Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Aluekisat
09.07. klo 10:00 KUY Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 373 henk. (776 lajisuoritusta)
M 100m (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Samuli AlppirantaTurun Weikot Yleisurheilu11.86 / 12.13
Georg DunkelHelsingin Kisa-Veikot14.20 / 15.69
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat11.90 / -
Ville HarjuKenttäurheilijat-58 - / -
Tuomas LeppänenTurun Weikot Yleisurheilu11.73 / 11.73
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat11.36 / 11.36
Heikki NieminenJanakkalan Jana10.73 / 10.79
 
M 200m (15)
Samuli AlppirantaTurun Weikot Yleisurheilu24.54 / -
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu27.47 / -
Johannes HakalaEspoon Tapiot23.14 / 23.50
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat24.29 / -
Joonas JäppinenHelsingfors IFK23.41 / -
Tomas JatskoTapanilan Erä23.71 / -
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot23.40 / 23.91
Aleksi KuusinenViipurin Urheilijat22.44 / 22.44
Samu LaaksoTapanilan Erä23.29 / 23.50
Tomi LaaksoTapanilan Erä23.12 / 23.29
Tuomas LeppänenTurun Weikot Yleisurheilu24.40 / 24.40
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat23.05 / 23.05
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot29.98 / -
Seppo TenitzViipurin Urheilijat29.31 / -
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot23.00 / 23.00
 
M 800m (6)
Benjamin BjörkellPorvoon Urheilijat2:02.11 / 2:03.29
Emil GrabberIF Raseborg2:16.54 / 2:16.54
Jorma IkäheimoDowntown 65 Endurance2:21.70 / -
Lassi KuvaLahden Ahkera1:53.48 / 1:54.40
Antti SakalaSippolan Kunto2:00.39 / 2:00.88
Jaakko SiltalaHelsingin Kisa-Veikot2:04.28 / 2:04.28
 
M 110m aj (1)
Petri IhanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu15.20 / 15.20
 
M pituus (3)
Janne EtelämäkiKuortaneen Kunto7.46 / 7.07
Petri IhanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu7.02 / 6.72
Patrick LindbergVihdin Viesti6.56 / 6.51
 
M 3-loikka (2)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.26 / 11.72
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna13.42 / 13.42
 
M kuula (2)
Petri IhanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.04 / 12.37
Antti LamminenHelsingin Kisa-Veikot12.00 / 11.23
 
N 100m (14)
Pinja EkströmLahden Ahkera14.28 / -
Riina HeikkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet12.71 / -
Aino KoskelaHelsingfors IFK12.72 / 13.01
Olivia MarttilaVantaan Salamat12.73 / 12.97
Silja NieminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ella NourrissonKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.83 / 12.83
Ella PeräläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.25 / -
Riitta RahkilaNurmijärven Yleisurheilu14.51 / -
Saara RantanenHyvinkään seudun Urheilijat13.33 / 13.58
Suvi-Tuuli SaarnioJyväskylän Kenttäurheilijat12.89 / 12.89
Rosa SalonenKenttäurheilijat-5812.61 / -
Venla SarvilinnaEspoon Tapiot13.72 / 14.01
Sofia TannerEspoon Tapiot13.17 / 13.74
Terhi VehkoHelsingin Kisa-Veikot13.07 / 13.07
 
N 200m (19)
Emelie AvellanEsbo IF29.66 / 29.84
Pinja EkströmLahden Ahkera28.98 / 28.98
Riina HeikkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet25.85 / 27.87
Tuuli JalanneTapanilan Erä28.50 / -
Minttu KaukonenLahden Ahkera29.54 / -
Neea KiviKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lotta KoivulehtoHelsingin Kisa-Veikot27.08 / 27.50
Aino KoskelaHelsingfors IFK26.31 / 26.63
Emma LooPargas IF27.10 / 27.91
Silja NieminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ella NourrissonKeski-Uudenmaan Yleisurheilu26.36 / 26.36
Ella PaukkuEsbo IF26.26 / -
Riitta RahkilaNurmijärven Yleisurheilu29.97 / 29.97
Minttu RinneSaarijärven Pullistus26.06 / 26.34
Suvi-Tuuli SaarnioJyväskylän Kenttäurheilijat26.77 / 27.00
Rosa SalonenKenttäurheilijat-5825.74 / -
Venla SarvilinnaEspoon Tapiot29.07 / -
Taija TakanenSomeron Esa31.15 / 31.15
Terhi VehkoHelsingin Kisa-Veikot26.81 / 26.81
 
N 800m (2)
Veronica GillbergIF Raseborg2:54.72 / 2:54.72
Nea HalttunenAsikkalan Raikas2:26.70 / 2:26.70
 
N pituus (6)
Mette GerkmanEspoon Tapiot4.95 / -
Tuuli JalanneTapanilan Erä4.75 / 4.33
Saara RantanenHyvinkään seudun Urheilijat4.76 / -
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat5.06 / -
Kristiina VuorvirtaEspoon Tapiot6.22 / 5.66
 
N 3-loikka (15)
Sanni AhonenViipurin Urheilijat8.55 / 8.55
Amanda EkblomBorgå Akilles10.33 / 9.65
Milla HämäläinenKuivasjärven Aura9.93 / 9.93
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.94 / 9.94
Lotta JoenpolviViipurin Urheilijat10.91 / 10.79
Aida JokirantaViipurin Urheilijat - / -
Pinja KössiPaimion Urheilijat12.40 / 11.25
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu9.58 / 9.33
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu9.75 / 9.46
Emma LooPargas IF11.68 / -
Anni NurminenEspoon Tapiot10.92 / 10.78
Alisa RauhamaaLahden Ahkera10.97 / 10.97
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.29 / 10.52
Varpu VirmavirtaKarkkilan Pojat9.89 / -
 
N kuula (7)
Tiina JärvinenLahden Ahkera13.31 / 13.00
Tuuli KammonenMikkelin Kilpa-Veikot12.54 / 12.54
Niina KeloKeski-Uudenmaan Yleisurheilu15.32 / 12.75
Milla KelonurmiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.73 / -
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo12.13 / 11.65
Senja LaaksoKeravan Urheilijat7.19 / 6.94
Emmi UusitaloKarkkilan Pojat10.62 / 10.62
 
N keihäs (5)
Mette GerkmanEspoon Tapiot42.96 / 41.48
Niina KeloKeski-Uudenmaan Yleisurheilu54.72 / 43.03
Milla KelonurmiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu35.18 / -
Minka NurroHelsingin Kisa-Veikot49.27 / 49.27
Jemina OllikkaLahden Ahkera44.53 / 41.32
 
M19 110m aj (2)
Konsta KankainenTampereen Pyrintö14.94 / 14.94
Lassi PihlavistoHelsingin Kisa-Veikot15.56 / 15.56
 
M17 100m (17)
Tarmo AaproEspoon Tapiot14.58 / -
Micke BärlundTapanilan Erä11.39 / 11.63
Pyry BrandtViipurin Urheilijat11.80 / 11.80
Mathias HäggblomIF Åland rf13.19 / -
Viljami HeinonenHelsingin Kisa-Veikot12.10 / 12.10
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.71 / 12.71
Joa JärvenkyläEspoon Tapiot12.21 / -
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.94 / 11.94
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot11.56 / 11.81
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot11.72 / 11.72
Lauri MäkinenKenttäurheilijat-5811.93 / 11.93
Juho MantilaRiihimäen Kisko11.89 / 11.92
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot12.14 / -
Jonatan ÖsterholmEsbo IF12.09 / 12.13
Niklas PiirainenLempäälän Kisa Yleisurheilu12.78 / -
Rasmus VuonorantaEsbo IF11.73 / 11.73
Kalle WesankoHelsingin Kisa-Veikot12.45 / -
 
M17 200m (7)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu28.81 / -
Micke BärlundTapanilan Erä23.19 / 23.19
Pyry BrandtViipurin Urheilijat24.55 / 24.55
Alex BrofeltKeski-Uudenmaan Yleisurheilu24.62 / 24.62
Mathias HäggblomIF Åland rf27.23 / -
Viljami HeinonenHelsingin Kisa-Veikot27.75 / -
Juho MantilaRiihimäen Kisko23.66 / 23.66
 
M17 800m (3)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:12.01 / 2:12.01
Ville KorhonenKenttäurheilijat-582:12.01 / 2:12.01
Tero KorpiKenttäurheilijat-582:10.90 / -
 
M17 korkeus (2)
Alex BrofeltKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.57 / 1.52
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna1.67 / 1.66
 
M17 pituus (6)
Alec EkblomBorgå Akilles5.53 / 5.53
Simon EkholmIF Raseborg5.86 / 5.67
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.07 / -
Jonatan ÖsterholmEsbo IF6.03 / -
Niklas PiirainenLempäälän Kisa Yleisurheilu5.28 / -
Matias SalminenLahden Ahkera6.23 / 6.23
 
M17 kuula (2)
Simon BjörklöfIF Raseborg13.46 / 13.46
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.94 / 9.94
 
M17 keihäs (3)
Simon EkholmIF Raseborg31.39 / -
Kevin NyholmVeikkolan Veikot46.41 / 46.41
Saku RönkköVihdin Viesti58.16 / 58.16
 
N17 100m (8)
Emelie AvellanEsbo IF14.14 / 14.14
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti13.35 / 13.71
Emma KoskinenEspoon Tapiot14.72 / -
Veera MikkonenKirkkonummen Urheilijat13.99 / 13.99
Anni NurminenEspoon Tapiot13.60 / 13.60
Alexandra NylundEsbo IF13.23 / -
Nella PerttinäKenttäurheilijat-5814.86 / -
Jenni SeppäläIitin Pyrintö12.94 / 13.48
 
N17 200m (9)
Kiia ÄikääHelsingfors IFK26.63 / 26.63
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti27.90 / 28.04
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu31.01 / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu30.39 / -
Nella PerttinäKenttäurheilijat-58 - / -
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu27.92 / 27.92
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot28.33 / -
Elvira SuominenEsbo IF28.77 / 28.77
Sofia TannerEspoon Tapiot28.08 / 28.39
 
N17 800m (2)
Nia KellasEspoon Tapiot2:44.49 / 2:44.49
Heidi VakkilainenVantaan Salamat2:56.82 / -
 
N17 korkeus (1)
Aino AaltoVehmaisten Urheilijat1.73 / 1.70
 
N17 pituus (10)
Aino AaltoVehmaisten Urheilijat5.01 / 4.98
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.66 / -
Kaisa KivinenEspoon Tapiot5.21 / 4.77
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.97 / -
Veera MikkonenKirkkonummen Urheilijat4.65 / 4.65
Sofia NiemiKarhulan Katajaiset4.44 / -
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.84 / 4.73
Iida RautioEspoon Tapiot4.66 / 4.66
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot5.12 / 5.12
Isabella StrömbergEspoon Tapiot4.87 / 4.54
 
N17 kuula (6)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.81 / -
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo14.91 / 14.91
Emma KoskinenEspoon Tapiot9.24 / 9.24
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.00 / 11.00
Meeri LehtimäkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.66 / 11.06
Linda SallinenOrimattilan Jymy8.82 / -
 
