Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
06.08. klo 11:00 Pohjois-Pohjanmaan piirin Sisuhuipentuma 15-9v Päivä 1 Ilmoittautuneet
P10 60 m

0	Jesse Niemimäki	Haapaveden Urheilijat		
0	Tiitus Karjalainen	Limingan Niittomiehet		
0	Aarne Herva	Kuivasjärven Aura		
0	Jaakko Parkkila	Pudasjärven Urheilijat		
0	Roope Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
0	Nikolas Leskinen	Oulun Pyrintö		
0	Otso Kylmänen	Kuivasjärven Aura		
0	Aapo Mäkiniemi	Limingan Niittomiehet		

P10 1000 m

1	Aapo Mäkiniemi	Limingan Niittomiehet		
2	Jaakko Parkkila	Pudasjärven Urheilijat		

P10 Korkeus

0	Otso Kylmänen	Kuivasjärven Aura	
0       Roope Raatikainen Kuivasjärven Aura	

P10 Kolmiloikka

0	Otso Kylmänen	Kuivasjärven Aura		
0	Aapo Mäkiniemi	Limingan Niittomiehet		

P10 Kiekko

0	Onni Kukkonen	Oulun Pyrintö		
0	Aarne Herva	Kuivasjärven Aura		
0	Jaakko Parkkila	Pudasjärven Urheilijat		
0	Roope Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
0	Aapo Mäkiniemi	Limingan Niittomiehet		

P10 Moukari

0	Onni Kukkonen	Oulun Pyrintö		

P11 60 m

0	Topias Kurikka	Rantsilan Raikas		
0	Oskari Hyykoski	Kuivasjärven Aura		
0	Arsi Lehtola	Oulun Pyrintö		
0	Jesse Korhonen	Kuivasjärven Aura		
0	Topi Timonen	Oulun Pyrintö		
0	Ronni Mäntyranta	Kuivasjärven Aura		
0	Jami Kellola	Raahen Vesa		

P11 1000 m

7	Ronni Mäntyranta	Kuivasjärven Aura		
8	Jesse Korhonen	Kuivasjärven Aura		
11	Topi Timonen	Oulun Pyrintö		
12	Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
13	Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö		

P11 Korkeus

0	Topias Kurikka	Rantsilan Raikas		
0	Kosti Elamaa	Kuivasjärven Aura		
0	Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö		
0	Ronni Mäntyranta	Kuivasjärven Aura		
0	Jami Kellola	Raahen Vesa		

P11 Kolmiloikka

0	Oskari Hyykoski	Kuivasjärven Aura		
0	Arsi Lehtola	Oulun Pyrintö		
0	Kosti Elamaa	Kuivasjärven Aura		
0	Jesse Korhonen	Kuivasjärven Aura		
0	Topi Timonen	Oulun Pyrintö		
0	Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
0	Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö		

P11 Kiekko

0	Topias Kurikka	Rantsilan Raikas		
0	Kosti Elamaa	Kuivasjärven Aura		
0	Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö		


P12 60 m

0	Noa Korhonen	Oulun Pyrintö		
0	Esa Kylmänen	Rantsilan Raikas		
0	Santeri Rousu	Limingan Niittomiehet		
0	Antti Kinnunen	Oulun Pyrintö		
0	Kalle Markuksela	Kuivasjärven Aura		
0	Eeli Tohmola	Oulun Pyrintö		
0	Konsta Rutanen	Kuivasjärven Aura		

P12 1000 m

14	Elmo Pöyskö	Oulun Pyrintö		
15	Noa Korhonen	Oulun Pyrintö		
16	Antti Kinnunen	Oulun Pyrintö		

P12 200 m aj

0	Veeti Saarela	Oulun Pyrintö		

P12 Korkeus

0	Noa Korhonen	Oulun Pyrintö		
0	Viljo Mäkikangas	Oulaisten Huima		
0	Janne Jernvall	Kempeleen Kiri		
0	Veeti Saarela	Oulun Pyrintö		
0	Konsta Rutanen	Kuivasjärven Aura		

P12 Kolmiloikka

0	Eeli Tohmola	Oulun Pyrintö		

P12 Kuula

0	Santtu Kangas	Rantsilan Raikas		
0	Antti Kinnunen	Oulun Pyrintö		
0	Janne Jernvall	Kempeleen Kiri		
0	Petteri Tuomaala	Saloisten Salama		
0	Konsta Rutanen	Kuivasjärven Aura		

P12 Keihäs

0	Viljo Mäkikangas	Oulaisten Huima		
0	Santeri Rousu	Limingan Niittomiehet		
0	Janne Jernvall	Kempeleen Kiri		
0	Veeti Saarela	Oulun Pyrintö		
0	Petteri Tuomaala	Saloisten Salama		
0	Eeli Tohmola	Oulun Pyrintö		

P13 60 m

0	Kasperi Lahdenkauppi	Oulun Pyrintö		
0	Juho Keskitalo	Raahen Vesa		
0	Niilo Talala	Pudasjärven Urheilijat		
0	Mirko Valkola	Pudasjärven Urheilijat		
0	Aleksi Nättilä	Oulaisten Huima		
0	Kalle Riihiaho	Oulun Pyrintö		
0	Lauri Niemi	Oulun Pyrintö		
0	Anton Kahma	Oulun Pyrintö		
0	Onni Kylmänen	Kuivasjärven Aura		
0	Jaakko Honka	Limingan Niittomiehet		

P13 1000 m

17	Aarre Paukkeri	Limingan Niittomiehet		
18	Ville-Veikko Salmela	Pudasjärven Urheilijat		
19	Jonne Kovaniemi	Oulun Pyrintö		
20	Justus Maalo	Limingan Niittomiehet		


P13 Korkeus

0	Oskari Anttila	Kempeleen Kiri		
0	Niilo Talala	Pudasjärven Urheilijat		
0	Anton Kahma	Oulun Pyrintö		

P13 Kolmiloikka

0	Onni Kylmänen	Kuivasjärven Aura		
0	Jaakko Honka	Limingan Niittomiehet		

P13 Kuula

0	Juho Keskitalo	Raahen Vesa		
0	Joel Arvola	Oulaisten Huima		
0	Aleksi Nättilä	Oulaisten Huima		
0	Tommi Aho	Pulkkilan Ponsi		
0	Simo Laulumaa	Oulaisten Huima		
0	Anton Kahma	Oulun Pyrintö		
0	Niklas Päri	Limingan Niittomiehet		

P13 Keihäs

0	Oskari Anttila	Kempeleen Kiri		
0	Joel Arvola	Oulaisten Huima		
0	Aleksi Nättilä	Oulaisten Huima		
0	Tommi Aho	Pulkkilan Ponsi		
0	Ville-Veikko Salmela	Pudasjärven Urheilijat		
0	Simo Laulumaa	Oulaisten Huima		
0	Jyri Keränen	Kuivasjärven Aura		
0	Jaakko Honka	Limingan Niittomiehet		

P14 100 m

0	Elia Nevalainen	Ylivieskan Kuula		
0	Joonas Rajaniemi	Oulaisten Huima		
0	Antti Juvonen	Oulun Pyrintö		
0	Otto Turunen	Kuivasjärven Aura		

P14 800 m

18	Miko Kaartinen	Oulun Pyrintö		
19	Antti Juvonen	Oulun Pyrintö		
20	Lauri Saarela	Limingan Niittomiehet		


P14 Korkeus

0	Joonas Rajaniemi	Oulaisten Huima		

P14 Kolmiloikka

0	Petri Nordström	Rantsilan Raikas		



P15 100 m

0	Tuomas Horko	Oulun Pyrintö		
0	Kristian Kahma	Oulun Pyrintö		
0	Johannes Helander	Limingan Niittomiehet		

P15 800 m

26	Rasmus Knuutila	Kuivasjärven Aura		
27	Johannes Helander	Limingan Niittomiehet		
28	Ahti Saarela	Limingan Niittomiehet		


P15 Korkeus

0	Rasmus Knuutila	Kuivasjärven Aura		

P15 Kolmiloikka

0	Rasmus Knuutila	Kuivasjärven Aura		
0	Kristian Kahma	Oulun Pyrintö		

P15 Kuula

0	Tuomas Horko	Oulun Pyrintö		
0	Teppo Aho	Pulkkilan Ponsi		
0	Kristian Kahma	Oulun Pyrintö		


P9 40 m

0	Jesse Pesu	Oulun Pyrintö		
0	Roope Tuomaala	Saloisten Salama		
0	Valtteri Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
0	Tapio Kurikka	Rantsilan Raikas		
0	Matias Tihinen	Laitasaaren Veto		
0	August Schmitt	Laitasaaren Veto		
0	Akseli Schmitt	Laitasaaren Veto		
0	Onni Savolainen	Kempeleen Kiri		
0	Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
0	Arttu Parkkinen	Limingan Niittomiehet		

P9 1000 m

11	Veeti Rahkolin	Limingan Niittomiehet		
12	Matias Tihinen	Laitasaaren Veto		
13	August Schmitt	Laitasaaren Veto		
14	Akseli Schmitt	Laitasaaren Veto		
24	Onni Savolainen	Kempeleen Kiri		
26	Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
28	Arttu Parkkinen	Limingan Niittomiehet		

P9 Korkeus

0	Jesse Pesu	Oulun Pyrintö		
0	Veeti Rahkolin	Limingan Niittomiehet		
0	Roope Tuomaala	Saloisten Salama		
0	Valtteri Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
0	Tapio Kurikka	Rantsilan Raikas		
0	Matias Tihinen	Laitasaaren Veto		
0	August Schmitt	Laitasaaren Veto		
0	Akseli Schmitt	Laitasaaren Veto		
0	Onni Savolainen	Kempeleen Kiri		
0	Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
0	Arttu Parkkinen	Limingan Niittomiehet		

T10 60 m

0	Fanni Hokkanen	Yli-Iin Naseva		
0	Alisa Lehmikangas	Kempeleen Kiri		
0	Ella-Sofia Kaiponen	Savonlinnan Riento		
0	Sofia Nättilä	Oulaisten Huima		
0	Livia Kähtävä	Alavieskan Viri		
0	Sofianna Ohukainen	Kempeleen Kiri		
0	Henna Saarenpää	Saloisten Salama		
0	Anniina Jernvall	Kempeleen Kiri		
0	Hilda Erholtz	Oulun Pyrintö		
0	Kaisa Keränen	Oulun Pyrintö		
0	Saara Rahlan	Pyhäjoen Wirta		
0	Miisa Päri	Limingan Niittomiehet		
0	Isla Mehtälä	Kuivasjärven Aura		

T10 1000 m

18	Sanni Tyyskä	Oulaisten Huima		
20	Alisa Lehmikangas	Kempeleen Kiri		
21	Iita Kimpimäki	Yli-Iin Naseva		
22	Sofianna Ohukainen	Kempeleen Kiri		
23	Aava Näykki	Kempeleen Kiri		
24	Anniina Jernvall	Kempeleen Kiri		
25	Saara Rahlan	Pyhäjoen Wirta		
26	Milja Lumijärvi	Limingan Niittomiehet		

T10 Seiväs

0	Kaisa Keränen	Oulun Pyrintö		

T10 Pituus

0	Saimi Mella-Aho	Oulun Pyrintö		
0	Fanni Hokkanen	Yli-Iin Naseva		
0	Sanni Tyyskä	Oulaisten Huima		
0	Alisa Lehmikangas	Kempeleen Kiri		
0	Jenni Tolonen	Rantsilan Raikas		
0	Ella-Sofia Kaiponen	Savonlinnan Riento		
0	Sofianna Ohukainen	Kempeleen Kiri		
0	Aava Näykki	Kempeleen Kiri		
0	Henna Saarenpää	Saloisten Salama		
0	Anniina Jernvall	Kempeleen Kiri		
0	Hilda Erholtz	Oulun Pyrintö		
0	Kaisa Keränen	Oulun Pyrintö		
0	Saara Rahlan	Pyhäjoen Wirta		
0	Miisa Päri	Limingan Niittomiehet		
0	Milja Lumijärvi	Limingan Niittomiehet		
0	Isla Mehtälä	Kuivasjärven Aura		

