Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
14.08. klo 11:00 NÅID flick- och pojkdagar 9-13 år
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 88 henk. (283 lajisuoritusta)
P13 60m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Max NybergIF Raseborg - / -
 
P13 1000m (4)
Elmer KeinänenEsbo IF - / -
Joona SoininenEsbo IF - / -
Joel TulikouraEsbo IF - / -
Torsti VisuriEsbo IF - / -
 
P13 200m aj (1)
Torsti VisuriEsbo IF - / -
 
P13 korkeus (2)
Elmer KeinänenEsbo IF - / -
Torsti VisuriEsbo IF - / -
 
P13 pituus (1)
Ville EkebomIF Raseborg - / -
 
P13 3-loikka (3)
Ville EkebomIF Raseborg - / -
Lukas ForsmanIF Raseborg - / -
Elmer KeinänenEsbo IF - / -
 
P13 kuula (3)
Ville EkebomIF Raseborg - / -
Max NybergIF Raseborg - / -
Torsti VisuriEsbo IF - / -
 
P13 kiekko (1)
Max NybergIF Raseborg - / -
 
P13 moukari (1)
Max NybergIF Raseborg - / -
 
P13 keihäs (2)
Ville EkebomIF Raseborg - / -
Elmer KeinänenEsbo IF - / -
 
T13 60m (8)
Frida BlomfeltEsbo IF8,77 / 8,77
Mathilda GranvikEsbo IF - / -
Cessi HagelbergSjundeå IF8,90 / -
Brenda JalkanenBorgå Akilles - / -
Nora JanssonLiljendal IK - / -
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Erika TallqvistBorgå Akilles - / -
 
T13 200m (5)
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Cessi HagelbergSjundeå IF - / -
Brenda JalkanenBorgå Akilles - / -
Alina NyholmBorgå Akilles - / -
Erika TallqvistBorgå Akilles - / -
 
T13 1000m (1)
Theresia JohanssonPargas IF - / -
 
T13 60m aj (2)
Mathilda GranvikEsbo IF - / -
Isabella StenbäckBorgå Akilles - / -
 
T13 korkeus (4)
Sara HämelinEsbo IF148 / 148
Sarah IsakssonBorgå Akilles - / -
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Isabella StenbäckBorgå Akilles - / -
 
T13 seiväs (2)
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Sarah IsakssonBorgå Akilles - / -
 
T13 pituus (8)
Mathilda GranvikEsbo IF - / -
Cessi HagelbergSjundeå IF423 / -
Sara HämelinEsbo IF - / -
Sarah IsakssonBorgå Akilles - / -
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Alina NyholmBorgå Akilles - / -
Isabella StenbäckBorgå Akilles - / -
 
T13 3-loikka (5)
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Cessi HagelbergSjundeå IF9,12 / -
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Alina NyholmBorgå Akilles - / -
Isabella StenbäckBorgå Akilles - / -
 
T13 kuula (7)
Mathilda GranvikEsbo IF - / -
Sara HämelinEsbo IF - / -
Brenda JalkanenBorgå Akilles - / -
Nora JanssonLiljendal IK - / -
Erika TallqvistBorgå Akilles - / -
Livia Von WendtHelsingfors IFK - / -
Isabella WagerHelsingfors IFK - / -
 
T13 kiekko (1)
Erika TallqvistBorgå Akilles - / -
 
T13 moukari (1)
Nora JanssonLiljendal IK - / -
 
T13 keihäs (6)
Sarah IsakssonBorgå Akilles - / -
Brenda JalkanenBorgå Akilles - / -
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Alina NyholmBorgå Akilles - / -
Livia Von WendtHelsingfors IFK - / -
Isabella WagerHelsingfors IFK - / -
 
P12 60m (3)
Adrian JakobssonEsbo IF - / -
Eino MauraEsbo IF - / -
Vincent WinbergIF Raseborg - / -
 
P12 1000m (1)
Vincent WinbergIF Raseborg - / -
 
P12 60m aj (2)
Agaton BlombergEsbo IF - / -
Benjamin BlombergEsbo IF - / -
 
P12 korkeus (2)
Agaton BlombergEsbo IF115 / -
Benjamin BlombergEsbo IF120 / -
 
P12 seiväs (1)
Voima KenttäIF Raseborg187 / 187
 
P12 pituus (2)
Eino MauraEsbo IF - / -
Vincent WinbergIF Raseborg - / -
 
P12 3-loikka (3)
Agaton BlombergEsbo IF - / -
Benjamin BlombergEsbo IF - / -
Eino MauraEsbo IF - / -
 
P12 kuula (1)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P12 kiekko (6)
Agaton BlombergEsbo IF - / -
Benjamin BlombergEsbo IF - / -
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Jesse HirvonenEsbo IF - / -
Oliver LiljendalBorgå Akilles22,90 / 22,90
Vincent WinbergIF Raseborg - / -
 
P12 moukari (2)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Oliver LiljendalBorgå Akilles15,67 / 15,67
 
P12 keihäs (2)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Adrian JakobssonEsbo IF - / -
 
T12 60m (4)
Wilma BjörklöfIF Raseborg - / -
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Linnea LindströmSjundeå IF - / -
Venla RepoBorgå Akilles8,96 / 8,96
 
T12 200m (2)
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Venla RepoBorgå Akilles29,93 / 29,93
 
T12 1000m (1)
Wilma BjörklöfIF Raseborg - / -
 
T12 60m aj (1)
Venla RepoBorgå Akilles11,39 / 11,39
 
T12 200m aj (2)
Ada DahlbackaPargas IF - / -
Fanny FinellBorgå Akilles - / -
 
T12 korkeus (3)
Fanny FinellBorgå Akilles - / -
Clara HenrikssonBorgå Akilles - / -
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T12 seiväs (2)
Wilma BjörklöfIF Raseborg - / -
Fanny FinellBorgå Akilles - / -
 
T12 pituus (3)
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Linnea LindströmSjundeå IF - / -
Venla RepoBorgå Akilles414 / 414
 
T12 3-loikka (1)
Ada DahlbackaPargas IF - / -
 
T12 kuula (3)
Clara HenrikssonBorgå Akilles - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna - / -
Signe SkogSjundeå IF - / -
 
T12 kiekko (2)
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna - / -
Signe SkogSjundeå IF - / -
 
T12 moukari (4)
Wilma BjörklöfIF Raseborg - / -
Ada DahlbackaPargas IF - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna - / -
Signe SkogSjundeå IF - / -
 
T12 keihäs (5)
Ada DahlbackaPargas IF - / -
Fanny FinellBorgå Akilles - / -
Clara HenrikssonBorgå Akilles - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna - / -
Signe SkogSjundeå IF - / -
 
P11 60m (6)
Milos ChristidesIF Raseborg - / -
David EkholmIF Raseborg - / -
Tobias IsakssonBorgå Akilles - / -
Kevin JanssonEsbo IF9,59 / -
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Melvin WasströmIF Raseborg - / -
 
P11 1000m (1)
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P11 60m aj (4)
Milos ChristidesIF Raseborg - / -
David EkholmIF Raseborg - / -
Tobias IsakssonBorgå Akilles - / -
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P11 korkeus (1)
David EkholmIF Raseborg - / -
 
P11 pituus (3)
Milos ChristidesIF Raseborg - / -
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Melvin WasströmIF Raseborg - / -
 
P11 kuula (2)
Tobias IsakssonBorgå Akilles - / -
Melvin WasströmIF Raseborg - / -
 
P11 kiekko (3)
Milos ChristidesIF Raseborg - / -
Kevin JanssonEsbo IF26,49 / 26,49
Melvin WasströmIF Raseborg - / -
 
P11 moukari (2)
Tobias IsakssonBorgå Akilles - / -
Aleksei VikulovBorgå Akilles - / -
 
P11 keihäs (1)
David EkholmIF Raseborg - / -
 
T11 60m (4)
Adele ÅbergNagu IF9,21 / 9,21
Natalie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Jasmine PomrénKimito SF - / -
Alina WiitalaBorgå Akilles - / -
 
T11 1000m (3)
Adele ÅbergNagu IF - / -
Iris TulikouraEsbo IF - / -
Liv WinbergIF Raseborg - / -
 
T11 60m aj (1)
Iris TulikouraEsbo IF - / -
 
T11 korkeus (3)
Elin BaarmanIF Raseborg - / -
Alicia HampfPargas IF100 / -
Jasmine PomrénKimito SF - / -
 
T11 pituus (8)
Adele ÅbergNagu IF421 / 421
Elin BaarmanIF Raseborg - / -
Sofia HämelinEsbo IF - / -
Natalie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Jasmine PomrénKimito SF - / -
Iris TulikouraEsbo IF - / -
Alina WiitalaBorgå Akilles - / -
Liv WinbergIF Raseborg - / -
 
T11 3-loikka (1)
Natalie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T11 kuula (6)
Adele ÅbergNagu IF - / -
Elin BaarmanIF Raseborg - / -
Sofia HämelinEsbo IF - / -
Alicia HampfPargas IF6,35 / 6,35
Iris TulikouraEsbo IF - / -
Alina WiitalaBorgå Akilles - / -
 
T11 kiekko (1)
Sofia HämelinEsbo IF18,60 / 18,60
 
T11 moukari (1)
Alicia HampfPargas IF12,27 / -
 
T11 keihäs (4)
Elin BaarmanIF Raseborg - / -
Sofia HämelinEsbo IF - / -
Alicia HampfPargas IF10,12 / -
Jasmine PomrénKimito SF - / -
 
P10 60m (1)
Sebastian NybergIF Raseborg - / -
 
P10 1000m (2)
Oliwer DahlbackaPargas IF - / -
Leo SundströmIF Raseborg - / -
 
P10 60m aj (1)
Elmo KenttäIF Raseborg - / -
 
P10 korkeus (2)
Niilo MannerPargas IF - / -
Sebastian NybergIF Raseborg - / -
 
P10 seiväs (2)
Oliwer DahlbackaPargas IF - / -
Elmo KenttäIF Raseborg167 / 167
 
P10 pituus (2)
Niilo MannerPargas IF - / -
Sebastian NybergIF Raseborg - / -
 
P10 kuula (1)
Niilo MannerPargas IF - / -
 
P10 kiekko (1)
Sebastian NybergIF Raseborg - / -
 
P10 moukari (3)
Oliwer DahlbackaPargas IF - / -
Robin JohanssonBorgå Akilles - / -
Niilo MannerPargas IF - / -
 
P10 keihäs (1)
Oliwer DahlbackaPargas IF - / -
 
T10 60m (6)
Jonna KämäräinenEsbo IF - / -
Jenni LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Linn MattssonPargas IF - / -
Elin NyholmBorgå Akilles - / -
Selma SalahetdinEsbo IF - / -
Lisa TravisIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T10 1000m (4)
Jenni LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Linn MattssonPargas IF - / -
Selma SalahetdinEsbo IF - / -
Lisa TravisIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T10 60m aj (1)
Elin NyholmBorgå Akilles - / -
 
T10 korkeus (1)
Jonna KämäräinenEsbo IF - / -
 
T10 seiväs (2)
Cassandra DegermanIF Raseborg - / -
Jonna KämäräinenEsbo IF - / -
 
T10 pituus (6)
Jonna KämäräinenEsbo IF - / -
Jenni LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Linn MattssonPargas IF - / -
Elin NyholmBorgå Akilles - / -
Selma SalahetdinEsbo IF - / -
Lisa TravisIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T10 3-loikka (3)
Jenni LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Elin NyholmBorgå Akilles - / -
Noomi RimpeläHelsingfors IFK7,47 / 7,47
 
T10 kuula (3)
Cassandra DegermanIF Raseborg - / -
Linn MattssonPargas IF - / -
Emma NymanIF Raseborg - / -
 
T10 kiekko (4)
Elin BjörklöfIF Raseborg - / -
Cassandra DegermanIF Raseborg - / -
Emma NymanIF Raseborg - / -
Selma SalahetdinEsbo IF - / -
 
T10 moukari (1)
Emma NymanIF Raseborg - / -
 
T10 keihäs (1)
Emma NymanIF Raseborg - / -
 
P9 40m (3)
Otto MannerPargas IF - / -
Noah PomrénKimito SF - / -
Edgar WinbergEsbo IF - / -
 
P9 1000m (3)
Liam AntikainenIF Raseborg - / -
Kevin JohanssonPargas IF - / -
Noah PomrénKimito SF - / -
 
P9 korkeus (4)
Liam AntikainenIF Raseborg - / -
Jonathan LiljendalBorgå Akilles100 / 100
Otto MannerPargas IF - / -
Noah PomrénKimito SF - / -
 
P9 pituus (5)
Liam AntikainenIF Raseborg - / -
Theo KronströmPargas IF318 / 318
Otto MannerPargas IF - / -
Noah PomrénKimito SF - / -
Edgar WinbergEsbo IF - / -
 
P9 kuula (4)
Robin JohanssonBorgå Akilles - / -
Theo KronströmPargas IF4,57 / 4,57
Jonathan LiljendalBorgå Akilles5,43 / 5,43
Edgar WinbergEsbo IF - / -
 
P9 kiekko (3)
Rasmus ForsmanIF Raseborg - / -
Robin JohanssonBorgå Akilles - / -
Jonathan LiljendalBorgå Akilles12,83 / 12,83
 
P9 keihäs (5)
Liam AntikainenIF Raseborg - / -
Robin JohanssonBorgå Akilles - / -
Jonathan LiljendalBorgå Akilles15,80 / 15,80
Otto MannerPargas IF - / -
Edgar WinbergEsbo IF - / -
 
T9 40m (6)
Matilda BlomBorgå Akilles - / -
Minea HaapsaloBorgå Akilles - / -
Charlotta LaurenBorgå Akilles - / -
Amanda LindholmIF Raseborg - / -
Minea MattssonPargas IF - / -
Fanny NymanIF Raseborg - / -
 
T9 1000m (3)
Matilda BlomBorgå Akilles - / -
Tyra DahlbackaPargas IF - / -
Juni SundströmIF Raseborg - / -
 
T9 korkeus (1)
Noomi RimpeläHelsingfors IFK - / -
 
T9 pituus (6)
Matilda BlomBorgå Akilles - / -
Minea HaapsaloBorgå Akilles - / -
Charlotta LaurenBorgå Akilles - / -
Amanda LindholmIF Raseborg - / -
Minea MattssonPargas IF - / -
Fanny NymanIF Raseborg - / -
 
T9 kuula (4)
Tyra DahlbackaPargas IF - / -
Minea HaapsaloBorgå Akilles - / -
Amanda LindholmIF Raseborg - / -
Fanny NymanIF Raseborg - / -
 
T9 kiekko (2)
Tyra DahlbackaPargas IF - / -
Fanny NymanIF Raseborg - / -
 
T9 keihäs (2)
Tyra DahlbackaPargas IF - / -
Minea HaapsaloBorgå Akilles - / -
 
T9 600m kävely (2)
Matilda BlomBorgå Akilles - / -
Charlotta LaurenBorgå Akilles - / -