Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
09.08. klo 17:30 Seuracup 2, Etelälohko
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 156 henk. (166 lajisuoritusta)
M17 800m (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Otto AltimirTurun Toverit2:20.61 / 2:20.61
Samuel MarkuVahdon Tuisku2:22.61 / -
René-Peter VuorioMaarian Mahti2:11.09 / -
 
M17 pituus (1)
Aaro JuholaTurun Toverit5.44 / 5.44
 
M17 keihäs (2)
Henri AavaMaarian Mahti - / -
Venni NauskaTurun Toverit41.71 / -
 
N17 pituus (5)
Eimi AggeMarttilan Murto4.22 / 4.22
Lyse EtaTurun Toverit4.02 / 4.02
Venla HämäläinenLiedon Parma4.62 / -
Lili JokelaPerniön Urheilijat4.57 / 4.55
Saima KossaSauvon Urheilijat5.31 / 5.25
 
N17 keihäs (5)
Alexandra AlariPaimion Urheilijat - / -
Helena KoivuTurun Toverit35.32 / 35.32
Jenna LehtonenMarttilan Murto29.46 / 29.46
Siiri LuukkaLiedon Parma - / -
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
 
P15 300m (5)
Eero HakolaLiedon Parma40.58 / 40.58
Noah LaapioTurun Toverit - / -
Nooa LaitinenKaarinan Ura - / -
Atte VirtanenLiedon Parma45.27 / 45.27
Tatu VirtanenLiedon Parma42.62 / 42.62
 
P15 3-loikka (2)
Jussi SoraluomaKaarinan Ura8.40 / -
Ville SuomalainenTurun Toverit8.21 / 8.21
 
P15 moukari (1)
Niklas VäliläMaarian Mahti25.64 / 25.64
 
T15 300m (5)
Helka HeinonenLiedon Parma - / -
Minni-Maria KoivunenTurunseudun Kenttäurheilijat - / -
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Linda OjalaPiikkiön Kehitys - / -
Linnea ÖsterbackaTurun Toverit - / -
 
T15 80m aj (4)
Milla ElmerantaPiikkiön Kehitys - / -
Sanni HyyrynenLiedon Parma - / -
Riina ÖsterbackaTurun Toverit12.77 / 13.10
Venla TainioPaimion Urheilijat12.33 / 12.33
 
T15 3-loikka (7)
Loviisa GranöLiedon Parma8.06 / -
Verna HuppunenMaarian Mahti10.30 / 10.30
Aino IvaldiPiikkiön Kehitys10.11 / 10.11
Olivia LeppänenTurun Toverit7.89 / 7.89
Aada PalsioPiikkiön Kehitys8.74 / 8.74
Nella RuohonenTurunseudun Kenttäurheilijat9.39 / 9.39
Vilja TähtinenKaarinan Ura - / -
 
T15 moukari (2)
Emma HellstenVahdon Tuisku29.21 / 29.21
Miina ValtonenPaimion Urheilijat40.38 / 38.73
 
P13 200m (6)
Hugo AhoPiikkiön Karhu r.y.33.43 / -
Niila AnttilaLiedon Parma32.40 / 32.40
Leevi EngströmMaarian Mahti - / -
Werner SuominenKaarinan Ura - / -
Väinö TalonenSomeron Esa - / -
Väinö VuorinenLittoisten Työväen Urheilijat28.89 / 28.89
 
P13 60m aj (1)
Moritz HarilahtiLittoisten Työväen Urheilijat - / -
 
P13 seiväs (3)
Atte NylundPiikkiön Kehitys1.62 / 1.62
Tuukka SaarinenKaarinan Ura1.85 / 1.85
Paavo VirkkiSomeron Esa2.75 / 2.75
 
P13 kuula (6)
Wilhelm IsakssonLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Konsta IsosaloMaarian Mahti - / -
Tomi LuukkaLiedon Parma - / -
Kalle SuomalainenTurun Toverit6.55 / 6.11
Niilo TalonenSomeron Esa - / -
Lukas WahteristoLittoisten Työväen Urheilijat8.81 / 8.81
 
P13 1000m kävely (1)
Lukas WahteristoLittoisten Työväen Urheilijat7:07.00 / -
 
T13 200m (7)
Rexella EtaTurun Toverit - / -
Astrid FagervikLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Ella ForslundLittoisten Työväen Urheilijat30.46 / 30.46
Piitu HyytiäinenMaarian Mahti - / -
Siina KossaSauvon Urheilijat31.03 / 31.03
Vilma SilvastiLiedon Parma34.89 / 34.89
Henni TalonenSomeron Esa - / -
 
T13 60m aj (8)
Raakel KarhumaaPiikkiön Kehitys14.06 / 14.06
Martta KoskivainioMarttilan Murto12.64 / 12.64
Pihla KuismaPaimion Urheilijat12.80 / 12.80
Viivi LeppänenTurun Toverit14.05 / 14.05
Aada MyllymaaPiikkiön Kehitys13.66 / 13.66
Lina SalevaLittoisten Työväen Urheilijat14.66 / 14.66
Laura SovijärviLiedon Parma11.02 / 11.02
Minja TarkkanenMaarian Mahti - / -
 
T13 seiväs (5)
Ella AhokasKaarinan Ura - / -
Vilja HyvämäkiSomeron Esa1.80 / 1.80
Peppi JaakkolaLiedon Parma2.05 / 2.05
Ella NieminenSomeron Esa1.85 / 1.85
Mona NylundPiikkiön Kehitys2.15 / 2.15
 
