Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
09.08. klo 17:30 Seuracup 2, ykköslohko
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 259 henk. (269 lajisuoritusta)
M17 800m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto2:12.30 / 2:12.30
Edwin ItämeriTurun Urheiluliitto2:17.51 / -
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto1:57.67 / 1:57.67
Niko MyllynenTurun Weikot Yleisurheilu2:06.68 / 2:06.68
Hannes SantavuoriNaantalin Löyly2:21.61 / 2:21.61
 
M17 pituus (6)
Aarne AutioTurun Urheiluliitto6.20 / 6.20
Topias KoivunenTurun Urheiluliitto5.97 / 5.97
Kasper KouvonenTurun Urheiluliitto6.14 / 5.99
Mikko LoisaSalon Vilpas5.67 / 5.67
Wiljam SöderholmNaantalin Löyly5.51 / 4.94
Taavi TuominenRaision Kuula5.20 / -
 
M17 keihäs (5)
Julius AaltonenNaantalin Löyly - / -
Jimi AhoSalon Vilpas - / -
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto - / -
Oluwashina OniludeRaision Kuula - / -
Veikko PaanaNaantalin Löyly - / -
 
N17 800m (4)
Emelia AvalliTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas2:18.71 / 2:21.72
Linnea KeroTurun Urheiluliitto2:23.74 / -
Roosa VälimäkiNaantalin Löyly2:39.94 / 2:39.94
 
N17 pituus (7)
Emilin AyelbassaTurun Urheiluliitto4.57 / -
Stella EnwenaRaision Kuula4.01 / -
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu3.91 / -
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto4.80 / 4.67
Minne KänkänenSalon Vilpas4.22 / 4.22
Eden KytöNaantalin Löyly4.39 / 4.39
Saara VirkkiSalon Vilpas4.35 / -
 
N17 keihäs (8)
Maya-Maria HautalaTurun Urheiluliitto41.37 / 41.37
Marianelle KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Minea KumlanderRaision Kuula35.08 / -
Isla LehtonenNaantalin Löyly - / -
Iina LokistoSalon Vilpas21.72 / -
Veera SantanenRaision Kuula27.29 / -
Ellen UschanowRaision Kuula - / -
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto36.78 / -
 
P15 300m (9)
Jonne AhoSalon Vilpas - / -
Tuomas ArvelmoTurun Urheiluliitto - / -
Hugo HaanpääTurun Urheiluliitto40.88 / 40.88
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto - / -
Aleksi ImmonenNaantalin Löyly40.72 / 40.72
Elmo KuorilehtoNaantalin Löyly41.65 / -
Eero LahdenkauppiTurun Urheiluliitto39.79 / 39.79
Emil SeppäläTurun Urheiluliitto43.88 / 43.88
Niki SirénRaision Kuula - / -
 
P15 100m aj (3)
Arttu CarneTurun Urheiluliitto - / -
Niko KaunistoNaantalin Löyly15.12 / 15.12
Akseli VarpioRaision Kuula15.54 / 15.54
 
P15 3-loikka (5)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto11.64 / 11.64
Artturi LaineRaision Kuula8.08 / 8.08
Viljami LaunonenNaantalin Löyly11.29 / 11.29
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto9.32 / -
Olli PäkkiläTurun Weikot Yleisurheilu11.35 / 11.35
 
P15 moukari (3)
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto33.70 / 33.70
Hjalmar KurkiNaantalin Löyly - / -
Samu SuominenRaision Kuula19.27 / 19.27
 
T15 300m (17)
Fanni ÄmmäläTurun Urheiluliitto47.56 / 47.56
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto44.38 / 46.56
Aada HynynenSalon Vilpas - / -
Aada KalliolaRaision Kuula45.38 / -
Lotta KeroTurun Urheiluliitto50.94 / 50.94
Iiris KurppaSalon Vilpas - / -
Hertta LehtonenTurun Urheiluliitto46.41 / 46.41
Kaisla MannerSalon Vilpas - / -
Oluwakemi OniludeRaision Kuula52.21 / 52.21
Fanni PaanaNaantalin Löyly - / -
Linda RättöSalon Vilpas47.38 / 47.38
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto - / -
Malin SaartoTurun Urheiluliitto46.34 / 46.34
Alva SjöqvistTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Neela VahamäkiTurun Urheiluliitto - / -
Cornelia VuorioTurun Urheiluliitto - / -
Saga WahlroosTurun Weikot Yleisurheilu51.87 / 51.87
 
T15 80m aj (7)
Meeri HaapioTurun Urheiluliitto12.69 / 12.69
Laura HeinonenRaision Kuula16.71 / 16.71
Lotta KantonenNaantalin Löyly12.70 / 13.46
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto - / -
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto12.73 / 12.73
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto - / -
Sara SöderlundTurun Urheiluliitto - / -
 
T15 3-loikka (12)
Milla LindroosRaision Kuula - / -
Essi MäkiläNaantalin Löyly9.33 / 9.33
Vilma MelaRaision Kuula9.40 / 9.40
Linda NissiläTurun Weikot Yleisurheilu9.14 / 9.14
Jasmin OksanenTurun Weikot Yleisurheilu10.33 / 10.33
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto8.88 / -
Venla PulliainenTurun Urheiluliitto10.25 / 10.25
Iida RuohoTurun Urheiluliitto9.53 / -
Siiri SolalinnaTurun Urheiluliitto10.32 / 10.32
Anni SuominenSalon Vilpas8.95 / -
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto9.69 / 9.45
Aino VahteraTurun Weikot Yleisurheilu - / -
 
T15 moukari (4)
Iida LehtoTurun Urheiluliitto32.70 / 32.70
Essi LokistoSalon Vilpas24.76 / -
Matilda MehtoNaantalin Löyly30.64 / -
Lumina UschanowRaision Kuula39.80 / 39.80
 
T15 1000m kävely (5)
Eveliina ElovaaraSalon Vilpas7:04.41 / -
Stella LehtisaloTurun Urheiluliitto5:42.30 / -
Iida LehtoTurun Urheiluliitto6:19.63 / -
Alva SjöqvistTurun Weikot Yleisurheilu6:55.11 / -
Tua TurtiainenRaision Kuula6:12.69 / -
 
P13 200m (10)
Max KostamoTurun Urheiluliitto27.38 / 27.38
Vincent KymäläinenTurun Urheiluliitto32.12 / 32.12
Joona LindgrenNaantalin Löyly - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto27.14 / -
Aaro MannerSalon Vilpas31.04 / 31.04
Juho MännistöTurun Urheiluliitto33.18 / 33.18
Lauri NiiranenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Sisu SaarinenTurun Urheiluliitto27.26 / 27.26
Ville-Markus ViljalaSalon Vilpas - / -
Emil VuorioTurun Urheiluliitto - / -
 
P13 60m aj (9)
Vilho HeleniusTurun Urheiluliitto - / -
Eero KaunistoNaantalin Löyly9.87 / 9.87
Miio LaihoRaision Kuula11.47 / 11.47
Lukas LehtokannelTurun Urheiluliitto - / -
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto11.11 / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto11.32 / -
Vinski PakkanenTurun Weikot Yleisurheilu12.65 / 12.65
Daniel StenholmTurun Urheiluliitto - / -
Jasper ValjusSalon Vilpas13.07 / -
 
P13 seiväs (3)
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas2.15 / 2.15
Robin HeleniusTurun Urheiluliitto3.02 / 3.02
Niilo UtriainenRaision Kuula1.40 / 1.40
 
P13 kuula (6)
Tarmo HuiskalaTurun Urheiluliitto6.58 / 5.74
Tomas LoponenRaision Kuula11.59 / 11.59
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto8.73 / -
Frans NummiTurun Urheiluliitto6.60 / 6.60
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto11.17 / 10.97
Rasmus VuoriSalon Vilpas8.14 / -
 
T13 200m (17)
Noora AltimirTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Minea AuremaaTurun Urheiluliitto28.57 / 28.57
Milla ElovaaraSalon Vilpas - / -
Giovanna Ferreira Da GamaTurun Urheiluliitto - / -
Ilona HaavistoTurun Urheiluliitto - / -
Elina ImmonenNaantalin Löyly - / -
Maija LaaksonenNaantalin Löyly - / -
Silja LähdetieRaision Kuula33.80 / 33.80
Sofia LehtinenTurun Urheiluliitto - / -
Vilja MannerTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Sandra PortmanSalon Vilpas - / -
Veera RantapajuTurun Weikot Yleisurheilu33.74 / -
Nia SjöroosTurun Urheiluliitto34.46 / 34.46
Aino TarkkiTurun Urheiluliitto33.27 / 33.41
Aida TeikariNaantalin Löyly - / -
Jade TerhoTurun Urheiluliitto32.81 / 32.81
Ilona TuominenTurun Urheiluliitto31.41 / 31.41
 
T13 60m aj (10)
Eevi AirenneTurun Urheiluliitto10.99 / 11.01
Hertta HannulaTurun Urheiluliitto10.09 / 10.09
Elena HöglundTurun Urheiluliitto11.57 / 11.57
Meira HyvärinenSalon Vilpas11.07 / 11.07
Elsa KeinonenRaision Kuula11.42 / -
Alisa LaunonenNaantalin Löyly9.30 / 9.30
Minttu LautkankareNaantalin Löyly11.33 / 11.33
Linnea LehtimäkiTurun Urheiluliitto - / -
Nella MännistöTurun Weikot Yleisurheilu14.43 / 14.43
Emily TasalaTurun Urheiluliitto10.72 / 10.72
 
T13 seiväs (6)
Kandela KelttiTurun Urheiluliitto2.52 / 2.52
Inka LaukkanenTurun Urheiluliitto1.87 / 1.85
Noora LukkarinenTurun Urheiluliitto2.40 / 2.40
Alisa PalosaariRaision Kuula2.00 / 2.00
Emma SuovanenNaantalin Löyly2.55 / 2.47
Ilona UtriainenRaision Kuula1.85 / 1.85
 
T13 kuula (14)
Elina HakuniNaantalin Löyly8.59 / 8.59
Helmi KaunismäkiTurun Urheiluliitto6.14 / -
Pihla LammelaTurun Urheiluliitto7.26 / 7.10
Thea LehtovirtaRaision Kuula - / -
Iiris LevomäkiTurun Urheiluliitto7.70 / -
Wilma RauhaniemiSalon Vilpas7.55 / 7.55
Viivi RuohonenTurun Weikot Yleisurheilu8.51 / 8.47
Anni SaarinenRaision Kuula7.85 / 7.85
Ellen TaponenSalon Vilpas10.37 / 10.37
Oona TörneNaantalin Löyly - / -
Vanessa ViitanenTurun Urheiluliitto7.60 / 7.10
Saana VirtanenNaantalin Löyly - / -
Isabel Von PoratRaision Kuula - / -
Fairouz YoussoufiTurun Urheiluliitto7.30 / -
 
T13 1000m kävely (4)
Loviisa LehtonenNaantalin Löyly6:02.40 / -
Thea LehtovirtaRaision Kuula6:54.62 / -
Anna LeskinenTurun Urheiluliitto7:58.07 / -
Nella MännistöTurun Weikot Yleisurheilu6:58.98 / -
 
P11 150m (10)
Niilo AhonenRaision Kuula22.47 / 22.47
Oiva HuiskalaTurun Urheiluliitto - / -
Eemil LaaksonenSalon Vilpas24.23 / 24.23
Joonatan LöfTurun Urheiluliitto22.73 / 22.73
Veikko PlosilaTurun Urheiluliitto22.31 / 22.31
Hugo RainioTurun Urheiluliitto24.04 / 24.04
Atte SalonenRaision Kuula27.55 / -
Eemil TitoSalon Vilpas23.13 / -
Mikael VuorinenTurun Weikot Yleisurheilu25.23 / 25.23
Johannes VuoristoNaantalin Löyly - / -
 
P11 60m aj (6)
Eemil AulasTurun Urheiluliitto11.72 / 11.72
Eemeli HaikioTurun Urheiluliitto10.29 / 10.29
Oskari HäkliRaision Kuula11.07 / 11.07
Eino HämäläinenTurun Urheiluliitto - / -
Tuomas SalmivirtaTurun Weikot Yleisurheilu13.33 / -
Axel VorselmanNaantalin Löyly11.79 / 11.79
 
P11 korkeus (8)
Oiva ArasmaaTurun Weikot Yleisurheilu1.25 / 1.25
Lari HaanpääSalon Vilpas - / -
Olavi JärviTurun Urheiluliitto1.13 / 1.13
Eelis KotomäkiTurun Urheiluliitto1.34 / 1.34
Aapo LiimattaNaantalin Löyly1.17 / 1.16
Santeri PasanenTurun Urheiluliitto1.25 / 1.18
Aaro RuottinenSalon Vilpas1.05 / 1.05
Joel SantaluotoRaision Kuula1.03 / 1.03
 
P11 kuula (10)
Voitto KangasTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Niilo LaaksoTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Jimi LeinoRaision Kuula - / -
Väinö SalonenRaision Kuula5.43 / -
Henrik SantavuoriNaantalin Löyly4.46 / -
Topias SavolainenTurun Urheiluliitto7.32 / 7.32
Ukko SilantoSalon Vilpas8.39 / 8.39
Urho UschanowRaision Kuula5.59 / 5.59
Peetu VesaTurun Urheiluliitto5.52 / 5.06
Vilho VirjonenTurun Urheiluliitto8.26 / 8.26
 
P11 1000m kävely (2)
Iiro KuikkaSalon Vilpas - / -
Aapo LiimattaNaantalin Löyly - / -
 
T11 150m (13)
Emilia AaltoRaision Kuula23.81 / 23.81
Alisa HämäläinenNaantalin Löyly24.03 / 24.03
Saana JokinenRaision Kuula26.88 / 26.88
Elena KeroTurun Urheiluliitto - / -
Iivi KettunenTurun Urheiluliitto - / -
Essi KontioTurun Urheiluliitto - / -
Pinja LähdeTurun Weikot Yleisurheilu23.84 / 23.84
Lilja ÖhmanTurun Urheiluliitto25.85 / 25.85
Ella RautioTurun Urheiluliitto24.63 / 24.63
Lotta SaarinenSalon Vilpas23.96 / 23.96
Saimi SalminenSalon Vilpas25.56 / 25.56
Tilda TallskogTurun Urheiluliitto23.57 / 23.57
Alia ViljainenNaantalin Löyly - / -
 
T11 60m aj (12)
Katrin BrandtNaantalin Löyly12.13 / 12.13
Aino GrusanderTurun Weikot Yleisurheilu15.05 / 15.05
Iisa HaapioTurun Urheiluliitto12.99 / 12.99
Aada KuokkanenSalon Vilpas12.83 / 12.83
Fiona LehtinenTurun Urheiluliitto - / -
Minea LehtoRaision Kuula12.37 / 12.37
Sofia LeppäniemiRaision Kuula11.95 / 11.95
Mimosa NiemeläTurun Urheiluliitto - / -
Anna SalakariTurun Urheiluliitto11.54 / 11.54
Stella SandqvistTurun Urheiluliitto11.02 / 11.02
Elsa TarkkiTurun Urheiluliitto11.63 / 11.63
Elina VaremäkiSalon Vilpas - / -
 
T11 korkeus (10)
Maria FuglebergTurun Urheiluliitto1.22 / 1.20
Venla HaavistoTurun Urheiluliitto1.01 / 0.96
Saana HaikioTurun Urheiluliitto1.15 / 1.13
Jenna JunttilaRaision Kuula1.19 / 1.19
Elsa KaarlolaSalon Vilpas1.31 / 1.31
Aini KoskenniemiTurun Urheiluliitto1.04 / -
Matilda LahdenrantaNaantalin Löyly1.05 / 1.02
Pinja MyllymaaRaision Kuula1.16 / 1.16
Elsi Ranta-AhoTurun Urheiluliitto - / -
Venla SusiRaision Kuula1.20 / -
 
T11 kuula (13)
Roosa ArfmanTurun Urheiluliitto7.38 / 7.38
Ella HeikkiläTurun Urheiluliitto6.25 / -
Hilla HyvärinenSalon Vilpas4.92 / 4.92
Anette KulmaNaantalin Löyly3.82 / -
Miracle LeinoRaision Kuula5.53 / -
Mette MettalaSalon Vilpas6.83 / 6.69
Lotta OttilaTurun Urheiluliitto5.65 / 5.65
Isla PalosaariRaision Kuula4.80 / 4.80
Elsa PomrénTurun Urheiluliitto5.49 / 5.49
Tara RuoholaTurun Urheiluliitto6.58 / 6.58
Säde SavirantaTurun Weikot Yleisurheilu5.12 / 5.12
Venla SinkoRaision Kuula5.41 / 5.41
Isabella TamburelloNaantalin Löyly - / -
 
T11 1000m kävely (6)
Aino GrusanderTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Venla HynynenSalon Vilpas - / -
Fiona LehtinenTurun Urheiluliitto - / -
Lotta OttilaTurun Urheiluliitto - / -
Tara RuoholaTurun Urheiluliitto - / -
Venla SinkoRaision Kuula - / -