Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
09.08. klo 17:00 Seuracup 2. osakilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 265 henk. (277 lajisuoritusta)
M17 800m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:08.34 / 2:08.34
Samuel HurmerintaHyvinkään seudun Urheilijat2:18.24 / 2:18.24
Joose KallionalustaRiihimäen Kisko2:31.65 / 2:31.65
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu2:39.45 / -
Anton KemppiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Joonatan LindbergRiihimäen Kisko2:19.83 / -
 
M17 pituus (7)
Alex BrofeltKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.60 / 4.60
Emil GranströmVihdin Viesti5.49 / 5.25
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat6.10 / 6.10
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.78 / 5.78
Santeri KnuutinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.19 / 5.19
Akseli KontolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jusa NiemiRiihimäen Kisko5.23 / 5.23
 
M17 keihäs (6)
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Taneli HyvärinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Ossi NiemiRiihimäen Kisko - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Saku RönkköVihdin Viesti58.16 / 58.16
Akusti RuokangasJanakkalan Jana45.48 / -
 
N17 800m (7)
Helene KoivistoJanakkalan Jana2:47.88 / 2:47.88
Vilma MeriläinenVihdin Viesti2:44.83 / 2:46.69
Kia NiklanderHyvinkään seudun Urheilijat2:59.38 / 2:59.38
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu2:32.26 / -
Emma PellikkaJanakkalan Jana2:42.38 / 2:42.38
Kia SairanenRiihimäen Kisko2:33.92 / 2:33.92
Martta SaloLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:40.49 / 2:43.60
 
N17 pituus (11)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.66 / 3.28
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko4.60 / 4.60
Tuuli KuljuJanakkalan Jana4.68 / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu4.50 / 4.05
Anni NapariVihdin Viesti4.76 / -
Emmiina NordströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.68 / 3.68
Helli-Noora PoutiainenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.88 / 3.88
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.86 / 4.86
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat4.97 / -
Emmi ValkamaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Annika VilenRiihimäen Kisko4.27 / -
 
N17 keihäs (11)
Angelina BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Viivi KarjalainenNurmijärven Yleisurheilu26.72 / 26.04
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu41.92 / 41.92
Meeri LehtimäkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Julia PitkänenJanakkalan Jana27.50 / 27.50
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat49.12 / 47.90
Roosa SalmelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Salla SavikkoRiihimäen Kisko45.26 / 42.27
Julia SuihkonenVihdin Viesti32.95 / -
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko - / -
 
P15 300m (10)
Veikka AhtiJanakkalan Jana - / -
Onni IhalainenRiihimäen Kisko - / -
Topi NiemiRiihimäen Kisko - / -
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Pietari RaijasKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Joona RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu41.01 / 41.01
Aleksi RiikonenVihdin Viesti - / -
Oscar SkytteLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Patrik VasalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Anton YlärakkolaNurmijärven Yleisurheilu42.91 / 42.91
 
P15 100m aj (7)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko14.52 / 14.52
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.54 / 13.54
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.81 / 14.81
Henri KovanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.67 / 14.67
Ville MattilaRiihimäen Kisko16.29 / 16.29
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu19.22 / 19.22
 
P15 3-loikka (5)
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko11.68 / 11.68
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu11.70 / 11.66
Ilmari TolsaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.06 / 11.06
Matias VirtaHyvinkään seudun Urheilijat11.54 / 11.54
Bennie Von GerichVihdin Viesti7.06 / -
 
P15 moukari (6)
Jasper HeikkiniemiJanakkalan Jana - / -
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu41.99 / 41.99
Otso LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat27.63 / -
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Eeli VähätaloRiihimäen Kisko - / -
 
