Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
21.08. klo 09:30 Pm-huipentuma 9-15-v. 2. osa
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 92 henk. (275 lajisuoritusta)
P15 100m (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Elias KemppainenLahden Ahkera12.37 / 12.37
Matias NieminenAsikkalan Raikas13.27 / -
Pyry NieminenAsikkalan Raikas13.78 / -
Taavi RytköläIitin Pyrintö13.87 / 13.87
Benedict SeppäläJoutsan Pommi11.65 / 11.65
Juho TaavilaLahden Ahkera12.45 / 12.45
Touko TarvonenLahden Ahkera - / -
 
P15 800m (2)
Taavi RytköläIitin Pyrintö2:35.72 / 2:35.72
Jesse TarkiainenHeinolan Isku2:29.17 / 2:29.17
 
P15 300m aj (2)
Matias NieminenAsikkalan Raikas51.48 / -
Pyry NieminenAsikkalan Raikas55.32 / -
 
P15 korkeus (3)
Matias NieminenAsikkalan Raikas1.70 / 1.70
Pyry NieminenAsikkalan Raikas1.62 / 1.62
Taavi RytköläIitin Pyrintö1.35 / -
 
P15 kuula (3)
Matias NieminenAsikkalan Raikas12.62 / 12.62
Pyry NieminenAsikkalan Raikas11.72 / 11.72
Benedict SeppäläJoutsan Pommi12.24 / -
 
T15 100m (10)
Nanna HuvinenHeinolan Isku14.15 / 14.15
Silja NiemiLahden Ahkera13.62 / 13.62
Veera PöyryLahden Ahkera13.75 / 13.76
Suvi ReunanenLahden Ahkera13.26 / 13.26
Celina SalonenLahden Ahkera13.18 / 13.18
Aino SeppäläLahden Ahkera13.29 / 13.29
Hilla TuominenLahden Ahkera13.43 / 13.43
Jenni VäänänenLahden Ahkera12.59 / 12.59
Ella VäisänenLahden Ahkera13.32 / 13.32
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas13.80 / 13.80
 
T15 800m (1)
Anni HammarLahden Ahkera2:44.59 / 2:44.59
 
T15 300m aj (2)
Celina SalonenLahden Ahkera47.16 / 47.86
Hilla TuominenLahden Ahkera47.40 / 47.40
 
T15 korkeus (5)
Tanja MuotkaLahden Ahkera1.05 / -
Veera PöyryLahden Ahkera1.41 / -
Hilla TuominenLahden Ahkera1.47 / -
Jenni VäänänenLahden Ahkera1.43 / -
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas1.46 / 1.30
 
T15 kuula (6)
Nanna HuvinenHeinolan Isku9.94 / 9.69
Silja NiemiLahden Ahkera10.68 / 10.68
Veera PöyryLahden Ahkera11.76 / 10.67
Vilma RyyttyLahden Ahkera10.31 / 10.31
Aino SeppäläLahden Ahkera8.12 / 8.12
Jenni VäänänenLahden Ahkera11.72 / 11.55
 
T13 60m (8)
Meri AaltonenLahden Ahkera8.85 / 9.09
Iita AlankoHeinolan Isku9.16 / -
Janette IkävalkoOrimattilan Jymy - / -
Meja KoskinenLahden Ahkera9.45 / 9.47
Aava LindstamLahden Ahkera9.14 / 9.14
Elisa RantalainenHeinolan Isku9.36 / -
Mirella RoosIitin Pyrintö10.05 / 10.13
Viivi ViikiläLahden Ahkera9.73 / 9.80
 
T13 1000m (3)
Meja KoskinenLahden Ahkera3:40.06 / 3:40.06
Elisa RantalainenHeinolan Isku4:15.21 / -
Jenni TuominenLahden Ahkera3:29.53 / 3:34.31
 
T13 200m aj (2)
Meja KoskinenLahden Ahkera37.03 / 37.03
Aava LindstamLahden Ahkera37.45 / -
 
T13 3-loikka (5)
Meri AaltonenLahden Ahkera8.03 / 8.03
Meja KoskinenLahden Ahkera8.59 / 8.59
Aava LindstamLahden Ahkera8.72 / 8.72
Mirella RoosIitin Pyrintö - / -
Viivi ViikiläLahden Ahkera7.85 / 7.85
 
T13 kuula (11)
Meri AaltonenLahden Ahkera7.25 / 7.25
Aino AlankoHeinolan Isku10.29 / 10.29
Iita AlankoHeinolan Isku10.66 / 10.66
Janette IkävalkoOrimattilan Jymy - / -
Piitu JokelaLahden Ahkera9.34 / 9.34
Meja KoskinenLahden Ahkera7.62 / 7.62
Aava LindstamLahden Ahkera8.43 / 8.43
Elisa RantalainenHeinolan Isku7.55 / 7.55
Mirella RoosIitin Pyrintö6.55 / 6.55
Jenni TuominenLahden Ahkera7.60 / 7.60
Viivi ViikiläLahden Ahkera8.64 / 8.64
 
T13 moukari (6)
Aino AlankoHeinolan Isku41.44 / 41.44
Iita AlankoHeinolan Isku42.44 / 42.44
Janette IkävalkoOrimattilan Jymy - / -
Piitu JokelaLahden Ahkera31.97 / 31.97
Elisa RantalainenHeinolan Isku20.48 / 20.48
Viivi ViikiläLahden Ahkera28.01 / 28.01
 
P12 60m (4)
Roni HynninenHartolan Voima10.57 / -
Oskari KauppinenLahden Ahkera9.23 / 9.23
Jooa KorhonenLahden Ahkera9.13 / 9.13
Nooa NieminenAsikkalan Raikas9.53 / -
 
P12 1000m (1)
Nici SalonenPadasjoen Yritys3:23.81 / 3:23.81
 
P12 200m aj (2)
Oskari KauppinenLahden Ahkera37.68 / 37.68
Nooa NieminenAsikkalan Raikas - / -
 
P12 seiväs (3)
Roni HynninenHartolan Voima1.80 / 1.80
Jooa KorhonenLahden Ahkera1.80 / 1.80
Nooa NieminenAsikkalan Raikas2.10 / 2.10
 
P12 kuula (3)
Oskari KauppinenLahden Ahkera9.16 / 9.16
Jooa KorhonenLahden Ahkera8.14 / 8.14
Nooa NieminenAsikkalan Raikas9.08 / 9.08
 
P12 moukari (2)
Oskari KauppinenLahden Ahkera12.29 / 12.29
Jooa KorhonenLahden Ahkera20.61 / 20.61
 
T12 60m (7)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera9.18 / 9.18
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera9.54 / 9.54
Sonja MuotkaLahden Ahkera9.16 / 9.31
Tinja PaloLahden Ahkera9.45 / 9.45
Janette TarkiainenHeinolan Isku9.32 / 9.43
Ellen VahlbergOrimattilan Jymy10.44 / 10.44
Vilma ViinikainenHeinolan Isku9.69 / 9.69
 
T12 1000m (3)
Janette TarkiainenHeinolan Isku3:27.26 / 3:44.94
Iisa TuominenLahden Ahkera4:09.42 / 4:09.42
Peppi YlijärviLahden Ahkera3:52.96 / 3:52.96
 
T12 200m aj (5)
Meiju AlholaOrimattilan Jymy40.58 / 40.58
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera42.27 / 42.27
Janette TarkiainenHeinolan Isku - / -
Ellen VahlbergOrimattilan Jymy - / -
 
T12 seiväs (1)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera1.70 / 1.70
 
T12 3-loikka (8)
Meiju AlholaOrimattilan Jymy7.69 / 7.69
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera7.00 / 7.00
Sonja MuotkaLahden Ahkera7.66 / 7.66
Tinja PaloLahden Ahkera - / -
Janette TarkiainenHeinolan Isku - / -
Ellen VahlbergOrimattilan Jymy - / -
Peppi YlijärviLahden Ahkera8.69 / 8.69
 
T12 kuula (6)
Meiju AlholaOrimattilan Jymy7.13 / 7.13
Eevi HautaniemiLahden Ahkera6.26 / 6.26
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera8.14 / 8.14
Sonja MuotkaLahden Ahkera7.25 / 7.25
Tinja PaloLahden Ahkera6.73 / 6.73
Vilma ViinikainenHeinolan Isku8.16 / 8.16
 
T12 moukari (4)
Meiju AlholaOrimattilan Jymy23.36 / 23.36
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera25.02 / 25.02
Tinja PaloLahden Ahkera15.96 / 15.96
Vilma ViinikainenHeinolan Isku16.45 / -
 
P11 150m (4)
Samu KemppainenLahden Ahkera24.92 / 24.92
Kaapo LusteNastolan Naseva22.81 / 22.81
Tiitus RytköläIitin Pyrintö23.44 / 23.44
Luca SmolanderLahden Ahkera22.73 / 22.73
 
P11 1000m (1)
Kaapo LusteNastolan Naseva3:48.73 / 3:48.73
 
P11 60m aj (4)
Samu KemppainenLahden Ahkera13.05 / 13.05
Tomas MäkinenLahden Ahkera11.70 / 11.70
Tiitus RytköläIitin Pyrintö10.73 / 10.73
Luca SmolanderLahden Ahkera - / -
 
P11 seiväs (1)
Tomas MäkinenLahden Ahkera1.85 / 1.85
 
P11 3-loikka (1)
Samu KemppainenLahden Ahkera6.61 / 6.61
 
P11 moukari (3)
Samu KemppainenLahden Ahkera - / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera - / -
Tiitus RytköläIitin Pyrintö - / -
 
P11 keihäs (2)
Tomas MäkinenLahden Ahkera30.90 / 30.90
Tiitus RytköläIitin Pyrintö23.62 / 23.62
 
T11 150m (6)
Jasmiina KärkkäinenLahden Ahkera22.06 / 22.06
Sofia KrausOrimattilan Jymy - / -
Lina NieminenHeinolan Isku23.90 / 23.90
Jasmin RedmanLahden Ahkera23.89 / 23.89
Siiri SiikanenLahden Ahkera24.46 / 24.46
Loviisa VartiainenAsikkalan Raikas24.87 / -
 
T11 1000m (5)
Jasmiina KärkkäinenLahden Ahkera3:36.49 / 3:36.76
Elsa KemppainenLahden Ahkera3:33.49 / 3:33.49
Jasmin RedmanLahden Ahkera3:46.89 / 3:46.89
Siiri SiikanenLahden Ahkera3:46.30 / 3:46.30
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera3:40.92 / 3:40.92
 
T11 60m aj (7)
Jasmiina KärkkäinenLahden Ahkera10.68 / 10.68
Elsa KemppainenLahden Ahkera11.25 / 11.25
Lina NieminenHeinolan Isku11.72 / 11.72
Jasmin RedmanLahden Ahkera11.18 / 11.18
Siiri SiikanenLahden Ahkera12.60 / 13.51
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera10.92 / 10.92
Loviisa VartiainenAsikkalan Raikas - / -
 
T11 seiväs (1)
Siiri SiikanenLahden Ahkera1.50 / 1.50
 
T11 3-loikka (4)
Elsa KemppainenLahden Ahkera8.19 / 8.19
Lina NieminenHeinolan Isku7.11 / -
Siiri SiikanenLahden Ahkera7.30 / 7.30
Loviisa VartiainenAsikkalan Raikas7.66 / -
 
T11 moukari (6)
Jasmiina KärkkäinenLahden Ahkera - / -
Tuuli MakkonenIitin Pyrintö - / -
Lina NieminenHeinolan Isku - / -
Jasmin RedmanLahden Ahkera - / -
Siiri SiikanenLahden Ahkera - / -
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera - / -
 
T11 keihäs (5)
Elsa KemppainenLahden Ahkera27.19 / 27.02
Tuuli MakkonenIitin Pyrintö19.35 / 19.35
Lina NieminenHeinolan Isku14.31 / 14.31
Jasmin RedmanLahden Ahkera11.92 / -
Siiri SiikanenLahden Ahkera13.06 / 13.06
 
P10 150m (3)
Daniel AaltonenLahden Ahkera26.25 / 26.25
Vertti LakkapääLahden Ahkera23.07 / 23.07
Benjamin PelkonenLahden Ahkera22.78 / 22.78
 
P10 1000m (3)
Teemu KauppinenLahden Ahkera4:05.10 / 4:05.10
Vertti LakkapääLahden Ahkera3:33.40 / 3:33.40
Janne TuominenJoutsan Pommi4:21.00 / 4:22.78
 
P10 60m aj (3)
Daniel AaltonenLahden Ahkera14.16 / 14.16
Teemu KauppinenLahden Ahkera14.12 / 14.12
Benjamin PelkonenLahden Ahkera - / -
 
P10 3-loikka (4)
Daniel AaltonenLahden Ahkera - / -
Vertti LakkapääLahden Ahkera - / -
Benjamin PelkonenLahden Ahkera - / -
Veeti SeppäläLahden Ahkera8.38 / 8.38
 
P10 moukari (1)
Eero LeminenHeinolan Isku - / -
 
P10 keihäs (5)
Daniel AaltonenLahden Ahkera9.91 / 8.59
Aleksi KaasinenLahden Ahkera31.80 / 31.80
Eero LeminenHeinolan Isku27.83 / 27.83
Veeti SeppäläLahden Ahkera25.27 / 25.27
Janne TuominenJoutsan Pommi4.67 / -
 
T10 150m (5)
Pipsa KanervaOrimattilan Jymy23.85 / 23.85
Venla NieminenAsikkalan Raikas25.56 / -
Tilda PaloLahden Ahkera27.63 / 27.63
Lumi TerviöLahden Ahkera25.57 / 25.57
Aada ViinikainenHeinolan Isku27.32 / -
 
T10 1000m (2)
Lumi TerviöLahden Ahkera4:12.09 / 4:12.09
Aada ViinikainenHeinolan Isku3:53.43 / 3:53.43
 
T10 60m aj (6)
Aino KoistinenOrimattilan Jymy - / -
Venla NieminenAsikkalan Raikas13.84 / 13.84
Tilda PaloLahden Ahkera15.29 / 15.29
Saara RuohoAsikkalan Raikas11.79 / 11.79
Lumi TerviöLahden Ahkera12.61 / 12.61
Iris VikströmOrimattilan Jymy - / -
 
T10 seiväs (1)
Venla NieminenAsikkalan Raikas1.40 / 1.40
 
T10 3-loikka (8)
Juulia HintsalaLahden Ahkera7.48 / 7.48
Pipsa KanervaOrimattilan Jymy7.18 / -
Aino KoistinenOrimattilan Jymy - / -
Peppi PakkanenLahden Ahkera6.55 / 6.55
Tilda PaloLahden Ahkera5.77 / 5.77
Saara RuohoAsikkalan Raikas - / -
Lumi TerviöLahden Ahkera6.90 / 6.90
Iris VikströmOrimattilan Jymy - / -
 
T10 moukari (5)
Juulia HintsalaLahden Ahkera - / -
Peppi PakkanenLahden Ahkera - / -
Tilda PaloLahden Ahkera - / -
Lumi TerviöLahden Ahkera - / -
Aada ViinikainenHeinolan Isku - / -
 
T10 keihäs (6)
Juulia HintsalaLahden Ahkera17.27 / 17.27
Venla NieminenAsikkalan Raikas13.66 / 13.66
Tilda PaloLahden Ahkera11.22 / 11.22
Saara RuohoAsikkalan Raikas17.62 / 17.62
Aada ViinikainenHeinolan Isku22.74 / 22.74
Iris VikströmOrimattilan Jymy - / -
 
P9 150m (6)
Veikko HäyrinenHeinolan Isku - / -
Leevi LintukangasIitin Pyrintö30.35 / 30.35
Peetu PikkusaariLahden Ahkera26.51 / 26.51
Joona RantalainenHeinolan Isku25.35 / 25.35
Tuure RytköläIitin Pyrintö26.07 / 26.07
Juho TuominenJoutsan Pommi26.15 / 26.15
 
P9 1000m (5)
Veikko HäyrinenHeinolan Isku3:47.06 / 3:47.06
Peetu PikkusaariLahden Ahkera3:48.45 / 3:48.45
Joona RantalainenHeinolan Isku3:51.09 / 3:51.09
Tuure RytköläIitin Pyrintö3:56.28 / 3:56.28
Juho TuominenJoutsan Pommi4:06.54 / 4:06.54
 
P9 korkeus (5)
Rene HynninenHartolan Voima - / -
Juho KorhonenLahden Ahkera1.15 / 1.15
Peetu PikkusaariLahden Ahkera1.05 / 1.05
Joona RantalainenHeinolan Isku1.10 / 1.10
Tuure RytköläIitin Pyrintö0.97 / 0.97
 
P9 seiväs (2)
Rene HynninenHartolan Voima - / -
Juho KorhonenLahden Ahkera1.40 / 1.40
 
P9 moukari (2)
Juho KorhonenLahden Ahkera - / -
Joona RantalainenHeinolan Isku - / -
 
P9 keihäs (7)
Veikko HäyrinenHeinolan Isku - / -
Rene HynninenHartolan Voima - / -
Juho KorhonenLahden Ahkera - / -
Leevi LintukangasIitin Pyrintö - / -
Peetu PikkusaariLahden Ahkera - / -
Joona RantalainenHeinolan Isku - / -
Tuure RytköläIitin Pyrintö - / -
 
T9 150m (5)
Ronja MalmströmIitin Pyrintö29.24 / 29.24
Helga MoisioLahden Ahkera28.19 / 28.19
Elle NieminenHeinolan Isku25.66 / 25.66
Tiila PaloLahden Ahkera29.33 / 29.33
Hertta SiikanenLahden Ahkera30.45 / 30.45
 
T9 1000m (3)
Helga MoisioLahden Ahkera4:36.38 / 4:36.38
Elle NieminenHeinolan Isku4:19.66 / 4:19.66
Hertta SiikanenLahden Ahkera4:45.24 / -
 
T9 korkeus (4)
Ronja MalmströmIitin Pyrintö0.91 / 0.91
Helga MoisioLahden Ahkera0.85 / 0.84
Elle NieminenHeinolan Isku1.09 / 1.09
Tiila PaloLahden Ahkera0.79 / 0.79
 
T9 moukari (4)
Helga MoisioLahden Ahkera - / -
Elle NieminenHeinolan Isku - / -
Tiila PaloLahden Ahkera - / -
Hertta SiikanenLahden Ahkera - / -
 
T9 keihäs (5)
Ronja MalmströmIitin Pyrintö - / -
Helga MoisioLahden Ahkera - / -
Elle NieminenHeinolan Isku - / -
Tiila PaloLahden Ahkera - / -
Hertta SiikanenLahden Ahkera - / -