Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
31.07. klo 11:00 Knattefinalen 9-13
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 259 henk. (758 lajisuoritusta)
P13 60m (8)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aron ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Nikola BäckVasa IS - / -
Eeli BengsVasa IS - / -
Jonas BraxénVasa IS - / -
Hannes DahlbackaIK Falken - / -
Isak LindholmIF Fyren - / -
Marius RamstedtIF Fyren - / -
William StrandvallIF Åsarna - / -
 
P13 200m (8)
Tony AhlvikIK Falken - / -
Nikola BäckVasa IS - / -
Eeli BengsVasa IS - / -
Jonas BraxénVasa IS - / -
Hannes DahlbackaIK Falken - / -
Arvid KockIK Falken - / -
Sam NorrgårdIF Nykarlebynejden - / -
William StrandvallIF Åsarna - / -
 
P13 1000m (8)
Tony AhlvikIK Falken - / -
Aron ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Jonas BraxénVasa IS - / -
Nyman HugoIF Kraft - / -
Arvid KockIK Falken - / -
Marius RamstedtIF Fyren - / -
William StrandvallIF Åsarna - / -
Sander WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
P13 60m aj (1)
Eeli BengsVasa IS - / -
 
P13 200m aj (1)
Eeli BengsVasa IS - / -
 
P13 korkeus (6)
Tony AhlvikIK Falken - / -
Nikola BäckVasa IS - / -
Hannes DahlbackaIK Falken - / -
Isak LindholmIF Fyren - / -
Sam NorrgårdIF Nykarlebynejden - / -
Hannez SarinMalax IF156 / 156
 
P13 seiväs (1)
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
P13 pituus (7)
Tony AhlvikIK Falken - / -
Aron ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Nikola BäckVasa IS - / -
Jonas BraxénVasa IS - / -
Hannes DahlbackaIK Falken - / -
Sam NorrgårdIF Nykarlebynejden - / -
William StrandvallIF Åsarna - / -
 
P13 kuula (4)
Einar EvijokiVasa IS - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Hannez SarinMalax IF - / -
Hugo StrandvallIF Åsarna - / -
 
P13 kiekko (4)
Einar EvijokiVasa IS - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Hannez SarinMalax IF44,76 / 44,76
Hugo StrandvallIF Åsarna - / -
 
P13 moukari (2)
Hannez SarinMalax IF37,94 / 37,94
Hugo StrandvallIF Åsarna - / -
 
P13 keihäs (2)
Nyman HugoIF Kraft - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 60m (18)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Tilde BergströmIF Länken - / 9,50
Bohdana HerasymenkoMalax IF - / -
Moa HjulforsIK Falken - / -
Lina HolmGamlakarleby IF - / -
Ingrid KassVasa IS - / -
Ellen KockIK Falken - / -
Elin KrookMalax IF - / -
Sabine LillkaasTjöck IK - / -
Daniela LindholmGamlakarleby IF - / -
Lotta LithénVasa IS8,40 / 8,40
Winnie MarkénIF VOM - / -
Linnea StåhlVasa IS - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
Alva SvanbäckIF VOM - / -
Ella WallinVasa IS8,41 / 8,41
 
T13 200m (14)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Lydia BackmanIF Drott - / -
Bohdana HerasymenkoMalax IF - / -
Moa HjulforsIK Falken - / -
Ellen KockIK Falken - / -
Elin KrookMalax IF - / -
Sabine LillkaasTjöck IK - / -
Daniela LindholmGamlakarleby IF - / -
Lotta LithénVasa IS29,40 / 29,40
Winnie MarkénIF VOM - / -
Linnea StåhlVasa IS - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
Alva SvanbäckIF VOM - / -
Nyman WilmaIF Kraft - / -
 
T13 1000m (6)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Enya LönnqvistIK Falken - / -
Winnie MarkénIF VOM - / -
Ellen NybergIF Åsarna - / -
Santra SuarezIF Drott - / -
Nyman WilmaIF Kraft - / -
 