P15 1000m kävely (3)
Onni IhalainenRiihimäen Kisko - / -
Henri KovanenHyvinkään seudun Urheilijat6:02.46 / -
Olli RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T15 300m (9)
Annariina Haapa-AhoVihdin Viesti52.07 / -
Henni HakonenRiihimäen Kisko - / -
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat44.50 / -
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu45.63 / 45.63
Neela JakonenHyvinkään seudun Urheilijat47.79 / 47.79
Anette Latva-AroVihdin Viesti59.9h / -
Olivia LindholmRiihimäen Kisko46.25 / 46.44
Nelli NurminenJanakkalan Jana47.30 / 47.30
Iris NygårdKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T15 80m aj (10)
Inka HämäläinenJanakkalan Jana14.05 / 14.05
Nea HyrsyläVihdin Viesti15.52 / 15.52
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat13.13 / 13.40
Nelli KronvallLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.23 / 14.23
Laura MantilaRiihimäen Kisko12.88 / 12.88
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat16.45 / -
Venla PeltomäkiHyvinkään seudun Urheilijat16.23 / 16.23
Aino RajanenMäntsälän Urheilijat13.99 / 13.99
Lumi SimonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Minja ToivanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T15 3-loikka (10)
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.94 / 9.94
Kiia HyrsyläVihdin Viesti8.54 / 8.54
Suvi JohanssonHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aada NapariVihdin Viesti8.32 / -
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu10.12 / 10.12
Annika PiiroinenRiihimäen Kisko8.03 / -
Milja RautiainenJanakkalan Jana10.16 / 10.16
Maija SantanenJanakkalan Jana10.89 / 10.89
Ester SolismaaHyvinkään seudun Urheilijat8.68 / -
Anniina VarisLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.78 / 9.78
 
T15 moukari (7)
Viivi AndMäntsälän Urheilijat26.73 / 26.73
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu46.77 / 46.77
Matilda MainioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sirja TurunenVihdin Viesti - / -
Eerika VilenRiihimäen Kisko22.77 / -
 
T15 1000m kävely (3)
Maija HarjuJanakkalan Jana5:26.70 / -
Emma NapariVihdin Viesti6:22.39 / -
Nella PursiainenNurmijärven Yleisurheilu8:56.83 / -
 
P13 200m (9)
Nikita IvanovVihdin Viesti - / -
Otto JärvinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat28.07 / 28.07
Neo JolmaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat32.23 / 34.23
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat28.36 / 29.61
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vili RasehornRiihimäen Kisko29.82 / -
Helmer RiiheläRiihimäen Kisko - / -
 
P13 60m aj (7)
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.34 / 11.34
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.98 / 9.98
Otso KivistöNurmijärven Yleisurheilu10.10 / 10.10
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Matias MartikainenHyvinkään seudun Urheilijat14.42 / -
Ville TanskanenVihdin Viesti11.85 / -
Johannes TuominenRiihimäen Kisko - / -
 
P13 seiväs (7)
Toivo HalonenHyvinkään seudun Urheilijat2.40 / 2.40
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu1.70 / 1.70
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko2.20 / 2.15
Akseli LähdeniemiVihdin Viesti - / -
Lenni LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.12 / -
Tobias WunschRiihimäen Kisko1.60 / 1.60
 
P13 kuula (7)
Aaron ForsmanVihdin Viesti5.07 / 5.07
Lenni HakalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu7.85 / 7.85
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu9.24 / 9.24
Joni ReijonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Vertti SalminenRiihimäen Kisko10.59 / 10.59
Herman VirtalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Matthias WunschRiihimäen Kisko6.64 / 6.64
 
P13 1000m kävely (1)
Matthias WunschRiihimäen Kisko - / -
 
T13 200m (13)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko29.84 / 29.84
Veera InkinenRiihimäen Kisko - / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.15 / 30.15
Veera KeskinenVihdin Viesti29.19 / 29.19
Una KoskelaJanakkalan Jana - / -
Senni KoskiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Milka LaineVihdin Viesti - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu30.86 / 30.86
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Elle NiklanderHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Emilia SaaristoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aino SimoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elli TiitinenJanakkalan Jana35.86 / 35.86
 
T13 60m aj (8)
Peppi HaaparantaVihdin Viesti13.01 / 13.01
Oivi HeikinahoVihdin Viesti10.38 / 10.38
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.61 / 10.61
Isabella LindbergRiihimäen Kisko12.16 / 12.16
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko10.71 / 10.71
Mea ScepanovicNurmijärven Yleisurheilu11.26 / 11.26
Alina TurtiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.92 / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat10.36 / 10.36
 
T13 seiväs (8)
Vieno HakakariHyvinkään seudun Urheilijat1.90 / 1.90
Ilona HeikkiläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.90 / 1.90
Santra HöyläVihdin Viesti - / -
Siiri KantanenRiihimäen Kisko2.10 / 2.10
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.90 / 1.90
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu1.26 / -
Elina MalinenRiihimäen Kisko2.10 / 2.10
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu1.65 / 1.50
 
T13 kuula (12)
Veera HautaviitaVihdin Viesti9.41 / 9.41
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu8.54 / -
Aada NummelaRiihimäen Kisko8.03 / 7.87
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.39 / 11.39
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat10.37 / 10.37
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu5.86 / 5.86
Sofia RaskKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat7.97 / 7.97
Ida SaariRiihimäen Kisko7.15 / 7.15
Ella SahilaJanakkalan Jana7.57 / 7.57
Tiiu SalminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.73 / 5.73
Lumi TeittinenVihdin Viesti8.12 / 8.12
 
T13 1000m kävely (7)
Peppi HaaparantaVihdin Viesti - / -
Santra HöyläVihdin Viesti - / -
Veera InkinenRiihimäen Kisko - / -
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat6:41.67 / -
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu7:08.98 / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu7:16.17 / -
Elle NiklanderHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P11 150m (9)
Teiron BelovJanakkalan Jana - / -
Sampsa GrönbergRiihimäen Kisko24.00 / 25.35
Niilo IloRiihimäen Kisko23.52 / 23.52
Tiitus KelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat25.84 / 25.84
Väinö LyytinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Leo MakkonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jimi NykänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emil PesonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu22.30 / 22.30
Eino ToivanenVihdin Viesti - / -
 
P11 60m aj (8)
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu11.90 / 11.90
Emil LeinoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat11.14 / 11.14
Santtu PöllänenRiihimäen Kisko12.72 / 12.72
Elias SivonenRiihimäen Kisko13.13 / 13.13
Eetu ToivanenVihdin Viesti - / -
Aake ToivonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.29 / -
 
P11 korkeus (7)
Patric ElovaaraRiihimäen Kisko1.00 / 1.00
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu1.14 / 1.14
Otso MuittariVihdin Viesti1.24 / 1.24
Iikka OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Rasmus PeltopuroRiihimäen Kisko1.30 / 1.30
Aleksi SahilaJanakkalan Jana1.18 / 1.16
Leo SinisaariLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.33 / 1.33
 
P11 kuula (9)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu9.00 / 8.99
Oliver HautaviitaVihdin Viesti - / -
Julius HeikkiniemiJanakkalan Jana4.40 / -
Niklas JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat5.36 / -
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.94 / -
Anton LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Eetu PallaspuroNurmijärven Yleisurheilu4.74 / 4.74
Vili RomppanenRiihimäen Kisko7.02 / 6.83
Otso VästiläRiihimäen Kisko7.69 / 7.69
 
P11 1000m kävely (5)
Patric ElovaaraRiihimäen Kisko - / -
Niklas JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu7:11.11 / -
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko7:12.28 / -
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat7:06.81 / -
 
T11 150m (11)
Saara DillströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat24.38 / 24.38
Kerttu KanervaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Hanna-Sofia LuokkanenVihdin Viesti27.08 / -
Sade MalvelaVihdin Viesti24.35 / -
Elsi NokisalmiJanakkalan Jana23.56 / 23.56
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat24.96 / 24.96
Kristiina PöllänenRiihimäen Kisko - / -
Milla PursiainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Miia RehnHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sonja SivonenRiihimäen Kisko - / -
Alexandria SuomiNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T11 60m aj (11)
Nea KurjenmäkiRiihimäen Kisko11.41 / 11.41
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.97 / 10.97
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.68 / 10.68
Kira LinnakoskiVihdin Viesti - / -
Saana MuittariVihdin Viesti11.76 / 11.76
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu12.07 / 12.07
Sini SakkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sofia VesterinenNurmijärven Yleisurheilu10.80 / 10.80
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat10.29 / 10.29
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko11.03 / 11.03
Elli YleniusJanakkalan Jana12.87 / 12.87
 
T11 korkeus (8)
Lilja HyvönenRiihimäen Kisko1.30 / 1.30
Saana KouvaLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.21 / 1.21
Pinja LucasNurmijärven Yleisurheilu1.00 / -
Iina MattilaRiihimäen Kisko1.00 / 1.00
Pinja PaajalaVihdin Viesti1.15 / 1.15
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu1.32 / 1.32
Sara PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat1.07 / -
Nea SakkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 kuula (9)
Milla HassinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Keira MaaniittuJanakkalan Jana7.98 / 7.98
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu6.92 / 6.92
Ninja NikantoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.66 / 4.66
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu6.91 / 6.91
Seela RuponenRiihimäen Kisko7.85 / 7.85
Kiia SaloHyvinkään seudun Urheilijat5.72 / 5.72
Aada VähätaloRiihimäen Kisko9.02 / 9.02
Bettina Von GerichVihdin Viesti5.88 / -
 
T11 1000m kävely (3)
Sarlotta HöyläVihdin Viesti - / -
Oona KuusivuoriKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Miia RehnHyvinkään seudun Urheilijat - / -