5,15	5,15
T9 40m				
	Beea Lehtovuori	Länsi-Uudenmaan Urheilijat		
	Oivi Heikinaho	Vihdin Viesti		7,41
	Aada Huuskonen	Kenttäurheilijat -58	6,86	6,86
	Helmi Paananen	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	7,35	7,35
T9 Kuula				
	Martta Havukorpi	Vihdin Viesti		
	Oivi Heikinaho	Vihdin Viesti		4,55
	Helmi Paananen	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	5,29	5,29
T11 60m				
	Ella Huuskonen	Kenttäurheilijat -58	9,59	9,59
	Helmi Säilä	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	10,14	10,14
	Elli Paananen	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	9,61	9,61
	Nea Hyrsylä	Vihdin Viesti	9,44	9,44
	Kiia Hyrsylä	Vihdin Viesti	9,78	9,78
	Fanny-Amanda Seppälä	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	9,7	9,7
	Ellen Telén	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	9,95	9,95
	Karoliina Krook	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	9,41	9,41
T11 Pituus				
	Ella Huuskonen	Kenttäurheilijat -58		3,58
	Helmi Säilä	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	3,3	3,3
	Elli Paananen	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	3,63	3,63
	Nea Hyrsylä	Vihdin Viesti	3,83	3,83
	Kiia Hyrsylä	Vihdin Viesti	3,74	3,74
	Fanny-Amanda Seppälä	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	3,83	3,83
	Ellen Telén	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	3,46	3,46
	Karoliina Krook	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	3,86	3,86
P13 60m				
	Sisu Malvela	Vihdin Viesti		9,49
P13 Korkeus				
	Jesse Kettunen	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	132	132
	Sisu Malvela	Vihdin Viesti	110	110
P13 Kuula				
	Sisu Malvela	Vihdin Viesti		
T13 60m				
	Sara Suomi	Espoon Tapiot	9,45	9,45
	Magdaleena Havukorpi	Vihdin Viesti	8,95	8,95
	Anni Napari	Vihdin Viesti	8,69	8,69
T13 Korkeus				
	Karoliina Krook	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	130	130
	Marianna Utulahti	Vihdin Viesti	136	136
	Sara Suomi	Espoon Tapiot		110
	Magdaleena Havukorpi	Vihdin Viesti	140	140
T13 Kuula				
	Marianna Utulahti	Vihdin Viesti	10,74	10,74
	Sara Suomi	Espoon Tapiot	7,03	7,03
	Julia Suihkonen	Vihdin Viesti	8,58	8,58
T15 100m				
	Jutta Heino	Karkkilan Pojat		
	Aini Heikinaho	Vihdin Viesti		
	Taika Malvela	Vihdin Viesti		15,55
	Noora Kortelainen	Vihdin Viesti	14,76	14,76
	Janna Vihtkari	Vihdin Viesti		
	Anni Napari	Vihdin Viesti	13,95	13,95
T15 Korkeus				
	Noora Sihvonen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	146	146
	Jutta Heino	Karkkilan Pojat		115
	Aini Heikinaho	Vihdin Viesti		120
	Noora Kortelainen	Vihdin Viesti	120	125
T15 Kiekko				
	Emmi Kotamäki	Nurmijärven Yleisurheilu	26,23	26,23
	Jutta Heino	Karkkilan Pojat		
	Aini Heikinaho	Vihdin Viesti		
	Taika Malvela	Vihdin Viesti		
M17 400m				
	Elis Kautonen	Vihdin Viesti	56,14	56,14
	Aaron Utulahti	Vihdin Viesti	59,53	59,53
	Mauno Havukorpi	Vihdin Viesti	50,54	50,54
M17 Kolmiloikka				
	Joel Kuosmanen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	10,27	10,27
	Aaron Utulahti	Vihdin Viesti	12,73	12,73
M17 Keihäs				
	Viljami Morander	Somerniemen Veikot	49,63	49,63
N17 400m				
	Julia Suihkonen	Vihdin Viesti		1.22,62
	Vilma Hakala	Espoon Tapiot	1.00,15	1.00,15
	Erin Karjalahti	Nurmijärven Yleisurheilu	58,24	58,24
	Sofia Piispa	Salon Vilpas	1.04,47	1.04,47
	Sara Lehtovuori	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	1.06,51	1.06,51
N17 Kolmiloikka				
	Anni Napari	Vihdin Viesti		9,49
	Marianna Halmetoja	Tapanilan Erä		10,22
	Emmi Ronkainen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	9,56	9,56
	Varpu Virmavirta	Karkkilan Pojat	9,8	9,8
	Julia Suihkonen	Vihdin Viesti		8,04
N17 Keihäs				
	Venla Toivola	Riihimäen Kisko	34,61	35,29