Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
13.05. klo 16:00 Pyhäselän kevätkisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 35 henk. (42 lajisuoritusta)
M keihäs (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Ville KamppuriJoensuun Kataja - / -
Tino MäkeläPyhäselän Urheilijat - / -
Ville MiettinenJuuan Urheilijat67,08 / -
 
P15 100m (1)
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi - / -
 
P15 keihäs (4)
Eino EskelinenLiperin Taimi - / -
Juho EskelinenTuupovaaran Urheilijat - / -
Topi ParviainenTuupovaaran Urheilijat - / -
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi - / -
 
T15 100m (1)
Elina LikhanovaLiperin Taimi - / -
 
P13 60m (2)
Aapo RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat - / -
Jeremias TuhkanenPyhäselän Urheilijat - / -
 
P13 1000m (2)
Aapo RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat - / -
Jeremias TuhkanenPyhäselän Urheilijat - / -
 
P13 keihäs (5)
Onni OhvanainenPyhäselän Urheilijat - / -
Oskari PakarinenPyhäselän Urheilijat - / -
Aleksi PasanenSiilinjärven Ponnistus - / -
Matias PietarinenLiperin Taimi - / -
Topias PoutiainenOutokummun Partio - / -
 
T13 keihäs (3)
Helmi HuopalainenValkealan Kajo - / -
Martta MuuttorantaLiperin Taimi - / -
Pinja StenbergPyhäselän Urheilijat - / -
 
P11 60m (2)
Nuutti HämäläinenPyhäselän Urheilijat - / -
Joel PuustinenPyhäselän Urheilijat - / -
 
P11 keihäs (5)
Ate JokinenLiperin Taimi - / -
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat - / -
Pietu StenbergPyhäselän Urheilijat - / -
Pietu StenbergPyhäselän Urheilijat - / -
Marlo TuhkanenPyhäselän Urheilijat - / -
 
T11 60m (2)
Viida HiltunenOutokummun Partio - / -
Julia ParviainenPyhäselän Urheilijat - / -
 
T11 1000m (1)
Viida HiltunenOutokummun Partio - / -
 
T11 keihäs (2)
Alissa KiveläPolvijärven Urheilijat - / -
Annika RistolaOutokummun Partio - / -
 
P9 60m (1)
Eino TurunenOutokummun Partio - / -
 
T9 60m (4)
Mette FinckeJoensuun Kataja - / -
Venja HiltunenOutokummun Partio - / -
Evina LaakkonenPyhäselän Urheilijat - / -
Ella PoutiainenOutokummun Partio - / -
 
T9 1000m (4)
Venja HiltunenOutokummun Partio - / -
Evina LaakkonenPyhäselän Urheilijat - / -
Ella PoutiainenOutokummun Partio - / -
Sanni PursiainenPyhäselän Urheilijat - / -