Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Karnevaalit
30.06. klo 15:00 Aitakarnevaalit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 80 henk. (102 lajisuoritusta)
M19 110m aj (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Konsta KankainenTampereen Pyrintö - / -
Ville KyrönlahtiKangasniemen Kalske14.90 / 14.92
Joonas LapinkeroJyväskylän Kenttäurheilijat14.76 / 14.76
Lassi PihlavistoHelsingin Kisa-Veikot15.56 / 15.56
Sakari ValliusJoensuun Kataja14.56 / 14.77
 
N19 100m aj (7)
Minea FogelholmEspoon Tapiot13.89 / 13.89
Amanda KuljuJyväskylän Kenttäurheilijat14.89 / 14.89
Milja MahlavuoriLappeenrannan Urheilu-Miehet15.30 / 15.30
Anna PyykköOriveden Ponnistus14.97 / 16.08
Heidi SalminenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Vilma VäliharjuTampereen Pyrintö13.75 / 13.75
Minea VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
 
N19 400m aj (1)
Milja MahlavuoriLappeenrannan Urheilu-Miehet66.74 / -
 
M17 110m aj (3)
Valentino BertucciNivalan Urheilijat15.06 / 15.06
Thomas IsakssonBorgå Akilles16.37 / -
Elliot SchmidtBorgå Akilles14.52 / 14.52
 
M17 400m aj (2)
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot58.89 / 58.89
Ronni MäntyrantaKuivasjärven Aura61.48 / 61.48
 
N17 100m aj (8)
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma14.78 / 14.78
Charlotte KajanderHelsingfors IFK14.09 / 14.09
Olivia KärkiNoormarkun Nopsa14.00 / 14.00
Hilma KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat13.83 / 13.83
Saga KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat15.62 / 15.68
Miriam PuolimatkaVehmaisten Urheilijat15.28 / 15.28
Martta ValtonenEspoon Tapiot14.91 / 14.91
Eevi YlitaloJyväskylän Kenttäurheilijat17.30 / 17.30
 
N17 400m aj (5)
Charlotte KajanderHelsingfors IFK66.97 / 66.97
Anna LukkarilaKannuksen Ura70.12 / 70.12
Miriam PuolimatkaVehmaisten Urheilijat - / -
Taru RepoPohjan Koitto - / -
Martta ValtonenEspoon Tapiot66.93 / 66.93
 
T15 80m aj (12)
Ellen AhoKaipolan Vire14.24 / 14.24
Maria DjuskoHämeenlinnan Tarmo11.75 / 11.81
Meeri HaapioTurun Urheiluliitto13.27 / 13.36
Hertta HakalaTampereen Pyrintö13.52 / 13.52
Linnea HirveläLapuan Virkiä11.77 / 11.77
Ella-Sofia KaiponenSavonlinnan Riento12.68 / -
Tuulia KiuruHelsingfors IFK14.59 / -
Nea KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat12.59 / -
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto12.73 / 12.73
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit12.86 / 12.91
Siiri SolalinnaTurun Urheiluliitto14.38 / 14.38
Vilja ValtakariHelsingfors IFK13.56 / -
 
T15 300m aj (9)
Meeri HaapioTurun Urheiluliitto - / -
Linnea HirveläLapuan Virkiä46.60 / 46.60
Jonna JäkköHelsingfors IFK44.36 / 44.36
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto - / -
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit49.40 / 51.78
Sointu OinasPohjan Koitto46.46 / -
Juuli SaloniemiTampereen Pyrintö47.28 / -
Siiri SolalinnaTurun Urheiluliitto - / -
Vilja ValtakariHelsingfors IFK59.10 / -
 
P14 100m aj (2)
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu15.00 / 15.00
Joona ViitalaJyväskylän Kenttäurheilijat15.54 / 15.54
 
P14 300m aj (2)
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Markus VainioLahden Ahkera - / -
 
T14 80m aj (7)
Nelli FlyktmanKaipolan Vire12.30 / 12.30
Ronja KempasViipurin Urheilijat12.91 / 12.91
Vilma KoskiPorin Yleisurheilu11.62 / 11.62
Iina MannerÄänekosken Urheilijat13.47 / 13.47
Henni PiirainenHelsingfors IFK12.14 / 12.14
Selma PollariÄänekosken Urheilijat - / -
Elle SaariEspoon Tapiot12.47 / 12.47
 
T14 300m aj (3)
Ronja KempasViipurin Urheilijat - / -
Vilma KoskiPorin Yleisurheilu - / -
Henni PiirainenHelsingfors IFK45.57 / 45.57
 
P13 60m aj (2)
Pyry HeiskanenKenttäurheilijat-589.55 / 9.55
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.01 / 10.17
 
P13 200m aj (1)
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu34.15 / -
 
T13 60m aj (9)
Emmi AhvenlampiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Venla-Maria IhamäkiPorin Yleisurheilu10.57 / 10.57
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot10.45 / 10.45
Luna LeeHelsingin Kisa-Veikot11.27 / 11.28
Matilda LevorantaHelsingin Kisa-Veikot10.05 / -
Matleena PeltomäkiPorin Yleisurheilu10.34 / 10.34
Moona PuolimatkaVehmaisten Urheilijat12.50 / -
Venla SalminenJyväskylän Kenttäurheilijat10.94 / 10.94
Peppi SoiluahoÄänekosken Urheilijat9.64 / 9.64
 
T13 200m aj (4)
Iida PerttulaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Moona PuolimatkaVehmaisten Urheilijat38.72 / -
Venla SalminenJyväskylän Kenttäurheilijat34.99 / -
Peppi SoiluahoÄänekosken Urheilijat33.13 / -
 
P12 60m aj (2)
Otso KivistöNurmijärven Yleisurheilu10.81 / 10.81
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu11.43 / 11.43
 
P12 200m aj (1)
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T12 60m aj (3)
Aino MääränenÄänekosken Urheilijat10.71 / 10.71
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emmi RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot11.71 / 11.71
 
T12 200m aj (5)
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Hanna HerranenJyväskylän Kenttäurheilijat39.16 / 39.16
Aino MääränenÄänekosken Urheilijat - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emmi RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
P11 60m aj (1)
Alfons RautawaaraEspoon Tapiot - / -
 
T11 60m aj (8)
Hanna HerranenJyväskylän Kenttäurheilijat10.56 / 10.56
Hilda HiekkapeltoPorin Yleisurheilu - / -
Lotta HyttiPorin Yleisurheilu11.43 / 11.43
Sofia JylhäKaipolan Vire13.35 / 13.35
Venla KoluKeuruun Kisailijat14.61 / -
Lotta PeltomäkiPorin Yleisurheilu11.71 / 11.71
Matilda PuolimatkaVehmaisten Urheilijat12.48 / -
Jessi SaloniemiTampereen Pyrintö11.22 / 11.22