Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
07.07. klo 17:30 SM 2023 ESIKILPAILU - Avoimet Piirinmestaruuskilpailut 9-17 v
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 96 henk. (169 lajisuoritusta)
M17 200m (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aatu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet24.72 / 24.72
Eeli ValtonenImatran Urheilijat26.25 / 26.25
Juho VenäläinenImatran Urheilijat25.60 / -
 
M17 moukari (1)
Akseli KinnunenYlämaan Pyrkijät - / -
 
N17 200m (6)
Katja HonkanenLappeenrannan Urheilu-Miehet28.59 / -
Sofia InkinenLappeenrannan Urheilu-Miehet31.76 / 31.76
Saana LaihanenImatran Urheilijat27.83 / 27.83
Iines PeltonenLappeenrannan Urheilu-Miehet28.81 / 29.07
Miisa ReponenImatran Urheilijat28.01 / 28.01
Venla SavolainenImatran Urheilijat27.26 / 27.28
 
N17 3-loikka (4)
Sofia InkinenLappeenrannan Urheilu-Miehet8.80 / 8.80
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet11.38 / 10.59
Oona MoisioTampereen Pyrintö10.25 / 10.25
Essi NiinimäkiLappeenrannan Urheilu-Miehet10.19 / 10.13
 
N17 moukari (2)
Senja OjalainenImatran Urheilijat20.20 / -
Veera VallinImatran Urheilijat24.48 / -
 
P15 300m (4)
Perttu AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet40.18 / -
Miska AnttonenImatran Urheilijat - / -
Topi KopsaLappeenrannan Urheilu-Miehet47.18 / 47.18
Mikael VenäläinenImatran Urheilijat - / -
 
P15 100m aj (2)
Miska AnttonenImatran Urheilijat - / -
Topi KopsaLappeenrannan Urheilu-Miehet18.73 / 18.73
 
P15 3-loikka (1)
Tiitus QvintusLappeenrannan Urheilu-Miehet9.95 / 9.95
 
P15 kuula (1)
Vini AarnikkoImatran Urheilijat10.71 / 10.71
 
T15 300m (8)
Matilda HatakkaImatran Urheilijat - / -
Veera HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet44.88 / 46.41
Helmi KaipiaLappeenrannan Urheilu-Miehet48.23 / 48.23
Kiira KarttunenImatran Urheilijat - / -
Emma KönönenImatran Urheilijat - / -
Sara KyllönenLappeenrannan Urheilu-Miehet45.07 / -
Emma MoilanenImatran Urheilijat44.70 / -
Venla PuhakkaImatran Urheilijat46.22 / -
 
T15 80m aj (3)
Veera HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet12.53 / 13.33
Sara KyllönenLappeenrannan Urheilu-Miehet12.24 / 12.24
Jemina NurmelaLappeenrannan Urheilu-Miehet13.32 / 13.32
 
T15 seiväs (1)
Emma MoilanenImatran Urheilijat2.86 / -
 
T15 3-loikka (7)
Sara EhrnroothSavonlinnan Riento10.33 / 10.31
Silja KallioinenMikkelin Kilpa-Veikot11.00 / 11.00
Iiris LaaksonenKarhulan Katajaiset9.72 / 9.72
Jemina NurmelaLappeenrannan Urheilu-Miehet9.19 / -
Anni OlliKarhulan Katajaiset9.93 / 9.93
Erika PellinenImatran Urheilijat9.91 / 9.91
Marika-Anneli RuotsiKarhulan Katajaiset10.00 / 10.00
 
T15 kuula (5)
Silja AronpuroLappeenrannan Urheilu-Miehet9.08 / 8.87
Sara EhrnroothSavonlinnan Riento11.40 / 11.40
Julia MontonenImatran Urheilijat8.45 / 8.45
Veera PöyryLahden Ahkera11.76 / 10.64
Moona TamminenImatran Urheilijat7.31 / 7.31
 
