Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
22.06. klo 17:00 Pohjois-Karjalan Seuracup 1. osakilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 152 henk. (227 lajisuoritusta)
M17 200m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jimi AlastaloJoensuun Kataja25.66 / -
Aatu HolopainenJoensuun Kataja26.49 / -
Väinö KontkanenPyhäselän Urheilijat - / -
Eero MauroLieksan Urheilijat23.70 / 23.70
Lassi ValtaPyhäselän Urheilijat26.98 / -
 
M17 3-loikka (2)
Aatu HolopainenJoensuun Kataja13.47 / 13.47
Roope TurunenPyhäselän Urheilijat - / -
 
M17 kuula (2)
Eeli KinnunenJoensuun Kataja - / -
Roope MaaninkaPyhäselän Urheilijat - / -
 
N17 200m (5)
Eevi KettunenPolvijärven Urheilijat30.71 / -
Nea NousiainenPyhäselän Urheilijat30.84 / -
Milma RomppanenJoensuun Kataja30.14 / -
Reetta RyynänenJoensuun Kataja26.56 / 26.56
Riika TirkkonenJoensuun Kataja25.97 / 26.50
 
N17 3-loikka (5)
Sara-Sofia HyvönenJoensuun Kataja11.53 / 11.53
Jade NousiainenPyhäselän Urheilijat - / -
Siiri NyyssönenJoensuun Kataja11.78 / -
Venla SimonenJoensuun Kataja9.66 / -
Elina ValtaPyhäselän Urheilijat - / -
 
N17 kuula (6)
Ira HirvonenOutokummun Partio11.52 / -
Janna HuuhoPyhäselän Urheilijat12.10 / 11.68
Sara-Sofia HyvönenJoensuun Kataja12.84 / 11.81
Aava KipinäJoensuun Kataja10.08 / -
Milma RomppanenJoensuun Kataja9.00 / 9.00
Elina ValtaPyhäselän Urheilijat10.96 / -
 
P15 100m (5)
Aapo HeikkinenLiperin Taimi - / -
Vinski HynninenJoensuun Kataja13.64 / -
Antti JeskanenPyhäselän Urheilijat - / -
Valtteri MäkeläLiperin Taimi13.86 / -
Onni NyyssönenJoensuun Kataja - / -
 
P15 2000m (8)
Eeli HäikiöLiperin Taimi - / -
Aapo HeikkinenLiperin Taimi - / -
Aaro HölsöSeinäjoen Seudun Urheilijat 6:46.69 / 6:46.69
Antti JeskanenPyhäselän Urheilijat - / -
Ilmari MäenpääJoensuun Kataja - / -
Valtteri MäkeläLiperin Taimi 6:22.07 / -
Ville MeriläinenPyhäselän Urheilijat - / -
Samuel SallinenJoensuun Kataja - / -
 
P15 seiväs (2)
Eeli MustonenJoensuun Kataja3.40 / 3.40
Topias MustonenJoensuun Kataja3.10 / 3.10
 
P15 kuula (5)
Aku AlastaloPyhäselän Urheilijat11.12 / 11.12
Isko KovanenJoensuun Kataja12.61 / 12.61
Eeli MustonenJoensuun Kataja8.86 / -
Topias MustonenJoensuun Kataja - / -
Otso NyyssönenJoensuun Kataja - / -
 
T15 100m (11)
Aida AhlholmJoensuun Kataja14.05 / 14.15
Oona KareinenJoensuun Kataja13.75 / -
Emma KrögerJoensuun Kataja - / -
Mandi MäkinenJoensuun Kataja - / -
Mimmi MarttinenJoensuun Kataja14.39 / -
Jessica PappinenJoensuun Kataja13.93 / -
Siiri RatilainenPolvijärven Urheilijat14.99 / -
Elina RuusuvuoriJoensuun Kataja - / -
Venla SimonenJoensuun Kataja14.52 / -
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja15.01 / -
Nella VoutilainenJoensuun Kataja16.70 / -
 
T15 2000m (4)
Heini KuronenPyhäselän Urheilijat - / -
Mandi MäkinenJoensuun Kataja - / -
Annika TattariKiihtelysvaaran Urheilijat 7:36.08 / -
Nella VoutilainenJoensuun Kataja - / -
 
T15 seiväs (4)
Aida AhlholmJoensuun Kataja3.10 / 3.10
Aino KiiskinenPyhäselän Urheilijat1.95 / -
Elina RuusuvuoriJoensuun Kataja2.40 / 2.40
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja2.65 / 2.60
 
T15 kuula (5)
Jonna AaltoJoensuun Kataja - / -
Jasmin HuuhoPyhäselän Urheilijat - / -
Noora KakkonenPolvijärven Urheilijat - / -
Aino KiiskinenPyhäselän Urheilijat - / -
Mimmi MarttinenJoensuun Kataja8.07 / -
 
P13 60m (8)
Renne KankkunenJoensuun Kataja 9.08 / 9.09
Jerkko KinnunenPyhäselän Urheilijat 9.34 / -
Arttu KylmänenPyhäselän Urheilijat 9.55 / 9.55
Veeti LaakkonenPyhäselän Urheilijat 9.81 / -
Topias PoutiainenOutokummun Partio 8.84 / 8.84
Kaapo SaastamoinenPolvijärven Urheilijat - / -
Aleksi TanskanenPyhäselän Urheilijat 8.95 / 8.95
Miska WillmanJoensuun Kataja - / -
 
P13 1000m (6)
Tomi KoponenOutokummun Partio3:43.84 / -
Miska MäkinenJoensuun Kataja - / -
Toivo ParkkinenJoensuun Kataja3:50.0h / -
Veeti RieppoPolvijärven Urheilijat - / -
Vili RiikonenPyhäselän Urheilijat - / -
Jeremias TuhkanenPyhäselän Urheilijat3:42.6h / 3:42.6h
 
P13 korkeus (6)
Renne KankkunenJoensuun Kataja1.44 / 1.44
Jerkko KinnunenPyhäselän Urheilijat1.30 / -
Arttu KylmänenPyhäselän Urheilijat1.10 / -
Leevi PartanenJoensuun Kataja1.30 / 1.25
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat1.58 / 1.47
Topias PoutiainenOutokummun Partio1.44 / 1.44
 
P13 keihäs (8)
Renne KankkunenJoensuun Kataja31.99 / 31.99
Miska MäkinenJoensuun Kataja - / -
Joona MustonenPolvijärven Urheilijat21.05 / -
Onni OhvanainenPyhäselän Urheilijat39.80 / 39.80
Oskari PakarinenPyhäselän Urheilijat36.95 / 36.95
Leevi PartanenJoensuun Kataja20.57 / -
Topias PoutiainenOutokummun Partio37.87 / 37.87
Aleksi TanskanenPyhäselän Urheilijat33.39 / 33.39
 
T13 60m (10)
Sinna HuovinenPyhäselän Urheilijat - / -
Jasmin HuuhoPyhäselän Urheilijat - / -
Kiira KallinenJoensuun Kataja 9.55 / 9.55
Sointu KuiriPolvijärven Urheilijat 9.28 / 9.28
Jenny MiettinenPyhäselän Urheilijat - / -
Nuuna PiipponenJoensuun Kataja 9.03 / -
Helmi SalmelaOutokummun Partio 9.10 / 9.10
Pinja StenbergPyhäselän Urheilijat 9.00 / 9.00
Sohvi-Lotta VaronenJoensuun Kataja - / -
Venla VuorikariKiteen Urheilijat 9.89 / 9.89
 
T13 1000m (10)
Helmi AhosolaPolvijärven Urheilijat4:20.7h / -
Elli HalonenJoensuun Kataja3:37.81 / 3:37.81
Fanni HeikkinenJoensuun Kataja3:33.23 / 3:33.23
Noora HukkaJoensuun Kataja3:18.66 / 3:18.66
Jenny MiettinenPyhäselän Urheilijat - / -
Mette OinonenJoensuun Kataja3:44.39 / 3:44.39
Lotta PeltolaJoensuun Kataja3:57.60 / -
Venla PyykköJoensuun Kataja3:46.11 / -
Helmi SalmelaOutokummun Partio - / -
Venla VuorikariKiteen Urheilijat3:45.69 / 3:45.69
 
T13 korkeus (12)
Anette AlastaloPyhäselän Urheilijat1.00 / -
Peppilotta EronenJoensuun Kataja1.30 / 1.30
Iida HuttunenOutokummun Partio1.15 / 1.15
Anna-Katariina KeronenOutokummun Partio1.35 / 1.35
Jeniina LappalainenJoensuun Kataja1.20 / 1.20
Ida PelliPolvijärven Urheilijat1.25 / 1.15
Nuuna PiipponenJoensuun Kataja1.10 / -
Venla PyykköJoensuun Kataja1.00 / -
Helmi SalmelaOutokummun Partio1.41 / 1.41
Pinja StenbergPyhäselän Urheilijat1.29 / 1.29
Sohvi-Lotta VaronenJoensuun Kataja - / -
Venla VuorikariKiteen Urheilijat - / -
 
T13 keihäs (5)
Peppilotta EronenJoensuun Kataja26.83 / 26.83
Iida HuttunenOutokummun Partio10.75 / -
Linda MononenJoensuun Kataja19.99 / -
Eevi RatilainenPolvijärven Urheilijat - / -
Pinja StenbergPyhäselän Urheilijat28.42 / 28.42
 
P11 60m (9)
Peetu AlastaloPyhäselän Urheilijat 9.55 / 9.57
Nuutti HämäläinenPyhäselän Urheilijat 9.06 / 9.06
Veeti HirvonenPolvijärven Urheilijat 9.77 / -
Jerry HyttinenJoensuun Kataja - / -
Venni KotirantaJoensuun Kataja10.27 / 10.27
Miko MattilaPyhäselän Urheilijat - / -
Marc PalahíJoensuun Kataja 9.67 / 9.67
Toivo TakanenJoensuun Kataja 8.59 / 8.59
Max ValtonenPyhäselän Urheilijat - / -
 
P11 1000m (11)
Jaakko AuvinenJoensuun Kataja3:45.87 / 3:45.87
Jerry HyttinenJoensuun Kataja - / -
Vili HyvärinenPolvijärven Urheilijat4:08.38 / -
Jare KeränenJoensuun Kataja - / -
Venni KotirantaJoensuun Kataja3:42.81 / 3:42.81
Miikka PiipponenPyhäselän Urheilijat3:53.9h / -
Santtu PiitulainenJoensuun Kataja3:37.87 / 3:37.87
Aapo RyynänenJuuan Urheilijat - / -
Pietu StenbergPyhäselän Urheilijat3:36.21 / 3:36.21
Emil VikströmPyhäselän Urheilijat4:05.87 / 4:05.87
Voitto VoutilainenJoensuun Kataja3:37.94 / -
 
P11 pituus (9)
Peetu AlastaloPyhäselän Urheilijat3.65 / -
Nuutti HämäläinenPyhäselän Urheilijat3.84 / -
Miika HirvonenPolvijärven Urheilijat3.47 / -
Jerry HyttinenJoensuun Kataja3.59 / 3.59
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat4.12 / 4.12
Hugo LasaroffJoensuun Kataja3.97 / 3.97
Toivo TakanenJoensuun Kataja4.93 / 4.93
Nooa TurunenJoensuun Kataja3.80 / 3.80
Max ValtonenPyhäselän Urheilijat - / -
 
P11 kiekko (9)
Miika HirvonenPolvijärven Urheilijat16.78 / 16.78
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat21.35 / 21.35
Hugo LasaroffJoensuun Kataja22.13 / -
Max MäkinenJoensuun Kataja - / -
Jasper MustonenPolvijärven Urheilijat13.23 / 13.23
Aapo RyynänenJuuan Urheilijat25.74 / 25.05
Pietu StenbergPyhäselän Urheilijat16.60 / -
Marlo TuhkanenPyhäselän Urheilijat26.40 / 24.46
Nooa TurunenJoensuun Kataja15.55 / -
 
