Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
10.08. klo 17:00 Seuracup II, ykköslohko
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 273 henk. (278 lajisuoritusta)
M17 800m (10)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Vilho AhtinenTurun Urheiluliitto2:43.69 / -
Elmeri KeroTurun Urheiluliitto2:05.81 / 2:05.81
Kasper KouvonenTurun Urheiluliitto2:15.52 / -
Stephen KurkiNaantalin Löyly2:07.40 / -
Pyry LaineTurun Urheiluliitto2:02.28 / 2:02.28
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto2:00.13 / 2:00.13
Niko MyllynenTurun Weikot Yleisurheilu2:26.21 / -
Mikael RosenbergRaision Kuula - / -
Jere SantaluotoTurun Urheiluliitto2:21.35 / 2:21.35
Riku UusitaloTurun Urheiluliitto2:03.42 / 2:03.42
 
M17 pituus (5)
Jimi AhoSalon Vilpas5.55 / -
Aarne AutioTurun Urheiluliitto6.05 / 6.05
Steven EnwenaRaision Kuula6.10 / -
Luka HallenbergNaantalin Löyly4.79 / 4.79
Topias KoivunenTurun Urheiluliitto5.00 / 5.00
 
M17 keihäs (3)
Hassan AbdiNaantalin Löyly - / -
Sampo NiinimäkiSalon Vilpas - / -
Franco Oddone KupriRaision Kuula - / -
 
N17 800m (7)
Liina AhtiainenTurun Urheiluliitto2:28.67 / 2:28.67
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas2:18.71 / 2:18.71
Elsa KarjalainenTurun Urheiluliitto2:20.96 / 2:20.96
Annika KoistinenTurun Urheiluliitto2:21.61 / 2:21.61
Tinja PirttikoskiTurun Urheiluliitto2:21.18 / 2:21.18
Jenny SuonpääRaision Kuula - / -
Elli VainioNaantalin Löyly2:28.29 / 2:39.90
 
N17 pituus (9)
Stella EnwenaRaision Kuula4.01 / -
Meeri HaapioTurun Urheiluliitto4.56 / 4.56
Vilma HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu5.25 / 5.23
Lotta KirjavainenTurun Urheiluliitto4.23 / -
Neea KnaapiTurun Urheiluliitto4.56 / 4.56
Aino KoivistoTurun Urheiluliitto4.68 / 4.68
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto4.88 / 4.88
Angielou KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu4.27 / -
Enni RusiNaantalin Löyly3.98 / -
 
N17 keihäs (7)
Minea KumlanderRaision Kuula - / -
Iina LokistoSalon Vilpas - / -
Viivi PeräläNaantalin Löyly31.13 / -
Sanni RautioRaision Kuula33.22 / -
Veera SantanenRaision Kuula - / -
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto - / -
Mea VirtaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
 
P15 300m (4)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto42.37 / -
Alvar ItämeriTurun Urheiluliitto40.02 / -
Mikko LoisaSalon Vilpas - / -
Veikko PaanaNaantalin Löyly40.63 / 40.63
 
P15 100m aj (5)
Jonne AhoSalon Vilpas - / -
Arttu CarneTurun Urheiluliitto - / -
Oluwashina OniludeRaision Kuula17.78 / 17.78
Elias SantalahtiTurun Urheiluliitto - / -
Wiljam SöderholmNaantalin Löyly16.68 / -
 
P15 3-loikka (6)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto10.16 / -
Luca JämsenSalon Vilpas11.52 / 11.52
Niko KaunistoNaantalin Löyly11.25 / 11.25
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto7.82 / -
Olli PäkkiläTurun Weikot Yleisurheilu10.72 / 10.72
Taavi TuominenRaision Kuula11.69 / 11.69
 
P15 moukari (3)
Elmo KuorilehtoRaision Kuula - / -
Riku NaulaTurun Urheiluliitto49.34 / 49.34
Onni SuniNaantalin Löyly20.89 / -
 
T15 300m (12)
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu47.10 / 47.10
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto - / -
Aada KalliolaRaision Kuula45.38 / 45.38
Linnea KeroTurun Urheiluliitto49.65 / -
Minea LaistoTurun Weikot Yleisurheilu51.55 / 51.55
Isla LehtonenNaantalin Löyly46.57 / 46.57
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto - / -
Heta MäkinenTurun Urheiluliitto46.32 / 46.32
Julia PihlströmTurun Urheiluliitto47.96 / -
Roosa VälimäkiNaantalin Löyly50.83 / 50.83
Saara VirkkiSalon Vilpas47.17 / 47.17
Anna WestermarckTurun Urheiluliitto - / -
 
T15 80m aj (6)
Laura HeinonenRaision Kuula - / -
Minne KänkänenSalon Vilpas16.62 / 16.62
Lotta KantonenNaantalin Löyly12.70 / 12.70
Tilda SalmiRaision Kuula - / -
Emmi TiljanderTurun Urheiluliitto12.03 / 12.03
Alina Van HeerdenTurun Urheiluliitto13.67 / 13.67
 
T15 3-loikka (9)
Emilin AyelbassaTurun Urheiluliitto10.22 / 10.22
Erica HöglundTurun Urheiluliitto9.75 / 9.75
Marianelle KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu8.56 / 8.56
Milla LindroosRaision Kuula - / -
Essi MäkiläNaantalin Löyly9.21 / 9.21
Suvi MäkitaloRaision Kuula - / -
Venla PulliainenTurun Urheiluliitto9.71 / 9.71
Iida RuohoTurun Urheiluliitto9.53 / 9.53
Siiri SolalinnaTurun Urheiluliitto9.91 / 9.91
 
T15 moukari (5)
Enni HaulistoTurun Urheiluliitto35.69 / -
Maya-Maria HautalaTurun Urheiluliitto40.71 / 40.71
Essi LokistoSalon Vilpas - / -
Matilda MehtoNaantalin Löyly30.64 / 30.64
Lumina UschanowRaision Kuula35.26 / 35.26
 
T15 1000m kävely (4)
Stella LehtisaloTurun Urheiluliitto - / -
Ellen RoineRaision Kuula - / -
Lotta SaloTurun Weikot Yleisurheilu 5:54.53 / -
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto 6:24.21 / -
 
P13 200m (13)
Nooa AsantiTurun Urheiluliitto30.52 / 30.52
Eerik HäkliRaision Kuula30.39 / 30.39
Eemeli JärvinenTurun Urheiluliitto31.65 / 31.65
Eero KaunistoNaantalin Löyly29.58 / 29.58
Eero LahdenkauppiTurun Urheiluliitto26.87 / 26.87
Lukas LappalainenTurun Urheiluliitto31.89 / 31.89
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto27.14 / 27.14
Aaro MannerSalon Vilpas - / -
Aaron RoosNaantalin Löyly35.54 / -
Sisu SaarinenTurun Urheiluliitto - / -
Nooa SalmiTurun Urheiluliitto - / -
Emil SeppäläTurun Urheiluliitto29.84 / 29.84
Vilmer StrømsvikNaantalin Löyly34.13 / -
 
P13 60m aj (7)
Max KostamoTurun Urheiluliitto10.71 / 10.71
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto11.11 / 11.11
Oskar SaksaNaantalin Löyly - / -
Lauri TahkolaNaantalin Löyly 9.94 / 9.94
Jasper ValjusSalon Vilpas - / -
Akseli VarpioRaision Kuula10.05 / 10.05
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto 9.82 / 9.82
 
P13 seiväs (7)
Robin HeleniusTurun Urheiluliitto2.82 / 2.82
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto2.32 / 2.32
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto2.66 / 2.66
Mikael KynkäänniemiRaision Kuula - / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly2.55 / 2.55
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto2.50 / 2.50
Miro VarjonenRaision Kuula - / -
 
P13 kuula (8)
Hjalmar KurkiNaantalin Löyly8.67 / -
Leevi LakanmaaTurun Urheiluliitto6.94 / -
Tomas LoponenRaision Kuula9.74 / 9.74
Frans NummiTurun Urheiluliitto5.79 / 5.79
Aatos OivanenTurun Urheiluliitto7.52 / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto9.28 / 9.28
Samu SuominenRaision Kuula6.65 / -
Rasmus VuoriSalon Vilpas - / -
 
T13 200m (18)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu29.57 / 29.57
Eevi AirenneTurun Urheiluliitto30.53 / 30.53
Fanni ÄmmäläTurun Urheiluliitto30.33 / 30.33
Elin CasagrandeTurun Urheiluliitto - / -
Hertta HannulaTurun Urheiluliitto - / -
Chiara HaromaTurun Urheiluliitto - / -
Aada HynynenSalon Vilpas - / -
Aino KasviNaantalin Löyly - / -
Iiris KurppaSalon Vilpas - / -
Kaisla MannerSalon Vilpas29.37 / -
Oluwakemi OniludeRaision Kuula29.21 / 29.21
Fanni PaanaNaantalin Löyly31.21 / -
Malin SaartoTurun Urheiluliitto30.89 / 30.89
Aino TarkkiTurun Urheiluliitto - / -
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto28.38 / 28.38
Polina TitovaRaision Kuula - / -
Vanessa ViitanenTurun Urheiluliitto - / -
Saga WahlroosTurun Weikot Yleisurheilu31.22 / 31.22
 
T13 60m aj (9)
Noora AltimirTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Essi HeiskariRaision Kuula - / -
Meira HyvärinenSalon Vilpas11.83 / 11.83
Elsa KeinonenRaision Kuula11.61 / 11.61
Lotta KeroTurun Urheiluliitto13.27 / 13.27
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto11.29 / 11.29
Emily TasalaTurun Urheiluliitto12.38 / 12.38
Tiuku TenkanenSalon Vilpas10.32 / 10.32
Iida VähätaloNaantalin Löyly10.37 / 10.37
 
T13 seiväs (8)
Maija ElovaaraSalon Vilpas - / -
Unna HeikkiläSalon Vilpas1.90 / 1.90
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto2.00 / 2.00
Inka LaukkanenTurun Urheiluliitto1.50 / 1.50
Linda NissiläTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Alisa PalosaariRaision Kuula1.50 / 1.50
Sara SöderlundTurun Urheiluliitto - / -
Emma SuovanenNaantalin Löyly2.50 / 2.50
 
T13 kuula (13)
Milla AarnioNaantalin Löyly8.91 / -
Elina HakuniNaantalin Löyly6.82 / 6.82
Helmi KaunismäkiTurun Urheiluliitto - / -
Pihla LammelaTurun Urheiluliitto6.53 / 6.53
Iiris LevomäkiTurun Urheiluliitto7.33 / 7.33
Venla MannerTurun Urheiluliitto11.98 / 11.98
Vilma MelaRaision Kuula8.08 / 8.08
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto10.73 / 10.73
Veera RantapajuTurun Weikot Yleisurheilu6.40 / 6.40
Anni SaarinenRaision Kuula6.72 / 6.72
Ellen TaponenSalon Vilpas9.60 / 9.60
Tua TurtiainenRaision Kuula - / -
Fairouz YoussoufiTurun Weikot Yleisurheilu - / -
 
T13 1000m kävely (7)
Greta AarnioSalon Vilpas - / -
Eveliina ElovaaraSalon Vilpas 7:17.48 / -
Iida LehtoTurun Urheiluliitto - / -
Loviisa LehtonenNaantalin Löyly 6:39.42 / -
Vilma MelaRaision Kuula 6:40.24 / -
Daniah MirioriRaision Kuula 7:17.44 / -
Tua TurtiainenRaision Kuula 6:12.69 / -
 
P11 150m (10)
Nooa AnsamaaTurun Urheiluliitto - / -
Magnus BrandtNaantalin Löyly - / -
Robert FröjdöTurun Urheiluliitto - / -
Eemeli HaikioTurun Urheiluliitto22.02 / 22.02
Iiro KuikkaSalon Vilpas - / -
Vincent KymäläinenTurun Urheiluliitto22.94 / 22.94
Elmo MäkiRaision Kuula - / -
Richard SillaNaantalin Löyly - / -
Eemil TitoSalon Vilpas - / -
Emil VuorioTurun Urheiluliitto27.40 / 27.40
 
P11 60m aj (10)
Eeli HeiskaTurun Urheiluliitto10.54 / 10.54
Isto JärvinenSalon Vilpas13.62 / -
Miio LaihoRaision Kuula12.02 / -
Artturi LaineRaision Kuula11.83 / 11.83
Juho MännistöTurun Urheiluliitto12.27 / 12.52
Veikko PlosilaTurun Urheiluliitto14.32 / 14.32
Hugo RainioTurun Urheiluliitto14.20 / 14.20
Daniel StenholmTurun Urheiluliitto - / -
Jonni ValjusSalon Vilpas - / -
Axel VorselmanNaantalin Löyly13.42 / 13.42
 
P11 korkeus (7)
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas1.30 / 1.30
Oskari HäkliRaision Kuula1.14 / 1.14
Joonas JänttiTurun Urheiluliitto1.20 / 1.20
Eelis KotomäkiTurun Urheiluliitto1.16 / 1.16
Joona LindgrenNaantalin Löyly1.23 / 1.23
Santeri PasanenTurun Urheiluliitto1.16 / 1.16
Onni VuotilaTurun Urheiluliitto1.23 / 1.23
 
P11 kuula (8)
Tomas HaulistoNaantalin Löyly8.26 / 8.26
Vilho HeleniusTurun Urheiluliitto5.83 / 5.83
Elmeri KoskinenTurun Urheiluliitto - / -
Topias LaihonenTurun Urheiluliitto4.07 / 4.07
Alex LehtonenNaantalin Löyly7.33 / 7.33
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto8.60 / 8.60
Ukko SilantoSalon Vilpas7.25 / 7.25
Niki SirénRaision Kuula6.75 / 6.75
 
T11 150m (13)
Wilma AarnioSalon Vilpas - / -
Lilja AhtiainenTurun Urheiluliitto - / -
Roosa ArfmanTurun Urheiluliitto - / -
Venla HynynenSalon Vilpas - / -
Aura KallionpääTurun Urheiluliitto24.21 / 24.21
Nora LagrariTurun Urheiluliitto25.49 / -
Pinja MyllymaaRaision Kuula26.78 / 26.78
Maija RauhanummiNaantalin Löyly - / -
Ella RautioTurun Urheiluliitto - / -
Alva SjöqvistTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Oona TörneNaantalin Löyly - / -
Ilona TuominenTurun Urheiluliitto24.52 / 24.52
Venla VainioNaantalin Löyly23.16 / 23.16
 
T11 60m aj (15)
Magdalena EllwartRaision Kuula - / -
Hilla HyvärinenSalon Vilpas - / -
Hilma KaeralaTurun Urheiluliitto14.79 / 14.79
Emma KetolaTurun Urheiluliitto - / -
Pinja LähdeTurun Weikot Yleisurheilu12.24 / 12.24
Alisa LaunonenNaantalin Löyly 9.79 / 10.14
Minttu LautkankareNaantalin Löyly10.85 / 10.85
Linnea LehtisaloTurun Urheiluliitto12.48 / 12.48
Juuli OllikainenNaantalin Löyly - / -
Anna SalakariTurun Urheiluliitto - / -
Nia SjöroosTurun Urheiluliitto13.88 / 13.88
Valery SulkovskiRaision Kuula - / -
Elsa TarkkiTurun Urheiluliitto12.89 / 12.89
Jade TerhoTurun Urheiluliitto10.55 / 10.55
Ilona UtriainenRaision Kuula12.25 / 12.25
 
T11 korkeus (11)
Devine AgbontaenRaision Kuula1.41 / 1.41
Iisa HaapioTurun Urheiluliitto1.07 / 1.07
Elena HöglundTurun Urheiluliitto1.17 / 1.17
Elina ImmonenNaantalin Löyly0.94 / -
Elsa KaarlolaSalon Vilpas1.21 / 1.21
Aini KoskenniemiTurun Urheiluliitto1.04 / 1.04
Melissa MehtoNaantalin Löyly1.10 / 1.10
Jasmin OksanenTurun Weikot Yleisurheilu1.45 / 1.45
Venla SaarinenTurun Urheiluliitto - / -
Tilda TallskogTurun Urheiluliitto - / -
Saana VirtanenNaantalin Löyly1.35 / 1.35
 
T11 kuula (15)
Aurora Al-MamouriTurun Urheiluliitto - / -
Ilona HaavistoTurun Urheiluliitto6.11 / 6.11
Ella HeikkiläTurun Urheiluliitto6.25 / 6.25
Elsa HiukkaTurun Urheiluliitto - / -
Kandela KelttiTurun Urheiluliitto7.54 / 7.54
Milja LahdenrantaNaantalin Löyly8.64 / 8.64
Thea LehtovirtaRaision Kuula6.34 / 6.34
Anna LeskinenTurun Urheiluliitto4.89 / 4.89
Camilla NieminenRaision Kuula6.01 / 6.01
Elsa PomrènTurun Urheiluliitto4.82 / 4.82
Wilma RauhaniemiSalon Vilpas6.70 / 6.70
Viivi RuohonenTurun Weikot Yleisurheilu8.22 / 8.22
Lotta SaarinenSalon Vilpas5.25 / 5.25
Milja TeräsjärviTurun Weikot Yleisurheilu3.69 / 3.69
Isabel Von PoratRaision Kuula5.54 / 5.54
 
T11 1000m kävely (4)
Maija LaaksonenNaantalin Löyly - / -
Thea LehtovirtaRaision Kuula 6:59.65 / -
Anna LeskinenTurun Urheiluliitto - / -
Alva SjöqvistTurun Weikot Yleisurheilu - / -