T15 moukari (2)
Sara EhrnroothSavonlinnan Riento35.12 / 35.12
Veera PöyryLahden Ahkera44.48 / 44.48
 
P13 200m (5)
Tiitus KarvonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aki KorhonenImatran Urheilijat - / -
Sisu PeräläLappeenrannan Urheilu-Miehet30.35 / 30.35
Lenni RutiLappeenrannan Urheilu-Miehet32.54 / -
Jesper VallinImatran Urheilijat29.32 / -
 
P13 60m aj (3)
Tiitus KarvonenLappeenrannan Urheilu-Miehet13.00 / 13.00
Sisu PeräläLappeenrannan Urheilu-Miehet10.30 / 10.30
Lenni RutiLappeenrannan Urheilu-Miehet11.18 / 11.18
 
P13 seiväs (1)
Sisu PeräläLappeenrannan Urheilu-Miehet2.70 / 2.70
 
P13 moukari (1)
Marlo TuhkanenPyhäselän Urheilijat31.02 / 31.02
 
P13 keihäs (5)
Tiitus KarvonenLappeenrannan Urheilu-Miehet19.92 / 19.92
Aki KorhonenImatran Urheilijat11.73 / -
Unto OjalainenImatran Urheilijat15.40 / 13.48
Lenni RutiLappeenrannan Urheilu-Miehet26.53 / 25.48
Marlo TuhkanenPyhäselän Urheilijat37.47 / 37.47
 
T13 200m (10)
Amanda AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet30.82 / -
Neela HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Alisa HelkilinnaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aurora IkäheimonenLappeenrannan Urheilu-Miehet36.08 / -
Helmi KoivistoImatran Urheilijat30.33 / 30.33
Milla KosunenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Fanni PesonenImatran Urheilijat - / -
Rebecca RaijasImatran Urheilijat - / -
Saana ReponenImatran Urheilijat32.61 / -
Salla TarkiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet29.46 / 29.46
 
T13 60m aj (5)
Meiju AlholaOrimattilan Jymy13.24 / 13.24
Neela HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet10.61 / 10.61
Alisa HelkilinnaLappeenrannan Urheilu-Miehet10.49 / 10.49
Elsa NapariLappeenrannan Urheilu-Miehet11.21 / 11.21
Salla TarkiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet10.26 / 10.26
 
T13 seiväs (6)
Mette-Maria KotilainenLappeenrannan Urheilu-Miehet1.80 / 1.80
Sonja LahtiKarhulan Katajaiset2.50 / 2.50
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset1.90 / 1.90
Rebecca RaijasImatran Urheilijat - / -
Saana ReponenImatran Urheilijat - / -
Vieno VäistöImatran Urheilijat - / -
 
T13 3-loikka (10)
Amanda AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet10.52 / 10.52
Meiju AlholaOrimattilan Jymy7.66 / 7.66
Lola HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Neela HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Alisa HelkilinnaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aurora IkäheimonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Sonja LahtiKarhulan Katajaiset9.90 / 9.90
Elsa NapariLappeenrannan Urheilu-Miehet8.92 / 8.92
Salla TarkiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Vieno VäistöImatran Urheilijat8.66 / 8.66
 
T13 moukari (6)
Aino AlankoHeinolan Isku38.12 / 38.12
Iita AlankoHeinolan Isku39.32 / 39.32
Meiju AlholaOrimattilan Jymy23.36 / 23.36
Saana AronpuroLappeenrannan Urheilu-Miehet25.04 / -
Ada NiemeläinenKarhulan Urheilijat27.00 / 27.00
Vieno VäistöImatran Urheilijat16.45 / -
 
T13 keihäs (4)
Saana AronpuroLappeenrannan Urheilu-Miehet24.90 / 24.90
Lola HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet15.11 / -
Aurora IkäheimonenLappeenrannan Urheilu-Miehet14.06 / 14.04
Milla KosunenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
P11 150m (1)
Santtu NieminenImatran Urheilijat27.29 / 27.29
 