T10 Kuula

0	Iita Kimpimäki	Yli-Iin Naseva		
0	Jenni Tolonen	Rantsilan Raikas		
0	Ella-Sofia Kaiponen	Savonlinnan Riento		
0	Sofia Nättilä	Oulaisten Huima		
0	Henna Saarenpää	Saloisten Salama		
0	Hilda Erholtz	Oulun Pyrintö		
0	Miisa Päri	Limingan Niittomiehet		

T10 Kiekko

0	Iita Kimpimäki	Yli-Iin Naseva		
0	Sofia Nättilä	Oulaisten Huima		

T11 60 m

0	Aada Aarnio	Kuivasjärven Aura		
0	Sofie Schroderus	Kuivasjärven Aura		
0	Milla Kangas	Oulun Pyrintö		
0	Katariina Rasinaho	Oulaisten Taru		
0	Iida Ohukainen	Kempeleen Kiri		
0	Hanna Kaikkonen	Oulun Pyrintö		
0	Laura Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
0	Jutta Kovaniemi	Oulun Pyrintö		
0	Aino Keskitalo	Raahen Vesa		
0	Ines Jansson	Oulun Pyrintö		
0	Kiia Vanhatupa	Oulun Pyrintö		
0	Siiri Kylmänen	Kuivasjärven Aura		
0	Venla Siltala	Kuivasjärven Aura		
0	Alisa Okkonen	Kuivasjärven Aura		

T11 1000 m

27	Iida Ohukainen	Kempeleen Kiri		
28	Jutta Kovaniemi	Oulun Pyrintö		

T11 Seiväs

0	Sara Savolainen	Oulun Pyrintö		
0	Kiia Vanhatupa	Oulun Pyrintö		

T11 Pituus

0	Aada Aarnio	Kuivasjärven Aura		
0	Sofie Schroderus	Kuivasjärven Aura		
0	Milla Kangas	Oulun Pyrintö		
0	Katariina Rasinaho	Oulaisten Taru		
0	Iida Ohukainen	Kempeleen Kiri		
0	Hanna Kaikkonen	Oulun Pyrintö		
0	Laura Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
0	Sara Savolainen	Oulun Pyrintö		
0	Jutta Kovaniemi	Oulun Pyrintö		
0	Aino Keskitalo	Raahen Vesa		
0	Ines Jansson	Oulun Pyrintö		
0	Kiia Vanhatupa	Oulun Pyrintö		
0	Siiri Kylmänen	Kuivasjärven Aura		
0	Venla Siltala	Kuivasjärven Aura		
0	Alisa Okkonen	Kuivasjärven Aura		

T11 Kuula

0	Milla Kangas	Oulun Pyrintö		
0	Saija Nordström	Rantsilan Raikas		
0	Katariina Rasinaho	Oulaisten Taru		
0	Hanna Kaikkonen	Oulun Pyrintö		
0	Sara Savolainen	Oulun Pyrintö		
0	Aino Keskitalo	Raahen Vesa		
0	Ines Jansson	Oulun Pyrintö		
0	Jenna Kamula	Oulun Pyrintö		
0	Elli Heikkinen	Kuivasjärven Aura		

