Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
15.05. klo 14:00 Jompen Rataraasto
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 45 henk. (45 lajisuoritusta)
M 10000m (12)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Tuomas AhoLimingan Niittomiehet32.05,99 / -
Janne EskelinenLimingan Niittomiehet - / -
Samuli HussaLimingan Niittomiehet - / -
Jani JuntunenLimingan Niittomiehet - / -
Jaakko KotajärviLimingan Niittomiehet - / -
Jesse KuokkanenVarkauden Kenttä-Veikot0.35,43 / 0.35,43
Hannu LaurilaRovaniemen Roadrunners - / -
Jani MäättäLimingan Niittomiehet - / -
Marko MattilaVeitsiluodon Kisaveikot - / -
Markku NikkanenLimingan Niittomiehet - / -
Veeti-Valtteri SoikkeliOulun Pyrintö - / -
Jani TulppoLimingan Niittomiehet - / -
 
N 10000m (5)
Iida HaatajaOulun Pyrintö - / -
Marika KrohnsPudasjärven Urheilijat - / -
Lumi LaitinenOulun Pyrintö - / -
Suvi LamsaLimingan Niittomiehet - / -
Raija PoutiainenPudasjärven Urheilijat - / -
 
M17 1000m (2)
Niklas MoilanenKuivasjärven Aura - / -
Aarre PaukkeriLimingan Niittomiehet - / -
 
N17 1000m (2)
Eveliina ArvolaKuivasjärven Aura - / -
Eveliina KujalaLimingan Niittomiehet - / -
 
P15 1000m (4)
Aapo MäkiniemiLimingan Niittomiehet - / -
Otto PassojaKuivasjärven Aura - / -
Veeti RahkolinLimingan Niittomiehet - / -
Iisakki SiiraLimingan Niittomiehet - / -
 
T15 1000m (1)
Anessa KisnerKuivasjärven Aura - / -
 
P13 1000m (2)
Alex KoivurantaAlatornion Pirkat - / -
Aleksi VuormaPudasjärven Urheilijat - / -
 
T13 1000m (2)
Elsa ErkkiläKuivasjärven Aura3.37,71 / -
Stina VaaraOulun Pyrintö - / -
 
P11 1000m (2)
Urho KipinäLimingan Niittomiehet - / -
Iiro NiemikorpiLimingan Niittomiehet3.46,45 / -
 
T11 1000m (7)
Iina-Emilia HäyryLimingan Niittomiehet - / -
Eevi JukaLaitasaaren Veto - / -
Wilhelmina JunttoOulun Pyrintö - / -
Ilona KauppilaOulun Pyrintö - / -
Sophie LopesOulun Pyrintö - / -
Eevi TulppoOulun Pyrintö - / -
Olivia UkonmaanahoOulun Pyrintö - / -
 
P9 1000m (2)
Viljami NiemeläOulun Pyrintö - / -
Sauli UutinenLimingan Niittomiehet - / -
 
T9 1000m (4)
Elma KlaavuniemiYli-Iin Naseva - / -
Iisa KlaavuniemiYli-Iin Naseva - / -
Milda TalonenKuivasjärven Aura - / -
Saana TulppoOulun Pyrintö - / -