Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
17.07. klo 12:00 Kainuun sisuhuipentuma
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 34 henk. (112 lajisuoritusta)
P14 800m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jani TytärniemiReisjärven Pilke - / -
Arttu ViljanenToijalan Vauhti2:45.40 / -
 
P14 2000m (2)
Jani TytärniemiReisjärven Pilke 6:56.56 / 6:56.56
Arttu ViljanenToijalan Vauhti 7:34.33 / 7:34.33
 
P14 1500m ej (3)
Eeli HäikiöLiperin Taimi 5:45.32 / 5:45.32
Kent LindholmLovisa Tor - / -
Arttu ViljanenToijalan Vauhti 6:24.63 / -
 
P14 korkeus (1)
Arttu ViljanenToijalan Vauhti1.45 / 1.45
 
P14 kuula (1)
Topi HolappaPaltamon Urheilijat10.25 / 10.16
 
P14 kiekko (1)
Topi HolappaPaltamon Urheilijat31.00 / 31.00
 
P14 moukari (1)
Topi HolappaPaltamon Urheilijat26.32 / 26.32
 
P14 keihäs (1)
Topi HolappaPaltamon Urheilijat - / -
 
T14 100m (2)
Emma-Liisa JuntunenKajaanin Kipinä14.74 / 14.93
Anna KorhonenKajaanin Kipinä15.58 / -
 
T14 80m aj (1)
Emma-Liisa JuntunenKajaanin Kipinä14.66 / 14.66
 
T14 korkeus (1)
Anna KorhonenKajaanin Kipinä1.35 / -
 
T14 pituus (2)
Emma-Liisa JuntunenKajaanin Kipinä4.28 / 4.27
Anna KorhonenKajaanin Kipinä4.17 / 4.17
 
T14 3-loikka (2)
Emma-Liisa JuntunenKajaanin Kipinä9.01 / -
Anna KorhonenKajaanin Kipinä8.53 / -
 
T14 kuula (1)
Anna KorhonenKajaanin Kipinä7.64 / 7.64
 
T14 kiekko (1)
Anna KorhonenKajaanin Kipinä - / -
 
T14 keihäs (1)
Emma-Liisa JuntunenKajaanin Kipinä32.86 / 32.86
 
P13 60m (1)
Onni KoikkalainenKajaanin Kipinä 9.02 / -
 
P13 1000m (1)
Onni KoikkalainenKajaanin Kipinä3:46.58 / -
 
T13 60m (2)
Emma-Siiri JuntunenKajaanin Kipinä 8.44 / 8.50
Alisa ToivanenKajaanin Kipinä 8.66 / 8.66
 
T13 200m (2)
Emma-Siiri JuntunenKajaanin Kipinä27.30 / 27.30
Alisa ToivanenKajaanin Kipinä29.72 / 29.72
 
T13 60m aj (1)
Emma-Siiri JuntunenKajaanin Kipinä 9.85 / 9.85
 
T13 200m aj (1)
Emma-Siiri JuntunenKajaanin Kipinä31.69 / -
 
T13 korkeus (1)
Ea KallunkiKuusamon Erä-Veikot1.20 / 1.20
 
T13 pituus (2)
Emma-Siiri JuntunenKajaanin Kipinä4.75 / 4.75
Alisa ToivanenKajaanin Kipinä4.88 / 4.88
 
T13 3-loikka (2)
Emma-Siiri JuntunenKajaanin Kipinä9.63 / -
Alisa ToivanenKajaanin Kipinä10.04 / 10.04
 
T13 kuula (1)
Ea KallunkiKuusamon Erä-Veikot5.83 / 5.83
 
T13 kiekko (1)
Emma-Siiri JuntunenKajaanin Kipinä21.24 / -
 
P12 60m (1)
Eeli HolappaPaltamon Urheilijat 9.35 / -
 
P12 1000m (1)
Eemeli HeikkinenSuomussalmen Rasti3:52.4h / 3:52.4h
 
P12 kuula (1)
Eeli HolappaPaltamon Urheilijat12.99 / -
 
P12 kiekko (1)
Eeli HolappaPaltamon Urheilijat32.11 / 32.11
 
P12 moukari (1)
Eeli HolappaPaltamon Urheilijat36.32 / 36.32
 
P12 keihäs (1)
Eeli HolappaPaltamon Urheilijat30.66 / 30.66
 
T12 60m (2)
Titta KovaniemiKuivasjärven Aura11.06 / -
Venla SiekkinenKeiteleen Nuju 8.93 / 8.93
 
T12 200m (2)
Petriina MäättäKuusamon Erä-Veikot34.50 / -
Venla SiekkinenKeiteleen Nuju - / -
 
T12 60m aj (3)
Petriina MäättäKuusamon Erä-Veikot11.37 / 11.37
Venla SiekkinenKeiteleen Nuju - / -
Nella VäkeväinenOulun Pyrintö12.49 / 12.49
 
T12 200m aj (2)
Titta KovaniemiKuivasjärven Aura - / -
Venla SiekkinenKeiteleen Nuju36.05 / 36.05
 
