Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
16.06. klo 18:00 Junispelen
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 201 henk. (397 lajisuoritusta)
M 100m (9)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Johannes ÅhmanIF Drott11.45 / -
Adrian BjörkgrenIF Drott11.17 / -
Alexander BjörkgrenIF Drott10.77 / -
Christoffer EnvallIK Falken10.67 / 11.07
Oscar GrannasIF Drott11.47 / 11.47
Filiph JohanssonGamlakarleby IF10.98 / -
Ive NtumbaVasa IS11.11 / 11.20
Alfons SödermanIF Drott11.71 / -
Tha TaLarsmo IF11.15 / -
 
M 200m (7)
Johannes ÅhmanIF Drott22.93 / -
Adrian BjörkgrenIF Drott23.01 / -
Alexander BjörkgrenIF Drott22.27 / -
Christoffer EnvallIK Falken21.41 / 23.03
Davin FloccoGamlakarleby IF25.97 / 25.97
Oscar GrannasIF Drott23.25 / 23.25
Alfons SödermanIF Drott23.48 / 23.81
 
M 800m (11)
Kasper BiskopGamlakarleby IF2:15.78 / -
Viktor BjörkellVasa IS2:08.83 / 2:11.58
Johannes EhrsIF VOM2:12.48 / -
Miro HeikkiläGamlakarleby IF2:14.07 / 2:15.66
Lauri HiisvirtaVasa IS - / -
Hugo KarlströmIF Åsarna2:01.56 / -
Rasmus LerstrandVasa IS2:10.20 / 2:15.26
Leonard MarkénIF VOM1:54.77 / 1:54.77
Jimi RousuGamlakarleby IF2:17.96 / -
Albin SödermanIF Drott2:12.70 / -
Viktor StoreGamlakarleby IF2:35.23 / 2:35.23
 
M 3-loikka (4)
Oscar GrannasIF Drott12.02 / -
Frans HäggblomIK Falken13.42 / -
Michael RännarIF VOM12.55 / -
Daniel SjölindIF Åsarna15.49 / -
 
N 100m (7)
Amanda BertulaVasa IS13.96 / -
Priscilla BoatengIF Drott12.60 / 12.60
Nea HassilaIF Drott13.06 / 13.06
Mathilda KvistVasa IS12.78 / -
Lina LithénVasa IS - / -
Jamira SuarezIF Drott13.06 / 13.59
Simone WiklundIF Nykarlebynejden12.47 / -
 
N 200m (9)
Felicia ÅbackaIF Fyren25.23 / 26.23
Priscilla BoatengIF Drott26.39 / 26.39
Nea HassilaIF Drott27.44 / -
Erica KolehmainenVasa IS - / -
Mathilda KvistVasa IS25.50 / -
Moa PesonenIF Åland rf31.60 / -
Eliisa RäsänenEsbo IF25.29 / 26.03
Jamira SuarezIF Drott26.79 / -
Simone WiklundIF Nykarlebynejden25.23 / 25.68
 
N 800m (1)
Tilde NordmanVasa IS2:28.38 / -
 
N 3-loikka (1)
Hanna BackIF Nykarlebynejden10.14 / 10.10
 
P15 100m (4)
Joel BlomqvistIF Fyren13.03 / 13.03
Iivar HäggmanIF VOM - / -
Anton HietapakkaGamlakarleby IF11.91 / 11.91
Conny MajabackaIF VOM - / -
 
P15 800m (5)
Elias EhrsIF VOM - / -
Anton FuruGamlakarleby IF - / -
Iivar HäggmanIF VOM - / -
Otto HolmGamlakarleby IF - / -
Emil KlemetsIK Falken2:56.48 / -
 
P15 korkeus (2)
Alec IsaacsMalax IF1.63 / 1.63
Conny MajabackaIF VOM1.23 / -
 
P15 kiekko (5)
Joel BlomqvistIF Fyren49.46 / 49.46
Gabriel EklundIF Nykarlebynejden36.98 / 36.98
Theo GullbergVasa IS34.54 / 34.54
William OlliVasa IS25.42 / 25.42
Hannez SarinMalax IF - / -
 
T15 100m (20)
Elvira ÅbrandtVasa IS14.70 / -
Carolina ÅhmanIF Drott15.34 / -
Natalie AinasojaIK Falken14.72 / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden14.23 / 14.27
Rebecca EnrothIF VOM - / -
Molly ForslundVasa IS14.47 / -
Hanna HåkansVasa IS14.43 / 14.43
Elin HolmIF Åsarna14.04 / 14.04
Josefina KackurLarsmo IF13.68 / 13.68
Elin KullasIF VOM - / -
Elisabeth KvistVasa IS13.94 / -
Angelina LaurénIF Åsarna13.96 / -
Lotta LithénVasa IS - / -
Ronja LjungbergIF Åsarna14.69 / -
Annie LundénIF Drott14.15 / 14.15
Wilma NybergIF Åsarna13.79 / 13.79
Emilia ÖsterbergIF VOM15.85 / -
Linn ÖsterbergIF VOM - / -
Madelén PenttinenIF VOM - / -
Emelie WiikVasa IS14.53 / 14.53
 
T15 800m (12)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden2:41.21 / 2:41.21
Stella EhnströmVasa IS2:42.34 / 2:42.34
Kajsa EkholmIF Nykarlebynejden2:46.88 / 2:46.88
Johanna HäggkvistIF Kraft - / -
Josefina KackurLarsmo IF2:48.92 / 2:48.92
Angelina LaurénIF Åsarna2:48.02 / -
Winnie MarkénIF VOM2:39.71 / -
Wilma NybergIF Åsarna2:38.08 / -
Emilia ÖsterbergIF VOM - / -
Linn ÖsterbergIF VOM - / -
Madelén PenttinenIF VOM3:11.85 / -
Oona SandellIK Falken2:50.37 / -
 
T15 korkeus (9)
Elvira ÅbrandtVasa IS1.45 / 1.45
Natalie AinasojaIK Falken1.40 / 1.40
Malin CederholmIF Nykarlebynejden1.55 / 1.55
Molly ForslundVasa IS1.50 / 1.50
Meya HenrikssonIK Falken1.25 / 1.25
Tindra KockIK Falken1.50 / 1.50
Elin KullasIF VOM - / -
Elisabeth KvistVasa IS1.45 / 1.30
Annie LundénIF Drott1.40 / 1.40
 
T15 kiekko (7)
Agnes BerglundIF Fyren22.46 / 22.46
Amanda HolmlundIK Falken25.36 / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden29.85 / 29.58
Emilia ÖsterbergIF VOM22.57 / -
Madelén PenttinenIF VOM26.08 / -
Oona SandellIK Falken15.98 / -
Amanda TarvonenIK Falken24.54 / 24.54
 
P13 60m (13)
Tony AhlvikIK Falken10.17 / -
Nikola BäckVasa IS - / -
Melwin BergmanIF VOM 9.92 / -
Jonas BraxénVasa IS 9.66 / -
Hannes DahlbackaIK Falken - / -
Niko HassilaIF Drott 9.07 / 9.07
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden 9.41 / -
Melvin LindqvistIK Falken10.83 / 10.83
Elias PaasilaGamlakarleby IF 8.62 / -
Arvi RiuttaYlihärmän Junkkarit - / -
Milton SandénVasa IS 9.09 / 9.23
Oskar SparvVaasan Vasama 8.99 / 8.99
William StrandvallIF Åsarna 9.12 / -
 
P13 1000m (12)
Tony AhlvikIK Falken3:22.42 / -
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF3:03.49 / 3:03.49
Alvar AsplundIK Falken3:26.96 / 3:26.96
Jonas BraxénVasa IS3:44.06 / -
Henrik HjerpeVasa IS - / -
Nyman HugoIF Kraft3:18.75 / -
Arvid KockIK Falken3:13.89 / -
Oscar LundénIF Drott3:24.31 / 3:24.31
Elias PaasilaGamlakarleby IF - / -
Arvi RiuttaYlihärmän Junkkarit3:47.15 / 3:47.15
Oskar SparvVaasan Vasama3:14.24 / 3:14.24
William StrandvallIF Åsarna3:32.37 / -
 
P13 pituus (9)
Tony AhlvikIK Falken4.31 / 4.31
Melwin BergmanIF VOM - / -
Jonas BraxénVasa IS4.04 / -
Hannes DahlbackaIK Falken4.15 / 4.15
Niko HassilaIF Drott3.97 / 3.97
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden4.20 / 4.20
Melvin LindqvistIK Falken2.92 / 2.92
Oskar SparvVaasan Vasama - / -
William StrandvallIF Åsarna4.05 / -
 
P13 keihäs (12)
Tony AhlvikIK Falken27.98 / 27.98
Alvar AsplundIK Falken15.59 / 15.59
Nikola BäckVasa IS - / -
Melwin BergmanIF VOM19.00 / -
Eevert EvijokiVasa IS - / -
Niko HassilaIF Drott21.91 / 21.91
Nyman HugoIF Kraft23.12 / -
Olle JulinIF VOM19.80 / 19.80
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden43.72 / 43.72
Melvin LindqvistIK Falken23.49 / 23.49
Oscar LundénIF Drott20.41 / -
Alexander ÖsterbergIF VOM29.46 / -
 
T13 60m (26)
Tilda ÅbergVasa IS 9.02 / -
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden 9.36 / -
Matilda AinasojaIK Falken 9.26 / 9.26
Eveliina AnderssonIF VOM - / -
Ellen AndtfolkVasa IS 9.13 / 9.13
Tyra BackIF VOM 9.60 / -
Wilma BackholmIF Fyren10.73 / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden 9.08 / 9.08
Sara CederholmIF Nykarlebynejden 9.06 / 9.06
Olivia HärtullLarsmo IF 9.59 / -
Meya HenrikssonIK Falken10.14 / -
Matilda HermansIF VOM 9.83 / -
Lina HolmGamlakarleby IF10.02 / -
Ingrid KassVasa IS 9.41 / -
Meya KastrenVasa IS - / -
Ellen KockIK Falken 8.82 / 8.82
Ella KotimäkiPalosaaren Urheiluseura 9.11 / 9.11
Fanny LångsIF VOM10.58 / -
Winnie MarkénIF VOM10.00 / -
Lovisa ÖlingIF VOM 9.86 / -
Linnea StåhlVasa IS 8.98 / -
Amelina StrömbergLarsmo IF 8.83 / 8.83
Alva SvanbäckIF VOM - / -
Amanda VesterbackIF Fyren 9.16 / 9.16
Izabelle ViitasaloIF Åsarna 9.41 / -
Nyman WilmaIF Kraft 9.19 / 9.19
 
T13 1000m (10)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden3:31.24 / -
Wilma BackholmIF Fyren - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden3:41.71 / 3:41.71
Matilda HermansIF VOM3:48.42 / -
Daniela LindholmGamlakarleby IF4:26.07 / -
Enya LönnqvistIK Falken3:41.96 / 3:41.96
Lovisa ÖlingIF VOM3:58.34 / -
Santra SuarezIF Drott3:37.77 / 3:37.77
Izabelle ViitasaloIF Åsarna3:44.66 / -
Nyman WilmaIF Kraft3:29.54 / 3:29.54
 
T13 pituus (23)
Tilda ÅbergVasa IS4.43 / 4.43
Matilda AinasojaIK Falken4.35 / 4.35
Eveliina AnderssonIF VOM - / -
Ellen AndtfolkVasa IS - / -
Tyra BackIF VOM - / -
Wilma BackholmIF Fyren - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden4.32 / 4.32
Sara CederholmIF Nykarlebynejden4.27 / 4.27
Alina GrannasIF VOM - / -
Olivia HärtullLarsmo IF - / -
Matilda HermansIF VOM3.20 / 3.20
Lina HolmGamlakarleby IF3.16 / -
Ingrid KassVasa IS4.39 / 4.39
Meya KastrenVasa IS - / -
Ellen KockIK Falken4.19 / 4.19
Ella KotimäkiPalosaaren Urheiluseura4.13 / 4.13
Fanny LångsIF VOM - / -
Daniela LindholmGamlakarleby IF3.50 / -
Enya LönnqvistIK Falken4.01 / 4.01
Lovisa ÖlingIF VOM3.41 / 3.41
Linnea StåhlVasa IS4.19 / 4.19
Amelina StrömbergLarsmo IF4.55 / 4.55
Amanda VesterbackIF Fyren4.17 / 4.17
 
T13 keihäs (14)
Tilda ÅbergVasa IS28.00 / 28.00
Eveliina AnderssonIF VOM12.05 / -
Tyra BackIF VOM17.78 / -
Agnes BerglundIF VOM9.17 / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden24.94 / 24.94
Sara CederholmIF Nykarlebynejden30.19 / 30.19
Jenni EkIF Nykarlebynejden19.50 / 17.09
Alina GrannasIF VOM11.31 / -
Matilda HermansIF VOM14.20 / 13.00
Emilia HolmlundIK Falken22.08 / -
Fanny LångsIF VOM10.69 / -
Enya LönnqvistIK Falken20.03 / 17.10
Lovisa ÖlingIF VOM21.56 / 21.43
Amanda VesterbackIF Fyren23.90 / 23.90
 
P11 150m (16)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Colin AhlvikIK Falken23.89 / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden23.82 / -
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Eevert EvijokiVasa IS - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Robin KnutarGamlakarleby IF25.01 / -
Luie NordströmMalax IF26.82 / -
Joel RännarIF VOM25.48 / -
Milton SandénVasa IS23.67 / -
Roni SjölundLarsmo IF26.28 / -
Joar SnårbackaIF Nykarlebynejden - / -
William SnickarsIF Fyren - / -
Elias VesterbackIF Fyren30.05 / -
Liam WideIF Fyren23.76 / -
 
P11 60m aj (13)
Anton ÅbergVasa IS12.80 / 12.80
Colin AhlvikIK Falken11.10 / -
Walter BackaVasa IS - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden10.71 / 10.90
Hugo HagmanVasa IS - / -
Alex HermansIF VOM12.42 / 12.42
Olle JulinIF VOM14.58 / 14.58
Luie NordströmMalax IF13.10 / 13.10
Liam NyholmVasa IS - / -
William SnickarsIF Fyren - / -
Elias VesterbackIF Fyren - / -
Eddie WallinVasa IS10.50 / -
Liam WideIF Fyren - / -
 
P11 korkeus (10)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Colin AhlvikIK Falken1.31 / -
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden1.27 / 1.27
Alex HermansIF VOM0.85 / 0.85
Olle JulinIF VOM1.05 / 1.05
Robin KnutarGamlakarleby IF1.15 / 1.15
Luie NordströmMalax IF1.05 / 1.05
Liam NyholmVasa IS1.10 / 1.10
Joel RännarIF VOM - / -
 
P11 kuula (15)
Colin AhlvikIK Falken4.98 / -
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden6.11 / 5.92
Walter BackaVasa IS - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden6.85 / 6.85
Nico EkholmIF Nykarlebynejden6.00 / 6.00
Eevert EvijokiVasa IS - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Olle JulinIF VOM - / -
Robin KnutarGamlakarleby IF6.53 / 6.53
Alexander ÖsterbergIF VOM6.45 / -
William SnickarsIF Fyren - / -
Elias VesterbackIF Fyren6.61 / 6.61
Eddie WallinVasa IS - / -
Liam WideIF Fyren - / -
 
T11 150m (14)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden27.91 / -
Erinna BaggeIF VOM - / -
Noomi BjörkströmLarsmo IF25.56 / -
Ida EhrsIF VOM - / -
Agnes EhrströmIF VOM - / -
Alicia EhrströmIF VOM - / -
Natalie EklundIF VOM27.34 / -
Ida KarlssonIF Fyren26.64 / -
Ellen KrookMalax IF23.33 / -
Saga MarkénIF VOM25.87 / -
Julia NordmanVasa IS - / -
Julia StrandvallIF Åsarna23.64 / -
Emma VägarIF Fyren27.66 / -
Agnes WörgrenIF VOM - / -
 
T11 60m aj (6)
Noomi BjörkströmLarsmo IF - / -
Natalie EklundIF VOM14.01 / 14.01
Ida KarlssonIF Fyren - / -
Saga MarkénIF VOM14.69 / -
Julia StrandvallIF Åsarna11.28 / -
Emma VägarIF Fyren - / -
 
T11 korkeus (8)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden1.18 / 1.18
Erinna BaggeIF VOM - / -
Ella BerglundIF Fyren0.85 / -
Melina EdsvikIF Femman0.95 / -
Natalie EklundIF VOM1.10 / 1.10
Ellen KrookMalax IF1.18 / 1.15
Emma VägarIF Fyren1.05 / -
Agnes WörgrenIF VOM - / -
 
T11 kuula (10)
Erinna BaggeIF VOM5.00 / -
Ella BerglundIF Fyren4.45 / 4.45
Noomi BjörkströmLarsmo IF5.44 / 5.44
Melina EdsvikIF Femman3.89 / -
Natalie EklundIF VOM - / -
Iina HäggmanIF VOM - / -
Ida KarlssonIF Fyren5.74 / -
Ellen KrookMalax IF5.22 / -
Ellen SarinMalax IF6.00 / 6.00
Emma VägarIF Fyren6.30 / 6.30
 
P9 150m (8)
Ville AnderssonIF VOM - / -
Lenni BackholmIF Fyren - / -
Theo HolmlundIK Falken - / -
Tim KarlssonIF Fyren - / -
Melwin KockIK Falken29.77 / -
Melwin LångsIF VOM - / -
Ebbot NordströmMalax IF - / -
Lenni RiuttaYlihärmän Junkkarit - / -
 
P9 pituus (7)
Ville AnderssonIF VOM - / -
Lenni BackholmIF Fyren - / -
Theo HolmlundIK Falken - / -
Tim KarlssonIF Fyren - / -
Melwin KockIK Falken3.08 / 3.08
Melwin LångsIF VOM2.32 / -
Ebbot NordströmMalax IF2.68 / -
 
P9 kuula (7)
Ville AnderssonIF VOM4.24 / -
Lenni BackholmIF Fyren - / -
Jeremias EklundIF Nykarlebynejden4.38 / -
Theo HolmlundIK Falken - / -
Tim KarlssonIF Fyren - / -
Melwin LångsIF VOM4.00 / -
Lenni RiuttaYlihärmän Junkkarit1.36 / -
 
T9 150m (12)
Emelie AinasojaIK Falken - / -
Celine ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Molly AntusIF VOM - / -
Annabelle BjörklundIF Femman - / -
Amanda GrannasIF Drott26.53 / -
Mette LindstedtIF Femman - / -
Elvira NordmyrIF VOM - / -
Lina NykvistIF VOM - / -
Alvina NylundIF Nykarlebynejden - / -
Moa RiskaLarsmo IF - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden26.57 / -
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden29.37 / -
 
T9 pituus (13)
Emelie AinasojaIK Falken2.02 / 2.02
Celine ÅkermanIF Nykarlebynejden2.83 / 2.83
Molly AntusIF VOM2.38 / 2.38
Annabelle BjörklundIF Femman2.84 / -
Amanda GrannasIF Drott3.46 / 3.46
Linnéa HagmanVasa IS2.66 / 2.66
Mette LindstedtIF Femman - / -
Elvira NordmyrIF VOM3.19 / -
Lina NykvistIF VOM2.95 / -
Alvina NylundIF Nykarlebynejden - / -
Moa RiskaLarsmo IF2.87 / 2.87
Alva StråkaIF Nykarlebynejden3.03 / 3.03
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden2.91 / 2.91
 
T9 kuula (11)
Emelie AinasojaIK Falken - / -
Molly AntusIF VOM3.79 / 3.79
Mirella BaggeIF VOM4.41 / -
Annabelle BjörklundIF Femman - / -
Amanda GrannasIF Drott5.06 / 5.06
Linnéa HagmanVasa IS3.75 / -
Mette LindstedtIF Femman - / -
Elvira NordmyrIF VOM4.39 / -
Lina NykvistIF VOM - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden5.34 / 4.91
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
M70 40m (1)
Adrian EklundIF VOM - / -
 
M70 pituus (1)
Adrian EklundIF VOM - / -
 
M70 pallo (1)
Adrian EklundIF VOM - / -
 
N70 40m (3)
Nellie BackaVasa IS - / -
Iris NordmyrIF VOM - / -
Stella WideIF Fyren - / -
 
N70 pituus (5)
Nella ÅbergVasa IS - / -
Nellie BackaVasa IS - / -
Greta GrandellVasa IS - / -
Iris NordmyrIF VOM - / -
Stella WideIF Fyren - / -
 
N70 pallo (4)
Nellie BackaVasa IS - / -
Greta GrandellVasa IS - / -
Iris NordmyrIF VOM8.44 / -
Stella WideIF Fyren - / -