Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
18.08. klo 16:30 Augustispelen - OSITTAIN peruttu - lue lisätiedot
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 85 henk. (107 lajisuoritusta)
M 200m (9)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Kasper BiskopGamlakarleby IF26.07 / 26.07
Christoffer EnvallIK Falken21.41 / 21.92
Miro HeikkiläGamlakarleby IF27.23 / 27.23
Anton HietapakkaGamlakarleby IF24.63 / 24.63
Filiph JohanssonGamlakarleby IF21.69 / 21.69
Mika KetolaAlahärmän Kisa25.13 / 25.27
Ive NtumbaVasa IS22.16 / 22.16
Jimi RousuGamlakarleby IF26.74 / 26.74
Viktor StoreGamlakarleby IF28.68 / 28.68
 
M 1500m (6)
Jakob EhrsIF VOM 5:10.13 / -
Harri HietamäkiVasa IS 4:11.38 / -
Lauri HiisvirtaVasa IS - / -
Joni HuhtalaKauhavan Wisa 4:50.1h / -
Valtteri LuomalaKauhavan Wisa 4:16.17 / 4:16.17
Joakim TräskelinVasa IS 4:05.39 / 4:05.39
 
M korkeus (4)
Johan GrönroosSjundeå IF1.99 / 1.99
Mika KetolaAlahärmän Kisa1.69 / 1.63
Christoffer WestmanGamlakarleby IF1.84 / 1.77
Sebastian WidjeskogIF Åsarna1.97 / 1.96
 
M pituus (3)
Janne EtelämäkiKuortaneen Kunto7.46 / 7.06
Benjamin OlliVasa IS6.93 / 6.93
Samuel PuustinenBorgå Akilles5.19 / -
 
N 200m (6)
Elvira ÅbrandtVasa IS32.21 / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF28.08 / -
Eerika KoivuniemiKauhavan Wisa25.32 / 25.55
Tilde NordmanVasa IS27.68 / 27.68
Moa PesonenIF Åland rf29.35 / 29.35
Simone WiklundIF Nykarlebynejden25.23 / 25.68
 
N moukari (2)
Ellen BosVasa IS47.93 / 47.93
Charlotta SandkullaIF Åsarna53.14 / 53.14
 
P15 300m (4)
Hampus BerglundIF VOM44.17 / -
Elias EhrsIF VOM51.69 / 51.69
Theo GullbergVasa IS - / -
Otto ÖsterbackVasa IS - / -
 
P15 keihäs (2)
Iivar HäggmanIF VOM - / -
Conny MajabackaIF VOM - / -
 
T15 300m (4)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden47.00 / 48.05
Elin KullasIF VOM - / -
Linnéa LindgårdIF VOM - / -
Annie LundénIF Drott - / -
 
T15 pituus (1)
Emelie WiikVasa IS4.92 / 4.92
 
P13 200m (4)
Nikola BäckVasa IS - / -
Melwin BergmanIF VOM32.39 / 32.39
Elias PaasilaGamlakarleby IF28.42 / 28.42
Lauri PeuraKauhajoen Karhu31.06 / 31.23
 
T13 200m (8)
Tyra BackIF VOM32.56 / 32.56
Sara CederholmIF Nykarlebynejden29.58 / 29.58
Alina GrannasIF VOM - / -
Matilda HermansIF VOM33.51 / 33.51
Meya KastrenVasa IS28.41 / 28.41
Winnie MarkénIF VOM29.70 / 29.70
Lovisa ÖlingIF VOM32.72 / 32.72
Alva SvanbäckIF VOM - / -
 
T13 korkeus (3)
Matilda FinnemanVasa IS1.40 / 1.40
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä1.46 / 1.46
Matilda HermansIF VOM1.25 / 1.25
 
T13 kuula (4)
Julia BäckIF Nykarlebynejden7.85 / 7.85
Tyra BackIF VOM - / -
Matilda FinnemanVasa IS10.70 / 10.70
Matilda HermansIF VOM - / -
 
P11 1000m (9)
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden3:47.31 / 4:04.31
Noah EngmanIF VOM - / -
Alex HermansIF VOM3:53.54 / 3:53.54
Henrik HjerpeVasa IS3:29.70 / 3:29.70
Jacob JungarIF Drott3:36.26 / -
Akseli KangasKauhavan Wisa3:38.50 / 3:38.50
Leevi KiukkonenKauhajoen Karhu3:07.70 / 3:07.70
Elis TräskelinVasa IS3:47.08 / 3:47.08
Roni TyyneläVähänkyrön Viesti3:39.96 / 3:39.96
 
P11 pituus (2)
Joel HerleviLaihian Luja4.08 / 4.08
Alex HermansIF VOM3.20 / 3.12
 
P11 keihäs (3)
Alex HermansIF VOM18.00 / 18.00
Leevi KiukkonenKauhajoen Karhu30.83 / 30.83
Elis TräskelinVasa IS21.36 / 21.36
 
T11 1000m (7)
Ida EhrsIF VOM4:19.36 / 4:19.36
Natalie EklundIF VOM4:19.45 / -
Iina HäggmanIF VOM - / -
Saga MarkénIF VOM3:49.00 / 3:49.00
Ella MettäläKauhajoen Karhu3:24.00 / 3:24.01
Hanna SjöbergIF VOM4:19.11 / 4:19.11
Signe TräskelinMalax IF4:14.04 / 4:14.04
 
T11 pituus (2)
Natalie EklundIF VOM3.54 / 3.54
Saga MarkénIF VOM3.30 / -
 
T11 keihäs (5)
Natalie EklundIF VOM17.06 / 17.06
Iina HäggmanIF VOM8.67 / -
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä21.47 / 21.47
Mathilda LindholmVasa IS17.40 / 17.40
Saga MarkénIF VOM11.88 / -
 
P9 1000m (6)
Adrian EklundIF VOM - / -
Aaro HurinVähänkyrön Viesti3:38.31 / 3:38.31
Aapo KangasKauhavan Wisa4:16.00 / 4:16.00
Max LundströmIF VOM - / -
Vilho PentiläKauhajoen Karhu3:35.88 / 3:35.88
Nico TyyneläVähänkyrön Viesti3:49.95 / 3:49.95
 
T9 60m (2)
Fanni KiukkonenKauhajoen Karhu11.35 / -
Elvira NordmyrIF VOM - / -
 
T9 1000m (3)
Fanni KiukkonenKauhajoen Karhu3:40.88 / 3:40.88
Elvira NordmyrIF VOM3:52.53 / 3:52.53
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden4:09.85 / 4:09.85
 
T9 korkeus (3)
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä1.08 / 1.08
Fanni KiukkonenKauhajoen Karhu0.90 / 0.90
Elvira NordmyrIF VOM1.00 / 1.00
 
P7 200m (1)
Adrian EklundIF VOM - / -
 
P7 korkeus (1)
Adrian EklundIF VOM - / -
 
T7 200m (1)
Iris NordmyrIF VOM - / -
 
T7 korkeus (1)
Iris NordmyrIF VOM - / -
 
T7 kuula (1)
Iris NordmyrIF VOM - / -