Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Karnevaalit
30.06. klo 10:00 Lohjan Lajikarnevaalit, kiekonheitto, kuulantyöntö
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 109 henk. (158 lajisuoritusta)
M kuula (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Miika LahtonenMynämäen Isku15.96 / 15.23
 
M kiekko (5)
Topi LaitilaTeuvan Rivakka50.94 / 47.01
Timo MustikkamaaTampereen Pyrintö - / -
Aleksi MutanenHelsingfors IFK40.77 / 40.77
Ilmari PehkonenRekolan Raikas36.49 / -
Juho SuominenPiikkiön Kehitys - / -
 
N kuula (10)
Emilia AnttilaBorgå Akilles11.12 / 11.12
Kaisu EskelinenMaaningan Mahti14.91 / 14.69
Emilia KangasSeinäjoen Seudun Urheilijat15.82 / 15.66
Piia KoskiTeuvan Rivakka12.92 / 12.88
Kaisa KymäläinenHirsilän Pyrkivä r.y.16.50 / -
Felicia MeriheinäLiljendal IK13.20 / 12.15
Jessica MeriheinäLiljendal IK15.14 / 14.93
Gita ReinholmKarhulan Katajaiset13.60 / 13.60
Anette SaalismaaPudasjärven Urheilijat13.26 / 13.26
Nelli TalvitieHyvinkään seudun Urheilijat12.90 / 12.86
 
N kiekko (13)
Emilia AnttilaBorgå Akilles42.30 / 37.97
Enni AulaPohjan Koitto49.06 / 49.06
Lotta-Kaisa ElianderTurun Urheiluliitto54.95 / 49.47
Katri HirvonenJoensuun Kataja57.44 / 54.55
Piia KoskiTeuvan Rivakka46.02 / 45.48
Sanni KuparinenJanakkalan Jana51.99 / 51.99
Elina MattilaTurun Urheiluliitto52.89 / 47.18
Vilma PaakkalaKankaanpään Seudun Leisku53.83 / 48.48
Vilma RäsänenViitasaaren Viesti50.42 / 50.42
Salla SipponenKeuruun Kisailijat60.58 / 60.58
Tuula SviiliPuumalan Viri50.77 / 48.86
Salla TanskanenAsikkalan Raikas37.30 / 35.31
Taija TirkkonenKeiteleen Kunto48.53 / 45.12
 
M22 kuula (2)
Aaro LeinonenRymättylän Soihtu15.92 / 15.34
Eero VirtanenImatran Urheilijat15.96 / 15.07
 
M22 kiekko (3)
Aaro LeinonenRymättylän Soihtu49.52 / -
Ilmari PehkonenRekolan Raikas36.49 / -
Eero VirtanenImatran Urheilijat47.26 / -
 
N22 kuula (1)
Nelli TalvitieHyvinkään seudun Urheilijat12.90 / 12.86
 
N22 kiekko (4)
Sanni KuparinenJanakkalan Jana51.99 / 51.99
Roosa NaulaTurun Urheiluliitto49.30 / 46.46
Nelli TalvitieHyvinkään seudun Urheilijat41.06 / 41.06
Taija TirkkonenKeiteleen Kunto48.53 / 45.12
 
M19 kuula (4)
Mico EkmanPiikkiön Kehitys15.90 / 14.86
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna13.95 / 13.95
Miika LahtonenMynämäen Isku17.97 / 17.24
Linus NurminenTeuvan Rivakka16.07 / 16.07
 
M19 kiekko (6)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna41.68 / 41.68
Miika LahtonenMynämäen Isku53.14 / 51.42
Eliel MulariKarhulan Katajaiset32.82 / 32.82
Kosti SaineKankaanpään Seudun Leisku49.38 / 49.28
Elias SairioKankaanpään Seudun Leisku38.69 / 38.69
Juho SuominenPiikkiön Kehitys51.76 / 51.76
 
N19 kuula (5)
Tiina JärvinenLahden Ahkera13.31 / 13.00
Gita ReinholmKarhulan Katajaiset13.60 / 13.60
Anette SaalismaaPudasjärven Urheilijat13.26 / 13.26
Oona ViljanenOriveden Ponnistus13.47 / 13.47
Jonna VirénLiljendal IK10.48 / 10.48
 
N19 kiekko (7)
Enni AulaPohjan Koitto49.06 / 49.06
Tiia KopsalaKannuksen Ura31.79 / 31.15
Pinja MuotkaLahden Ahkera36.08 / 36.08
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto42.26 / 39.92
Anette SaalismaaPudasjärven Urheilijat43.99 / -
Jonna VirénLiljendal IK32.72 / 32.72
Jenniina VirtanenJanakkalan Jana34.47 / 34.11
 
M17 kuula (2)
Simon BjörklöfIF Raseborg13.46 / 13.46
Pyry SelinLahden Ahkera15.30 / 15.30
 
M17 kiekko (4)
Jussi HeikkiniemiJanakkalan Jana41.14 / 40.89
Joona NieminenEspoon Tapiot49.00 / 49.00
Onni RustholkarhuLahden Ahkera44.34 / 44.34
Pyry SelinLahden Ahkera44.86 / 44.86
 
N17 kuula (5)
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo14.91 / 14.91
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto15.35 / 15.35
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat12.48 / 12.31
Salla SavikkoRiihimäen Kisko14.05 / 13.62
Carmen WellingTurun Urheiluliitto15.43 / 15.43
 
N17 kiekko (10)
Silja HeiskanenEspoon Tapiot25.63 / 24.04
Aino IkäheimoEspoon Tapiot41.82 / 41.82
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo41.09 / 41.09
Alice KoskelainenLahden Ahkera37.55 / 37.55
Martta LaineValkeakosken Haka40.76 / 40.76
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat33.43 / 33.43
Alisa RauhamaaLahden Ahkera32.89 / 32.89
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut40.37 / 39.58
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut35.56 / 35.56
Carmen WellingTurun Urheiluliitto39.46 / 39.46
 
P15 kuula (5)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot10.44 / 10.44
Oliver KoskelainenLahden Ahkera12.08 / 12.01
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.11 / 10.11
Tobias MorenoLahden Ahkera - / -
Wictor WernerIF Raseborg12.30 / 12.30
 
P15 kiekko (4)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot37.98 / 37.98
Oliver KoskelainenLahden Ahkera39.12 / 37.97
Tobias MorenoLahden Ahkera - / -
Miro ValtonenIkurin Vire55.34 / 55.34
 
T15 kuula (5)
Jessica BjörkstenLiljendal IK12.77 / 12.77
Ella ErikssonLiljendal IK10.05 / 10.05
Pinja KärhäNoormarkun Nopsa14.36 / 14.36
Matilda MehtoNaantalin Löyly10.42 / 10.42
Rebecca NybergPargas IF8.30 / -
 
T15 kiekko (4)
Inka MännistöNakkilan Vire32.01 / 32.01
Matilda MehtoNaantalin Löyly42.96 / 42.96
Rebecca NybergPargas IF33.72 / 33.72
Helka PelkonenKerkkoon Urheilijat24.72 / 22.96
 
P14 kuula (4)
Ville EkebomIF Raseborg7.97 / 7.97
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.08 / 14.08
Max NybergIF Raseborg12.00 / 12.00
Bernard SjöblomHelsingfors IFK11.33 / -
 
P14 kiekko (3)
Jasper HeikkiniemiJanakkalan Jana30.51 / 30.51
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu40.27 / 40.27
Max NybergIF Raseborg39.49 / 39.25
 
T14 kuula (1)
Emilia LehtinenKarhulan Urheilijat - / -
 
T14 kiekko (3)
Emilia LehtinenKarhulan Urheilijat - / -
Tanja MuotkaLahden Ahkera35.42 / 35.42
Ronja TuominenEspoon Tapiot - / -
 
P13 kuula (1)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna11.78 / 11.78
 
P13 kiekko (2)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna37.55 / 37.55
Jesse HirvonenHelsingin Kisa-Veikot28.04 / 28.04
 
T13 kuula (3)
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna10.24 / 10.24
Wilhelmiina MäkeläMarttilan Murto10.14 / 10.10
Lumi TeittinenVihdin Viesti6.60 / -
 
T13 kiekko (4)
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna35.34 / 35.34
Oona MännistöNakkilan Vire33.42 / 33.42
Anna SainePorin Yleisurheilu40.10 / 40.10
Lumi TeittinenVihdin Viesti21.06 / -
 
P12 kuula (3)
Kevin JanssonEsbo IF7.63 / 7.51
Tuomas SaarijokiKankaanpään Seudun Leisku - / -
Samuel VartiovaaraKeravan Urheilijat9.15 / 9.15
 
P12 kiekko (4)
Tapio JallinojaEspoon Tapiot - / -
Kevin JanssonEsbo IF30.85 / 30.85
Tuomas SaarijokiKankaanpään Seudun Leisku - / -
Samuel VartiovaaraKeravan Urheilijat - / -
 
T12 kuula (2)
Senja KärhäNoormarkun Nopsa10.11 / 10.11
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat7.56 / 7.56
 
T12 kiekko (3)
Senja KärhäNoormarkun Nopsa27.46 / -
Sonja MuotkaLahden Ahkera23.92 / 23.92
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat17.61 / 13.83
 
P11 kuula (2)
Tomas MäkinenLahden Ahkera9.41 / 8.74
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat7.32 / 7.32
 
P11 kiekko (3)
Tomas MäkinenLahden Ahkera33.72 / 33.72
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat24.35 / 23.82
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat20.51 / -
 
T11 kuula (3)
Enia GürlerHelsingin Kisa-Veikot7.39 / 7.39
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Saga SuonpääHelsingin Tarmo8.34 / 8.34
 
T11 kiekko (3)
Enia GürlerHelsingin Kisa-Veikot14.95 / 14.95
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Saga SuonpääHelsingin Tarmo15.53 / -
 
P10 kuula (3)
Aleksi KaasinenLahden Ahkera7.38 / 7.38
Leo MikkolaHämeenlinnan Tarmo8.95 / 8.95
Topias SavolainenTurun Urheiluliitto6.99 / 6.99
 
P10 kiekko (3)
Aleksi KaasinenLahden Ahkera24.48 / 24.48
Leo MikkolaHämeenlinnan Tarmo18.43 / -
Topias SavolainenTurun Urheiluliitto19.63 / 19.63
 
T10 kuula (2)
Aliina KorpiahoLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.69 / 4.69
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat7.47 / 7.47
 
T10 kiekko (1)
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat - / -
 
P9 kuula (2)
Tiitus KelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.93 / 4.80
Oskari KovaniemiEspoon Tapiot8.67 / 8.67
 
P9 kiekko (1)
Oskari KovaniemiEspoon Tapiot - / -
 
T9 kuula (1)
Olivia KovaniemiEspoon Tapiot6.40 / 6.40
 
T9 kiekko (1)
Olivia KovaniemiEspoon Tapiot - / -