T11 60m (18)
Anette AlastaloPyhäselän Urheilijat10.02 / 10.02
Ronja EronenPyhäselän Urheilijat 9.38 / 9.38
Viida HiltunenOutokummun Partio10.21 / 10.21
Senniina HuovinenPyhäselän Urheilijat10.00 / 10.00
Pihla KarttunenPolvijärven Urheilijat - / -
Sara KeränenJoensuun Kataja - / -
Lilja KervinenPyhäselän Urheilijat 9.85 / 9.85
Alissa KiveläPolvijärven Urheilijat - / -
Aino KolmonenJoensuun Kataja 9.40 / 9.40
Heini KuronenPyhäselän Urheilijat 9.82 / 9.82
Elle LaakkonenPyhäselän Urheilijat12.03 / -
Evina LaakkonenPyhäselän Urheilijat - / -
Lila LaakkonenPyhäselän Urheilijat11.55 / -
Sanni LehikoinenJoensuun Kataja 9.60 / 9.60
Julia ParviainenPyhäselän Urheilijat - / -
Vinka PyylampiJoensuun Kataja12.85 / -
Siiri RatilainenOutokummun Partio 9.56 / 9.56
Siiri TahvanainenPyhäselän Urheilijat 9.55 / 9.55
 
T11 1000m (12)
Viida HiltunenOutokummun Partio4:04.2h / 4:04.2h
Senniina HuovinenPyhäselän Urheilijat3:42.30 / 3:42.30
Venla HuttunenPolvijärven Urheilijat - / -
Nelli JurvanenPyhäselän Urheilijat4:40.82 / 4:40.82
Sara KeränenJoensuun Kataja3:49.28 / 3:49.28
Sara NoponenLiperin Taimi3:52.60 / 3:52.60
Hilma ParkkinenJoensuun Kataja3:56.63 / 3:56.63
Sanni PursiainenPyhäselän Urheilijat5:03.8h / 5:03.8h
Milja PyykköJoensuun Kataja4:06.19 / 4:15.42
Vinka PyylampiJoensuun Kataja4:12.46 / -
Lila RiissanenJoensuun Kataja3:41.98 / 3:41.98
Annika RistolaOutokummun Partio4:07.77 / 4:07.77
 
T11 pituus (18)
Anette AlastaloPyhäselän Urheilijat3.51 / 3.47
Ronja EronenPyhäselän Urheilijat3.78 / 3.78
Olivia KaartoJoensuun Kataja3.40 / 3.40
Amanda KeronenOutokummun Partio3.08 / -
Lilja KervinenPyhäselän Urheilijat3.44 / 3.44
Aino KolmonenJoensuun Kataja4.07 / 4.07
Lila LaakkonenPyhäselän Urheilijat2.77 / -
Sanni LehikoinenJoensuun Kataja3.79 / 3.79
Sara NoponenLiperin Taimi3.39 / -
Jade NousiainenPyhäselän Urheilijat3.74 / 3.74
Julia ParviainenPyhäselän Urheilijat - / -
Milja PyykköJoensuun Kataja2.88 / -
Vinka PyylampiJoensuun Kataja3.24 / 3.24
Annika RistolaOutokummun Partio3.10 / -
Jenna SieviläinenJoensuun Kataja3.19 / 3.19
Siiri TahvanainenPyhäselän Urheilijat3.70 / -
Helmi TanskanenPolvijärven Urheilijat2.71 / -
Meea VaronenPolvijärven Urheilijat2.71 / -
 
T11 kiekko (7)
Viida HiltunenOutokummun Partio12.82 / -
Olivia KaartoJoensuun Kataja - / -
Iida KakkonenPolvijärven Urheilijat14.42 / 12.65
Miisa PuustinenPyhäselän Urheilijat16.86 / -
Annika RistolaOutokummun Partio16.94 / 16.94
Aava SeppänenJoensuun Kataja - / -
Meea VaronenPolvijärven Urheilijat10.40 / 10.40