Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
04.08. klo 17:30 Viikkokisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 71 henk. (132 lajisuoritusta)
N pituus (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Noora TiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
P15 100m aj (1)
Perttu AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
P15 pituus (1)
Tiitus QvintusLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
T15 80m aj (4)
Aino HannikainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Veera HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Sara KyllönenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Jemina NurmelaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
T15 pituus (6)
Silja AronpuroLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Veera HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Sofia InkinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Sara KyllönenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Maisa LuostarinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Jemina NurmelaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
P13 60m aj (4)
Jonas BreyerLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Eelis HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Topi KopsaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Leevi PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
P13 pituus (4)
Jonas BreyerLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Eelis HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Topi KopsaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Leevi PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
T13 60m aj (10)
Amanda AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Saana AronpuroLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Elizaveta BurchinaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Jade HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Malna HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Alisa HelkilinnaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Helmi KaipiaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aino NapariLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Emilia PankkaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Minnea TurunenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
T13 pituus (13)
Amanda AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Saana AronpuroLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Elizaveta BurchinaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Jade HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Malna HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Alisa HelkilinnaLappeenrannan Urheilu-Miehet383 / 383
Helmi KaipiaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Iida KarhunenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Mette-Maria KotilainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aino NapariLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Susanna NokkalaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aino PiiparinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Matilda TaavitsainenLappeenrannan Urheilu-Miehet325 / 325
 
T13 1000m kävely (3)
Anna HultholmLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Mette-Maria KotilainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Matilda TaavitsainenLappeenrannan Urheilu-Miehet7.18,10 / 7.18,10
 
P11 600m (3)
Heppu IitiäLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Sisu PeräläLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Lenni RutiLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
P11 60m aj (5)
Heppu IitiäLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Leo PajariLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Sisu PeräläLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Lenni RutiLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Jaajo SilferLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
P11 kuula (5)
Heppu IitiäLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Leo PajariLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Sisu PeräläLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Lenni RutiLappeenrannan Urheilu-Miehet7,57 / 7,57
Jaajo SilferLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
T11 600m (13)
Lela HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Neela HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aurora IkäheimonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Veera KarvonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aada KölhiHämeenlinnan Tarmo2.06,02 / 2.06,02
Eevi KölhiHämeenlinnan Tarmo2.13,22 / 2.13,22
Aino KopsaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Elsa NapariLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Lara OkkoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Anni PesuLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Tanja RissanenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Salla TarkiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Emmi VainikkaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
T11 60m aj (16)
Lola HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Neela HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aili HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aurora IkäheimonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Juliette KaplasLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Veera KarvonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aada KölhiHämeenlinnan Tarmo11,36 / 11,36
Eevi KölhiHämeenlinnan Tarmo11,27 / 11,27
Aino KopsaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Elsa NapariLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Lara OkkoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aava PankkaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Tanja RissanenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Salla TarkiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Emmi VainikkaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Edla ValkeapääLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
T11 kuula (16)
Lela HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Lola HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Neela HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aili HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aurora IkäheimonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Juliette KaplasLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Veera KarvonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aada KölhiHämeenlinnan Tarmo - / -
Eevi KölhiHämeenlinnan Tarmo - / -
Aino KopsaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Elsa NapariLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Anni PesuLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Tanja RissanenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Salla TarkiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Emmi VainikkaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Edla ValkeapääLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
P9 600m (7)
Veikko BromanLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Otto KalliomäkiLuumäen Pojat - / -
Manu MahlavuoriLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Juhana RuokonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Jaroslav RyanzhinLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Joel SavinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Veeti SummanenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
P9 kuula (4)
Otto KalliomäkiLuumäen Pojat - / -
Manu MahlavuoriLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Juhana RuokonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Joel SavinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
T9 600m (6)
Kia EineluotoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Alisa IkäheimonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Venla JunniLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aino KaasinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Elisa OlkkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aada ReponenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
T9 kuula (10)
Linda HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Alisa IkäheimonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Venla JunniLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aino KaasinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Olivia KarhunenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Kira KosilovaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Elisa OlkkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Saimi PeräläLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aada ReponenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Viola VäisänenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -