Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
16.12. klo 11:00 Jouluhallit Ilmoittautuneet
M17 60 m

Erä 1
2	0	Riko Posti	Oulun Pyrintö		
3	0	Johannes Helander	Limingan Niittomiehet		
4	0	Amr Abass	Oulun Pyrintö		
5	0	Mikael Kangaskorte	Kuivasjärven Aura		

M17 200 m

0	Jonne Kovaniemi	Oulun Pyrintö		
0	Riko Posti	Oulun Pyrintö		
0	Amr Abass	Oulun Pyrintö		
0	Santeri Rousu	Limingan Niittomiehet		
0	Aukusti Jaskari	Seinäjoen Seudun Urheilijat		

M17 3000 m

2	Atte Ylipahkala	Kuivasjärven Aura		
3	Veeti Soikkeli	Oulun Pyrintö		
4	Jani Juntunen	Suomussalmen Rasti		
6	Tuomas Aho	Limingan Niittomiehet		
7	Samuli Hussa	Limingan Niittomiehet		
8	Miko Kaartinen	Oulun Pyrintö		
10	Justus Maalo	Limingan Niittomiehet		
11	Aarre Paukkeri	Limingan Niittomiehet		
15	Juha Niemelä	Oulun Pyrintö		
16	Juho Keränen	Oulun Pyrintö		
17	Kalle Turunen	Kuivasjärven Aura		
18	Johannes Helander	Limingan Niittomiehet		
20	Lauri Saarela	Limingan Niittomiehet		
22	Ahti Saarela	Limingan Niittomiehet

M17 Korkeus

	0	Joni Heikkinen	Oulun Pyrintö		
	0	Ville Myllyaho	Kuivasjärven Aura		

M17 Seiväs

	0	Juuso Tornberg	Raahen Vesa		
	0	Matias Tornberg	Raahen Vesa		
	0	Lauri Tornberg	Raahen Vesa		
	0	Anton Purola	Oulun Pyrintö		
	0	Joni Heikkinen	Oulun Pyrintö		
	0	Eetu Tornberg	Raahen Vesa		
	0	Petteri Tuomaala	Saloisten Salama		

M17 Kuula

	0	Ville Myllyaho	Kuivasjärven Aura		
	0	Joonas Karppinen	Kuivasjärven Aura		
	0	Mikko Eskola	Kiimingin Urheilijat		
	0	Valtteri Päätalo	Lumijoen Lumiukot		
	0	Miika Nikkilä	Kiimingin Urheilijat		
	0	Joni Heikkinen	Oulun Pyrintö		

N17 60 m

Erä 1
2	0	Inka Mehtola	Raahen Vesa		
3	0	Sonja Stång	Kuivasjärven Aura		
4	0	Krista Sjögren	Oulun Pyrintö		
5	0	Emilia Paakkola	Limingan Niittomiehet		
6	0	Siiri Lithovius	Limingan Niittomiehet		

Erä 2
2	0	Milla Kivilompolo	Raahen Vesa		
3	0	Emma Mäkikallio	Pohjan Koitto		
4	0	Pinja Kauppi	Oulun Pyrintö		
5	0	Ilona Kamunen	Kuivasjärven Aura		
6	0	Fanni Rousu	Kuivasjärven Aura		

Erä 3
2	0	Soyoung Teatini	Oulun Pyrintö		
3	0	Iida Vuorjoki	Kuivasjärven Aura		
4	0	Elina Männikkö	Kuivasjärven Aura		
5	0	Sini Annamaa	Oulun Pyrintö		
6	0	Suvi Heikkinen	Suomussalmen Rasti		

Erä 4
2	0	Anna Ranz	Saloisten Salama		
3	0	Eeva Kilpeläinen	Oulun Pyrintö		
4	0	Pihla Kinnunen	Kuivasjärven Aura		
5	0	Vilhelmiina Maaranto	Limingan Niittomiehet		
6	0	Iitu Heikkinen	Kuivasjärven Aura		

Erä 5
2	0	Sofia Lindholm	Kuivasjärven Aura		
3	0	Viivi Hanhineva	Oulun Pyrintö		
4	0	Ella Nisula	Kuivasjärven Aura		
5	0	Pinja Kangas	Limingan Niittomiehet		
6	0	Milla Nevalainen	Pohjan Koitto		

N17 200 m

	Viivi Hanhineva	Oulun Pyrintö		
	Janette Malila	Limingan Niittomiehet		
	Ilona Kamunen	Kuivasjärven Aura		
	Ella Nisula	Kuivasjärven Aura		
	Suvi Heikkinen	Suomussalmen Rasti		
	Emmi Heikkinen	Suomussalmen Rasti		
	Krista Sjögren	Oulun Pyrintö		
	Sofia Härkönen	Oulun Pyrintö		
	Marianna Liukkonen	Oulun Pyrintö		
	Eeva Kilpeläinen	Oulun Pyrintö		
	Soyoung Teatini	Oulun Pyrintö		
	Pihla Kinnunen	Kuivasjärven Aura		
	Sini Annamaa	Oulun Pyrintö		
	Vilhelmiina Maaranto	Limingan Niittomiehet		
	Anna Helander	Limingan Niittomiehet		
	Nella Karjalainen	Limingan Niittomiehet		
	Emilia Paakkola	Limingan Niittomiehet		
	Emma Mäkikallio	Pohjan Koitto		
	Saimi Lithovius	Limingan Niittomiehet		
	Siiri Lithovius	Limingan Niittomiehet		
	Pinja Kangas	Limingan Niittomiehet		
	Eveliina Lehtola	Oulun Pyrintö		
	Sofia Maaranto	Limingan Niittomiehet		
	Jemina Hummasti	Saloisten Salama		
	Helmi Nikula	Oulun Pyrintö		
	Anna Ranz	Saloisten Salama		
	Fanni Rousu	Kuivasjärven Aura		
	Ella Nissinaho	Limingan Niittomiehet		
	Sonja Stång	Kuivasjärven Aura		

N17 800 m

15	Jasmin Ahola	Kuivasjärven Aura		
17	Soyoung Teatini	Oulun Pyrintö		
18	Marianna Liukkonen	Oulun Pyrintö		
19	Marianne Myllylä	Kuusamon Erä-Veikot		
22	Pinja Kauppi	Oulun Pyrintö		

N17 3000 m

12	Erika Utriainen	Veitsiluodon Kisaveikot		
14	Helmi Peipinen	Oulun Pyrintö		
18	Lumi Laitinen	Oulun Pyrintö		
19	Inkeri Kylmänen	Limingan Niittomiehet		
20	Olivia Koivuniemi	Kuivasjärven Aura		
24	Anni Jauhola	Alatornion Pirkat		
27	Venla Taulavuori	Alatornion Pirkat

N17 Korkeus

	0	Inka Mehtola	Raahen Vesa		
	0	Janette Malila	Limingan Niittomiehet		
	0	Maria Peura	Tervolan Terävä		
	0	Siiri Lithovius	Limingan Niittomiehet		
	0	Inka Elamaa	Kuivasjärven Aura		
	0	Sonja Stång	Kuivasjärven Aura		

N17 Seiväs

	0	Emilia Tuomaala	Saloisten Salama		
	0	Elina Mikkonen	Raahen Vesa		
	0	Elviira Kortessalo	Raahen Vesa		

N17 Kuula

	0	Inka Mehtola	Raahen Vesa		
	0	Maria Peura	Tervolan Terävä		
	0	Milla Kivilompolo	Raahen Vesa		
	0	Krista Sjögren	Oulun Pyrintö		
	0	Elina Männikkö	Kuivasjärven Aura		

P10 60 m

Erä 1
2	0	Onni Hirsivaara	Veitsiluodon Kisaveikot		
3	0	Onni Savolainen	Kempeleen Kiri		
4	0	Roope Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
5	0	Väinö Kekkonen	Oulun Pyrintö		
6	0	Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö		

Erä 2
2	0	Eerik Harju	Saloisten Salama		
3	0	Aarne Herva	Kuivasjärven Aura		
4	0	Teemu Koskela	Kempeleen Kiri		
5	0	Aapo Mäkiniemi	Limingan Niittomiehet		
6	0	Veikka Parkkisenniemi	Oulun Pyrintö		

Erä 3
2	0	Luka Saarela	Oulun Pyrintö		
3	0	Antti Turunen	Kuivasjärven Aura		
4	0	Manuel Tuura	Kalajoen Junkkarit		
5	0	Arttu Parkkinen	Limingan Niittomiehet		
6	0	Jere Rautiainen	Oulun Pyrintö		

P10 1000 m

2	Antti Turunen	Kuivasjärven Aura		
4	Arttu Parkkinen	Limingan Niittomiehet		
5	Lauri Korpela	Saloisten Salama		
6	Jere Rautiainen	Oulun Pyrintö		
7	Roope Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
8	Veikka Parkkisenniemi	Oulun Pyrintö		
13	Onni Savolainen	Kempeleen Kiri		
20	Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
23	Aapo Mäkiniemi	Limingan Niittomiehet		


P10 Pituus

	0	Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
	0	Aapo Mäkiniemi	Limingan Niittomiehet		
	0	Luka Saarela	Oulun Pyrintö		
	0	Roope Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
	0	Onni Hirsivaara	Veitsiluodon Kisaveikot		
	0	Lauri Korpela	Saloisten Salama		
	0	Eerik Harju	Saloisten Salama		
	0	Väinö Kekkonen	Oulun Pyrintö		
	0	Arttu Parkkinen	Limingan Niittomiehet		
	0	Antti Turunen	Kuivasjärven Aura		
	0	Onni Savolainen	Kempeleen Kiri		

P10 Kuula

	0	Väinö Kekkonen	Oulun Pyrintö		
	0	Onni Savolainen	Kempeleen Kiri		
	0	Manuel Tuura	Kalajoen Junkkarit		
	0	Lauri Korpela	Saloisten Salama		
	0	Joona Juuso	Kiimingin Urheilijat		
	0	Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
	0	Luka Saarela	Oulun Pyrintö		
	0	Onni Kukkonen	Oulun Pyrintö		
	0	Teemu Koskela	Kempeleen Kiri		
	0	Roope Raatikainen	Kuivasjärven Aura		

P12 60 m

Erä 1
2	0	Viljo-Veikko Klemetti	Oulun Pyrintö		
3	0	Oskari Hyykoski	Oulun Pyrintö		
4	0	Veeti Saarela	Oulun Pyrintö		
5	0	Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö		

Erä 2
2	0	Arsi Lehtola	Oulun Pyrintö		
3	0	Noa Korhonen	Oulun Pyrintö		
4	0	Juuso Mäkelä	Oulun Pyrintö		
5	0	Eeli Tohmola	Oulun Pyrintö		
6	0	Antti Kinnunen	Oulun Pyrintö		

Erä 3
2	0	Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö		
3	0	Konsta Rutanen	Kuivasjärven Aura		
4	0	Topi Timonen	Oulun Pyrintö		
5	0	Paavo Ahonen	Kuivasjärven Aura		
6	0	Santeri Rousu	Limingan Niittomiehet		

P12 1000 m

10	Eeli Tohmola	Oulun Pyrintö		
12	Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö		
13	Juuso Mäkelä	Oulun Pyrintö		
16	Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
18	Topi Timonen	Oulun Pyrintö		
20	Veeti Saarela	Oulun Pyrintö		
22	Antti Kinnunen	Oulun Pyrintö		
23	Teemu Honkanen	Haukiputaan Veikot		
24	Noa Korhonen	Oulun Pyrintö		
25	Oskari Hyykoski	Oulun Pyrintö		
27	Viljo-Veikko Klemetti	Oulun Pyrintö

P12 Korkeus

	0	Noa Korhonen	Oulun Pyrintö		
	0	Oskari Hyykoski	Oulun Pyrintö		
	0	Topi Timonen	Oulun Pyrintö		
	0	Antti Kinnunen	Oulun Pyrintö		
	0	Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö		
	0	Eeli Tohmola	Oulun Pyrintö		
	0	Kosti Elamaa	Kuivasjärven Aura		
	0	Juuso Mäkelä	Oulun Pyrintö		
	0	Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
	0	Veeti Saarela	Oulun Pyrintö		
	0	Janne Jernvall	Kempeleen Kiri		

P12 Kuula

	0	Kosti Elamaa	Kuivasjärven Aura		
	0	Lauri Tornberg	Raahen Vesa		
	0	Juuso Mäkelä	Oulun Pyrintö		
	0	Janne Jernvall	Kempeleen Kiri		
	0	Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö		
	0	Topi Timonen	Oulun Pyrintö		
	0	Eeli Tohmola	Oulun Pyrintö		
	0	Antti Kinnunen	Oulun Pyrintö		
	0	Oskari Hyykoski	Oulun Pyrintö		
	0	Konsta Rutanen	Kuivasjärven Aura		
	0	Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö		