N17 keihäs (6)
Kaisa KivinenEspoon Tapiot - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Moa LindénIF Raseborg41.78 / -
Anni NurminenEspoon Tapiot - / -
Linda SallinenOrimattilan Jymy20.47 / -
Tuuli SummanenLappeenrannan Urheilu-Miehet47.49 / 40.82
 
P15 100m (18)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elmer KeinänenEsbo IF12.96 / 12.96
Santtu KekkonenLahden Ahkera11.84 / 11.92
Henri KovanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.36 / 13.36
Verneri MarttilaLahden Ahkera12.96 / 12.96
Miki MiettinenViipurin Urheilijat12.18 / 12.18
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu12.26 / 12.26
Pietari RaijasKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.82 / 12.82
Olli RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.24 / 14.24
Benedict SeppäläJoutsan Pommi12.04 / -
Juho TaavilaLahden Ahkera12.45 / 12.45
Touko TarvonenLahden Ahkera12.49 / 12.49
Niko TilanderKenttäurheilijat-5813.29 / -
Juska TorkkolaKenttäurheilijat-5812.29 / 12.29
Markus VainioLahden Ahkera11.95 / 11.95
Eero WuotiKenttäurheilijat-5813.32 / 13.32
 
P15 300m (6)
Niklas HämeenniemiValkealan Kajo44.07 / 44.07
Tymofii KravchukViipurin Urheilijat38.39 / 38.39
Verneri MarttilaLahden Ahkera42.73 / 42.73
Miki MiettinenViipurin Urheilijat - / -
Joona RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu41.01 / 41.01
Juska TorkkolaKenttäurheilijat-5841.28 / 41.28
 
P15 800m (5)
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:30.84 / -
Leevi PiispanenKenttäurheilijat-582:35.03 / 2:35.03
Olli RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:58.30 / -
Nuutti StarkVihdin Viesti2:21.29 / 2:21.29
Joel TulikouraEsbo IF - / -
 
P15 100m aj (7)
Elmer KeinänenEsbo IF - / -
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.90 / 14.90
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu14.93 / 14.93
Olli RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Juho TaavilaLahden Ahkera - / -
Markus VainioLahden Ahkera - / -
 
P15 300m aj (3)
Niklas HämeenniemiValkealan Kajo - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu43.95 / 43.95
Touko TarvonenLahden Ahkera46.82 / -
 
P15 korkeus (6)
Niklas HämeenniemiValkealan Kajo1.50 / 1.50
Elmer KeinänenEsbo IF1.65 / -
Tymofii KravchukViipurin Urheilijat1.75 / 1.75
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat1.51 / 1.50
Niko TilanderKenttäurheilijat-581.70 / 1.63
 
P15 pituus (7)
Elmer KeinänenEsbo IF5.37 / 5.37
Santtu KekkonenLahden Ahkera6.16 / 6.16
Tymofii KravchukViipurin Urheilijat5.70 / 5.70
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu5.66 / 5.66
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat5.03 / 5.03
Juho TaavilaLahden Ahkera5.50 / 5.50
 
P15 kuula (2)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.08 / 14.08
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat9.03 / -
 
P15 keihäs (5)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu37.39 / -
Elmer KeinänenEsbo IF49.51 / 49.51
Lauri SahaKeravan Urheilijat36.88 / 36.88
Benedict SeppäläJoutsan Pommi63.43 / -
Juho TaavilaLahden Ahkera48.67 / 48.67
 
T15 100m (21)
Inka HämäläinenJanakkalan Jana14.69 / 14.69
Milla HämäläinenKuivasjärven Aura14.30 / 14.30
Verna HuppunenMaarian Mahti14.30 / 14.30
Nea HyrsyläVihdin Viesti14.11 / 14.11
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat12.60 / 12.61
Vilma KlemettiHelsingfors IFK - / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat13.64 / 13.64
Matilda LahtiEspoon Tapiot13.14 / 13.14
Lena LiimatainenEspoon Tapiot13.11 / 13.11
Jade OravainenViipurin Urheilijat13.40 / 13.40
Edit PalménEspoon Tapiot13.42 / 13.42
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat13.55 / 13.55
Olivia RautiainenEspoon Tapiot13.40 / 13.61
Suvi ReunanenLahden Ahkera13.33 / 13.33
Venla ReunanenHelsingfors IFK12.90 / 12.90
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot13.61 / 13.61
Aino SeppäläLahden Ahkera13.29 / 13.29
Tara SohloEspoon Tapiot13.01 / 13.01
Hilla TuominenLahden Ahkera13.56 / 13.56
Ella VäisänenLahden Ahkera13.32 / 13.32
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat14.72 / -
 
T15 300m (9)
Aida JokirantaViipurin Urheilijat46.15 / 46.15
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat41.55 / 41.55
Livia KytömaaEspoon Tapiot44.98 / -
Matilda LahtiEspoon Tapiot43.36 / -
Hertta LehtonenTurun Urheiluliitto - / -
Lena LiimatainenEspoon Tapiot43.82 / 43.82
Laura MantilaRiihimäen Kisko - / -
Iida RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot45.78 / 45.78
Tara SohloEspoon Tapiot - / -
 
T15 800m (8)
Emily LaksIF Raseborg - / -
Anni Mäki-HokkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet2:38.42 / -
Tuuli MiettinenVeikkolan Veikot - / -
Ella RautawaaraEspoon Tapiot2:24.38 / 2:24.38
Fanny-Amanda SeppäläHelsingin Kisa-Veikot2:30.51 / 2:30.51
Matleena SivénLahden Ahkera3:26.80 / -
Camilla UschanovHämeenlinnan Tarmo2:35.96 / -
Elina VakkilainenVantaan Salamat2:47.74 / 2:47.74
 
T15 80m aj (4)
Amelie DossehViipurin Urheilijat13.65 / -
Elina KariolaLahden Ahkera13.73 / 13.73
Laura MantilaRiihimäen Kisko12.90 / 12.90
Ellen WillbergViipurin Urheilijat - / -
 
T15 300m aj (5)
Amelie DossehViipurin Urheilijat48.70 / 48.70
Livia KytömaaEspoon Tapiot49.90 / 49.90
Jade OravainenViipurin Urheilijat49.78 / 49.78
Edit PalménEspoon Tapiot48.16 / -
Iida RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot48.10 / -
 
T15 korkeus (10)
Amelie DossehViipurin Urheilijat1.45 / -
Aida JokirantaViipurin Urheilijat1.50 / 1.50
Olivia OllikkaLahden Ahkera1.61 / 1.61
Jade OravainenViipurin Urheilijat1.54 / 1.54
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu1.40 / 1.40
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot1.54 / 1.54
Maija SantanenJanakkalan Jana1.51 / 1.51
Ester SolismaaHyvinkään seudun Urheilijat1.53 / 1.51
Elina VakkilainenVantaan Salamat1.41 / 1.41
Ellen WillbergViipurin Urheilijat1.55 / 1.45
 
T15 pituus (19)
Sanni AhonenViipurin Urheilijat3.70 / 3.70
Inka HämäläinenJanakkalan Jana4.64 / 4.60
Milla HämäläinenKuivasjärven Aura4.43 / 4.43
Verna HuppunenMaarian Mahti4.40 / 4.34
Kiia HyrsyläVihdin Viesti3.78 / 3.77
Nea HyrsyläVihdin Viesti4.18 / 4.18
Aida JokirantaViipurin Urheilijat4.70 / 4.70
Vilma KlemettiHelsingfors IFK - / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat4.34 / -
Lena LiimatainenEspoon Tapiot4.89 / 4.89
Jenna NiemiKeravan Urheilijat3.79 / 3.79
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat4.81 / 4.81
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu4.70 / -
Venla ReunanenHelsingfors IFK5.33 / 5.29
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot4.89 / 4.89
Lumi SimonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Tara SohloEspoon Tapiot4.72 / 4.72
Hilla TuominenLahden Ahkera5.14 / 4.91
Ella VäisänenLahden Ahkera4.59 / 4.59
 
T15 kuula (3)
Inka HämäläinenJanakkalan Jana10.30 / 10.30
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat11.46 / 11.46
Jenna NiemiKeravan Urheilijat - / -
 
T15 keihäs (5)
Olivia HämäläinenHelsingin Kisa-Veikot34.97 / 34.97
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu23.02 / -
Veera PöyryLahden Ahkera34.27 / -
Livia Von WendtHelsingfors IFK44.42 / 44.42
Isabella WagerHelsingfors IFK37.56 / 37.56
 
P13 60m (12)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot8.59 / 8.63
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot9.00 / 9.00
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot8.99 / 9.36
Eerik HäkliRaision Kuula8.81 / 8.81
Eemi HämeenniemiValkealan Kajo9.76 / 9.76
Neo JolmaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Julius KurppaVantaan Salamat9.28 / -
Julius LaaksoKenttäurheilijat-588.95 / 9.25
Santeri PerkkiöKenttäurheilijat-588.87 / 8.87
Vili RasehornRiihimäen Kisko8.31 / 8.34
Simeon SivonenHelsingin Kisa-Veikot8.45 / 8.45
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot8.50 / 8.50
 
P13 200m (9)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot28.86 / -
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot32.06 / 32.61
Eerik HäkliRaision Kuula30.39 / -
Pyry HeiskanenKenttäurheilijat-5827.98 / -
Remi LindqvistViipurin Urheilijat - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu28.40 / -
Simeon SivonenHelsingin Kisa-Veikot30.72 / -
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot29.13 / 29.13
 
P13 60m aj (5)
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot11.91 / 11.91
Pyry HeiskanenKenttäurheilijat-589.54 / 9.54
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.01 / 10.17
Oliver MikkolaNakkilan Vire9.68 / 9.68
Simeon SivonenHelsingin Kisa-Veikot12.47 / -
 
P13 korkeus (1)
Romeo UotilaValkealan Kajo1.35 / 1.35
 
P13 pituus (8)
Eemi HämeenniemiValkealan Kajo - / -
Pyry HeiskanenKenttäurheilijat-585.35 / 5.35
Julius LaaksoKenttäurheilijat-584.05 / 4.05
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.90 / 4.90
Oliver MikkolaNakkilan Vire4.71 / 4.71
Santeri PerkkiöKenttäurheilijat-584.24 / 4.24
Simeon SivonenHelsingin Kisa-Veikot4.34 / 4.34
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot4.56 / 4.56
 
P13 kuula (5)
Juho AnderssonVantaan Salamat6.84 / 6.68
Eerik HäkliRaision Kuula7.55 / -
Remi LindqvistViipurin Urheilijat8.82 / 8.17
Eetu PekkalaKeravan Urheilijat - / -
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot11.01 / 11.01
 
P13 keihäs (8)
Juho AnderssonVantaan Salamat19.36 / 19.36
Eerik HäkliRaision Kuula38.18 / 38.18
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu40.55 / 40.55
Julius KurppaVantaan Salamat39.46 / 39.46
Julius LaaksoKenttäurheilijat-5831.83 / 31.83
Vili RasehornRiihimäen Kisko35.30 / 34.83
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot37.19 / 37.19
Romeo UotilaValkealan Kajo32.21 / 32.21
 
T13 60m (30)
Ilona HeikkiläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.77 / 9.77
Minni KanervaKenttäurheilijat-589.59 / 9.59
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.64 / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.32 / 9.35
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.02 / 9.61
Veera KeskinenVihdin Viesti8.96 / 8.96
Aada KölhiHämeenlinnan Tarmo8.91 / 8.91
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot8.76 / 8.76
Anni KujansivuHelsingin Kisa-Veikot10.00 / 10.02
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot10.18 / -
Minttu LautkankareNaantalin Löyly9.71 / 9.71
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot9.13 / 9.24
Katarina LummiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Bianca MikkolaHämeenlinnan Tarmo8.86 / 8.86
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera9.83 / 9.83
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu8.98 / 8.98
Milja NiemiKeravan Urheilijat9.93 / 9.93
Frida PalménEspoon Tapiot9.59 / 9.59
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat9.25 / 9.25
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot9.49 / 9.49
Sofia RaskKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.09 / 10.09
Ida RatilainenEsbo IF9.49 / 9.49
Venla RepoPorvoon Urheilijat8.82 / 9.13
Sofia ReunanenEspoon Tapiot9.67 / 9.67
Anna RistimäkiEspoon Tapiot9.04 / 9.04
Tiiu SalminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.56 / 9.56
Mea ScepanovicNurmijärven Yleisurheilu8.72 / 8.72
Emilia TulokasEspoon Tapiot9.14 / -
Viivi VanalaEspoon Tapiot9.53 / 9.53
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat8.63 / 8.82
 
T13 200m (26)
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot - / -
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu35.24 / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu31.47 / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Veera KeskinenVihdin Viesti29.19 / 29.19
Aada KölhiHämeenlinnan Tarmo31.18 / 31.18
Aino KotirantaHelsingin Kisa-Veikot31.70 / 31.70
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot29.77 / -
Niina LankinenVantaan Salamat31.17 / -
Katarina LummiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elli MattilaPorvoon Urheilijat28.41 / 28.41
Bianca MikkolaHämeenlinnan Tarmo30.29 / 30.29
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emilia MyyräVantaan Salamat33.71 / -
Viivi PajuVantaan Salamat32.79 / -
Frida PalménEspoon Tapiot - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot30.50 / 30.50
Iida PerttulaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Ida RatilainenEsbo IF - / -
Anna RistimäkiEspoon Tapiot - / -
Emmi RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot30.17 / 30.17
Tiiu SalminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu31.82 / 31.82
Mea ScepanovicNurmijärven Yleisurheilu31.08 / -
Usva TorroKenttäurheilijat-5830.29 / -
Emilia TulokasEspoon Tapiot30.15 / -
Isabella TuulariEspoon Tapiot30.67 / -
 
T13 60m aj (13)
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.97 / 10.97
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot10.45 / 10.45
Niina LankinenVantaan Salamat10.86 / 10.86
Minttu LautkankareNaantalin Löyly11.45 / 11.45
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat12.87 / 12.87
Viivi PajuVantaan Salamat10.42 / 10.42
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot10.77 / 10.77
Ida RatilainenEsbo IF - / -
Venla RepoPorvoon Urheilijat10.78 / 10.82
Sofia ReunanenEspoon Tapiot13.88 / 13.88
Anna RistimäkiEspoon Tapiot11.39 / 11.39
Usva TorroKenttäurheilijat-5811.36 / 11.36
Isabella TuulariEspoon Tapiot10.58 / 10.58
 
T13 korkeus (10)
Ilona HeikkiläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.30 / 1.30
Minni KanervaKenttäurheilijat-581.10 / 1.10
Anni KujansivuHelsingin Kisa-Veikot1.25 / -
Minttu LautkankareNaantalin Löyly1.27 / 1.27
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera1.25 / 1.15
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat1.38 / 1.38
Viivi PajuVantaan Salamat1.40 / 1.40
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot1.42 / 1.42
Sofia RaskKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.18 / 1.18
Isabella TuulariEspoon Tapiot1.52 / 1.35
 
T13 pituus (27)
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot3.33 / 3.33
Ilona HeikkiläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.37 / 3.37
Minni KanervaKenttäurheilijat-583.72 / 3.72
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.99 / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.42 / 4.42
Veera KeskinenVihdin Viesti4.29 / 4.29
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot4.41 / 4.41
Helmi KuitunenKenttäurheilijat-584.44 / 4.12
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot3.58 / 3.58
Niina LankinenVantaan Salamat4.52 / 4.52
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot4.27 / 4.22
Katarina LummiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera3.60 / 3.60
Emilia MyyräVantaan Salamat3.89 / 3.89
Milja NiemiKeravan Urheilijat3.19 / 3.19
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat3.61 / 3.61
Frida PalménEspoon Tapiot3.74 / 3.74
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat3.84 / 3.84
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot4.36 / 4.36
Sofia RaskKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.02 / -
Venla RepoPorvoon Urheilijat4.36 / 4.36
Sofia ReunanenEspoon Tapiot3.30 / 3.30
Anna RistimäkiEspoon Tapiot4.11 / 4.11
Mea ScepanovicNurmijärven Yleisurheilu3.90 / -
Liia SuurjokiHelsingin Kisa-Veikot3.69 / 3.63
Viivi VanalaEspoon Tapiot3.88 / 3.88
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat4.52 / 4.52
 
T13 kuula (11)
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot7.96 / 6.78
Anni KujansivuHelsingin Kisa-Veikot7.92 / 7.69
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot8.91 / 8.91
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera7.79 / 7.79
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu7.59 / -
Milja NiemiKeravan Urheilijat5.59 / 5.59
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat9.85 / 9.85
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot8.89 / 8.89
Iida PerttulaHelsingin Kisa-Veikot11.30 / 11.30
Liia SuurjokiHelsingin Kisa-Veikot8.51 / 8.03
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot10.89 / 10.89
 
T13 keihäs (13)
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot23.77 / 23.77
Minttu LautkankareNaantalin Löyly23.34 / 23.34
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera23.97 / 23.97
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat16.34 / -
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat29.31 / 29.31
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot27.98 / 27.92
Tiiu SalminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.60 / 12.83
Liia SuurjokiHelsingin Kisa-Veikot28.71 / 28.71
Usva TorroKenttäurheilijat-5825.26 / 25.26
Nuppu TunturiHämeenlinnan Tarmo28.00 / 28.00
Isabella TuulariEspoon Tapiot37.89 / 37.89
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot32.33 / 32.33
Vilma ViinikainenHeinolan Isku25.29 / 25.29
 
P11 60m (16)
Oskari HäkliRaision Kuula9.40 / 9.40
Eetu KemppainenKuivasjärven Aura10.18 / 10.18
Riku LahtinenKenttäurheilijat-5810.05 / 10.05
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat9.37 / 9.37
Lauri NikkiläHelsingin Kisa-Veikot9.70 / -
Niilo PalanneJyväskylän Kenttäurheilijat8.67 / 8.67
Benjamin PelkonenLahden Ahkera - / -
Emil PesonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.49 / 9.49
Iikka PorkkaKarhulan Katajaiset9.37 / 9.37
Konsta PulkkinenJyväskylän Kenttäurheilijat8.98 / 8.98
Alfons RautawaaraEspoon Tapiot10.34 / 10.34
Emil RautiainenEspoon Tapiot9.04 / 9.04
Veeti SeppäläLahden Ahkera9.30 / 9.30
Miko SohloEspoon Tapiot - / -
Roope SuoniemiHelsingin Kisa-Veikot9.44 / -
Lauri TorroKenttäurheilijat-5810.17 / 10.17
 
P11 150m (13)
Ossi AlanaatuKenttäurheilijat-5822.74 / 22.74
Oskari HäkliRaision Kuula25.76 / -
Eelis HuotarinenValkeakosken Haka24.47 / 24.47
Kaarlo KorkeavuoriHelsingin Kisa-Veikot24.48 / -
Eetu KumpulainenOrimattilan Jymy - / -
Riku LahtinenKenttäurheilijat-5831.72 / -
Niilo PalanneJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Benjamin PelkonenLahden Ahkera25.30 / -
Emil PesonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu23.38 / -
Iikka PorkkaKarhulan Katajaiset23.13 / 23.13
Konsta PulkkinenJyväskylän Kenttäurheilijat22.68 / 22.95
Aake ToivonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Joona ToivonenVantaan Salamat - / -
 
P11 60m aj (8)
Oskari HäkliRaision Kuula11.91 / -
Erik KorpelaVantaan Salamat - / -
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu12.97 / 12.97
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat11.14 / 11.14
Daniel ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Alfons RautawaaraEspoon Tapiot12.74 / 12.74
Emil RautiainenEspoon Tapiot10.20 / 10.20
Roope SuoniemiHelsingin Kisa-Veikot11.03 / -
 
P11 korkeus (8)
Eetu KemppainenKuivasjärven Aura - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu1.16 / -
Kaarlo KorkeavuoriHelsingin Kisa-Veikot1.00 / -
Erik KorpelaVantaan Salamat1.25 / 1.25
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu1.14 / 1.14
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat1.27 / 1.27
Lauri NikkiläHelsingin Kisa-Veikot1.10 / -
Daniel ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat1.17 / 1.17
 
P11 pituus (17)
Ossi AlanaatuKenttäurheilijat-583.96 / 3.96
Eelis HuotarinenValkeakosken Haka3.84 / 3.84
Erik KorpelaVantaan Salamat4.56 / 4.56
Riku LahtinenKenttäurheilijat-582.71 / -
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu3.61 / 3.61
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat4.05 / 4.05
Niilo PalanneJyväskylän Kenttäurheilijat4.23 / 4.23
Daniel ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat3.49 / 3.42
Benjamin PelkonenLahden Ahkera - / -
Emil PesonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.59 / 3.59
Iikka PorkkaKarhulan Katajaiset4.17 / 4.17
Konsta PulkkinenJyväskylän Kenttäurheilijat3.93 / 3.93
Alfons RautawaaraEspoon Tapiot3.34 / 3.34
Emil RautiainenEspoon Tapiot4.48 / 4.27
Veeti SeppäläLahden Ahkera4.17 / 4.17
Miko SohloEspoon Tapiot - / -
Aake ToivonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.71 / 3.71
 
P11 kuula (5)
Ossi AlanaatuKenttäurheilijat-587.79 / 7.79
Erik KorpelaVantaan Salamat9.00 / 9.00
Jan KujansivuHelsingin Kisa-Veikot7.79 / 7.30
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat8.98 / 8.98
Leo MikkolaHämeenlinnan Tarmo9.33 / 9.33
 
P11 keihäs (10)
Ossi AlanaatuKenttäurheilijat-5823.43 / 23.16
Oskari HäkliRaision Kuula30.68 / 30.68
Aleksi KaasinenLahden Ahkera31.70 / 31.70
Kaarlo KorkeavuoriHelsingin Kisa-Veikot9.07 / -
Jan KujansivuHelsingin Kisa-Veikot19.30 / -
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat33.30 / 33.30
Leo MikkolaHämeenlinnan Tarmo25.09 / 25.09
Joona ToivonenVantaan Salamat22.23 / 22.23
Lauri TorroKenttäurheilijat-5813.78 / 13.73
Eelis UotilaValkealan Kajo19.55 / 18.48
 
T11 60m (18)
Sofia Awuah-AddaeVantaan Salamat9.17 / 9.17
Milla HassinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Anni HeikkiläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.06 / 11.06
Helmi-Tuuli HeiskanenKenttäurheilijat-589.50 / -
Kerttu KanervaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.67 / 9.67
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat9.98 / 9.98
Oona KuusivuoriKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sofia KytömaaEspoon Tapiot9.43 / 9.43
Viola MäkinenHämeenlinnan Tarmo9.98 / 9.98
Anni MuhonenKenttäurheilijat-5810.72 / -
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu9.71 / 9.71
Kiia SaloHyvinkään seudun Urheilijat10.62 / 10.62
Mila SohloEspoon Tapiot9.35 / 9.35
Aurora SuominenEsbo IF10.38 / 10.38
Aino TeppolaHausjärven Urheilijat10.17 / -
Saara TorroKenttäurheilijat-589.38 / 9.38
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera10.10 / 10.10
Miida WasströmKenttäurheilijat-589.32 / 9.32
 
T11 150m (10)
Milla HassinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Taika HuttunenKenttäurheilijat-5821.41 / 21.54
Siiri IvanoffViipurin Urheilijat - / -
Eevi KölhiHämeenlinnan Tarmo22.18 / 22.18
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat23.85 / 23.85
Sofia KytömaaEspoon Tapiot22.97 / 22.97
Medina NieminenVantaan Salamat25.78 / -
Meeri SahaKenttäurheilijat-5823.56 / 23.56
Anni TuomistoKenttäurheilijat-5825.61 / 25.61
Miida WasströmKenttäurheilijat-5823.61 / -
 
T11 60m aj (11)
Milla HassinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Helmi-Tuuli HeiskanenKenttäurheilijat-5811.26 / -
Sofia KytömaaEspoon Tapiot - / -
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.09 / -
Medina NieminenVantaan Salamat11.30 / 11.30
Serafia PiirainenPorvoon Urheilijat - / -
Mila SohloEspoon Tapiot11.09 / 11.14
Aino TeppolaHausjärven Urheilijat11.91 / 11.91
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera11.11 / 11.11
Anni TuomistoKenttäurheilijat-58 - / -
Lumi VilhunenHausjärven Urheilijat13.71 / 13.71
 
T11 korkeus (7)
Sofia Awuah-AddaeVantaan Salamat1.31 / 1.26
Jasmiina KärkkäinenLahden Ahkera1.35 / 1.35
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.27 / -
Anni MuhonenKenttäurheilijat-58 - / -
Meeri SahaKenttäurheilijat-581.19 / -
Aino TeppolaHausjärven Urheilijat1.20 / 1.20
Miida WasströmKenttäurheilijat-581.20 / -
 
T11 pituus (16)
Milla HassinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Olivia HeikkaVantaan Salamat3.50 / 3.50
Helmi-Tuuli HeiskanenKenttäurheilijat-583.98 / -
Taika HuttunenKenttäurheilijat-584.60 / 4.60
Siiri IvanoffViipurin Urheilijat3.10 / 3.10
Kerttu KanervaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.23 / 3.23
Eevi KölhiHämeenlinnan Tarmo4.62 / 4.62
Oona KuusivuoriKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sofia KytömaaEspoon Tapiot3.80 / 3.80
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.15 / 4.15
Anni MuhonenKenttäurheilijat-583.60 / 3.60
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu3.75 / 3.75
Medina NieminenVantaan Salamat4.06 / 4.06
Serafia PiirainenPorvoon Urheilijat3.58 / 3.58
Mila SohloEspoon Tapiot3.88 / 3.88
Saara TorroKenttäurheilijat-584.03 / 4.03
 
T11 kuula (11)
Olivia HeikkaVantaan Salamat5.46 / 5.46
Jasmiina KärkkäinenLahden Ahkera9.29 / 9.29
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat6.85 / 6.85
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu7.13 / 7.13
Viola MäkinenHämeenlinnan Tarmo7.83 / 7.83
Tuuli MakkonenIitin Pyrintö6.39 / -
Mira MontonenEspoon Tapiot9.14 / 9.14
Serafia PiirainenPorvoon Urheilijat6.81 / 6.81
Saara TorroKenttäurheilijat-589.35 / 9.35
Oona VanhanenEspoon Tapiot9.28 / 9.28
Tuuli VilhunenHausjärven Urheilijat5.56 / 5.56
 
T11 keihäs (14)
Taika HuttunenKenttäurheilijat-5814.37 / 14.37
Kerttu KanervaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.08 / -
Jasmiina KärkkäinenLahden Ahkera26.73 / 26.73
Eevi KölhiHämeenlinnan Tarmo14.88 / -
Tuuli MakkonenIitin Pyrintö16.81 / -
Mira MontonenEspoon Tapiot26.61 / 26.61
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu15.05 / 13.66
Meeri SahaKenttäurheilijat-5818.72 / 18.72
Kiia SaloHyvinkään seudun Urheilijat12.88 / -
Minttu TunturiHämeenlinnan Tarmo19.72 / -
Anni TuomistoKenttäurheilijat-588.30 / -
Oona VanhanenEspoon Tapiot31.98 / 31.98
Aada ViinikainenHeinolan Isku19.30 / 19.30
Miida WasströmKenttäurheilijat-5821.99 / 21.99
 
P9 40m (9)
Erik HuovinenHelsingin Kisa-Veikot7.64 / -
Elmo HyrsyläVihdin Viesti - / -
Oskari KovaniemiEspoon Tapiot7.18 / 7.18
Lauri LahtinenKenttäurheilijat-588.01 / 8.01
Leo MakkonenHyvinkään seudun Urheilijat6.95 / 6.95
Julius PekkalaKeravan Urheilijat - / -
Tuukka TamminenHelsingin Kisa-Veikot7.11 / 7.11
Luukas TörmäläHelsingin Kisa-Veikot6.43 / 6.43
Kasper Väli-KlemeläLahden Ahkera7.40 / -
 
P9 150m (7)
Oskari KovaniemiEspoon Tapiot26.44 / 26.44
Lauri LahtinenKenttäurheilijat-58 - / -
Rasmus PuotsaariKenttäurheilijat-5823.85 / 23.85
Patrik PusaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Tuukka TamminenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Luukas TörmäläHelsingin Kisa-Veikot24.32 / 24.32
Kasper Väli-KlemeläLahden Ahkera26.04 / 26.04
 
P9 400m (6)
Leo MakkonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Matias NyholmKeravan Urheilijat - / -
Jimi PitkämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat85.74 / -
Rasmus PuotsaariKenttäurheilijat-5882.75 / -
Severi SelveniusNurmijärven Yleisurheilu - / -
Kasper Väli-KlemeläLahden Ahkera - / -
 
P9 korkeus (3)
Anton LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat0.85 / -
Leo MakkonenHyvinkään seudun Urheilijat1.09 / -
Jimi PitkämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat1.02 / -
 
P9 pituus (11)
Erik HuovinenHelsingin Kisa-Veikot2.87 / -
Pentti HuppunenMaarian Mahti2.70 / 2.70
Oskari KovaniemiEspoon Tapiot3.33 / 3.33
Lauri LahtinenKenttäurheilijat-582.62 / 2.62
Anton LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat2.87 / 2.87
Leo MakkonenHyvinkään seudun Urheilijat3.94 / 3.94
Rasmus PuotsaariKenttäurheilijat-583.55 / 3.55
Patrik PusaHelsingin Kisa-Veikot3.47 / 3.47
Tuukka TamminenHelsingin Kisa-Veikot3.18 / 3.18
Luukas TörmäläHelsingin Kisa-Veikot3.94 / 3.94
Kasper Väli-KlemeläLahden Ahkera3.52 / 3.52
 
P9 keihäs (6)
Pentti HuppunenMaarian Mahti - / -
Oskari KovaniemiEspoon Tapiot - / -
Anton LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Leo MakkonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jimi PitkämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Jooa PitkämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T9 40m (16)
Meeri AroHelsingin Kisa-Veikot7.34 / 7.42
Julia Awuah-AddaeVantaan Salamat7.27 / 7.27
Selma HuppunenMaarian Mahti7.89 / 7.89
Seela IvanoffViipurin Urheilijat7.51 / 7.51
Kiana KankareHelsingin Kisa-Veikot7.18 / 7.18
Fanny KnuutilaHeinolan Isku7.21 / 7.21
Sonja KorpelaVantaan Salamat7.10 / 7.10
Ida KotakallioKirkkonummen Urheilijat7.13 / 7.13
Olivia KovaniemiEspoon Tapiot7.62 / 7.62
Iris MäkinenHämeenlinnan Tarmo7.20 / 7.20
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu7.33 / 7.33
Ninja NikantoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.19 / 8.19
Elsa-Marie PalmuHausjärven Urheilijat8.10 / -
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat7.24 / 7.24
Emma SirppiniemiKenttäurheilijat-58 - / -
Nea VaittinenVantaan Salamat - / -
 
T9 150m (8)
Mila GaleniusHelsingfors IFK28.84 / 28.84
Seela IvanoffViipurin Urheilijat28.56 / 28.56
Kiana KankareHelsingin Kisa-Veikot - / -
Olivia KovaniemiEspoon Tapiot29.43 / -
Ninja NikantoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Milja ParkkamäkiRekolan Raikas - / -
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat26.40 / -
Emma SirppiniemiKenttäurheilijat-58 - / -
 
T9 400m (6)
Mila GaleniusHelsingfors IFK94.34 / -
Ninja NikantoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Hilda PalménEspoon Tapiot - / -
Milja ParkkamäkiRekolan Raikas - / -
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat88.39 / -
Emma SirppiniemiKenttäurheilijat-58 - / -
 
T9 korkeus (9)
Meeri AroHelsingin Kisa-Veikot1.00 / 0.91
Fanny KnuutilaHeinolan Isku1.00 / 1.00
Sonja KorpelaVantaan Salamat - / -
Iris MäkinenHämeenlinnan Tarmo0.96 / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu0.95 / 0.95
Ninja NikantoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Hilda PalménEspoon Tapiot - / -
Venla VähänenRiihimäen Kisko - / -
Nea VaittinenVantaan Salamat - / -
 
T9 pituus (14)
Seela IvanoffViipurin Urheilijat2.77 / 2.77
Kiana KankareHelsingin Kisa-Veikot3.12 / 3.12
Luna KartilaHelsingin Kisa-Veikot2.88 / 2.88
Fanny KnuutilaHeinolan Isku3.12 / 3.12
Sonja KorpelaVantaan Salamat3.39 / 3.39
Ida KotakallioKirkkonummen Urheilijat2.91 / 2.91
Olivia KovaniemiEspoon Tapiot3.04 / 3.04
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu3.20 / 3.20
Ninja NikantoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.60 / 2.57
Hilda PalménEspoon Tapiot3.12 / 2.94
Elsa-Marie PalmuHausjärven Urheilijat2.75 / -
Milja ParkkamäkiRekolan Raikas2.68 / 2.68
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat3.16 / 2.92
Nea VaittinenVantaan Salamat2.69 / 2.69
 
T9 keihäs (8)
Meeri AroHelsingin Kisa-Veikot - / -
Selma HuppunenMaarian Mahti - / -
Olivia KovaniemiEspoon Tapiot - / -
Iris MäkinenHämeenlinnan Tarmo - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ninja NikantoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Venla VähänenRiihimäen Kisko - / -