Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
29.09. klo 10:00 Tarmon heittoviisiottelu Ilmoittautuneet
MOUKARI		KLO 10.00
T9	Emma Valkila		HKV 	6
T9	Charlotte Knape		IFSibboV 6
T13	Aino Ikäheimo		EspTa	6
P15	Lauri Wuorenrinne	IFRaseb	6
P15	Max Lampinen		SomE	6
P13	Mico Lampinen		SomE	6
P11	Aarni Ikäheimo		EspTa	6
M65	Keijo Aaltonen		KiimU	6
P9	Adrian Jakobsson	EsboIF	3
T15	Emmi Hietanen		RiihKi	3
T11	Natalie Saarinen	EspTa	3
P13	Elias Hietanen		RiihKi	3
N80 	Irene Merjamaa 		HKV 	3
N65 	Raija Harjunen 		HelsTa 	3
N65 	Raija Mäkipää 		HelsTa 	3
N17	Emma Uosukainen		EspTa	3
N17	Iida Uosukainen		EspTa	3
M50 	Esa Paukku 		VSVetU 	3

KUULA		KLO 11.20
T9	Emma Valkila		HKV 	6
T9	Charlotte Knape		IFSibboV 6
P13	Aatu Kangasniemi	PorvU	6
N40 	Hanna Kasurinen 	HKV 	6
P9	Adrian Jakobsson	EsboIF	3
T15	Emmi Hietanen		RiihKi	3
T11	Natalie Saarinen	EspTa	3
P13	Elias Hietanen		RiihKi	3
N65 	Raija Harjunen 		HelsTa 	3
N65 	Raija Mäkipää 		HelsTa 	3
N17	Emma Uosukainen		EspTa	3
N17	Iida Uosukainen		EspTa	3
M65	Keijo Aaltonen		KiimU	3
M50 	Esa Paukku 		VSVetU 	3

KIEKKO		KLO 12.10
nurmikenttä
T9	Emma Valkila		HKV 	6
T9	Charlotte Knape		IFSibboV 6
P15	Lauri Wuorenrinne	IFRaseb	6
P11	Elmer Keinänen		EsboIF	6
N	Salla Tanskanen		AsikRai	6
M65	Keijo Aaltonen		KiimU	6
moukaripörssi
P9	Adrian Jakobsson	EsboIF	3
T15	Emmi Hietanen		RiihKi	3
T11	Natalie Saarinen	EspTa	3
P13	Elias Hietanen		RiihKi	3
N65 	Raija Harjunen 		HelsTa 	3
N65 	Raija Mäkipää 		HelsTa 	3
N17	Emma Uosukainen		EspTa	3
N17	Iida Uosukainen		EspTa	3
M50 	Esa Paukku 		VSVetU 	3

KEIHÄS		KLO 12.50
T9	Emma Valkila		HKV 	6
T15	Vivian Suominen		HIFK	6
P15	Lauri Wuorenrinne	IFRaseb	6
P11	Elmer Keinänen		EsboIF	6
N40 	Hanna Kasurinen 	HKV 	6
N35 	Piret Paal 		HKV 	6
M55 	Petri Korander 		VihdUV 	6
P9	Adrian Jakobsson	EsboIF	3
T15	Emmi Hietanen		RiihKi	3
T11	Natalie Saarinen	EspTa	3
P13	Elias Hietanen		RiihKi	3
N65 	Raija Harjunen 		HelsTa 	3
N65 	Raija Mäkipää 		HelsTa 	3
N17	Emma Uosukainen		EspTa	3
N17	Iida Uosukainen		EspTa	3
M65	Keijo Aaltonen		KiimU	3
M50 	Esa Paukku 		VSVetU 	3

PAINONHEITTO	KLO 14.00
M65	Keijo Aaltonen		KiimU	6
T9	Emma Valkila		HKV 	3
T15	Emmi Hietanen		RiihKi	3
T11	Natalie Saarinen	EspTa	3
P9	Adrian Jakobsson	EsboIF	3
P13	Elias Hietanen		RiihKi	3
N65 	Raija Harjunen 		HelsTa 	3
N65 	Raija Mäkipää 		HelsTa 	3
N17	Emma Uosukainen		EspTa	3
N17	Iida Uosukainen		EspTa	3
M50 	Esa Paukku 		VSVetU 	3

KUULANTYÖNTÖ	KLO 14.00
P11	Pietari Hanhisalo	HIFK	6
N60 	Siv Karlström 		EsboIF	6
M17	Aaron Utulahti		VihdVie	6
M	Tuukka Heinonen		HelsTa 	6
T13	Martta Laine		ValkHa	3
T11	Eveliina Friman		HelsTa 	3
N75 	Varpu Holmberg 		HKV 	3
N70 	Anna Maija Kukka 	HKV 	3
N70 	Liisa Niekka 		SpoVe 	3
N65 	Kirsti Piipari 		HKV 	3
N55 	Erja Rinne 		HKV 	3
N45 	Satu Lehtonen 		LahtiSp 3
M75 	Kaarlo Valasjärvi 	HKV 	3
M19	Jere Liskojärvi		HelsTa 	3

MOUKARI		KLO 14.40
T13	Martta Laine		ValkHa	6
P13	Aatu Kangasniemi	PorvU	6
N19	Emma Uosukainen		EspTa	6
M17	Aaron Utulahti		VihdVie	6
M	Tuomas Kalliovaara	LänsiUU	6
M	Tuukka Heinonen		HelsTa 	6
T11	Eveliina Friman		HelsTa 	3
N75 	Varpu Holmberg 		HKV 	3
N70 	Anna Maija Kukka 	HKV 	3
N70 	Liisa Niekka 		SpoVe 	3
N65 	Kirsti Piipari 		HKV 	3
N55 	Erja Rinne 		HKV 	3
N45 	Satu Lehtonen 		LahtiSp 3
M75 	Kaarlo Valasjärvi 	HKV 	3
M19	Jere Liskojärvi		HelsTa 	3

KIEKKO		KLO 15.50
nurmikenttä
P13	Aatu Kangasniemi	PorvU	6
N60 	Siv Karlström 		EsboIF	6
M17	Aaron Utulahti		VihdVie	6
M	Saku Paavola		KeskiYUY 6
M	Tuukka Heinonen		HelsTa 	6
M	Ville Tanskanen		HelsTa 	6
moukaripörssi
T13	Martta Laine		ValkHa	3
T11	Eveliina Friman		HelsTa 	3
N75 	Varpu Holmberg 		HKV 	3
N70 	Anna Maija Kukka 	HKV 	3
N70 	Liisa Niekka 		SpoVe 	3
N65 	Kirsti Piipari 		HKV 	3
N55 	Erja Rinne 		HKV 	3
N45 	Satu Lehtonen 		LahtiSp 3
M75 	Kaarlo Valasjärvi 	HKV 	3
M19	Jere Liskojärvi		HelsTa 	3

KEIHÄS		KLO 16.30
T13	Martta Laine		ValkHa	6
P11	Pietari Hanhisalo	HIFK	6
N	Vivian Suominen		HIFK	6
M17	Aaron Utulahti		VihdVie	6
M	Tuukka Heinonen		HelsTa 	6
T11	Eveliina Friman		HelsTa 	3
N75 	Varpu Holmberg 		HKV 	3
N70 	Anna Maija Kukka 	HKV 	3
N70 	Liisa Niekka 		SpoVe 	3
N65 	Kirsti Piipari 		HKV 	3
N55 	Erja Rinne 		HKV 	3
N45 	Satu Lehtonen 		LahtiSp 3
M75 	Kaarlo Valasjärvi 	HKV 	3
M19	Jere Liskojärvi		HelsTa 	3

PAINONHEITTO	KLO 17.30
N60 	Siv Karlström 		EsboIF	6
T13	Martta Laine		ValkHa	3
T11	Eveliina Friman		HelsTa 	3
N75 	Varpu Holmberg 		HKV 	3
N70 	Anna Maija Kukka 	HKV 	3
N70 	Liisa Niekka 		SpoVe 	3
N65 	Kirsti Piipari 		HKV 	3
N55 	Erja Rinne 		HKV 	3
N45 	Satu Lehtonen 		LahtiSp 3
M75 	Kaarlo Valasjärvi 	HKV 	3
M19	Jere Liskojärvi		HelsTa 	3