P14 60 m

Erä 1
2	0	Aukusti Jaskari	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
3	0	Ossi Hyttinen	Siikalatvan Urheilijat		
4	0	Jimi Kenttälä	Oulun Pyrintö		
5	0	Juri Trofimov	Raahen Vesa		
6	0	Samuli Vilppola	Oulun Pyrintö		

Erä 2
2	0	Joonas Rajaniemi	Oulaisten Huima		
3	0	Juuso Tornberg	Raahen Vesa		
4	0	Antti Juvonen	Oulun Pyrintö		
5	0	Eetu Tornberg	Raahen Vesa		

P14 800 m

1	Jimi Kenttälä	Oulun Pyrintö		
2	Joona Rissanen	Lapin Lukko		
7	Juri Trofimov	Raahen Vesa		
17	Samuli Vilppola	Oulun Pyrintö		
26	Antti Juvonen	Oulun Pyrintö

P14 Pituus

	0	Juri Trofimov	Raahen Vesa		
	0	Aukusti Jaskari	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
	0	Mikael Kangaskorte	Kuivasjärven Aura		
	0	Santeri Rousu	Limingan Niittomiehet		

P14 Kuula

	0	Niklas Päri	Limingan Niittomiehet		
	0	Ossi Hyttinen	Siikalatvan Urheilijat		

P8 60 m

Erä 1
1	0	Robbie Winberg	Oulun Pyrintö		
2	0	Eemil Harju	Saloisten Salama		
3	0	Filip Karjalainen	Kuivasjärven Aura		
4	0	Samppa Virkkunen	Oulun Pyrintö		
5	0	Peetu Pulkkinen	Oulun Pyrintö		
6	0	Eetu Nikula	Oulun Pyrintö		

Erä 2
1	0	Roope Tuomaala	Saloisten Salama		
2	0	Tarmo Happonen	Oulun Pyrintö		
3	0	Roope Virkkunen	Oulun Pyrintö		
4	0	Valtteri Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
5	0	Otso Hyykoski	Oulun Pyrintö		
6	0	Justus Teppo	Oulun Pyrintö		

P8 Pituus

	0	Roope Tuomaala	Saloisten Salama		
	0	Peetu Pulkkinen	Oulun Pyrintö		
	0	Justus Teppo	Oulun Pyrintö		
	0	Filip Karjalainen	Kuivasjärven Aura		
	0	Tarmo Happonen	Oulun Pyrintö		
	0	Eetu Nikula	Oulun Pyrintö		
	0	Roope Virkkunen	Oulun Pyrintö		
	0	Samppa Virkkunen	Oulun Pyrintö		
	0	Otso Hyykoski	Oulun Pyrintö		
	0	Robbie Winberg	Oulun Pyrintö		
	0	Eemil Harju	Saloisten Salama		
	0	Kalle Hirsivaara	Veitsiluodon Kisaveikot		
	0	Valtteri Raatikainen	Kuivasjärven Aura		

T10 60 m

Erä 1
2	0	Kerttu Salmela	Saloisten Salama		
3	0	Alisa Lehmikangas	Kempeleen Kiri		
4	0	Isla Mehtälä	Kuivasjärven Aura		
5	0	Oona Kiviniemi	Limingan Niittomiehet		
6	0	Hilda Erholtz	Oulun Pyrintö		

Erä 2
2	0	Kira Piippo	Saloisten Salama		
3	0	Sofianna Ohukainen	Kempeleen Kiri		
4	0	Sofia Joensuu	Kuivasjärven Aura		
5	0	Aino-Maisa Järvenpää	Oulun Pyrintö		
6	0	Kaisla Passlin	Limingan Niittomiehet		

Erä 3
1	0	Eeva Kotisaari	Siikalatvan Urheilijat		
2	0	Emma Juntunen	Suomussalmen Rasti		
3	0	Emilia Pulkkinen	Kempeleen Kiri		
4	0	Moona Vakkuri	Kuivasjärven Aura		
5	0	Sara Säkkinen	Limingan Niittomiehet		
6	0	Kaisa Keränen	Oulun Pyrintö		