T13 60m aj (7)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Tilde BergströmIF Länken - / 11,71
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Jeanessa FinneIK Falken - / -
Matilda ForsIF Drott - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Bohdana HerasymenkoMalax IF - / -
 
T13 200m aj (6)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Tilde BergströmIF Länken - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Lotta LithénVasa IS - / -
Nyman WilmaIF Kraft - / -
 
T13 korkeus (8)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Tilde BergströmIF Länken - / -
Jeanessa FinneIK Falken143 / 135
Matilda ForsIF Drott - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Elin KrookMalax IF - / -
Enya LönnqvistIK Falken - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
 
T13 seiväs (1)
Matilda ForsIF Drott - / -
 
T13 pituus (11)
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Bohdana HerasymenkoMalax IF - / -
Moa HjulforsIK Falken - / -
Lina HolmGamlakarleby IF - / -
Ingrid KassVasa IS - / -
Ellen KockIK Falken - / -
Elin KrookMalax IF - / -
Daniela LindholmGamlakarleby IF - / -
Linnea StåhlVasa IS - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
 
T13 kuula (6)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Sanni KorhonenIF Femman - / -
Sabine LillkaasTjöck IK - / -
Ellen NybergIF Åsarna - / -
Santra SuarezIF Drott - / -
 
T13 kiekko (4)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Elin BergmanIF Kraft - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Veronika ByggmästarIF Drott - / -
 
T13 moukari (2)
Enya LönnqvistIK Falken - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 keihäs (6)
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Veronika ByggmästarIF Drott - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Moa HjulforsIK Falken - / -
Sanni KorhonenIF Femman - / -
Enya LönnqvistIK Falken - / -
 
T13 2000m kävely (2)
Daniela LindholmGamlakarleby IF - / -
Nyman WilmaIF Kraft - / -
 
P12 60m (6)
Melwin BergmanIF VOM - / -
Niko HassilaIF Drott - / -
William LatvalaVasa IS - / -
Elis LuomalaGamlakarleby IF - / -
Romeo RäfsbäckMalax IF - / -
Jacob TuufMalax IF - / -
 
P12 200m (3)
Niko HassilaIF Drott - / -
William LatvalaVasa IS - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
 
P12 1000m (2)
Oscar LundénIF Drott - / -
Elis LuomalaGamlakarleby IF - / -
 
P12 60m aj (3)
Emil AppelMalax IF - / -
Melvin LindqvistIK Falken - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
 
P12 korkeus (3)
Emil AppelMalax IF - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
Jacob TuufMalax IF - / -
 
P12 pituus (2)
Niko HassilaIF Drott - / -
William LatvalaVasa IS - / -
 
P12 kuula (3)
Benjamin EklundIF Nykarlebynejden - / -
William LatvalaVasa IS - / -
Melvin LindqvistIK Falken - / -
 
P12 kiekko (3)
Emil AppelMalax IF - / -
Benjamin EklundIF Nykarlebynejden - / -
Melvin LindqvistIK Falken - / -
 
P12 moukari (1)
Benjamin EklundIF Nykarlebynejden - / -
 
P12 keihäs (5)
Emil AppelMalax IF - / -
Melwin BergmanIF VOM - / -
Niko HassilaIF Drott - / -
Melvin LindqvistIK Falken - / -
Romeo RäfsbäckMalax IF - / -
 
T12 60m (17)
Ellen AndtfolkVasa IS - / -
Wilma BackholmIF Fyren - / -
Carla BjörkgrenIF Drott - / -
Malva BjörndahlMalax IF - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
Rebecka DahlströmIF Nykarlebynejden - / -
Isabella FloccoGamlakarleby IF - / -
Norah Garneij SandströmIF Drott - / -
Fanny HagaIF Kraft - / -
Meya KastrenVasa IS8,53 / 8,53
Fanny LångsIF VOM - / -
Venla LehtoIF Drott - / -
Ronja NorrgårdIF Nykarlebynejden - / -
Tilda NygårdVasa IS - / -
Ines PiispanenGamlakarleby IF9,00 / -
Amanda VesterbackIF Fyren - / -
Izabelle ViitasaloIF Åsarna - / -
 
T12 200m (10)
Matilda AinasojaIK Falken - / -
Wilma BackholmIF Fyren - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
Norah Garneij SandströmIF Drott - / -
Olivia HärtullLarsmo IF - / -
Meya HenrikssonIK Falken - / -
Meya KastrenVasa IS - / -
Venla LehtoIF Drott - / -
Ronja NorrgårdIF Nykarlebynejden - / -
Izabelle ViitasaloIF Åsarna - / -
 
T12 1000m (8)
Malva BjörndahlMalax IF - / -
Tilde FinskasVasa IS - / -
Venla LehtoIF Drott - / -
Celina NordkvistVasa IS - / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
Celine RamstedtIF Fyren - / -
Lea SnickarsIF Kraft3.29,79 / 3.29,79
Jessica WesterlundIK Falken - / -
 
T12 60m aj (8)
Carla BjörkgrenIF Drott - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
Norah Garneij SandströmIF Drott - / -
Olivia HärtullLarsmo IF - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Venla LehtoIF Drott - / -
Julia LindellIF Åsarna - / -
Amanda VesterbackIF Fyren - / -
 
T12 200m aj (5)
Matilda AinasojaIK Falken - / -
Eveliina AnderssonIF VOM - / -
Norah Garneij SandströmIF Drott - / -
Olivia HärtullLarsmo IF - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
 
T12 korkeus (10)
Matilda AinasojaIK Falken - / -
Mira AspMalax IF - / -
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Norah Garneij SandströmIF Drott - / -
Fanny HagaIF Kraft - / -
Meya HenrikssonIK Falken - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Meya KastrenVasa IS145 / 145
Julia LindellIF Åsarna125 / 120
Ebba SandbackaIK Falken - / -
 
T12 seiväs (5)
Ellen AndtfolkVasa IS - / -
Carla BjörkgrenIF Drott - / -
Norah Garneij SandströmIF Drott - / -
Olivia HärtullLarsmo IF - / -
Celina NordkvistVasa IS - / -
 
T12 pituus (18)
Matilda AinasojaIK Falken - / -
Mira AspMalax IF - / -
Wilma BackholmIF Fyren - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
Rebecka DahlströmIF Nykarlebynejden - / -
Tilde FinskasVasa IS - / -
Isabella FloccoGamlakarleby IF - / -
Norah Garneij SandströmIF Drott - / -
Fanny HagaIF Kraft - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Meya KastrenVasa IS438 / 438
Fanny LångsIF VOM - / -
Julia LindellIF Åsarna381 / 375
Ronja NorrgårdIF Nykarlebynejden - / -
Tilda NygårdVasa IS - / -
Ines PiispanenGamlakarleby IF - / -
Ebba SandbackaIK Falken - / -
Lea SnickarsIF Kraft375 / -
 
T12 kuula (7)
Eveliina AnderssonIF VOM - / -
Julia BäckIF Nykarlebynejden - / -
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Julia LindellIF Åsarna - / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
Ebba SandbackaIK Falken - / -
Amanda VesterbackIF Fyren - / -
 
T12 kiekko (8)
Eveliina AnderssonIF VOM - / -
Wilma BackholmIF Fyren - / -
Carla BjörkgrenIF Drott - / -
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Fanny LångsIF VOM - / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
Ebba SandbackaIK Falken - / -
Amanda VesterbackIF Fyren - / -
 
T12 moukari (3)
Mira AspMalax IF - / -
Julia BäckIF Nykarlebynejden - / -
Matilda FinnemanVasa IS - / -
 
T12 keihäs (3)
Eveliina AnderssonIF VOM - / -
Fanny LångsIF VOM - / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
 
P11 60m (11)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Colin AhlvikIK Falken - / -
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
Vidar HalmesmäkiIF Drott - / -
Jacob JungarIF Drott - / -
Jon LundqvistIF Drott - / -
Theo ÖsterbergIF VOM - / -
Milton SandénVasa IS - / -
Joar TunérIF Drott - / -
Melwin WiikIK Falken - / -
 
P11 150m (7)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Elwin FrödingIF Fyren - / -
Jakob KlemetsIK Falken - / -
Jon LundqvistIF Drott - / -
Silas NordströmIF Nykarlebynejden - / -
Milton SandénVasa IS - / -
Melwin WiikIK Falken - / -
 
P11 1000m (8)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Elwin FrödingIF Fyren - / 3.30,61
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
Henrik HjerpeVasa IS - / -
Jacob JungarIF Drott - / -
Walter LindholmIF VOM - / -
Silas NordströmIF Nykarlebynejden - / -
Milton SandénVasa IS - / -
 
P11 60m aj (7)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Colin AhlvikIK Falken - / -
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Ben BjörklundIF Drott - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Milton SandénVasa IS - / -
Eddie WallinVasa IS10,01 / 10,01
 
P11 korkeus (5)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Colin AhlvikIK Falken - / -
Ben BjörklundIF Drott - / -
Silas NordströmIF Nykarlebynejden - / -
Melwin WiikIK Falken - / -
 
P11 seiväs (4)
Colin AhlvikIK Falken - / -
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Max BodbackaIK Falken - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
 
P11 pituus (6)
Laith AlhammadahIF Drott - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Vidar HalmesmäkiIF Drott - / -
Walter LindholmIF VOM - / -
Silas NordströmIF Nykarlebynejden - / -
Melwin WiikIK Falken - / -
 
P11 kuula (3)
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Jon LundqvistIF Drott - / -
Alexander ÖsterbergIF VOM - / -
 
P11 kiekko (4)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Alexander ÖsterbergIF VOM - / -
Joar TunérIF Drott - / -
 
P11 moukari (1)
Jon LundqvistIF Drott - / -
 
P11 keihäs (5)
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Laith AlhammadahIF Drott - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Alexander ÖsterbergIF VOM - / -
Joar TunérIF Drott - / -
 
T11 60m (20)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Ella BerglundIF Fyren - / -
Rut BomanIF Drott - / -
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden - / -
Vanja GäddaVasa IS - / -
Frida HäggblomVasa IS9,18 / -
Melina HakaIF Åsarna - / -
Elin HöglundIF Nykarlebynejden - / -
Lina HolmIF Åsarna - / -
Linn HolmIF Åsarna - / -
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Oona KiiliGamlakarleby IF - / -
Thilda KoivuharjuVasa IS - / -
Saga MarkénIF VOM - / -
Amanda NiemiOulun Pyrintö - / -
Julia NordmanVasa IS - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna - / -
Maya SirénIF Nykarlebynejden - / -
Julia StrandvallIF Åsarna - / -
Emma VägarIF Fyren - / -
 
T11 150m (13)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Vanja GäddaVasa IS - / -
Daniela GrankullIK Falken - / -
Melina HakaIF Åsarna - / -
Minea HjulforsIK Falken - / -
Elin HöglundIF Nykarlebynejden - / -
Lina HolmIF Åsarna - / -
Ylva IsomaaIF Drott - / -
Oona KiiliGamlakarleby IF - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna - / -
Alina SandvikIK Falken - / -
Maya SirénIF Nykarlebynejden - / -
Emma VägarIF Fyren - / -
 
T11 1000m (7)
Lithea EkTjöck IK - / -
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden - / -
Minea HjulforsIK Falken - / -
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Saga MarkénIF VOM - / -
Julia NordmanVasa IS - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna - / -
 
T11 60m aj (9)
Linn BengtssonVasa IS - / -
Rut BomanIF Drott - / -
Vanja GäddaVasa IS - / -
Frida HäggblomVasa IS10,82 / -
Elin HöglundIF Nykarlebynejden - / -
Diane IrankundaLarsmo IF - / -
Saga MarkénIF VOM - / -
Adriana RiskaLarsmo IF - / -
Julia StrandvallIF Åsarna - / -
 
T11 korkeus (12)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden120 / 120
Rut BomanIF Drott - / -
Lithea EkTjöck IK130 / 130
Nelia ForsbackaIF Åsarna - / -
Daniela GrankullIK Falken - / -
Melina HakaIF Åsarna - / -
Minea HjulforsIK Falken - / -
Oona KiiliGamlakarleby IF - / -
Thilda KoivuharjuVasa IS - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Amanda NiemiOulun Pyrintö - / -
Maya SirénIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 seiväs (1)
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 pituus (17)
Linn BengtssonVasa IS - / -
Ella BerglundIF Fyren - / -
Rut BomanIF Drott - / -
Nelia ForsbackaIF Åsarna - / -
Frida HäggblomVasa IS435 / -
Melina HakaIF Åsarna - / -
Minea HjulforsIK Falken - / -
Diane IrankundaLarsmo IF - / -
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Ylva IsomaaIF Drott - / -
Oona KiiliGamlakarleby IF - / -
Thilda KoivuharjuVasa IS - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna - / -
Alina SandvikIK Falken - / -
Maya SirénIF Nykarlebynejden - / -
Julia StrandvallIF Åsarna - / -
Emma VägarIF Fyren - / -
 
T11 kuula (12)
Linn BengtssonVasa IS - / -
Nelia ForsbackaIF Åsarna - / -
Vanja GäddaVasa IS - / -
Frida HäggblomVasa IS - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Mathilda LindholmVasa IS - / -
Agnes NordmanMalax IF - / -
Fannie NordmanMalax IF - / -
Adriana RiskaLarsmo IF - / -
Ellen SarinMalax IF6,68 / 6,68
Agnes SundvikIF Nykarlebynejden - / -
Emma VägarIF Fyren - / -
 
T11 kiekko (10)
Ella BerglundIF Fyren - / -
Daniela GrankullIK Falken - / -
Iina HäggmanIF VOM - / -
Mathilda LindholmVasa IS - / -
Agnes NordmanMalax IF - / -
Fannie NordmanMalax IF - / -
Adriana RiskaLarsmo IF - / -
Amanda RönngårdIF Drott - / -
Ellen SarinMalax IF20,75 / 20,75
Agnes SundvikIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 moukari (5)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Agnes NordmanMalax IF - / -
Fannie NordmanMalax IF - / -
Ellen SarinMalax IF14,98 / -
Agnes SundvikIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 keihäs (8)
Ella BerglundIF Fyren - / -
Nelia ForsbackaIF Åsarna - / -
Thilda KoivuharjuVasa IS - / -
Mathilda LindholmVasa IS - / -
Agnes NordmanMalax IF - / -
Fannie NordmanMalax IF - / -
Adriana RiskaLarsmo IF - / -
Agnes SundvikIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 1000m kävely (1)
Saga MarkénIF VOM - / -
 
P10 60m (10)
Walter BackaVasa IS9,55 / 9,55
Eevert EvijokiVasa IS - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Axel LaurénIF Åsarna - / -
Sindre RamstedtIF Fyren - / -
Joel RännarIF VOM - / -
Leon SandellIK Falken - / -
Roni SjölundLarsmo IF - / -
Joar SnårbackaIF Nykarlebynejden - / -
Liam WideIF Fyren - / -
 
P10 150m (7)
Ronnie ForsstrandIF Åsarna - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Olle JulinIF VOM - / -
Axel LaurénIF Åsarna - / -
Joar SnårbackaIF Nykarlebynejden - / -
Elias VesterbackIF Fyren - / -
Liam WideIF Fyren - / -
 
P10 1000m (9)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Veikka LehtoIF Drott - / -
Alex LundforsMalax IF - / -
Sindre RamstedtIF Fyren - / -
Roni SjölundLarsmo IF - / -
William SnickarsIF Fyren - / -
Elis TräskelinVasa IS - / -
 
P10 60m aj (2)
Walter BackaVasa IS11,19 / 11,19
Hugo HagmanVasa IS - / -
 
P10 korkeus (5)
Hugo HagmanVasa IS - / -
Robin KnutarGamlakarleby IF - / -
Alex LundforsMalax IF - / -
Luie NordströmMalax IF - / -
Leon SandellIK Falken - / -
 
P10 seiväs (4)
Olle JulinIF VOM - / -
Alex LundforsMalax IF - / -
Luie NordströmMalax IF - / -
Elis TräskelinVasa IS - / -
 
P10 pituus (9)
Walter BackaVasa IS - / -
Eevert EvijokiVasa IS - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Robin KnutarGamlakarleby IF - / -
Joel RännarIF VOM - / -
William SnickarsIF Fyren - / -
Elias VesterbackIF Fyren - / -
Liam WideIF Fyren - / -
 
P10 kuula (8)
Aron ÅhmanIF Drott - / -
Walter BackaVasa IS - / -
Jonas BackmanIF Drott - / -
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Eevert EvijokiVasa IS - / -
Axel LaurénIF Åsarna - / -
Isac LindellIF Åsarna - / -
Elias VesterbackIF Fyren - / -
 
P10 kiekko (5)
Aron ÅhmanIF Drott - / -
Olle JulinIF VOM - / -
Robin KnutarGamlakarleby IF - / -
Leon SandellIK Falken - / -
Elias VesterbackIF Fyren - / -
 
P10 moukari (2)
Olle JulinIF VOM - / -
Luie NordströmMalax IF - / -
 
P10 keihäs (9)
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Eevert EvijokiVasa IS - / -
Ronnie ForsstrandIF Åsarna - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Olle JulinIF VOM22,38 / 22,38
Robin KnutarGamlakarleby IF - / -
Luie NordströmMalax IF - / -
Leon SandellIK Falken - / -
Elis TräskelinVasa IS - / -
 
P10 1000m kävely (1)
Alex LundforsMalax IF - / -
 
T10 60m (6)
Alexia GästgivarMalax IF - / -
Ellen KrookMalax IF - / -
Meya LampaIK Falken - / -
Linn LatvalaVasa IS - / -
Evelina NygårdLarsmo IF - / -
Ina PitkälampiIF Åsarna - / -
 
T10 150m (4)
Cassandra DahllundLarsmo IF - / -
Alexia GästgivarMalax IF - / -
Ellen KrookMalax IF - / -
Evelina NygårdLarsmo IF - / -
 
T10 1000m (2)
Elin BengtssonVasa IS - / -
Meya LampaIK Falken - / -
 
T10 60m aj (3)
Elin BengtssonVasa IS - / -
Linn EnrothIF Drott - / -
Alexia GästgivarMalax IF - / -
 
T10 korkeus (5)
Lilas AlhammadahIF Drott - / -
Elin BengtssonVasa IS - / -
Linn EnrothIF Drott - / -
Alexia GästgivarMalax IF - / -
Ellen KrookMalax IF - / -
 
T10 seiväs (1)
Linn LatvalaVasa IS - / -
 
T10 pituus (7)
Lilas AlhammadahIF Drott - / -
Elin BengtssonVasa IS - / -
Cassandra DahllundLarsmo IF - / -
Ellen KrookMalax IF - / -
Linn LatvalaVasa IS - / -
Evelina NygårdLarsmo IF - / -
Ina PitkälampiIF Åsarna - / -
 
T10 kuula (4)
Agnes BeckerMalax IF - / -
Linn LatvalaVasa IS - / -
Evelina NygårdLarsmo IF - / -
Ina PitkälampiIF Åsarna - / -
 
T10 kiekko (3)
Agnes BeckerMalax IF - / -
Adela DahlströmIF Nykarlebynejden - / -
Ina PitkälampiIF Åsarna - / -
 
T10 moukari (1)
Agnes BeckerMalax IF - / -
 
T10 keihäs (2)
Linn EnrothIF Drott - / -
Ina PitkälampiIF Åsarna - / -
 
P9 40m (13)
Noel AspMalax IF - / -
Lenni BackholmIF Fyren - / -
Vidar BjörndahlMalax IF - / -
Noel HäggblomIF Drott - / -
Alvin HalmesmäkiIF Drott - / -
Lukas HärtullLarsmo IF - / -
Arvid KassVasa IS - / -
Melwin KockIK Falken - / -
Edwin LindholmIF VOM - / -
Erik LönnqvistIK Falken - / -
Liam MäkinenGamlakarleby IF6,80 / 6,80
Ebbot NordströmMalax IF - / -
Birk TunérIF Drott - / -
 
