Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
13.02. klo 12:00 Avoimet Uudyn pm vauhdittomat sisähyppykilpailut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 96 henk. (96 lajisuoritusta)
M 3-ottelu (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jani KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Paavo ReilsonLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Mikko UittamoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jari VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
N 3-ottelu (4)
Anne NurmiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Titta SillmanHelsingin Kisa-Veikot - / -
Hanna TarkiainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
M17 3-ottelu (1)
Alex BrofeltKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
N17 3-ottelu (4)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Kiia KoranderVihdin Viesti - / -
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P15 3-ottelu (3)
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Henri KovanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Vilho MeriläinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T15 3-ottelu (2)
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P14 3-ottelu (7)
Leevi HakalaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T14 3-ottelu (5)
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Iris NygårdKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aino RajanenMäntsälän Urheilijat - / -
Lumi SimonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P13 3-ottelu (6)
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vili RasehornRiihimäen Kisko - / -
Matthias WunschRiihimäen Kisko - / -
 
T13 3-ottelu (8)
Ilona HeikkiläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mea ScepanovicNurmijärven Yleisurheilu - / -
Minja ToivanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma UittamoNummen Kipinä - / -
 
P12 3-ottelu (3)
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Otso KivistöNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T12 3-ottelu (10)
Veera HautaviitaVihdin Viesti - / -
Senni KoskiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Isabella LindbergRiihimäen Kisko - / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sofia OravaMäntsälän Urheilijat - / -
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nella PursiainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nella SosalaVihdin Viesti - / -
 
P11 3-ottelu (3)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä - / -
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko - / -
 
T11 3-ottelu (7)
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sara PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Milla PursiainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Meeri SahaKeravan Urheilijat - / -
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko - / -
 
P10 2-ottelu (10)
Patric ElovaaraRiihimäen Kisko - / -
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lauri HonkanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lenni LehiöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Santtu PöllänenRiihimäen Kisko - / -
Vili RomppanenRiihimäen Kisko - / -
Max TynkkynenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Tobias WunschRiihimäen Kisko - / -
 
T10 2-ottelu (6)
Pinja LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Julia OjanenNummen Kipinä - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Miia RehnHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Iida UittamoNummen Kipinä - / -
 
P9 2-ottelu (7)
Aron KitinmäkiNummen Kipinä - / -
Oskari MiettinenNummen Kipinä - / -
Onni OjanenNummen Kipinä - / -
Eetu PallaspuroNurmijärven Yleisurheilu - / -
Tristan PelläNummen Kipinä - / -
Aleksi RiikonenVihdin Viesti - / -
Juho VesikkalaNummen Kipinä - / -
 
T9 2-ottelu (6)
Ella KuuselaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Helena MikkolaMäntsälän Urheilijat - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Fanni PalomäkiRiihimäen Kisko - / -
Enni RomppanenRiihimäen Kisko - / -
Venla VähänenRiihimäen Kisko - / -