Erä 4
2	0	Jenny Komula	Oulun Pyrintö		
3	0	Milja Lumijärvi	Limingan Niittomiehet		
4	0	Jenniina Tuura	Kalajoen Junkkarit		
5	0	Pihla Lumijärvi	Limingan Niittomiehet		
6	0	Jutta Roine	Oulun Pyrintö		

Erä 5
2	0	Sylvi Komulainen	Raahen Vesa		
3	0	Anniina Jernvall	Kempeleen Kiri		
4	0	Siiri Kukkola	Kuivasjärven Aura		
5	0	Anna Niiranen	Oulun Pyrintö		
6	0	Miisa Päri	Limingan Niittomiehet		


T10 Pituus

	0	Oona Kiviniemi	Limingan Niittomiehet		
	0	Hilda Erholtz	Oulun Pyrintö		
	0	Jenny Komula	Oulun Pyrintö		
	0	Kaisa Keränen	Oulun Pyrintö		
	0	Emma Juntunen	Suomussalmen Rasti		
	0	Kerttu Salmela	Saloisten Salama		
	0	Moona Vakkuri	Kuivasjärven Aura		
	0	Emilia Pulkkinen	Kempeleen Kiri		
	0	Kira Piippo	Saloisten Salama		
	0	Pihla Lumijärvi	Limingan Niittomiehet		
	0	Kaisla Passlin	Limingan Niittomiehet		
	0	Anniina Jernvall	Kempeleen Kiri		
	0	Julia Roine	Oulun Pyrintö		
	0	Jutta Roine	Oulun Pyrintö		
	0	Eeva Kotisaari	Siikalatvan Urheilijat		
	0	Sofia Joensuu	Kuivasjärven Aura		
	0	Sara Säkkinen	Limingan Niittomiehet		
	0	Milja Lumijärvi	Limingan Niittomiehet		
	0	Siiri Kukkola	Kuivasjärven Aura		
	0	Isla Mehtälä	Kuivasjärven Aura		
	0	Sylvi Komulainen	Raahen Vesa		
	0	Alisa Lehmikangas	Kempeleen Kiri		
	0	Aino-Maisa Järvenpää	Oulun Pyrintö		

T10 Kuula

	0	Antonina Shveykovskaya	Kuivasjärven Aura		
	0	Kaisa Keränen	Oulun Pyrintö		
	0	Jenniina Tuura	Kalajoen Junkkarit		
	0	Miisa Päri	Limingan Niittomiehet		
	0	Aino-Maisa Järvenpää	Oulun Pyrintö		
	0	Sylvi Komulainen	Raahen Vesa		
	0	Hilda Erholtz	Oulun Pyrintö		
	0	Kira Piippo	Saloisten Salama		
	0	Kerttu Salmela	Saloisten Salama		
	0	Sofianna Ohukainen	Kempeleen Kiri		
	0	Siiri Kukkola	Kuivasjärven Aura		
	0	Emma Juntunen	Suomussalmen Rasti		

T12 60 m

Erä 1
1	0	Veera Eklund	Oulun Pyrintö		
2	0	Laura Gröhn	Oulun Pyrintö		
3	0	Sointu Purola	Oulun Pyrintö		
4	0	Anna-Sofia Orajärvi	Alatornion Pirkat		
5	0	Jenna Kamula	Oulun Pyrintö		
6	0	Milla Kangas	Oulun Pyrintö		

Erä 2
1	0	Milla Kumpula	Veitsiluodon Kisaveikot		
2	0	Ainasylvia Kari	Saloisten Salama		
3	0	Iida Ohukainen	Kempeleen Kiri		
4	0	Ella Nissinaho	Limingan Niittomiehet		
5	0	Jutta Kovaniemi	Oulun Pyrintö		
6	0	Emilia Rauhala	Oulun Pyrintö		

Erä 3
1	0	Iida Uimonen	Siikalatvan Urheilijat		
2	0	Meri Salmela	Saloisten Salama		
3	0	Alisa Okkonen	Kuivasjärven Aura		
4	0	Anna Myllyniemi	Kuivasjärven Aura		
5	0	Ines Jansson	Oulun Pyrintö		
6	0	Bettina Siltala	Oulun Pyrintö		

Erä 4
1	0	Rina Malici	Oulun Pyrintö		
2	0	Pinja Hämeenkorpi	Saloisten Salama		
3	0	Saimi Lithovius	Limingan Niittomiehet		
4	0	Veera Piltonen	Kempeleen Kiri		
5	0	Essi Niskala	Oulun Pyrintö		
6	0	Alisa Niemi	Oulun Pyrintö		

Erä 5
1	0	Emmi Heikkinen	Suomussalmen Rasti		
2	0	Viivi Mäyrä	Saloisten Salama		
3	0	Pauliina Autti	Kuivasjärven Aura		
4	0	Sofie Schroderus	Kuivasjärven Aura		
5	0	Emilia Martinsén	Oulun Pyrintö		
6	0	Kiia Vanhatupa	Oulun Pyrintö		

Erä 6
1	0	Essi Mikkonen	Siikalatvan Urheilijat		
2	0	Varpu Ojutkangas	Saloisten Salama		
3	0	Aino Vuorjoki	Kuivasjärven Aura		
4	0	Sofia Mehtälä	Kuivasjärven Aura		
5	0	Minja Kurtti	Oulun Pyrintö		
6	0	Venla Laukka	Oulun Pyrintö		

Erä 7
2	0	Alina Hummasti	Saloisten Salama		
3	0	Emmi Rantala	Kempeleen Kiri		
4	0	Sofia Maaranto	Limingan Niittomiehet		
5	0	Olivia Veneskoski	Oulun Pyrintö		
6	0	Hanna Kaikkonen	Oulun Pyrintö		

T12 1000 m

Erä 1
	1	Emilia Martinsén	Oulun Pyrintö		
	2	Emmi Rantala	Kempeleen Kiri		
	3	Anna Myllyniemi	Kuivasjärven Aura		
	4	Loviisa Kortessalo	Raahen Vesa		
	7	Kiia Vanhatupa	Oulun Pyrintö		
	25	Laura Gröhn	Oulun Pyrintö		
	28	Ines Jansson	Oulun Pyrintö		
	22	Meri Salmela	Saloisten Salama		
	6	Hanna Kaikkonen	Oulun Pyrintö		
	27	Sara Savolainen	Oulun Pyrintö		
	24	Bettina Siltala	Oulun Pyrintö		

Erä 2
	1	Essi Niskala	Oulun Pyrintö		
	2	Emilia Reinikainen	Kalajoen Junkkarit		
	3	Anna-Sofia Orajärvi	Alatornion Pirkat		
	6	Olivia Veneskoski	Oulun Pyrintö		
	7	Elina Turunen	Kuivasjärven Aura		
	8	Emilia Rauhala	Oulun Pyrintö		
	10	Venla Laukka	Oulun Pyrintö		
	11	Iida Ohukainen	Kempeleen Kiri		
	12	Anessa Kisner	Kempeleen Kiri		
	18	Jutta Kovaniemi	Oulun Pyrintö		
	20	Alisa Niemi	Oulun Pyrintö		
	24	Minja Kurtti	Oulun Pyrintö		

T12 Korkeus

	0	Ainasylvia Kari	Saloisten Salama		
	0	Pauliina Autti	Kuivasjärven Aura		
	0	Alisa Niemi	Oulun Pyrintö		
	0	Essi Niskala	Oulun Pyrintö		
	0	Milla Kangas	Oulun Pyrintö		
	0	Saija Nordström	Rantsilan Raikas		
	0	Olivia Veneskoski	Oulun Pyrintö		
	0	Emilia Martinsén	Oulun Pyrintö		
	0	Varpu Ojutkangas	Saloisten Salama		
	0	Anessa Kisner	Kempeleen Kiri		
	0	Jutta Kovaniemi	Oulun Pyrintö		
	0	Emilia Reinikainen	Kalajoen Junkkarit		
	0	Iida Ohukainen	Kempeleen Kiri		
	0	Jenna Kamula	Oulun Pyrintö		
	0	Minja Kurtti	Oulun Pyrintö		
	0	Loviisa Kortessalo	Raahen Vesa		
	0	Kiia Vanhatupa	Oulun Pyrintö		
	0	Emmi Rantala	Kempeleen Kiri		
	0	Saimi Lithovius	Limingan Niittomiehet		
	0	Emilia Rauhala	Oulun Pyrintö		
	0	Pinja Hämeenkorpi	Saloisten Salama		
	0	Hanna Kaikkonen	Oulun Pyrintö		
	0	Venla Laukka	Oulun Pyrintö		
	0	Sofie Schroderus	Kuivasjärven Aura		
	0	Bettina Siltala	Oulun Pyrintö		
	0	Ella Nissinaho	Limingan Niittomiehet		
	0	Veera Piltonen	Kempeleen Kiri		
	0	Rina Malici	Oulun Pyrintö		

T12 Kuula

	0	Safine Dzhavlieva	Kuivasjärven Aura		
	0	Sofie Schroderus	Kuivasjärven Aura		
	0	Alisa Okkonen	Kuivasjärven Aura		
	0	Olivia Veneskoski	Oulun Pyrintö		
	0	Emilia Martinsén	Oulun Pyrintö		
	0	Iida Uimonen	Siikalatvan Urheilijat		
	0	Emilia Rauhala	Oulun Pyrintö		
	0	Milla Kumpula	Veitsiluodon Kisaveikot		
	0	Bettina Siltala	Oulun Pyrintö		
	0	Kiia Vanhatupa	Oulun Pyrintö		
	0	Viivi Mäyrä	Saloisten Salama		
	0	Ines Jansson	Oulun Pyrintö		
	0	Emmi Rantala	Kempeleen Kiri		
	0	Essi Niskala	Oulun Pyrintö		
	0	Meri Salmela	Saloisten Salama		
	0	Jenna Kamula	Oulun Pyrintö		
	0	Varpu Ojutkangas	Saloisten Salama		
	0	Venla Laukka	Oulun Pyrintö		
	0	Saija Nordström	Rantsilan Raikas		
	0	Alisa Niemi	Oulun Pyrintö		
	0	Essi Mikkonen	Siikalatvan Urheilijat		
	0	Sara Savolainen	Oulun Pyrintö		
	0	Minja Kurtti	Oulun Pyrintö		
	0	Hanna Kaikkonen	Oulun Pyrintö		
	0	Ainasylvia Kari	Saloisten Salama		
	0	Inka Kiviniemi	Limingan Niittomiehet		
	0	Veera Piltonen	Kempeleen Kiri		
	0	Milla Kangas	Oulun Pyrintö		

T14 60 m

Erä 1
2	0	Jatta Nurmela	Kuivasjärven Aura		
3	0	Sofia Härkönen	Oulun Pyrintö		
4	0	Salla Pekkala	Oulun Pyrintö		
5	0	Sanna Mikkonen	Raahen Vesa		
6	0	Anna Helander	Limingan Niittomiehet		

Erä 2
2	0	Lilja Keränen	Kuivasjärven Aura		
3	0	Milla Maaninen	Raahen Vesa		
4	0	Siiri Hihnala	Oulun Pyrintö		
5	0	Ella Niskala	Oulun Pyrintö		
6	0	Janette Malila	Limingan Niittomiehet		

Erä 3
1	0	Emma Ranz	Saloisten Salama		
2	0	Ronja Koskela	Kuivasjärven Aura		
3	0	Aino Korhonen	Oulun Pyrintö		
4	0	Saana Peura	Tervolan Terävä		
5	0	Nella Karjalainen	Limingan Niittomiehet		
6	0	Eveliina Lehtola	Oulun Pyrintö		

Erä 4
2	0	Anna Kokko	Kuivasjärven Aura		
3	0	Veera Paasovaara	Oulun Pyrintö		
4	0	Iida Pahtaja	Pohjan Koitto		
5	0	Sanni Iivari	Pohjan Koitto		
6	0	Emilia Jurvelin	Nivalan Urheilijat		


T14 Pituus

	0	Elisa Myllyoja	Kestilän Kisa-Veikot		
	0	Emmi Heikkinen	Suomussalmen Rasti		
	0	Aino Korhonen	Oulun Pyrintö		
	0	Salla Pekkala	Oulun Pyrintö		
	0	Anna Helander	Limingan Niittomiehet		
	0	Anni Liuska	Suomussalmen Rasti		
	0	Nella Karjalainen	Limingan Niittomiehet		
	0	Jatta Nurmela	Kuivasjärven Aura		
	0	Emma Ranz	Saloisten Salama		
	0	Nanna Kurvinen	Kiimingin Urheilijat		
	0	Inka Elamaa	Kuivasjärven Aura		
	0	Olivia Hämäläinen	Kestilän Kisa-Veikot		
	0	Saana Peura	Tervolan Terävä		
	0	Iida Pahtaja	Pohjan Koitto		
	0	Ella Niskala	Oulun Pyrintö		
	0	Nea Palokangas	Kuivasjärven Aura		
	0	Sanni Iivari	Pohjan Koitto		
	0	Siiri Hihnala	Oulun Pyrintö		
	0	Veera Paasovaara	Oulun Pyrintö		
	0	Anna Kokko	Kuivasjärven Aura		
	0	Emilia Jurvelin	Nivalan Urheilijat		

T14 Kuula

	0	Laura Loponen	Oulun Pyrintö		
	0	Olivia Hämäläinen	Kestilän Kisa-Veikot		
	0	Viivi Myllyaho	Kuivasjärven Aura		
	0	Siiri Komulainen	Raahen Vesa		
	0	Eveliina Lehtola	Oulun Pyrintö		
	0	Elisa Myllyoja	Kestilän Kisa-Veikot		
	0	Saana Peura	Tervolan Terävä		

T8 60 m

Erä 1
1	0	Sanni Komulainen	Raahen Vesa		
2	0	Vilma Mäyrä	Saloisten Salama		
3	0	Julia Parkkila	Kuivasjärven Aura		
4	0	Stella Tapalinen	Kuivasjärven Aura		
5	0	Ellen Issakainen	Oulun Pyrintö		
6	0	Iida Mäkelä	Oulun Pyrintö		

Erä 2
1	0	Milla Aho	Kuivasjärven Aura		
2	0	Maria Gardemeister	Oulun Pyrintö		
3	0	Emmi Polvi	Laitasaaren Veto		
4	0	Inka Koivikko	Kuivasjärven Aura		
5	0	Fiia Paakki	Oulun Pyrintö		
6	0	Elisa Linnankangas	Limingan Niittomiehet		

Erä 3
2	0	Nella Väkeväinen	Oulun Pyrintö		
3	0	Olivia Lehmikangas	Kempeleen Kiri		
4	0	Sirpa Parkkinen	Limingan Niittomiehet		
5	0	Pinja Hämäläinen	Oulun Pyrintö		
6	0	Anni Mäkiniemi	Limingan Niittomiehet		

Erä 4
2	0	Essi Pöykiö	Oulun Pyrintö		
3	0	Isla Koivikko	Kuivasjärven Aura		
4	0	Eevi Juka	Laitasaaren Veto		
5	0	Emma Kiviniemi	Limingan Niittomiehet		
6	0	Laura Berg	Oulun Pyrintö		

T8 Pituus

	0	Julia Parkkila	Kuivasjärven Aura		
	0	Elisa Linnankangas	Limingan Niittomiehet		
	0	Oona-Maria Schwartz	Oulun Pyrintö		
	0	Laura Berg	Oulun Pyrintö		
	0	Maria Gardemeister	Oulun Pyrintö		
	0	Anni Mäkiniemi	Limingan Niittomiehet		
	0	Emmi Polvi	Laitasaaren Veto		
	0	Ellen Issakainen	Oulun Pyrintö		
	0	Essi Pöykiö	Oulun Pyrintö		
	0	Isla Koivikko	Kuivasjärven Aura		
	0	Fiia Paakki	Oulun Pyrintö		
	0	Pinja Hämäläinen	Oulun Pyrintö		
	0	Nella Väkeväinen	Oulun Pyrintö		
	0	Sirpa Parkkinen	Limingan Niittomiehet		
	0	Stella Tapalinen	Kuivasjärven Aura		
	0	Vilma Mäyrä	Saloisten Salama		
	0	Emilia Salla	Oulun Pyrintö		
	0	Emma Kiviniemi	Limingan Niittomiehet		
	0	Olivia Lehmikangas	Kempeleen Kiri		
	0	Inka Koivikko	Kuivasjärven Aura		
	0	Eevi Juka	Laitasaaren Veto		
	0	Milla Aho	Kuivasjärven Aura