P9 1000m (6)
Lenni BackholmIF Fyren - / -
Elis HäggblomGamlakarleby IF4.19,36 / -
Melvin HjulforsIK Falken - / -
Melwin KockIK Falken - / -
Casper SandinIF Nykarlebynejden - / -
Birk TunérIF Drott - / -
 
P9 korkeus (6)
Noel AspMalax IF - / -
Lukas HärtullLarsmo IF - / -
Melvin HjulforsIK Falken - / -
Arvid KassVasa IS - / -
Erik LönnqvistIK Falken - / -
Ebbot NordströmMalax IF - / -
 
P9 pituus (17)
Ville AnderssonIF VOM - / -
Noel AspMalax IF - / -
Lenni BackholmIF Fyren - / -
Vidar BjörndahlMalax IF - / -
Leo BystedtVasa IS - / -
Noel HäggblomIF Drott - / -
Alvin HalmesmäkiIF Drott - / -
Arvid KassVasa IS - / -
Melwin KockIK Falken - / -
Melwin LångsIF VOM - / -
Edwin LindholmIF VOM - / -
Liam MäkinenGamlakarleby IF345 / 345
Ebbot NordströmMalax IF - / -
Enzo ParhialaIK Falken - / -
Alfred SandbackaIK Falken - / -
Elmer SandbackaIK Falken - / -
Casper SandinIF Nykarlebynejden - / -
 
P9 kuula (11)
Ville AnderssonIF VOM - / -
Noel AspMalax IF - / -
Lenni BackholmIF Fyren - / -
Leo BystedtVasa IS - / -
Jeremias EklundIF Nykarlebynejden - / -
Lukas HärtullLarsmo IF - / -
Theo HolmlundIK Falken - / -
Melwin KockIK Falken - / -
Erik LönnqvistIK Falken - / -
Elmer SandbackaIK Falken - / -
Casper SandinIF Nykarlebynejden - / -
 
P9 kiekko (6)
Ville AnderssonIF VOM - / -
Leo BystedtVasa IS - / -
Elis HäggblomGamlakarleby IF - / -
Theo HolmlundIK Falken - / -
Ebbot NordströmMalax IF - / -
Elmer SandbackaIK Falken - / -
 
P9 keihäs (9)
Ville AnderssonIF VOM - / -
Leo BystedtVasa IS - / -
Lukas HärtullLarsmo IF - / -
Melwin LångsIF VOM - / -
Erik LönnqvistIK Falken - / -
Enzo ParhialaIK Falken - / -
Alfred SandbackaIK Falken - / -
Elmer SandbackaIK Falken - / -
Casper SandinIF Nykarlebynejden - / -
 
T9 40m (30)
Alina AppelMalax IF - / -
Nellie BackaVasa IS - / -
Ebba BjörkskogIF Drott - / -
Edit BomanIF Drott - / -
Leya FagerholmLarsmo IF7,49 / 7,49
Signe FrödingIF Fyren - / -
Amanda GrannasIF Drott - / -
Inez HäggblomVasa IS7,30 / -
Celine IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Livia IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Agnes JoskittLarsmo IF - / -
Säde KiveläIF Drott - / -
Hilma KultalahtiIK Falken - / -
Freja LiljekvistLarsmo IF - / -
Ariana LindIF Fyren - / -
Julia LövsundIK Falken - / -
Elvira NordmyrIF VOM - / -
Frida NybergIF Åsarna - / -
Maja NymanIF Åsarna - / -
Moa RiskaLarsmo IF - / -
Pinja RiskaLarsmo IF - / -
Maja SnickarsIF Kraft - / -
Alice TranIF Drott - / -
Signe TräskelinMalax IF - / -
Cornelia TuufMalax IF - / -
Gabriella TuufMalax IF - / -
Emelie ViitasaloIF Åsarna - / -
Nellie ViitasaloIF Åsarna - / -
Stella WideIF Fyren - / -
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
T9 1000m (11)
Edit BomanIF Drott - / -
Signe FrödingIF Fyren - / -
Amanda GrannasIF Drott - / -
Elvira NordmyrIF VOM - / -
Frida NybergIF Åsarna - / -
Josefine NymanIF Kraft - / -
Eeda PietiläGamlakarleby IF - / -
Signe TräskelinMalax IF - / -
Emelie ViitasaloIF Åsarna - / -
Nellie ViitasaloIF Åsarna - / -
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
T9 korkeus (12)
Celine ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Remas AlhammadahIF Drott - / -
Edit BomanIF Drott - / -
Leya FagerholmLarsmo IF - / -
Inez HäggblomVasa IS105 / -
Linnéa HagmanVasa IS - / -
Agnes JoskittLarsmo IF - / -
Säde KiveläIF Drott - / -
Freja LiljekvistLarsmo IF - / -
Ariana LindIF Fyren - / -
Alvina NylundIF Nykarlebynejden - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
 