P11 60m aj (1)
Santtu NieminenImatran Urheilijat14.37 / 14.37
 
T11 150m (11)
Lela HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet29.56 / -
Alisa IkäheimonenLappeenrannan Urheilu-Miehet24.99 / 24.99
Juliette KaplasLappeenrannan Urheilu-Miehet27.55 / -
Olivia KarhunenLappeenrannan Urheilu-Miehet25.00 / 25.41
Verna KoivulaLappeenrannan Urheilu-Miehet27.32 / -
Aada KorkealaaksoLappeenrannan Urheilu-Miehet26.08 / -
Tyrsky LehtoLappeenrannan Urheilu-Miehet31.40 / -
Iida MikkolaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Pihla ParkkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet27.67 / -
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset26.18 / -
Edla ValkeapääLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
T11 60m aj (10)
Alisa IkäheimonenLappeenrannan Urheilu-Miehet12.94 / 12.94
Juliette KaplasLappeenrannan Urheilu-Miehet11.34 / 11.34
Olivia KarhunenLappeenrannan Urheilu-Miehet12.20 / 12.20
Verna KoivulaLappeenrannan Urheilu-Miehet14.67 / -
Aino KopsaLappeenrannan Urheilu-Miehet11.82 / 11.82
Aada KorkealaaksoLappeenrannan Urheilu-Miehet12.81 / 12.81
Tyrsky LehtoLappeenrannan Urheilu-Miehet14.72 / 14.72
Iida MikkolaLappeenrannan Urheilu-Miehet13.42 / 13.42
Pihla ParkkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet14.83 / 14.83
Edla ValkeapääLappeenrannan Urheilu-Miehet11.14 / 11.14
 
T11 korkeus (5)
Alisa IkäheimonenLappeenrannan Urheilu-Miehet1.00 / -
Juliette KaplasLappeenrannan Urheilu-Miehet1.19 / 1.13
Aino KopsaLappeenrannan Urheilu-Miehet1.26 / 1.26
Pihla ParkkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Alisa SundImatran Urheilijat1.15 / 1.13
 
T11 3-loikka (5)
Juliette KaplasLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Olivia KarhunenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Pihla ParkkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset - / -
Alisa SundImatran Urheilijat6.69 / -
 
T11 keihäs (8)
Lela HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet13.10 / -
Olivia KarhunenLappeenrannan Urheilu-Miehet20.96 / 20.96
Verna KoivulaLappeenrannan Urheilu-Miehet14.19 / 14.19
Tyrsky LehtoLappeenrannan Urheilu-Miehet9.06 / 9.06
Venla MattinenJoutsenon Kullervo18.71 / 18.71
Claudia NevalainenImatran Urheilijat - / -
Pihla ParkkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet10.80 / 10.80
Emilia PeltonenImatran Urheilijat - / -
 
P9 60m aj (3)
Manu MahlavuoriLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Emil PuhakkaKarhulan Katajaiset - / -
Joel SavinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
P9 korkeus (1)
Manu MahlavuoriLappeenrannan Urheilu-Miehet0.75 / -
 
P9 keihäs (4)
Manu MahlavuoriLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Emil PuhakkaKarhulan Katajaiset - / -
Joel SavinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Roope TarkiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
T9 60m aj (8)
Linda HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aino KaasinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Kiia KorkealaaksoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Alisa KycklingImatran Urheilijat - / -
Saimi PeräläLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aada ReponenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Pihla VainikkaJoutsenon Kullervo - / -
Hilda ValkeapääLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
T9 korkeus (1)
Aino KaasinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
T9 keihäs (5)
Aino KaasinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Alisa KycklingImatran Urheilijat - / -
Aada ReponenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Pihla VainikkaJoutsenon Kullervo - / -
Hilda ValkeapääLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -