Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
06.08. klo 13:00 Espoonlahden heittokisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 40 henk. (42 lajisuoritusta)
M kiekko (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Petri KoranderVihdin Viesti30.26 / 23.23
Antti LamminenHelsingin Kisa-Veikot34.65 / 31.56
Seppo PaavolaSeinäjoen Seudun Urheilijat53.74 / 38.27
 
N kiekko (1)
Salla TanskanenAsikkalan Raikas37.30 / 36.71
 
M22 kiekko (1)
Ilmari PehkonenRekolan Raikas39.40 / 39.40
 
M19 kiekko (1)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna42.34 / 42.34
 
M17 kiekko (1)
Joona NieminenEspoon Tapiot50.20 / 50.20
 
N17 kiekko (7)
Aino IkäheimoEspoon Tapiot - / -
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo42.36 / 42.36
Alice KoskelainenLahden Ahkera37.55 / 37.55
Martta LaineValkeakosken Haka41.31 / 41.31
Julia NystrandEsbo IF40.12 / 40.12
Marianna UtulahtiVihdin Viesti32.42 / 31.91
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko31.45 / 31.45
 
P15 kiekko (2)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot43.74 / 43.74
Oliver KoskelainenLahden Ahkera42.53 / 42.53
 
P14 kiekko (2)
Eero HakolaLiedon Parma42.35 / 42.35
Elmer KeinänenEsbo IF36.42 / 36.42
 
T14 kiekko (1)
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna31.28 / 31.28
 
P13 kiekko (2)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna37.55 / 37.55
Jesse HirvonenHelsingin Kisa-Veikot30.38 / 30.38
 
T13 kiekko (2)
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna39.35 / 39.35
Anni KujansivuHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
P12 kiekko (4)
Juho AnderssonVantaan Salamat23.42 / 22.97
Tapio JallinojaEspoon Tapiot26.82 / 26.82
Kevin JanssonEsbo IF35.14 / 35.14
Veikka NordbergNakkilan Vire29.69 / 29.69
 
T12 kiekko (3)
Emma KimpimäkiEspoon Tapiot26.29 / 26.29
Isla KimpimäkiEspoon Tapiot19.03 / 19.03
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot16.51 / 16.51
 
P11 kiekko (1)
Jan KujansivuHelsingin Kisa-Veikot14.97 / 14.97
 
T11 kiekko (4)
Saaga LampiEspoon Tapiot18.77 / 18.77
Mira MontonenEspoon Tapiot29.09 / 29.09
Viivi SirénVantaan Salamat21.01 / 21.01
Oona VanhanenEspoon Tapiot28.66 / 28.66
 
P10 kiekko (2)
Niilo AaltoVeikkolan Veikot16.76 / 16.76
Veikka NordbergNakkilan Vire34.05 / 34.05
 
T10 kiekko (3)
Juulia HintsalaLahden Ahkera20.43 / 18.79
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu14.75 / 14.75
Inka SomerjokiEspoon Tapiot - / -
 
P9 kiekko (1)
Alvar WaltariEspoon Tapiot - / -
 
T9 kiekko (1)
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -