Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
08.08. klo 18:00 Föreingscupen deltävling 2
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 267 henk. (267 lajisuoritusta)
M17 800m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jonas ÅbroIF Nykarlebynejden2:37.99 / -
Isak FinskasIF Femman2:10.06 / 2:10.06
Lauri HiisvirtaVasa IS2:16.44 / 2:16.44
Albin JulinIF VOM3:56.96 / 3:56.96
Emil KlemetsIK Falken2:23.87 / -
Albin SödermanIF Drott2:03.10 / 2:03.10
 
M17 pituus (5)
Nikola BäckVasa IS6.24 / 6.24
Max ByströmIK Falken - / -
Oscar GrannasIF Drott6.53 / 6.53
Isak KullasIF VOM5.12 / -
Khang NguyenIF Nykarlebynejden4.88 / 4.88
 
M17 keihäs (6)
Yasin HawariIF Nykarlebynejden - / -
Benjamin HolmbäckIF Åsarna41.33 / -
Melvin LindqvistIK Falken16.12 / -
Conny MajabackaIF VOM30.88 / -
Otto ÖsterbackVasa IS - / -
Charles PortosIF Nykarlebynejden - / -
 
N17 800m (8)
Vilma BjörkskogLarsmo IF2:19.66 / 2:21.15
Felicia ErikssonIK Falken - / -
Nea HassilaIF Drott2:20.58 / 2:21.00
Winnie MarkénIF VOM2:19.53 / 2:19.53
Avilla MyllyläVaasan Toverit2:43.73 / 2:43.73
Tilde NordmanVasa IS2:28.38 / 2:36.51
Wilma NybergIF Åsarna2:38.08 / -
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden2:23.00 / 2:30.06
 
N17 pituus (10)
Elvira ÅbrandtVasa IS - / -
Mia BackmanIF Drott4.96 / 4.67
Malin CederholmIF Nykarlebynejden4.56 / 4.56
Hanna HåkansVasa IS4.24 / 4.23
Elin JakobssonIF Åsarna5.44 / 5.14
Josefina KackurLarsmo IF4.96 / 4.75
Hanna LindbergIF Femman5.02 / -
Linnéa LindgårdIF VOM - / -
Emilia ÖsterbergIF VOM3.28 / -
Linnéa StrandvallIK Falken4.81 / 4.39
 
N17 keihäs (9)
Siri AhlskogIF Åsarna - / -
Priscilla BoatengIF Drott19.96 / -
Hanna HagnäsLarsmo IF - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden44.12 / 44.12
Madelén PenttinenIF VOM34.80 / 34.62
Oona SandellIK Falken - / -
Ida StoorIF Femman45.19 / 45.19
Jamira SuarezIF Drott - / -
Tina TimbergVasa IS - / -
 
P15 300m (6)
Jonas BraxénVasa IS43.31 / 43.78
Iivar HäggmanIF VOM - / -
Elmer HalmesmäkiIF Drott46.60 / 46.60
Lukas JanssonIK Falken - / -
William StrandvallIF Åsarna - / -
Hannes SundbergIF Nykarlebynejden45.25 / 45.25
 
P15 100m aj (1)
Eeli BengsVasa IS - / -
 
P15 3-loikka (3)
Theo GullbergVasa IS10.49 / -
Vidar HalmesmäkiIF Drott - / -
Melker StrandvallIK Falken7.41 / -
 
P15 moukari (4)
Tony AhlvikIK Falken26.56 / 26.56
Alexander BromanVasa IS - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Benjamin RönngårdIF Drott26.36 / 26.36
 
P15 1000m kävely (1)
Emil FockIF Femman8:03.83 / -
 
T15 300m (12)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden51.12 / 51.12
Carolina ÅhmanIF Drott51.02 / 52.81
Kajsa EkholmIF Nykarlebynejden51.94 / -
Matilda ForsIF Drott56.92 / -
Moa HjulforsIK Falken - / -
Ellen KockIK Falken43.62 / 43.62
Klaara MäkynenVaasan Toverit - / -
Stella NorrlinIF VOM - / -
Ester NybackaIK Falken - / -
Vanessa PadaVasa IS - / -
Mella SnellmanLarsmo IF45.93 / 45.93
Linnéa Ståhl  Vasa IS45.38 / 45.38
 
T15 80m aj (10)
Natalie AinasojaIK Falken15.84 / 15.84
Sara CederholmIF Nykarlebynejden13.12 / 13.12
Jeanessa FinneIK Falken15.80 / 15.80
Wilma GrannasIF Drott12.50 / 12.50
Elin HolmIF Åsarna - / -
Enya LönnqvistIK Falken - / -
Liza StrömIF Nykarlebynejden - / -
Ronja StrömIF Nykarlebynejden - / -
Alva SvanbäckIF VOM13.43 / 13.43
Ella WallinVasa IS12.22 / 12.22
 
T15 3-loikka (7)
Tilda ÅbergVasa IS9.26 / 8.99
Linn BergströmIF Nykarlebynejden9.59 / 9.59
Agnes BertsVasa IS - / -
Melina HakaIF Åsarna - / -
Annie LundénIF Drott10.53 / 10.53
Lovisa ÖlingIF VOM7.95 / 7.95
Meyah ThylinLarsmo IF8.44 / 8.44
 
T15 moukari (8)
Lydia BackmanIF Drott26.25 / -
Agnes BerglundIF VOM - / -
Matilda FinnemanVasa IS35.56 / -
Julia LindellIF Åsarna - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Amanda TarvonenIK Falken43.45 / 43.45
Venla VikströmLarsmo IF - / -
Denise WesterlundIF Drott34.82 / 34.82
 
T15 1000m kävely (2)
Tuva NylundVasa IS7:58.93 / -
Santra SuarezIF Drott - / -
 
P13 200m (9)
Emil AnderssénIK Falken - / -
Niko HassilaIF Drott28.39 / 28.39
Asmar HawariIF Nykarlebynejden26.27 / 26.27
Jacob JungarIF Drott - / -
Jakob KlemetsIK Falken - / -
Liam NyholmVasa IS - / -
Theo ÖsterbergIF VOM - / -
Milton SandénVasa IS29.55 / 29.55
Elias SundbergIF Nykarlebynejden30.02 / 30.02
 
P13 60m aj (6)
Anton ÅbergVasa IS12.37 / 12.37
Colin AhlvikIK Falken - / -
Melwin BergmanIF VOM - / -
Khanh BuiIF VOM - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden10.42 / 10.42
Oscar LundénIF Drott10.73 / 10.73
 
P13 seiväs (5)
Wilhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden1.60 / 1.60
Laith AlhammadahIF Drott - / -
Max BodbackaIK Falken1.70 / 1.70
Olle JulinIF VOM1.60 / 1.40
Elis TräskelinVasa IS1.90 / 1.90
 
P13 kuula (5)
Benjamin EklundIF Nykarlebynejden11.10 / 11.10
William LatvalaVasa IS8.52 / 8.52
Jon LundqvistIF Drott8.27 / 8.27
Alexander ÖsterbergIF VOM8.55 / 8.55
Elmer SandbackaIK Falken - / -
 
T13 200m (16)
Klara BjörkIF Drott35.64 / 35.64
Natalie EklundIF VOM34.57 / 34.57
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden33.74 / 33.74
Maja HäggströmLarsmo IF - / -
Minea HjulforsIK Falken32.15 / 32.15
Lina HolmIF Åsarna33.38 / 33.38
Venla LehtoIF Drott28.10 / 28.10
Inez MoliisVasa IS - / -
Julia NordmanVasa IS32.23 / 32.23
Evelina NygårdLarsmo IF - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna31.17 / 31.17
Silja PulkkinenIF Åsarna31.13 / 31.13
Bianca RösgrenVasa IS31.21 / 31.21
Alina SandvikIK Falken30.93 / 30.93
Izabelle ViitasaloIF Åsarna28.36 / 28.36
Melva WiklundIF Nykarlebynejden30.93 / -
 
T13 60m aj (14)
Matilda AinasojaIK Falken10.41 / 10.41
Carla BjörkgrenIF Drott10.78 / 10.78
Rut BomanIF Drott12.88 / 12.88
Tilde FinskasVasa IS13.11 / 13.11
Norah Garneij SandströmIF Drott10.38 / 10.38
Frida HäggblomVasa IS11.12 / 11.12
Olivia HärtullLarsmo IF10.17 / 10.17
Meya HenrikssonIK Falken14.72 / -
Matilda HermansIF VOM12.18 / 12.18
Elin HöglundIF Nykarlebynejden - / -
Edith HolmIF Nykarlebynejden - / -
Linn HolmIF Åsarna - / -
Ronja NorrgårdIF Nykarlebynejden - / -
Julia StrandvallIF Åsarna11.77 / 11.77
 
T13 seiväs (4)
Ellen AndtfolkVasa IS2.60 / 2.60
Tyra BackIF VOM1.70 / -
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden2.20 / 2.20
Maja SunabackaIF Drott2.10 / 2.10
 
T13 kuula (13)
Eveliina AnderssonIF VOM6.60 / -
Julia BäckIF Nykarlebynejden9.30 / 9.30
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Milla ByströmIK Falken5.42 / 5.42
Nelia ForsbackaIF Åsarna6.28 / 6.28
Vanja GäddaVasa IS6.88 / -
Alina GrannasIF VOM - / -
Jennifer HolmbäckIF Åsarna9.19 / 9.19
Adriana RiskaLarsmo IF6.20 / 6.20
Amanda RönngårdIF Drott7.18 / 7.18
Maija SalminenIF Drott - / -
Ebba SandbackaIK Falken6.57 / 6.57
Agnes SundvikIF Nykarlebynejden5.70 / 5.70
 
T13 1000m kävely (1)
Saga MarkénIF VOM5:57.98 / -
 
P11 150m (14)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden28.39 / -
Lenni BjörkgårdVasa IS - / -
Samuel BjörkmanIK Falken - / -
Noah EngmanIF VOM22.76 / 22.76
Theodor GranholmVasa IS22.24 / -
Milo HjulforsIK Falken25.73 / -
Aaron HolmbackVasa IS24.62 / 24.62
Onni KuoppamaaIF Drott24.01 / 24.01
Valter SandvikIK Falken24.76 / 24.76
Roni SjölundLarsmo IF24.84 / 24.84
Oliver SpetsIK Falken - / -
Noah TubaonIF Åsarna - / -
Birk TunérIF Drott24.78 / 24.78
Nico VesterbackaVasa IS - / -
 
P11 60m aj (11)
Walter BackaVasa IS11.18 / 11.18
Noel HäggblomIF Drott14.40 / 14.40
Hugo HagmanVasa IS11.07 / 11.07
Lukas HärtullLarsmo IF12.58 / 12.58
Veikka LehtoIF Drott - / -
Viggo LindgrenIK Falken - / -
Max LundströmIF VOM12.59 / 12.59
Leon SandellIK Falken - / -
Joar SnårbackaIF Nykarlebynejden11.58 / 11.58
Oliver StrandIF Femman - / -
Evert TunisVasa IS15.07 / 15.07
 
P11 korkeus (6)
Alvin HalmesmäkiIF Drott1.00 / 1.00
Alex HermansIF VOM1.10 / 1.10
Melvin HjulforsIK Falken1.25 / 1.25
Arvid KassVasa IS1.20 / 1.20
Colin LaitalaIF Nykarlebynejden - / -
Elliot SalonenIF VOM1.10 / 1.10
 
P11 kuula (12)
Aron ÅhmanIF Drott5.16 / -
Jonas BackmanIF Drott5.59 / -
Nico EkholmIF Nykarlebynejden6.00 / -
Jeremias EklundIF Nykarlebynejden5.09 / 5.09
Eevert EvijokiVasa IS9.55 / 9.55
Edvin FinellIK Falken - / -
Ronnie ForsstrandIF Åsarna - / -
Wincent FuruIF Femman6.60 / 6.60
Melwin LångsIF VOM5.41 / 5.41
Erik LönnqvistIK Falken7.22 / 7.22
Alfred SandbackaIK Falken5.31 / 5.31
Leo SemskarIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 150m (16)
Ines AnderssénIK Falken - / -
Liné BjörkmanIF Nykarlebynejden28.07 / 28.07
Engla BjörkströmLarsmo IF25.08 / 25.08
Saga BomanIF Nykarlebynejden - / -
Leya FagerholmLarsmo IF26.27 / 26.27
Thea FinellIK Falken26.81 / 26.81
Aris FuruIF Femman25.92 / 25.92
Säde KiveläIF Drott27.30 / 27.30
Meya LampaIK Falken24.22 / 24.22
Matilda LundbergIF Femman25.33 / -
Frida NybergIF Åsarna26.94 / -
Bonnie RösgrenVasa IS27.48 / 28.48
Alice TranIF Drott26.25 / 26.25
Emelie ViitasaloIF Åsarna27.46 / 27.46
Nellie ViitasaloIF Åsarna25.75 / 25.75
Agnes WörgrenIF VOM23.49 / 23.49
 
T11 60m aj (12)
Celine ÅkermanIF Nykarlebynejden14.82 / 14.82
Annabelle BjörklundIF Femman - / -
Edit BomanIF Drott11.89 / 11.89
Agnes FinellIK Falken - / -
Inez HäggblomVasa IS12.32 / 12.32
Milla HansénIF Åsarna - / -
Marielle HöglundIF Nykarlebynejden - / -
Iris NordmyrIF VOM - / -
Pinja RiskaLarsmo IF14.15 / 14.15
Elsa StaffansIF Drott14.67 / 14.67
Mira ThylinIK Falken - / -
Edith WinbergIF Femman - / -
 
T11 korkeus (8)
Lilas AlhammadahIF Drott1.05 / -
Yasmine DurmazIF Femman1.05 / 1.05
Melina EdsvikIF Femman1.20 / 1.20
Linn EnrothIF Drott1.20 / 1.20
Freja LiljekvistLarsmo IF1.05 / 1.05
Julia LövsundIK Falken1.21 / 1.21
Elvira NordmyrIF VOM1.20 / 1.20
Alva StråkaIF Nykarlebynejden1.16 / 1.16
 
T11 kuula (16)
Remas AlhammadahIF Drott3.03 / -
Ellen BäckIF VOM6.43 / 6.43
Naomi EnglundIF Femman5.64 / 5.64
Yodit ForsbackaIF Femman5.40 / 5.40
Emilia GranholmIF Femman4.83 / 4.83
Amanda GrannasIF Drott7.08 / 7.08
Céline IsakssonIF Nykarlebynejden4.41 / 4.41
Hilma KultalahtiIK Falken5.38 / 5.38
Linn LatvalaVasa IS7.35 / 7.35
Saga LindgrenLarsmo IF4.34 / 4.34
Alvina NylundIF Nykarlebynejden4.95 / 4.95
Maja NymanIF Åsarna4.64 / 4.60
Ina PitkälampiIF Åsarna6.52 / 6.52
Meija RenvallIF Nykarlebynejden - / -
Moa RiskaLarsmo IF5.49 / 5.49
Mia SalinIF Nykarlebynejden3.81 / 3.81
 
T11 1000m kävely (1)
Milea FlinkLarsmo IF - / -