T13 kuula (8)
Fanny AlariPaimion Urheilijat10.06 / 10.06
Julia ArfmanKaarinan Ura4.04 / 4.04
Milja JaakkolaMaarian Mahti4.39 / -
Aino LaineKaarinan Ura7.13 / -
Anni SyrjäläSomeron Esa - / -
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Milla VillmanLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Hertta Yli-KauppilaLiedon Parma7.11 / -
 
T13 1000m kävely (3)
Aino LaineKaarinan Ura - / -
Viivi LeppänenTurun Toverit - / -
Lina SalevaLittoisten Työväen Urheilijat7:55.64 / -
 
P11 150m (11)
Ilkka KaittilaKaarinan Ura22.38 / 22.38
Ahti LehtinenKaarinan Ura24.29 / 24.29
Juuso LiljaLiedon Parma - / -
Samu MäkiKaarinan Ura25.76 / 25.76
Samuel MurtolahtiSomeron Esa24.41 / 24.41
Robert RonkainenMarttilan Murto - / -
William SöderblomMaarian Mahti25.21 / -
Julius TenovuoKaarinan Ura - / -
Valter ToivonenKaarinan Ura - / -
Elias VihervaaraLiedon Parma23.65 / 23.65
Eetu VirtanenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
 
P11 60m aj (5)
Elias HeinonenLiedon Parma11.04 / 11.04
Eliel HuhtalaPiikkiön Kehitys13.28 / -
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat11.23 / 11.23
Jami TarkkanenMaarian Mahti14.20 / -
Tiitus TorkkolaSomeron Esa - / -
 
P11 korkeus (5)
Veikka AkkolaLiedon Parma1.13 / 1.13
Unto HälliSomeron Esa1.14 / -
Pentti HuppunenMaarian Mahti0.98 / 0.98
Samuel MäenpääKaarinan Ura1.23 / 1.16
Elmo VuohijokiMaarian Mahti1.05 / 1.05
 
P11 kuula (12)
Urho BrodkinPiikkiön Kehitys - / -
Onni HeinonenLiedon Parma - / -
Matias KankareMarttilan Murto5.34 / 5.34
Leo KauppinenKaarinan Ura5.45 / -
Maximilian KeskitaloMaarian Mahti - / -
Miro KetolaKaarinan Ura4.39 / 4.39
Leo MatilainenKaarinan Ura - / -
Patrik PartanenLiedon Parma0.00 / 0.00
Pyry PiironenKaarinan Ura4.86 / 4.86
Onni RimpeläinenKaarinan Ura - / -
Vilho VälimäkiKaarinan Ura7.89 / 7.89
Viljo VuorinenLittoisten Työväen Urheilijat8.28 / 8.28
 
P11 1000m kävely (2)
Unto HälliSomeron Esa7:19.00 / -
Samuel MäenpääKaarinan Ura7:08.00 / -
 
T11 150m (8)
Nelli EhrnstenLiedon Parma - / -
Uuna EirtovaaraKaarinan Ura26.11 / 26.11
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat23.65 / 23.65
Lotta HemlingLiedon Parma - / -
Minea LehtokannelMaarian Mahti25.81 / 25.90
Ella MarkuVahdon Tuisku30.75 / -
Julia MattilaLiedon Parma - / -
Astrid WallMaarian Mahti - / -
 
T11 60m aj (11)
Oona AndelmaaKaarinan Ura - / -
Ilona AnttilaSomeron Esa - / -
Pihla HeimoKaarinan Ura10.70 / 10.70
Minka KuismaPaimion Urheilijat11.22 / 11.22
Teele KuuttiLittoisten Työväen Urheilijat14.25 / 14.25
Olivia LavoniusMaarian Mahti - / -
Oona LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat12.62 / 12.62
Wilma SuominenKaarinan Ura - / -
Edith TuominenLiedon Parma10.75 / 10.75
Hilda VuohijokiMaarian Mahti11.65 / 11.65
Naja VuoriMarttilan Murto - / -
 
T11 korkeus (8)
Hilda HelinLiedon Parma0.92 / 0.92
Sara LallukkaLiedon Parma1.18 / 1.18
Getter Oolo-HentiläKaarinan Ura1.04 / 1.04
Siiri PaukkunenKaarinan Ura - / -
Viivi PitkänenLiedon Parma1.07 / 1.07
Alexandra SöderblomMaarian Mahti1.19 / 1.19
Ella TuomolaKaarinan Ura1.07 / 1.07
Jade VirolainenSomeron Esa1.13 / 1.12
 
T11 kuula (10)
Eine AggeMarttilan Murto3.28 / -
Emmi AhonenLittoisten Työväen Urheilijat5.09 / 5.09
Iitu JaakkolaLiedon Parma7.39 / 7.39
Eveliina JokelaPerniön Urheilijat6.33 / 6.33
Enni NolviLiedon Parma5.79 / 5.79
Oona PaleniusMaarian Mahti6.05 / 5.87
Vanessa RauvolaLiedon Parma6.98 / 6.88
Ellen RoihaKaarinan Ura3.98 / -
Venla SalomäkiKaarinan Ura7.44 / 7.44
Melina SivirantaSomeron Esa6.08 / 6.05
 
T11 1000m kävely (4)
Teele KuuttiLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Ella MarkuVahdon Tuisku7:56.02 / -
Viivi PitkänenLiedon Parma - / -
Naja VuoriMarttilan Murto - / -