T11 Kiekko

0	Saija Nordström	Rantsilan Raikas		
0	Jenna Kamula	Oulun Pyrintö		
0	Siiri Kylmänen	Kuivasjärven Aura		

T12 60 m

0	Eeva Nurkkala	Oulun Pyrintö		
0	Alina Junno	Pulkkilan Ponsi		
0	Alina Hummasti	Saloisten Salama		
0	Elina Turunen	Kuivasjärven Aura		
0	Aino Vuorjoki	Kuivasjärven Aura		
0	Emilia Martinsén	Oulun Pyrintö		
0	Emmi Rantala	Kempeleen Kiri		
0	Veera Piltonen	Kempeleen Kiri		
0	Jasmin Jäälinoja	Kuivasjärven Aura		
0	Venla Laukka	Oulun Pyrintö		
0	Saimi Lithovius	Limingan Niittomiehet		
0	Sofia Maaranto	Limingan Niittomiehet		
0	Emilia Rauhala	Oulun Pyrintö		
0	Essi Niskala	Oulun Pyrintö		
0	Sofia Mehtälä	Kuivasjärven Aura		
0	Sointu Purola	Oulun Pyrintö		
0	Pauliina Autti	Kuivasjärven Aura		
0	Ella Nissinaho	Limingan Niittomiehet		

T12 1000 m

7	Eeva Nurkkala	Oulun Pyrintö		
8	Alina Junno	Pulkkilan Ponsi		
11	Elina Turunen	Kuivasjärven Aura		
17	Ellinoora Ojala	Kuusamon Erä-Veikot		
18	Jasmin Jäälinoja	Kuivasjärven Aura		
19	Venla Laukka	Oulun Pyrintö		
20	Petra Parkkinen	Limingan Niittomiehet		
21	Olivia Veneskoski	Oulun Pyrintö		
22	Essi Niskala	Oulun Pyrintö		
23	Viivi Säntti	Oulun Pyrintö		

T12 200 m aj

0	Emmi Rantala	Kempeleen Kiri		
0	Petra Parkkinen	Limingan Niittomiehet		
0	Saimi Lithovius	Limingan Niittomiehet		
0	Sofia Maaranto	Limingan Niittomiehet		
0	Emilia Rauhala	Oulun Pyrintö		
0	Olivia Veneskoski	Oulun Pyrintö		
0	Essi Niskala	Oulun Pyrintö		
0	Pauliina Autti	Kuivasjärven Aura		

T12 Seiväs

0	Emilia Martinsén	Oulun Pyrintö		
0	Viivi Säntti	Oulun Pyrintö		

T12 Pituus

0	Eeva Nurkkala	Oulun Pyrintö		
0	Alina Junno	Pulkkilan Ponsi		
0	Alina Hummasti	Saloisten Salama		
0	Elina Turunen	Kuivasjärven Aura		
0	Essi Parkkila	Pudasjärven Urheilijat		
0	Aino Vuorjoki	Kuivasjärven Aura		
0	Emilia Martinsén	Oulun Pyrintö		
0	Emmi Rantala	Kempeleen Kiri		
0	Veera Piltonen	Kempeleen Kiri		
0	Jasmin Jäälinoja	Kuivasjärven Aura		
0	Venla Laukka	Oulun Pyrintö		
0	Petra Parkkinen	Limingan Niittomiehet		
0	Saimi Lithovius	Limingan Niittomiehet		
0	Emilia Rauhala	Oulun Pyrintö		
0	Olivia Veneskoski	Oulun Pyrintö		
0	Sofia Mehtälä	Kuivasjärven Aura		
0	Sointu Purola	Oulun Pyrintö		
0	Viivi Säntti	Oulun Pyrintö		
0	Pauliina Autti	Kuivasjärven Aura		
0	Ella Nissinaho	Limingan Niittomiehet		

T12 Kiekko

0	Ellinoora Ojala	Kuusamon Erä-Veikot		
0	Essi Parkkila	Pudasjärven Urheilijat		
0	Veera Piltonen	Kempeleen Kiri		

T12 Moukari

0	Ellinoora Ojala	Kuusamon Erä-Veikot		
0	Essi Parkkila	Pudasjärven Urheilijat		

T13 60 m

0	Aino Korhonen	Oulun Pyrintö		
0	Janette Malila	Limingan Niittomiehet		
0	Anna Helander	Limingan Niittomiehet		
0	Nella Karjalainen	Limingan Niittomiehet		
0	Julia Jäälinoja	Kuivasjärven Aura		
0	Inka Elamaa	Kuivasjärven Aura		
0	Jatta Nurmela	Kuivasjärven Aura		
0	Iina Hyvärinen	Siikalatvan Urheilijat		
0	Anna Kokko	Kuivasjärven Aura		
0	Oona Havana	Kuivasjärven Aura		

T13 1000 m

24	Olivia Hämäläinen	Kestilän Kisa-Veikot		
25	Mei Lee	Oulun Pyrintö		
26	Johanna Salmela	Pudasjärven Urheilijat		
27	Inka Elamaa	Kuivasjärven Aura		
28	Oona Havana	Kuivasjärven Aura		

T13 200 m aj

0	Aino Korhonen	Oulun Pyrintö		
0	Iida-Emilia Kaiponen	Savonlinnan Riento		
0	Jatta Nurmela	Kuivasjärven Aura		
0	Anna Kokko	Kuivasjärven Aura		
0	Laura Markuksela	Kuivasjärven Aura		


T13 Pituus

0	Olivia Hämäläinen	Kestilän Kisa-Veikot		
0	Janette Malila	Limingan Niittomiehet		
0	Iida-Emilia Kaiponen	Savonlinnan Riento		
0	Anna Helander	Limingan Niittomiehet		
0	Nella Karjalainen	Limingan Niittomiehet		
0	Inka Elamaa	Kuivasjärven Aura		
0	Jatta Nurmela	Kuivasjärven Aura		
0	Oona Havana	Kuivasjärven Aura		

T13 Kiekko

0	Martta Koski-Vähälä	Limingan Niittomiehet		
0	Johanna Salmela	Pudasjärven Urheilijat		
0	Kira Autio	Siikalatvan Urheilijat		
0	Anette Saalismaa	Oulun Pyrintö		

T13 Moukari

0	Olivia Hämäläinen	Kestilän Kisa-Veikot		
0	Martta Koski-Vähälä	Limingan Niittomiehet		

T14 100 m

0	Ninna Wallin	Oulaisten Huima		
0	Oona Kiljala	Ylivieskan Kuula		
0	Sofia Härkönen	Oulun Pyrintö		
0	Ella Haataja	Kuusamon Erä-Veikot		
0	Iida Vuorjoki	Kuivasjärven Aura		
0	Nea Palokangas	Kuivasjärven Aura		
0	Eveliina Lehtola	Oulun Pyrintö		
0	Salla Pekkala	Oulun Pyrintö		
0	Lilja Keränen	Kuivasjärven Aura		
0	Emma Ranz	Saloisten Salama		
0	Veera Paasovaara	Oulun Pyrintö		
0	Veera Raappana	Kuivasjärven Aura		
0	Sanna Mikkonen	Raahen Vesa		
0	Milla Maaninen	Raahen Vesa		

T14 800 m

4	Ella Haataja	Kuusamon Erä-Veikot		
6	Iida-Emilia Kaiponen	Savonlinnan Riento		
7	Sanni Tohmola	Oulun Pyrintö		
13	Siiri Hihnala	Oulun Pyrintö		
18	Milla Maaninen	Raahen Vesa		
22	Iiris Mäkikangas	Oulaisten Huima		
23	Katariina Pyörälä	Iin Yritys		
25	Elisa Myllyoja	Kestilän Kisa-Veikot		

T14 300 m aj

0	Siiri Hihnala	Oulun Pyrintö		

T14 Seiväs

0	Aino Suorsa	Oriveden Ponnistus		
0	Emma Ranz	Saloisten Salama		

T14 Pituus

0	Elisa Myllyoja	Kestilän Kisa-Veikot		
0	Oona Kiljala	Ylivieskan Kuula		
0	Ella Haataja	Kuusamon Erä-Veikot		
0	Iida Vuorjoki	Kuivasjärven Aura		
0	Nea Palokangas	Kuivasjärven Aura		
0	Eveliina Lehtola	Oulun Pyrintö		
0	Salla Pekkala	Oulun Pyrintö		
0	Lilja Keränen	Kuivasjärven Aura		
0	Emma Ranz	Saloisten Salama		
0	Siiri Hihnala	Oulun Pyrintö		
0	Veera Paasovaara	Oulun Pyrintö		
0	Veera Raappana	Kuivasjärven Aura		
0	Sanna Mikkonen	Raahen Vesa		

T14 Kiekko

0	Elisa Myllyoja	Kestilän Kisa-Veikot		
0	Viktoria Kätkä	Oulaisten Taru		
0	Iiris Mäkikangas	Oulaisten Huima		
0	Siiri Komulainen	Raahen Vesa		

T14 Moukari

0	Viktoria Kätkä	Oulaisten Taru		
0	Eveliina Lehtola	Oulun Pyrintö		

T15 100 m

0	Enni Lehtomäki	Oulun Pyrintö		
0	Eeva Kilpeläinen	Oulun Pyrintö		
0	Soyoung Teatini	Oulun Pyrintö		
0	Vilhelmiina Maaranto	Limingan Niittomiehet		
0	Siiri Lithovius	Limingan Niittomiehet		
0	Riina Lindroos	Kuivasjärven Aura		
0	Sofia Lindholm	Kuivasjärven Aura		
0	Elina Männikkö	Kuivasjärven Aura		
0	Tiia-Noora Anttila	Veitsiluodon Kisaveikot		
0	Laura Haataja	Saloisten Salama		
0	Iitu Heikkinen	Kuivasjärven Aura		
0	Milla Kivilompolo	Raahen Vesa		
0	Anna Ranz	Saloisten Salama		
0	Emilia Tuomaala	Saloisten Salama		

T15 800 m

27	Soyoung Teatini	Oulun Pyrintö		

T15 300 m aj

0	Soyoung Teatini	Oulun Pyrintö		
0	Sonja Stång	Kuivasjärven Aura		

T15 Seiväs

0	Olivia Härkönen	Veitsiluodon Kisaveikot		
0	Anna Ranz	Saloisten Salama		
0	Emilia Tuomaala	Saloisten Salama		

T15 Pituus

0	Enni Lehtomäki	Oulun Pyrintö		
0	Anni Liikanen	Kuusamon Erä-Veikot		
0	Eeva Kilpeläinen	Oulun Pyrintö		
0	Siiri Lithovius	Limingan Niittomiehet		
0	Elina Männikkö	Kuivasjärven Aura		
0	Tiia-Noora Anttila	Veitsiluodon Kisaveikot		
0	Iitu Heikkinen	Kuivasjärven Aura		
0	Milla Kivilompolo	Raahen Vesa		
0	Anna Ranz	Saloisten Salama		
0	Emilia Tuomaala	Saloisten Salama		

T15 Kiekko

0	Anni Liikanen	Kuusamon Erä-Veikot		
0	Mari Kahila	Oulun Pyrintö		
0	Annukka Saalismaa	Oulun Pyrintö		

T15 Moukari

0	Mari Kahila	Oulun Pyrintö		
0	Anni Liikanen	Kuusamon Erä-Veikot		

T9 40 m

0	Sofia Väisänen	Oulun Pyrintö		
0	Eeva Kotisaari	Siikalatvan Urheilijat		
0	Sylvi Komulainen	Raahen Vesa		
0	Saana Oksanen	Oulaisten Huima		
0	Seela Maaranto	Limingan Niittomiehet		
0	Pihla Lumijärvi	Limingan Niittomiehet		
0	Kiia Kellola	Raahen Vesa		
0	Eevi Juka	Laitasaaren Veto		

T9 1000 m

2	Selma Mäkikangas	Oulaisten Huima		
3	Saana Oksanen	Oulaisten Huima		
5	Seela Maaranto	Limingan Niittomiehet		
8	Pihla Lumijärvi	Limingan Niittomiehet		
9	Eevi Juka	Laitasaaren Veto		

T9 Korkeus

0	Kiia Kellola	Raahen Vesa		
0	Selma Mäkikangas	Oulaisten Huima		
0	Sofia Väisänen	Oulun Pyrintö		
0	Eeva Kotisaari	Siikalatvan Urheilijat		
0	Sylvi Komulainen	Raahen Vesa		
0	Eevi Juka	Laitasaaren Veto