Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
14.12. klo 17:00 Torstaikisat Ilmoittautuneet
TORSTAIKISAT JA HELSINGIN TARMON JOULUKILPAILUT
JUOKSUJEN ERÄJAOT JA LÄHTÖAJAT

T13 60 m aj
 
erä 1				klo 17.00
 1		
 2	Aino-Maria Ainasoja	HKV
 3	Jenna Vakkilainen	VantSa
 4	Hilla Saarinen	        EspTa
 5	Lumia Laakso	        KeskiUYU
 6
erä 2 				klo 17.03
 1
 2	Charlotte Kajander	NurmjYU
 3	Ruusu Saarela	        EspTa
 4	Olivia Siitarinen	EspTa
 5	Sara Alfors	        NurmijYU
 6
	
T15 60 m aj			klo 17.10
 	
 1	Nora Koskela-Koivisto	KeskiUYU
 2	Alisa Tikkanen	        EspTa
 3	Liina Tervo	        KeskiUYU
 4	Linda Leveelahti	HKV
 5	Laura Einamo	        EspTa
 6	Helmi Saukkonen	        HKV

N17 60 m aj			klo 17.15

 1      Ingrid Jalas            HelsTa
 2	Sofia Rantanen	        HIFK
 3	Erin Karjalahti	        NurmijYU
 4	Vappu Valtonen	        EspTa
 5	Merituuli Saarela	EspTa
 6	Cecilia Sinervo	        HIFK

N 60 m aj			klo 17.20
 1
 2	Neea Nurmi              EspTa
 3      Susanna Kumpulainen     EspTa
 4
 5
 6

P15 ja M17 60 m aj		klo 17.25
 1
 2      Sampo Väyrynen	        KeskiUYU  P15
 3
 4
 5	Ibrahim El Mrabt	EspTa     M17
 6

M 60 m				klo 17.40
 1
 2      Jarno Warsa-Ritaranta   HelsTa
 3      Veli-Matti Mannila      HelsTa 
 4      Tuukka Heinonen         HelsTa
 5
 6

N 60 m				klo 17.45

 1      Virve Riikonen          HelsTa
 2      Liisa Walden            HelsTa
 3      Iida Hämäläinen         HelsTa
 4      Sofia Tabit             HelsTa
 5      Leili Amini             HelsTa
 6      Ingrid Jalas            HelsTa

P13 60 m			klo 17.50
 1
 2      Joose Pasanen           HelsTa
 3      Tuomas Westermarck      HelsTa
 4      Jussi Siik              HelsTa
 5
 6

T13 60 m			klo 17.53

 1   	Teresa Nsambo           HelsKT
 2   	Lilli Lehto             HelsKT
 3   	Simona Tiits            HelsKT
 4      Eeva Eisanen            HelsTa
 5   	Ronja Lindblad          HelsTa
 6

P11 3-ottelu 60 m		klo 17.56

 1   	Maaris Sennikov         HelsKT
 2   	Niilo Kirjavainen       HelsTa
 3   	Hugo Riehunkangas       HelsTa
 4   	Ukko Riehunkangas       HelsTa
 5   	Frans Frangen           HelsTa
 6   	Daniel Kaski            HelsTa

T11 3-ottelu 60 m

erä 1				klo 17.59
 1
 2   	Awa-Maria Snellman      HelsKT
 3   	Rosa Wiirilinna         HelsKT
 4   	Hibag Gibril            HelsKT
 5   	Miona Kangasniemi       HelsKT
 6
erä 2				klo 18.01
 1
 2   	Sara Hekkala            HelsTa
 3   	Marina Mäntynen         HelsTa
 4   	Alisa Hyrri             HelsTa
 5   	Regina Laitinen         HelsTa
 6

P9 3-ottelu 40 m	

erä 1	                        klo 18.10
 1
 2  	Eetu Pitkänen           HelsKT
 3  	Viljami Durchman        HelsKT
 4  	Eliot Njock             HelsTa
 5  	Leo Laaksonen           HelsTa
 6      Eetu Tuominen           HelsTa

erä 2	+ P7 3-ottelu 40 m	klo 18.13
 1  	Kimi Raevuori           HelsJy   P9
 2  	Paavo Kirjavainen       HelsTa   P9
 3  	Onni Suoniitty          HelsTa   P9
 4  	Daniel Jimenez          HelsTa   P7
 5  	Kaapro Kesälä           HelsTa   P7
 6  	Valdis Sennikov         HelsKT   P7

T9 ja T7 3-ottelu 40 m		klo 18.16

 1
 2	Eve Hietanen		HelsKT
 3	Helmi Ritaranta		HelsTa
 4	Amanda Rosenberg	HelsTa
 5
 6

T13 60 m aj toinen juoksu
 
erä 1				klo 18.25
 1		
 2	Aino-Maria Ainasoja	HKV
 3	Jenna Vakkilainen	VantSa
 4	Hilla Saarinen	        EspTa
 5	Lumia Laakso	        KeskiUYU
 6
erä 2 				klo 18.28
 1
 2	Charlotte Kajander	NurmjYU
 3	Ruusu Saarela	        EspTa
 4	Olivia Siitarinen	EspTa
 5	Sara Alfors	        NurmijYU
 6
	
T15 60 m aj toinen juoksu	klo 18.35
 	
 1	Nora Koskela-Koivisto	KeskiUYU
 2	Alisa Tikkanen	        EspTa
 3	Liina Tervo	        KeskiUYU
 4	Linda Leveelahti	HKV
 5	Laura Einamo	        EspTa
 6	Helmi Saukkonen	        HKV

N17 60 m aj toinen juoksu	klo 18.40
 
 1      Ingrid Jalas            HelsTa
 2	Sofia Rantanen	        HIFK
 3	Erin Karjalahti	        NurmijYU
 4	Vappu Valtonen	        EspTa
 5	Merituuli Saarela	EspTa
 6	Cecilia Sinervo	        HIFK

P15 ja M17 60 m aj toinen juoksu klo 18.45
 
 1
 2      Sampo Väyrynen	        KeskiUYU  P15
 3
 4
 5	Ibrahim El Mrabt	EspTa     M17
 6

M 400 m				klo 19.05
 1
 2
 3
 4      Lauri Siltanen          HIFK  
 5      Jani Henriksson         ViipU 
 6      Gustav Klingstedt       HIFK  

N 400 m

erä 1				klo 19.10
 1
 2
 3   	Sara Ahlfors            NurmijYU
 4   	Iida Myöhänen           HelsTa
 5  	Nina Saanavuo           ViipU 
 6   	Nelli Tamminen          HelsTa

erä 2 				klo 19.15
 1
 2
 3
 4   	Iida Hämäläinen         HelsTa
 5   	Sofia Tabit             HelsTa
 6   	Merituuli Saarela       EspTa