Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
10.06. klo 18:00 Pargas IF aluekisat regiontävling
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 32 henk. (53 lajisuoritusta)
N 100m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Saga MalmioPargas IF13.62 / -
 
N kiekko (1)
Roosa NaulaTurun Urheiluliitto49.30 / -
 
M17 kiekko (2)
Aapo KalajokiTurun Urheiluliitto46.50 / 46.50
Juho SuominenPiikkiön Kehitys50.27 / 50.27
 
N17 800m (1)
Andréa NybergPargas IF2:33.78 / -
 
P15 800m (1)
Melvin SandbergÅIFK Friidrott2:32.13 / 2:32.13
 
P15 kiekko (2)
Artturi GauffinKaarinan Ura37.37 / 37.37
Riku NaulaTurun Urheiluliitto46.43 / 45.84
 
T15 800m (3)
Theresia JohanssonPargas IF - / -
Alisa LindforsPargas IF2:47.57 / -
Rebecca NybergPargas IF2:52.31 / -
 
T15 kiekko (3)
Alisa LindforsPargas IF14.52 / -
Rebecca NybergPargas IF22.10 / -
Elviira TarvainenMaskun Kataja37.45 / 32.65
 
P13 60m (4)
Anton LindforsPargas IF10.35 / -
Andreas ÖsterlundÅIFK Friidrott - / -
Isak RaunioPargas IF - / -
Jussi SoraluomaKaarinan Ura 9.33 / 9.33
 
P13 korkeus (4)
Anton LindforsPargas IF1.19 / -
Andreas ÖsterlundÅIFK Friidrott - / -
Isak RaunioPargas IF - / -
Jussi SoraluomaKaarinan Ura1.28 / 1.28
 
T13 60m (2)
Emilia AnderssonPargas IF10.48 / -
Ada DahlbackaPargas IF10.17 / -
 
T13 korkeus (2)
Emilia AnderssonPargas IF1.20 / -
Ada DahlbackaPargas IF1.10 / -
 
P11 60m (3)
Oliwer DahlbackaPargas IF - / -
Elliot PalmroosNagu IF - / -
Axel RaunioPargas IF - / -
 
P11 kuula (4)
Erik AnderssonPargas IF - / -
Oliwer DahlbackaPargas IF - / -
Elliot PalmroosNagu IF - / -
Axel RaunioPargas IF - / -
 
T11 60m (3)
Adele ÅbergNagu IF 9.94 / -
Ronja AspelinPargas IF10.55 / -
Alicia HampfPargas IF11.53 / -
 
T11 kuula (3)
Adele ÅbergNagu IF5.41 / -
Ronja AspelinPargas IF4.05 / -
Alicia HampfPargas IF5.73 / -
 
P9 40m (4)
Eemil AulasTurun Urheiluliitto 7.20 / -
Max KoskinenPargas IF - / -
Theo KronströmPargas IF - / -
Otto MannerPargas IF 8.50 / -
 
P9 pituus (4)
Eemil AulasTurun Urheiluliitto - / -
Max KoskinenPargas IF - / -
Theo KronströmPargas IF - / -
Otto MannerPargas IF - / -
 
T9 40m (3)
Tyra DahlbackaPargas IF 8.28 / -
Edith IsakssonPargas IF - / -
Thilda IsakssonPargas IF - / -
 
T9 kuula (3)
Tyra DahlbackaPargas IF3.14 / -
Edith IsakssonPargas IF - / -
Thilda IsakssonPargas IF - / -