Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
08.08. klo 18:00 NÅID Föreningscup 2 / NÅID Seuracup 2
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 179 henk. (204 lajisuoritusta)
M17 800m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Linus EkholmBorgå Akilles2:14.62 / -
William ForsténEsbo IF2:12.98 / 2:12.98
Florian FritzénIF Raseborg2:54.84 / -
Victor LindroosBorgå Akilles2:15.34 / -
Paul MattheliéEsbo IF2:10.56 / -
Robert SiroSjundeå IF - / -
 
M17 pituus (8)
Alec EkblomBorgå Akilles5.69 / 5.69
Simon EkholmIF Raseborg5.86 / 5.67
Thomas IsakssonBorgå Akilles6.18 / 6.18
Rado LindbergEsbo IF5.82 / -
Elias LundellSjundeå IF4.92 / -
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna4.78 / -
Jonatan ÖsterholmEsbo IF6.07 / 6.07
Rasmus VuonorantaEsbo IF5.36 / -
 
M17 keihäs (5)
Henri AspelinBorgå Akilles - / -
Anton BaggerSjundeå IF - / -
Simon BjörklöfIF Raseborg36.26 / -
Mikael BöckermanEsbo IF46.83 / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles34.85 / 33.68
 
N17 800m (6)
Nicole BromanSjundeå IF - / -
Lina KiviahoEsbo IF2:31.45 / 2:37.11
Eevi KontinenBorgå Akilles3:31.60 / -
Mona LamppuEsbo IF2:50.70 / 2:50.70
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna2:37.93 / -
Rebecca MalmbergIF Raseborg2:36.06 / 2:36.06
 
N17 pituus (7)
Fanny BöhlingBorgå Akilles4.57 / -
Julia FranzénIF Sibbo-Vargarna4.26 / 4.26
Kajsa GrönqvistBorgå Akilles3.28 / -
Emmi HilkkuSjundeå IF4.20 / -
Selma LepistöBorgå Akilles4.29 / -
Sara MäkeläEsbo IF4.68 / 4.68
Cassandra NynäsIF Raseborg4.60 / -
 
N17 keihäs (6)
Ida FinellBorgå Akilles29.57 / -
Janina HörhammerIF Sibbo-Vargarna - / -
Malin KarellSjundeå IF55.20 / 55.20
Moa LindénIF Raseborg42.70 / 42.70
Melina LundqvistBorgå Akilles - / -
Ella RåstedtEsbo IF43.32 / 43.32
 
P15 300m (8)
Oscar BlombergBorgå Akilles41.52 / 41.52
Daniel GrönvikIF Raseborg40.97 / 40.97
Danny GrönvikIF Raseborg41.06 / 41.06
Jens-Aarne KeroIF Raseborg43.52 / -
Eerik LaruSjundeå IF39.96 / 39.96
Linus MartinIF Sibbo-Vargarna39.99 / 39.99
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna41.26 / 41.26
Joel TulikouraEsbo IF - / -
 
P15 100m aj (4)
Lukas ForsmanIF Raseborg21.53 / 21.53
Mikael GustafssonIF Sibbo-Vargarna20.61 / -
Edvin HolmbergIF Raseborg18.43 / 18.43
Albert IsakssonBorgå Akilles - / -
 
P15 3-loikka (5)
Ville EkebomIF Raseborg9.73 / 9.73
Kristian GustafssonIF Sibbo-Vargarna - / -
Elmer KeinänenEsbo IF11.76 / 11.76
Fredrik LemströmSjundeå IF8.63 / -
Santeri PuustinenBorgå Akilles - / -
 
P15 moukari (3)
Max NybergIF Raseborg38.85 / 38.85
Jimi SorvariBorgå Akilles41.19 / 41.19
Wictor WernerIF Raseborg47.73 / 47.73
 
T15 300m (6)
Frida BlomfeltEsbo IF45.16 / 45.16
Åsa BondestamSjundeå IF - / -
Sara HeininenEsbo IF47.62 / -
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna47.41 / 48.21
Emily LaksIF Raseborg47.45 / 47.45
Erika TallqvistBorgå Akilles55.58 / -
 
T15 80m aj (5)
Erin BjörklöfIF Raseborg - / -
Mathilda GranvikEsbo IF13.31 / 13.31
Brenda JalkanenBorgå Akilles - / -
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna14.95 / 14.95
Alina NyholmBorgå Akilles17.38 / 17.38
 
T15 3-loikka (6)
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna8.73 / -
Cessi HagelbergSjundeå IF9.63 / 9.63
Sarah IsakssonBorgå Akilles8.64 / -
Erin JohanssonBorgå Akilles9.08 / -
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna10.05 / 9.22
Matilda PennanenEsbo IF10.86 / 10.86
 
T15 moukari (5)
Sara HämelinEsbo IF - / -
Emilia LiljendalBorgå Akilles23.08 / -
Signe SkogSjundeå IF27.31 / 27.31
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna33.00 / 30.31
Ines WesterlundIF Raseborg - / -
 
T15 1000m kävely (4)
Frida BlomfeltEsbo IF5:15.9h / -
Brenda JalkanenBorgå Akilles6:25.64 / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna6:00.27 / -
Linnea LindströmSjundeå IF - / -
 
P13 200m (7)
Aarne AlateräIF Sibbo-Vargarna - / -
Milos ChristidesIF Raseborg - / -
Oliver HallikainenBorgå Akilles - / -
Matias HirnIF Sibbo-Vargarna - / -
Anton KarellSjundeå IF - / -
Eino MauraEsbo IF - / -
Melvin WasströmIF Raseborg33.28 / 33.28
 
P13 60m aj (5)
Benjamin BlombergEsbo IF13.34 / -
Alvin HertzmanSjundeå IF - / -
Jakob HolmbergIF Raseborg10.23 / 10.32
Tobias IsakssonBorgå Akilles12.87 / 12.87
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P13 seiväs (3)
Agaton BlombergEsbo IF1.90 / -
David EkholmIF Raseborg1.72 / 1.72
Tobias TallqvistBorgå Akilles2.57 / 2.57
 
P13 kuula (5)
Erik Boije Af GennäsSjundeå IF - / -
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna11.87 / 11.87
Kevin JanssonEsbo IF8.91 / 8.91
Oliver LiljendalBorgå Akilles7.97 / 7.97
Vincent WinbergIF Raseborg7.23 / 7.23
 
P13 1000m kävely (3)
Benjamin BlombergEsbo IF6:32.1h / -
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Tobias TallqvistBorgå Akilles - / -
 
T13 200m (3)
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna28.81 / 28.81
Livia NordmanIF Raseborg31.04 / 31.58
Alissa ServinBorgå Akilles - / -
 
T13 60m aj (5)
Clara HenrikssonBorgå Akilles13.48 / 13.48
Victoria JungIF Raseborg - / -
Natalie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Elvira SvanfeldtSjundeå IF - / -
Elizabeth ToftsIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T13 seiväs (2)
Fanny FinellBorgå Akilles2.70 / 2.70
Ellen WesterlundIF Raseborg1.32 / 1.32
 
T13 kuula (9)
Olivia AsplundIF Raseborg7.58 / 7.58
Elin BaarmanIF Raseborg7.51 / 7.51
Annika EkSjundeå IF7.03 / -
Sofia HämelinEsbo IF7.41 / 7.41
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna10.29 / 10.29
Isabelle MalmbergIF Raseborg6.09 / 6.09
Emma PelliSjundeå IF6.33 / 6.25
Sara SandströmIF Sibbo-Vargarna8.88 / 8.88
Alina WiitalaBorgå Akilles6.70 / 6.70
 
P11 150m (10)
Johannes FezaIF Sibbo-Vargarna26.85 / 26.85
Alvar KoivuporrasIF Raseborg - / -
Axel LatvalaBorgå Akilles - / -
Elias MiettinenBorgå Akilles28.97 / -
Tuomas PuolakkaEsbo IF24.17 / -
Erik SaloniemiSjundeå IF - / -
Ato VäistöBorgå Akilles28.54 / -
William VuonorantaEsbo IF24.96 / -
Julius WischekIF Sibbo-Vargarna27.66 / 27.66
Leonard WischekIF Sibbo-Vargarna25.72 / 25.72
 
P11 60m aj (6)
Elliot HeinoEsbo IF - / -
Elias HirtentreuBorgå Akilles - / -
Lenni HurskainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Sebastian NybergIF Raseborg11.59 / 11.59
Serafim TsubarevSjundeå IF - / -
Edgar WinbergEsbo IF - / -
 
P11 korkeus (4)
Liam AntikainenIF Raseborg1.15 / -
William HolmströmBorgå Akilles1.05 / 1.05
Casper NopanenBorgå Akilles - / -
Oliver SandbergIF Sibbo-Vargarna1.05 / 1.05
 
P11 kuula (5)
Axel BlomfeltEsbo IF6.01 / 6.01
Rasmus ForsmanIF Raseborg3.79 / 3.79
Robin JohanssonBorgå Akilles5.87 / 5.42
Lenni LähdesaloIF Sibbo-Vargarna6.02 / 6.02
Jonathan LiljendalBorgå Akilles5.56 / 5.56
 
P11 1000m kävely (6)
Lenni HurskainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Alvar KoivuporrasIF Raseborg - / -
Lenni LähdesaloIF Sibbo-Vargarna - / -
Tuomas PuolakkaEsbo IF - / -
Oliver SandbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Julius WischekIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T11 150m (11)
Emma AllénIF Raseborg26.36 / 26.36
Linn AnderssonBorgå Akilles - / -
Serafia ArreniusIF Sibbo-Vargarna26.06 / 26.06
Amanda BuddasIF Sibbo-Vargarna26.88 / 26.88
My FoxellEsbo IF - / -
Jonna KämäräinenEsbo IF27.29 / -
Aamu SantalahtiBorgå Akilles26.91 / 26.91
Ronja SentzkeSjundeå IF25.38 / -
Alissa ServinBorgå Akilles - / -
Lisa TravisIF Sibbo-Vargarna25.31 / 25.31
Ellen WikmanIF Raseborg - / -
 
T11 60m aj (9)
Denise CarlssonIF Sibbo-Vargarna14.66 / 14.66
My FoxellEsbo IF - / -
Elise HellströmSjundeå IF - / -
Olivia KoskiIF Sibbo-Vargarna13.09 / 13.09
Alexandra LaihoIF Sibbo-Vargarna - / -
Nea MelénBorgå Akilles - / -
Elin NyholmBorgå Akilles11.67 / -
Emma NymanIF Raseborg13.15 / 13.15
Iida ViitanenEsbo IF - / -
 
T11 korkeus (8)
Li BjörkqvistIF Raseborg - / -
My FoxellEsbo IF - / -
Jenni LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna1.38 / 1.38
Wilhelmina LindbergIF Sibbo-Vargarna1.05 / 1.05
Erin LindgrenBorgå Akilles1.05 / 1.05
Sigrid LindströmSjundeå IF1.07 / -
Ellen MarttinenEsbo IF1.20 / 1.20
Taika MyllerIF Sibbo-Vargarna0.95 / -
 
T11 kuula (9)
Elin BaggerSjundeå IF5.34 / 5.29
Matilda BlomBorgå Akilles5.95 / 5.95
Cassandra DegermanIF Raseborg8.67 / 8.67
My FoxellEsbo IF4.64 / -
Saga HolmSjundeå IF7.74 / 7.74
Charlotta LaurénBorgå Akilles4.55 / 4.55
Ida NybergSjundeå IF5.91 / 5.91
Siina RautanenEsbo IF4.92 / 4.92
Jonna SandströmIF Sibbo-Vargarna5.39 / 5.39
 
T11 1000m kävely (10)
Emma AllénIF Raseborg - / -
Elin BaggerSjundeå IF - / -
Amanda BuddasIF Sibbo-Vargarna - / -
Denise CarlssonIF Sibbo-Vargarna - / -
Jonna KämäräinenEsbo IF7:28.0h / -
Alexandra LaihoIF Sibbo-Vargarna - / -
Charlotta LaurénBorgå Akilles - / -
Wilhelmina LindbergIF Sibbo-Vargarna8:01.38 / -
Jonna SandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Aamu SantalahtiBorgå Akilles - / -