T12 korkeus (1)
Petriina MäättäKuusamon Erä-Veikot1.23 / -
 
T12 3-loikka (1)
Petriina MäättäKuusamon Erä-Veikot9.44 / 9.44
 
T12 kuula (3)
Iida JuntunenKajaanin Kipinä7.24 / 7.07
Petriina MäättäKuusamon Erä-Veikot7.87 / 7.87
Venla SiekkinenKeiteleen Nuju7.52 / 7.52
 
T12 kiekko (1)
Venla SiekkinenKeiteleen Nuju24.73 / 24.73
 
T12 moukari (2)
Titta KovaniemiKuivasjärven Aura16.09 / 16.09
Venla SiekkinenKeiteleen Nuju21.14 / -
 
T12 keihäs (2)
Iida JuntunenKajaanin Kipinä16.73 / -
Petriina MäättäKuusamon Erä-Veikot17.01 / 17.01
 
P11 60m (2)
Frans SuniKalajoen Junkkarit10.64 / 10.73
Robbie WinbergOulun Pyrintö 9.54 / 9.59
 
P11 1000m (1)
Frans SuniKalajoen Junkkarit4:33.40 / -
 
T11 60m aj (1)
Nella VäkeväinenOulun Pyrintö11.41 / 11.41
 
T11 korkeus (1)
Veera HautaviitaVihdin Viesti1.02 / -
 
T11 3-loikka (1)
Nella VäkeväinenOulun Pyrintö7.73 / -
 
T11 keihäs (2)
Veera HautaviitaVihdin Viesti18.06 / 16.79
Nella VäkeväinenOulun Pyrintö13.66 / 13.66
 
P10 60m (3)
Aapo HolappaPaltamon Urheilijat 9.87 / 9.87
Tuomas PuolakkaEsbo IF 9.75 / 9.75
Elias SiekkinenKeiteleen Nuju10.86 / 10.86
 
P10 1000m (1)
Tuomas PuolakkaEsbo IF3:47.34 / 3:47.34
 
P10 pituus (1)
Elias SiekkinenKeiteleen Nuju2.99 / 2.99
 
P10 kuula (2)
Aapo HolappaPaltamon Urheilijat12.56 / 12.56
Elias SiekkinenKeiteleen Nuju7.10 / 7.10
 
P10 kiekko (2)
Aapo HolappaPaltamon Urheilijat36.18 / 36.18
Elias SiekkinenKeiteleen Nuju18.09 / -
 
P10 moukari (2)
Aapo HolappaPaltamon Urheilijat - / -
Elias SiekkinenKeiteleen Nuju - / -
 
P10 keihäs (2)
Aapo HolappaPaltamon Urheilijat25.65 / -
Elias SiekkinenKeiteleen Nuju26.20 / 26.20
 
T10 60m (1)
Wilhelmina JunttoOulun Pyrintö 9.61 / 9.61
 
T10 1000m (3)
Saimi JuntunenSuomussalmen Rasti3:59.39 / 3:59.39
Wilma KemppainenSuomussalmen Rasti4:15.03 / 4:15.03
Lotta SavukoskiSuomussalmen Rasti3:59.7h / 3:59.7h
 
T10 60m aj (1)
Ella AhtonenVieremän Koitto17.50 / -
 
T10 korkeus (1)
Ella AhtonenVieremän Koitto1.05 / 1.05
 
T10 pituus (1)
Wilhelmina JunttoOulun Pyrintö3.51 / 3.51
 
T10 3-loikka (2)
Ella AhtonenVieremän Koitto - / -
Anni JuntunenKajaanin Kipinä - / -
 
T10 kuula (1)
Wilhelmina JunttoOulun Pyrintö4.60 / 4.60
 
T10 keihäs (1)
Ella AhtonenVieremän Koitto13.82 / 13.56
 
P9 1000m (1)
Oliver HautaviitaVihdin Viesti - / -
 
P9 pituus (1)
Oliver HautaviitaVihdin Viesti - / -
 
P9 keihäs (1)
Oliver HautaviitaVihdin Viesti - / -
 
T9 40m (3)
Anni JuntunenKajaanin Kipinä 7.08 / 7.08
Henni MustonenKajaanin Kipinä 7.29 / 7.29
Helmi RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat 7.44 / 7.44
 
T9 1000m (2)
Anni AhtonenVieremän Koitto3:59.60 / 3:59.60
Anni JuntunenKajaanin Kipinä4:08.55 / 4:08.55
 
T9 korkeus (2)
Anni AhtonenVieremän Koitto0.90 / 0.90
Anni JuntunenKajaanin Kipinä0.93 / 0.93
 
T9 pituus (3)
Anni JuntunenKajaanin Kipinä3.26 / 3.26
Henni MustonenKajaanin Kipinä3.14 / 3.14
Helmi RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat2.75 / -
 
T9 kuula (3)
Anni AhtonenVieremän Koitto3.94 / 3.94
Anni JuntunenKajaanin Kipinä4.65 / 4.65
Henni MustonenKajaanin Kipinä4.19 / 4.19
 
T9 keihäs (1)
Helmi RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -