Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Seurakilpailu
16.09. klo 18:00 Seurakisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 25 henk. (59 lajisuoritusta)
P13 60m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aron ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
 
P13 pituus (1)
Aron ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
 
T13 60m (3)
Olivia HärtullLarsmo IF - / -
Adalmina HelminenLohtajan Veikot - / -
Amelina StrömbergLarsmo IF - / -
 
T13 pituus (2)
Olivia HärtullLarsmo IF - / -
Amelina StrömbergLarsmo IF - / -
 
T13 kuula (2)
Olivia HärtullLarsmo IF - / -
Adalmina HelminenLohtajan Veikot - / -
 
P11 60m (5)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Ronnie ForsstrandIF Åsarna - / -
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
Robin KnutarGamlakarleby IF - / -
Roni SjölundLarsmo IF - / -
 
P11 pituus (5)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Ronnie ForsstrandIF Åsarna - / -
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
Robin KnutarGamlakarleby IF - / -
Roni SjölundLarsmo IF - / -
 
P11 kuula (6)
Aron ÅhmanIF Drott - / -
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Ronnie ForsstrandIF Åsarna - / -
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
Robin KnutarGamlakarleby IF - / -
Roni SjölundLarsmo IF - / -
 
T11 60m (5)
Diane IrankundaLarsmo IF - / -
Oona KiiliGamlakarleby IF - / -
Alisa KorkialaGamlakarleby IF - / -
Evelina NygårdLarsmo IF - / -
Adriana RiskaLarsmo IF - / -
 
T11 pituus (5)
Diane IrankundaLarsmo IF - / -
Oona KiiliGamlakarleby IF - / -
Alisa KorkialaGamlakarleby IF - / -
Evelina NygårdLarsmo IF - / -
Adriana RiskaLarsmo IF - / -
 
T11 kuula (5)
Diane IrankundaLarsmo IF - / -
Oona KiiliGamlakarleby IF - / -
Alisa KorkialaGamlakarleby IF - / -
Evelina NygårdLarsmo IF - / -
Adriana RiskaLarsmo IF - / -
 
P9 40m (2)
Lukas HärtullLarsmo IF - / -
Liam MäkinenGamlakarleby IF - / -
 
P9 keihäs (2)
Lukas HärtullLarsmo IF - / -
Liam MäkinenGamlakarleby IF - / -
 
T9 40m (5)
Emma BergdahlGamlakarleby IF - / -
Leya FagerholmLarsmo IF - / -
Freja LiljekvistLarsmo IF - / -
Moa RiskaLarsmo IF - / -
Pinja RiskaLarsmo IF - / -
 
T9 keihäs (6)
Emma BergdahlGamlakarleby IF - / -
Leya FagerholmLarsmo IF - / -
Annina HelminenLohtajan Veikot - / -
Freja LiljekvistLarsmo IF - / -
Moa RiskaLarsmo IF - / -
Pinja RiskaLarsmo IF - / -
 
P7 40m (1)
Luka MäkinenGamlakarleby IF - / -
 
P7 pallo (1)
Luka MäkinenGamlakarleby IF - / -
 
T7 40m (1)
Noomi NygårdLarsmo IF - / -
 
T7 pallo (1)
Noomi NygårdLarsmo IF - / -