T9 pituus (35)
Nella ÅbergVasa IS - / -
Celine ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Remas AlhammadahIF Drott - / -
Molly AntusIF VOM - / -
Alina AppelMalax IF - / -
Nellie BackaVasa IS - / -
Ebba BjörkskogIF Drott - / -
Edit BomanIF Drott - / -
Leya FagerholmLarsmo IF253 / 253
Signe FrödingIF Fyren - / -
Amanda GrannasIF Drott - / -
Inez HäggblomVasa IS - / -
Linnéa HagmanVasa IS - / -
Celine IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Livia IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Säde KiveläIF Drott - / -
Freja LiljekvistLarsmo IF - / -
Ariana LindIF Fyren - / -
Alva LindholmVasa IS - / -
Julia LövsundIK Falken - / -
Elvira NordmyrIF VOM - / -
Alvina NylundIF Nykarlebynejden - / -
Moa RiskaLarsmo IF - / -
Pinja RiskaLarsmo IF - / -
Maja SnickarsIF Kraft253 / -
Elsa StaffansIF Drott - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Alice TranIF Drott - / -
Signe TräskelinMalax IF - / -
Cornelia TuufMalax IF - / -
Gabriella TuufMalax IF - / -
Emelie ViitasaloIF Åsarna - / -
Nellie ViitasaloIF Åsarna - / -
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden - / -
Sonja WitickGamlakarleby IF - / -
 
T9 kuula (17)
Nella ÅbergVasa IS - / -
Emelie AinasojaIK Falken - / -
Celine ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Molly AntusIF VOM - / -
Leya FagerholmLarsmo IF3,59 / 3,59
Inez HäggblomVasa IS - / -
Linnéa HagmanVasa IS - / -
Livia IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Säde KiveläIF Drott - / -
Hilma KultalahtiIK Falken - / -
Freja LiljekvistLarsmo IF - / -
Ariana LindIF Fyren - / -
Alva LindholmVasa IS - / -
Frida NybergIF Åsarna - / -
Maja NymanIF Åsarna - / -
Moa RiskaLarsmo IF - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
 
T9 kiekko (7)
Molly AntusIF VOM - / -
Amanda GrannasIF Drott - / -
Hilma KultalahtiIK Falken - / -
Elvira NordmyrIF VOM - / -
Alvina NylundIF Nykarlebynejden - / -
Moa RiskaLarsmo IF - / -
Pinja RiskaLarsmo IF - / -
 
T9 keihäs (12)
Celine ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Molly AntusIF VOM - / -
Olivia BengtssonVasa IS - / -
Jenny EkIK Falken - / -
Linnéa HagmanVasa IS - / -
Siiri KuittinenIF Drott - / -
Hilma KultalahtiIK Falken - / -
Alva LindholmVasa IS - / -
Maja NymanIF Åsarna - / -
Elsa StaffansIF Drott - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Sonja WitickGamlakarleby IF - / -
 
T9 600m kävely (5)
Olivia BengtssonVasa IS - / -
Jenny EkIK Falken - / -
Siiri KuittinenIF Drott - / -
Alvina NylundIF Nykarlebynejden - / -
Sonja WitickGamlakarleby IF - / -